Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ELOWWWWW Toteksončki!!!!

Jest tud voza voza dons :wub: :wub: :wub:

Vreme- greha vredno....

asfalt....ma prime ko tata na mamo....

konjenica.....se je dons kr živahno razživela :whistle: O:-) O:-)

situacija....celo srečala ene 5 mopedistow v 3 urcah.... kar je za gorenjske razmere že za okol padet :evilgrin: ....

v glawnem..... FETIŠ po celi črti!!!!! :yea1: :wub: :wub: :wub:

Kam ste jo pa vi pol mahnili? iiii upam, da ste se meli tok fajn kt jest.....sm še zdej v rožcah.....uh...take moj kombajn :wub: :wub: :wub:

ZAČELO SE JE NA VELIKOOOOOO! YUPIIIIIIIII!!!!!!!

CMOKA WSM V TOTEKLANDIJI (in seveda vsem v fan klubu, hehehehe :evilgrin: :whistle: ) :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :yea1: :yea1:

z moje strani pa je letos še nedolžna..... :closedeyes: bl vršace na mojih koncih podiram :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

na bo dolh :naughty: :evilgrin: :evilgrin: , če bo tako vreme še kšne par dni ...pol pa pride tud meni pod kolesa :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer Totiland - staroselke-ci, naturaliziranke-ci, simpatizerke-ji in priložnostne obiskovalke-ci. Vidim, da ste tudi danes pridno nabirali kilometrino po dveh kolesih. Kdo pa nebi, na tako bajno lepo februarsko soboto! :naughty: :worship:

Popravljeno . Popravil MATjuska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki!

:winkiss:

Danes je bil krasen dan, res je MATjuška, bil je noro lep dan. Pravšnji za na motorje.

Uh, smo jih srečevali ... kot ščurki s(m)o prilezli ven, na plano.

Pa z Alko in njenim :wub: smo bili na kavici! Yes! :winkiss: In Vuk ter njegova :wub: , hvala za čaj in vse ostalo! :winkiss:

In jutri bo spet lep, krasen dan.

In spet se dobimo ob 9.30 na Tuševi pumpi ... Gody je obljubil, da bo naštudiral kakšno fajn furco.

Čisto do Primorja ravno ne bi šli, ampak, v tisto smer pa jo bomo ubrali. Najbrž.

Hm, ... mogoče pa kakšen Dvor ... Kočevje ... :naughty: , hm? No, zaupam mojstru.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se je sneg na radelpasu??? :unsure:

jur mi pičimo tudi proti koroski, pa vrjetno tam malce preko k severnim sosedom

Ne, na cesti sploh ne, je pa ob robovih še marsikje kar precej snega, tako, da je na določenih odsekih cestišče zelo mokro, ker se sneg topi in teče preko.

Je pa zelo lepo in danes je bilo vreme super! :OK:

Previdno pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutrišnje variante:

post-3284-1203798022_thumb.png

Hranjenje na 10. (Kegeljček - Raduhova Vas)

post-3284-1203798033_thumb.png

Po Krasu (Ma oštja, ne vem če ni tale malo predolga, ma nč, bomo pa po gasu malo bolj dajali ... )

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutrišnje variante:

post-3284-1203798022_thumb.png

Hranjenje na 10. (Kegeljček - Raduhova Vas)

post-3284-1203798033_thumb.png

Po Krasu (Ma oštja, ne vem če ni tale malo predolga, ma nč, bomo pa po gasu malo bolj dajali ... )

U, mater ... :worship: !

Hm, druga je res malo ... krepka, kaj potem hranjenje odpade? :( :P Ne vem, če bo Vapo zdržal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, mater ... :worship: !

Hm, druga je res malo ... krepka, kaj potem hranjenje odpade? :( :P Ne vem, če bo Vapo zdržal.

Ne pri obeh je hranjenje, samo pri drugi malo dalj traja po izračunu.

Pa pri prvi je kar nekaj možnosti krajšanja (Kočevje, Lj, Mb), pri drugi pa je transfer tja, malo po Krasu, transfer nazaj.

Ampak na drugi tudi ne vem za kako dobro oštarijo, tako da s predlogi na dan (pa glede na današnje izgube mora biti poceni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pri obeh je hranjenje, samo pri drugi malo dalj traja po izračunu.

Pa pri prvi je kar nekaj možnosti krajšanja (Kočevje, Lj, Mb), pri drugi pa je transfer tja, malo po Krasu, transfer nazaj.

Ampak na drugi tudi ne vem za kako dobro oštarijo, tako da s predlogi na dan (pa glede na današnje izgube mora biti poceni :)

:friend2:

Saj boš prebolel. Upam, da vsaj do 21. julija ... :whistle: :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma smo vozili :whistle:

post-1386-1203792295_thumb.jpg

post-1386-1203792306_thumb.jpg

Zlati, super je bilo! Še kdaj.

Hvala za slikice. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva varianta mim mene :) vam bom mahala :yea1:

Iiiiii, soncy, a res? Bom mislila nate!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiii, soncy, a res? Bom mislila nate!

:winkiss:

saj če bi si kako bližjo oštarijo zbral za jest, bi vas pršla pozdravit. .)

tko vam pa želim sam obilo užitkov v naših krajih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In jutri bo spet lep, krasen dan.

In spet se dobimo ob 9.30 na Tuševi pumpi ... Gody je obljubil, da bo naštudiral kakšno fajn furco.

Čisto do Primorja ravno ne bi šli, ampak, v tisto smer pa jo bomo ubrali. Najbrž.

Hm, ... mogoče pa kakšen Dvor ... Kočevje ... :naughty: , hm? No, zaupam mojstru.

:worship:

Jutri pa ne grem z vami, me je danes predrago stalo :P . Hehe, saj ne, čas pač ne dopušča. Kdaj drugič pa se vam z veseljem pridružim, ste super družba.

Drugač pa je blo danes res fajn, še boljše pa bi bilo, če nas avstrijski policajčki ne bi grupno vdarli po žepu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan v tem lepem jutru, toteki!

:winkiss:

Le kako bi naj človek v takem februarskem dnevu, kot kaže, da bo, ostal doma? Ne šel na motor? :worship:

Kmalu se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa ne grem z vami, me je danes predrago stalo :P . Hehe, saj ne, čas pač ne dopušča. Kdaj drugič pa se vam z veseljem pridružim, ste super družba.

Drugač pa je blo danes res fajn, še boljše pa bi bilo, če nas avstrijski policajčki ne bi grupno vdarli po žepu :rolleyes:

:slap: :lol1:

Kdo bi si mislil, ha? Jodlarčki, zmenéta irhnasta, kako so našli pravi trenutek ... ma, gremo naprej, tudi kaj takega spada zraven.

Ja, super je bilo in tudi tebi hvala za dobro družbo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste uživali, :worship: :worship: :worship: tudi mi, samo na štirih kolesih. :evilgrin: :evilgrin: .........

bilo je super na zboru na Primorskem, le brez glasu sem ostala :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :worship:

danes gremo na teren ,ampak po štirih........ :naughty:

fino je bilo :worship:

post-1386-1203875432_thumb.jpg

post-1386-1203875497_thumb.jpg

post-1386-1203875451_thumb.jpg

potem sem se pa zbudil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!