Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

CVIČKAR1...Vse najbokše za 18-ko...Dans boš pa ziher zvit ko zlata lisica... :beer2:

Lahko me prideš malo obiskat....

Pridem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prrrrrrr....Sn šel malo na Areh pogledat....cesta je suha in čista...pesek je samo na znanih dveh zavojih..bilo fino :rolleyes:

PS: Vuk TNX za štrom! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prrrrrrr....Sn šel malo na Areh pogledat....cesta je suha in čista...pesek je samo na znanih dveh zavojih..bilo fino :rolleyes:

PS: Vuk TNX za štrom! :worship:

np...any time :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še nisi mopeda spucal te vleti še k meni na kafe al pa čaj :rolleyes:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, miško ... :nono: ... kaj, če bi malo zreduciral svoje gregice in si našel eno res pravo Gregico, pa boš bolj zadovoljen. :yes:

Pridi na burek, pa pusti danes gregice ... za Gregico še očitno nimaš prave volje.

V bistvu ste verjetno ugotovili da me ni blo ... me gregica ni spustila ... ko cek je bla vas pa lepo pozdravlja in se zahvaljuje za razumevanje :whistle:

zreduciral :unsure: ne no , negre to tak Mutika ... to nardim edino v primeru če srečam kako ki nebo gregica pa vseeno bo gregica v pravem pomenu :worship: samo take vem da ni..tak da ...oz je, pa še ženskega spola je, samo je pa na dve koli :lol1:

daj, kaj če se bi zmislili kaki dan toti tedn da se dobimo še kje na čaju al pa kaj ... toti torek je preveč očiten že postal in gregica si ravno te vse splanira, samo da nemorem it nikam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar naštevamo osebe, postavimo sebe na zadnje mesto. To bi pa že lahko vedel.

Aja, na drugo si hodil! :P

mogoče je bil športni razred...oni so od slovnice meli nogomet samo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res ni nič novega, zato pa pijemo Union, ali z drugimi besedami gosposko pivo.

Zelenega rade volje prepuščamo.......kako se temu reče......."radnički klasi". :P

Pravi gospod :rolleyes:

20080206171345_DSC08416.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi gospod :rolleyes:

pije Uniona in zelena žaba na glavi ... hmmm da nena ki žabarom v rit leze :whistle:

Vale ... našo si ga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pije Uniona in zelena žaba na glavi ... hmmm da nena ki žabarom v rit leze :whistle:

Vale ... našo si ga :lol1:

Da ne govorimo, da je tihožitje z Laško flaško v ozadju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi gospod :rolleyes:

Mater ej, človek se še za pusta ne sme v žabara oblečt!!! :(

Vale ... našo si ga :lol1:

Se vidi, da si na drugo hodil, če ne ločiš babe od deda... :alien1:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ej, človek se še za pusta ne sme v žabara oblečt!!! :(

Seveda se lahko, saj sem ti povedala, prav gosposko deluješ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ste verjetno ugotovili da me ni blo ... me gregica ni spustila ... ko cek je bla vas pa lepo pozdravlja in se zahvaljuje za razumevanje :whistle:

zreduciral :unsure: ne no , negre to tak Mutika ... to nardim edino v primeru če srečam kako ki nebo gregica pa vseeno bo gregica v pravem pomenu :worship: samo take vem da ni..tak da ...oz je, pa še ženskega spola je, samo je pa na dve koli :lol1:

daj, kaj če se bi zmislili kaki dan toti tedn da se dobimo še kje na čaju al pa kaj ... toti torek je preveč očiten že postal in gregica si ravno te vse splanira, samo da nemorem it nikam :slap:

Lisac ... :rolleyes: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naš CVIČKAR dans praznuje ? :yea1: :OK:

Aha, pa upam, da bo v šoli kmalu manj dela in se bo spet kaj pripeljal na Šentiljskonevemkolikože ... hja, pa Mačkica bi lahko spet malo prijodlala, kaj? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naš CVIČKAR dans praznuje ? :yea1: :OK:

Zaj smo ga pa najeb*li :drunk: ! Ko bog po prišo in prpelo cviček :kva2: :bounce: . Sicer pa ali se nismo menli, da gremo v soboto na Dolenjsko in bo čaga? Mali je nekam vtihno :krneki: . Vapo, kaj mo naredli :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mu sestro... :rolleyes:

....pelau v lutkovno gledališče :rolleyes: .

Baje je stara 15 let :hmm: , ampak zgleda kot da jih ma 12 :evilgrin: :whistle: O:-) .

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še mene, tud jaz sn z druge in čamacov sošolec.

se ne bojim zanjo........zna rabit možgane :evilgrin:

Ja seveda, če hodi na tako šolo.

Brodarček nič ne bo..... :whistle: :naughty:

Misliš?

Katera te je tvoja hčerka? :rolleyes: Letnik pa razred?

Malo še pa boma tak zvedla, ne?

Plan, kak boma prišla do nje, je že naret.

Kaki luzer, ki nima rad fuzbala.... :rolleyes:

To pa tak al tak. Je legendarni Čiro tak vse povedal s tem: Moški, ki jih nogomet ne zanima, so pe*ri. :D

No kar sn stel povedat je to, da imam vsak dan trening (fuzbal), razen v sredo, pa imam neke solidne ocene, zelo podobne čamacovim, ampak glede na to, da je on cele dneve doma in se uči (beri pifla) ima logično malo boljše. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pelau v lutkovno gledališče :rolleyes: .

Baje je stara 15 let :hmm: , ampak zgleda kot da jih ma 12 :evilgrin: :whistle: O:-) .

:P

Pa nisi ti dans že Didike? :hmm: :whistle: :P .)

Jaz rad mlade sprehajam naokoli... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa imam neke solidne ocene, zelo podobne čamacovim, ampak glede na to, da je on cele dneve doma in se uči (beri pifla) ima logično malo boljše. :D

haha ti pa si tarzan :D jaz pa sem res verjetno med zadnjimi v razredu po učenju pa časa tudi nimam toliko ;) predvsem pa volje :) Upam da se bo na faksu tole spremenilo :)

Škoda, da ta xr800 noče povedat kera je njegova hčerka, bi nama prihranil čas, ampak ker naju to iz gole radovednosti zanima, se bova tako ali tako dokopala do informacij :) da vem kere se izogibat, ker nimam želje po takšnem tastu :P al pa po drugi strani pehy, jo mogoče ki nabriševa veni v soboto pa se bova lahko norca delala tu po forumu, očka bo pa norel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ti pa si tarzan :D jaz pa sem res verjetno med zadnjimi v razredu po učenju pa časa tudi nimam toliko ;) predvsem pa volje :) Upam da se bo na faksu tole spremenilo :)

Škoda, da ta xr800 noče povedat kera je njegova hčerka, bi nama prihranil čas, ampak ker naju to iz gole radovednosti zanima, se bova tako ali tako dokopala do informacij :) da vem kere se izogibat, ker nimam želje po takšnem tastu :P al pa po drugi strani pehy, jo mogoče ki nabriševa veni v soboto pa se bova lahko norca delala tu po forumu, očka bo pa norel :D

:kva2:

:huh: :eek: ... ups, dečki, ... :xx: ... na vajinem mestu bi se najprej informirala o očku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!