Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Valjda, kdo bo te tak daleč hodo, če maš Fram na dohvat ruke. :P

V Portorož je treba it, da vidiš kak si makaronari hodijo luske spirat :naughty: al pa k Hrvatom aroganco prenašat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu katera tema pa komaj danes jo prvič vidim :worship: ja, to pa je res TOP šola, takoj za Bežigrajsko :P Jaz tudi hodim na Drugo, da :D

Torej, tisti, ki ste hodili na II. gimnazijo v MAriboru - na plano :)

Vem, da smo med njimi jaz, Niet, Teya, Urbi, badfreek, bambi, pa še kdo se najde mogoče :)

eee nikoli si ne bi mislil, da si bil ti na drugi hehe :D saj drugače znaš bit kdaj intelektualc ja, čeprav te nič več ni na forumu :P

Kaki malinovc.....Točno ja, se spomnim, da ste bli usmerjeni informatiki gosti na drugi.............Drugače pa imam trenutno hčer na drugi (se ni dala prepričat za prvo-te bi šele bil ata ponosn) :naughty: :whistle:

Na špricerih in matinejah, tako ko jaz...... :evilgrin:

To mi delaj Vapo.... :worship:

Kaki luzer, ki nima rad fuzbala.... :rolleyes:

Katera te je tvoja hčerka? :rolleyes: Letnik pa razred?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Portorož je treba it, da vidiš kak si makaronari hodijo luske spirat :naughty: al pa k Hrvatom aroganco prenašat :whistle: ko se bojo pa policaji naučili motore vozit, te bomo se pa kdaj tut do Dubrovnika pelali :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa to..ko mati Lojčahova sem sam sebi odgovoril..pa to nea moreš verjet ... ko da se sam zalezujem :lol1: glih zaj bom vzel ledratni remen pa se bomo tukli ko nam bo sila ... pa ne me motit ko cumam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 ojrof po glavi.

Kaj zaj? Prideš danes? Da neoš samo lapal! :evilgrin:

35 ejrof :worship: oni so dobli eno nulo zado pa še 100 ojrof po glavo hcoj :worship: sma včeraj z Dr.Bigom samo debelo gledla :lol1:

Upam da pridem danes no... če me bo Gregica spustla in e gregica druga nebo mela časa al pa me kera druga Gregica ne zahakla ( zaradi nujne rabe ) pol definitivno pridem .. sja vidiš da ta pomlad razganja ženske na veliko :slap:

Vapo pa tak..prvo vidim da med malco hodi v Rock Klub na pir, pol pa spiši delat nazaj ko bi mogo nama z Drejčom pir plačat :hmm: :hmm: :hmm: :nono: ni dobro to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 ejrof :worship: oni so dobli eno nulo zado pa še 100 ojrof po glavo hcoj :worship: sma včeraj z Dr.Bigom samo debelo gledla :lol1:

Upam da pridem danes no... če me bo Gregica spustla in e gregica druga nebo mela časa al pa me kera druga Gregica ne zahakla ( zaradi nujne rabe ) pol definitivno pridem .. sja vidiš da ta pomlad razganja ženske na veliko :slap:

Vapo pa tak..prvo vidim da med malco hodi v Rock Klub na pir, pol pa spiši delat nazaj ko bi mogo nama z Drejčom pir plačat :hmm: :hmm: :hmm: :nono: ni dobro to ...

Ti, miško ... :nono: ... kaj, če bi malo zreduciral svoje gregice in si našel eno res pravo Gregico, pa boš bolj zadovoljen. :yes:

Pridi na burek, pa pusti danes gregice ... za Gregico še očitno nimaš prave volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, miško ... :nono: ... kaj, če bi malo zreduciral svoje gregice in si našel eno res pravo Gregico, pa boš bolj zadovoljen. :yes:

Pridi na burek, pa pusti danes gregice ... za Gregico še očitno nimaš prave volje.

Mene verjetno ne bo....grem z kolegom po njegov novi moped v MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene verjetno ne bo....grem z kolegom po njegov novi moped v MS.

Kaj greta peš???? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti jih nisi? O:-)

Nope, Mutika si pozabila, da sem vsaj malo mlajši?? :whistle:

na fuzbal hodi .. eh te pa tak reči .. ziher je glasoval za osamosvojitev Kosova :whistle:

Pubec, da si neoš kaj naredo...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, Mutika si pozabila, da sem vsaj malo mlajši?? :whistle:

Pubec, da si neoš kaj naredo...... :naughty:

:slap: :oops: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, juj, super! Lumpika pride!

:010 :010 :winkiss:

:blush: ...tak si se me razveselila, sem namreč malo oklevala ali grem ali ne ... :winkiss: ampak to zdaj sploh ni več vprašanje :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodarček nič ne bo..... :whistle: :naughty:

To se ne rabiš bat, me samo informativno zanima, kakšno hčerko ima slavni forumski Bojan Križaj in če jo morda poznam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu katera tema pa komaj danes jo prvič vidim :worship: ja, to pa je res TOP šola, takoj za Bežigrajsko :P Jaz tudi hodim na Drugo, da :D

eee nikoli si ne bi mislil, da si bil ti na drugi hehe :D saj drugače znaš bit kdaj intelektualc ja, čeprav te nič več ni na forumu :P

Katera te je tvoja hčerka? :rolleyes: Letnik pa razred?

Sandokan? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da razdelim zahvale (spet enkrat) CARJEM:

Vapo - za pomoč :winkiss: :worship:

Bremzl - za pomoč :winkiss: :worship:

AtaIba - za moralno podporo :winkiss: :worship:

Mutika - za moralno podporo (pa ne v istem filmu ;) ) :winkiss: :worship:

Brez štroma pač ne gre... :grrr In JAAA, bom zamenjala akumulator. Čeprav, ako dobro razmislim, je bilo prav fajn, biti "lady in distress" :slap: Ampak samo za izjemo, ne za pravilo.

Drugače pa...ali obstaja kako pravilo, da motoristi na relaciji MB - Slovenska Bistrica ne pozdravljajo? A je kako sevanje, pa smo samo Ljubljančanke imune?

Lep večer vam želim vsem, za danes je bilo dovolj Maribora...Naslednji torek pa 100% pridem, pa če je to zadnje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da razdelim zahvale (spet enkrat) CARJEM:

Vapo - za pomoč :winkiss: :worship:

Bremzl - za pomoč :winkiss: :worship:

AtaIba - za moralno podporo :winkiss: :worship:

Mutika - za moralno podporo (pa ne v istem filmu ;) ) :winkiss: :worship:

Brez štroma pač ne gre... :grrr In JAAA, bom zamenjala akumulator. Čeprav, ako dobro razmislim, je bilo prav fajn, biti "lady in distress" :slap: Ampak samo za izjemo, ne za pravilo.

Drugače pa...ali obstaja kako pravilo, da motoristi na relaciji MB - Slovenska Bistrica ne pozdravljajo? A je kako sevanje, pa smo samo Ljubljančanke imune?

Lep večer vam želim vsem, za danes je bilo dovolj Maribora...Naslednji torek pa 100% pridem, pa če je to zadnje... :P

A so te porival... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so te porival... :whistle:

A ti domišljija dela? :naughty:

Drugače pa...za mojo samo porivanje ni dost. Se je treba bolj potrudit, pa taprave kable priklopit, na taprava mesta ;) pa plusi in minusi so iber pomembni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola! Koliko te poznam ... a sta si s fotrom kaj podobna? Keri te je? Ti potem povem, če sem trofla!

Foter je skrajni desni, stoječi, s črno čupo pa zulfami :D Pa kraglom itak ;) Drugače mu pa nisem kaj preveč podobn. Noja, eni pravijo da ne, drugi da ja :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti domišljija dela? :naughty:

Drugače pa...za mojo samo porivanje ni dost. Se je treba bolj potrudit, pa taprave kable priklopit, na taprava mesta ;) pa plusi in minusi so iber pomembni :D

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla sva domov. Zakaj me te bolijo trebušne prepone :whistle: ??? Lahko noč kompletni ekipi. Aja, ste vidli kak je kelnarca lušna :evilgrin: ? Mi je blo kar žau, da nisem 20 dni mlajši :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj greta peš???? :unsure:

:grrr Sva pa le uspela se še malo oglasit...sicer zelo kratko in rahlo zmatrano,ampak bo drugič boljše :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da razdelim zahvale (spet enkrat) CARJEM:

Vapo - za pomoč :winkiss: :worship:

Bremzl - za pomoč :winkiss: :worship:

AtaIba - za moralno podporo :winkiss: :worship:

Mutika - za moralno podporo (pa ne v istem filmu ;) ) :winkiss: :worship:

Brez štroma pač ne gre... :grrr In JAAA, bom zamenjala akumulator. Čeprav, ako dobro razmislim, je bilo prav fajn, biti "lady in distress" :slap: Ampak samo za izjemo, ne za pravilo.

Drugače pa...ali obstaja kako pravilo, da motoristi na relaciji MB - Slovenska Bistrica ne pozdravljajo? A je kako sevanje, pa smo samo Ljubljančanke imune?

Lep večer vam želim vsem, za danes je bilo dovolj Maribora...Naslednji torek pa 100% pridem, pa če je to zadnje... :P

Pa da bo teh 100% res 100% tudi ostalo. :winkiss:

:grrr Sva pa le uspela se še malo oglasit...sicer zelo kratko in rahlo zmatrano,ampak bo drugič boljše :grim

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla sva domov. Zakaj me te bolijo trebušne prepone :whistle: ??? Lahko noč kompletni ekipi. Aja, ste vidli kak je kelnarca lušna :evilgrin: ? Mi je blo kar žau, da nisem 20 dni mlajši :unsure: .

Po dolgem času sta imela spet čas prit Šokac in Lumpika ... joj, kak je blo fajn! Toliko smeha že dolgo ne.

Toteki moji, CARJI ste! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!