Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Brezveze...drug teden bo sneg :whistle:

Sounds cool...

(NNNP) Nič nas ne sme presenetit.....če bo sneg-skijamo, če bo sonce-motoriramo........... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sicer ne vem, ker sem denar za malico porabil za čike. Vem pa, da so se drugogimnazijke (mimogrede, vse skupaj niso bile pol ku*ca vredne), redno hodile na Leninov trg naslajat nad frajerji iz prve. Tu pa tam smo se celo katere usmilili... B)

Ded ti sam dobro veš da je na 20 bab sigurno 1/3 takih ko tut po petem piru niso dobre .. tak da..nekam smo se mogli teh rešit ... pa smo jih v mesto po klobase poslali ... tista druga tretjina ko so ble kolko tolko znosne so nam po sendviče pam čike hodle ... tazadnjo kraljevo tretjino pa smo uvajali v specialno šolo kamasutre, totih niste niti vidli ... da so ostale na lepem in neonesnažene od zunanjih vlivov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Sarajeva.

Sirov, špinačni, krompirjev, mesni ... njami.

:naughty:

Hojla Toteki!

Prihranite lepo prosim malo mesnega in malo sirovega, ker danes prihajava na šentiljsko, na prvem tiru drugega perona.

Aja. Pa prosim še eden šilček travarice od Ataibe, ker me daje nahod.

Hvala :yea1:

Jaz bom pa mojega mogoče celo toti tedn registriral.......... :whistle:

Že :naughty: novega ali še :hmm: starega? :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki luzer, ki nima rad fuzbala.... :rolleyes:

ni fuzbal za mene ... tut ne hodim na Boljši sejem po kruh, pa ne k hrvatom na morje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(NNNP) Nič nas ne sme presenetit.....če bo sneg-skijamo, če bo sonce-motoriramo........... :naughty:

Ne moreš verjamet, kaj toti dela. Kdaj pa te :P v službo hodiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANNN

kaj pa to ko me je ono tele ko sem mu prodal motor prišo danes pred pisarno jezit ... mamico mu vidim ...

Danči in kompanija ko ste kazni dobli od jodlarov ... da nebote misli da ste edini bli, MCMovce so tak spekli da glava peče, isti dan ko vas ... in to brez radarja al pa bilo česa ( samo zarad tega ker je večja večina pobegnila :whistle: )

Avstrijski policajo so pač usposobljene osebe za presojo prehitre vožnje in lahko na osnovi njihove presoje izdajo kazen ... tak da ni tu špilarije ... letos imajo očitno lov na SLO motoriste :whistle: prokleti Yugošvabi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANNN

kaj pa to ko me je ono tele ko sem mu prodal motor prišo danes pred pisarno jezit ... mamico mu vidim ...

Danči in kompanija ko ste kazni dobli od jodlarov ... da nebote misli da ste edini bli, MCMovce so tak spekli da glava peče, isti dan ko vas ... in to brez radarja al pa bilo česa ( samo zarad tega ker je večja večina pobegnila :whistle: )

Avstrijski policajo so pač usposobljene osebe za presojo prehitre vožnje in lahko na osnovi njihove presoje izdajo kazen ... tak da ni tu špilarije ... letos imajo očitno lov na SLO motoriste :whistle: prokleti Yugošvabi :headbang:

Ko AUTt POLIZEI speče MCM-ovce, jih speče vreji (kaj češ, denar al pa ključek od prevoznega sredstva-če ne pa kombi iz Laibnitza čakaš :whistle: )........Ne samo letos, skozi smo na tapeti..... : Dečki inu dekleta, po pameti........ :closedeyes:

Hojla Toteki!

Prihranite lepo prosim malo mesnega in malo sirovega, ker danes prihajava na šentiljsko, na prvem tiru drugega perona.

Aja. Pa prosim še eden šilček travarice od Ataibe, ker me daje nahod.

Hvala :yea1:

Že :naughty: novega ali še :hmm: starega? :beer2:

Novega, se razume.......Kaj te ti misliš? :naughty: :whistle: Človek mora biti aktiven, da lahko vredi dela......... :D

Še posnetek preživljanja prostega časa v Ita http://uk.youtube.com/watch?v=zlv_oGxdK_A

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tazadnjo kraljevo tretjino pa niste niti vidli...

Stari, tisto so ble medicinke. ;)

Drugače ti pa res delam krivico. Saj niso ble vse vaše babe za v keson z biološkimi. Ene so ble kr OK................................za drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni fuzbal za mene ... tut ne hodim na Boljši sejem po kruh, pa ne k hrvatom na morje :worship:

He, he, he....................luzer..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki piflerčki :evilgrin:

To pa res ni nič novega, zato pa pijemo Union, ali z drugimi besedami gosposko pivo.

Zelenega rade volje prepuščamo.......kako se temu reče......."radnički klasi". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da gre od naše Mutike hčerka na to šolo...Hm,po tem kar sm slišal nism glih prepričan da je ta gimnazija za njo :D :D

Ja, saj, ... nekako ni navdušena nad prvo, ... ugotavljam, kakšne prepričevalne metode bi še ubrala, da bo izbrala pravo šolo. :whistle:

Mami, tu sn te čako.... :whistle: :winkiss:

:naughty: :winkiss:

Pridi danes na burek, ... aja, maš fuzbal. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res ni nič novega, zato pa pijemo Union, ali z drugimi besedami gosposko pivo.

Zelenega rade volje prepuščamo.......kako se temu reče......."radnički klasi". :P

intelektualc :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, foter je bil na drugi :) Maturant 73/74. Slabo desteletje kasneje sem priklobasal na svet že "moi". Hodil sem na 4. v Ruše. Še zdaj pogrešam tista leta pa to gimnazijo. Uf, 9 let bo od tega. Zdi se mi, kot da je bilo včeraj :)

C40s.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko AUTt POLIZEI speče MCM-ovce, jih speče vreji (kaj češ, denar al pa ključek od prevoznega sredstva-če ne pa kombi iz Laibnitza čakaš :whistle: )........Ne samo letos, skozi smo na tapeti..... : Dečki inu dekleta, po pameti........ :closedeyes:

Novega, se razume.......Kaj te ti misliš? :naughty: :whistle: Človek mora biti aktiven, da lahko vredi dela......... :D

Še posnetek preživljanja prostega časa v Ita http://uk.youtube.com/watch?v=zlv_oGxdK_A

Uuj, kak fajn ... kje pa je oni, ko se je po zadni koli za teboj fural? :unsure:

Povej, kaki burek pa ti ješ? :OK:

jaz pa grem zdaj tam se malo po kneza koclja vozit. da malo lušte naredim enim :whistle: :whistle:

Ti nea dobiš bureka ... :evilgrin: :P !

DANNN

kaj pa to ko me je ono tele ko sem mu prodal motor prišo danes pred pisarno jezit ... mamico mu vidim ...

Danči in kompanija ko ste kazni dobli od jodlarov ... da nebote misli da ste edini bli, MCMovce so tak spekli da glava peče, isti dan ko vas ... in to brez radarja al pa bilo česa ( samo zarad tega ker je večja večina pobegnila :whistle: )

Avstrijski policajo so pač usposobljene osebe za presojo prehitre vožnje in lahko na osnovi njihove presoje izdajo kazen ... tak da ni tu špilarije ... letos imajo očitno lov na SLO motoriste :whistle: prokleti Yugošvabi :headbang:

35 ojrof po glavi.

Kaj zaj? Prideš danes? Da neoš samo lapal! :evilgrin:

Hojla Toteki!

Prihranite lepo prosim malo mesnega in malo sirovega, ker danes prihajava na šentiljsko, na prvem tiru drugega perona.

Aja. Pa prosim še eden šilček travarice od Ataibe, ker me daje nahod.

Hvala :yea1:

Že :naughty: novega ali še :hmm: starega? :beer2:

Jaaa, juj, super! Lumpika pride!

:010 :010 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirov pa mesni.........samo je tak brezzveze, ker sem na fuzbalu........ :closedeyes:

Vem.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, foter je bil na drugi...

Tega ni bilo potrebno poudarjat.........................slika pove več kot dovolj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, foter je bil na drugi :) Maturant 73/74. Slabo desteletje kasneje sem priklobasal na svet že "moi". Hodil sem na 4. v Ruše. Še zdaj pogrešam tista leta pa to gimnazijo. Uf, 9 let bo od tega. Zdi se mi, kot da je bilo včeraj :)

C40s.jpg

Ola! Koliko te poznam ... a sta si s fotrom kaj podobna? Keri te je? Ti potem povem, če sem trofla!

Jezus.....kake kragne so nosli......rabiš orožni list za njih..... :naughty:

Kaj ti jih nisi? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sicer ne vem, ker sem denar za malico porabil za čike. Vem pa, da so se drugogimnazijke (mimogrede, vse skupaj niso bile pol ku*ca vredne), redno hodile na Leninov trg naslajat nad frajerji iz prve. Tu pa tam smo se celo katere usmilili... B)

Ja, sem videl na maturantskem, kak so se vaši pubeci znašli pri babah. Po moje so še danes vsi junferji...

opa fanté... da te neum za kraglc prijela... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi danes na burek, ... aja, maš fuzbal. :rolleyes:

na fuzbal hodi .. eh te pa tak reči .. ziher je glasoval za osamosvojitev Kosova :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!