Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

haha ti pa si tarzan :D jaz pa sem res verjetno med zadnjimi v razredu po učenju pa časa tudi nimam toliko ;) predvsem pa volje :) Upam da se bo na faksu tole spremenilo :)

Škoda, da ta xr800 noče povedat kera je njegova hčerka, bi nama prihranil čas, ampak ker naju to iz gole radovednosti zanima, se bova tako ali tako dokopala do informacij :) da vem kere se izogibat, ker nimam želje po takšnem tastu :P al pa po drugi strani pehy, jo mogoče ki nabriševa veni v soboto pa se bova lahko norca delala tu po forumu, očka bo pa norel :D

Kost sta zagrabila.......... :evilgrin: Predvsem dečkec iz rumene hiške v Radvanju je malo glasen :D

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kost sta zagrabila.......... :evilgrin: Predvsem dečkec iz rumene hiške v Radvanju je malo glasen :D

uhuhuu pa ti si res pravi facon, vidim, da boš vse poizvedel o meni :D lahko bi se mi še ti kdaj predstavil ;) očka se prav nič ne bojim, ker pa tako pridno voha stvari o meni, bo še prej zvedel kot ostali, če mu hčerko nažgem haha :D ne saj to se samo hecam, se ne rabiš bat, me pa resno zanima, katera je tvoja hčerka in če jo poznam :) ne vem zakaj je to tak problem, da skrivaš neke pred menoj pa se mi še predstavit nočeš, po drugi strani pa nekaj vohaš stvari okrog mene ;) a hiša ti je všeč? kako pa si to zvedel? a morda poznaš koga od mojh staršev ali kogarkoli v zvezi z mano ali pač samo raziskuješ okrog?

Pa ker si opravil domačo nalogo, bom jo opravil še jaz ;)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaga bo sto posto,samo da ocene prvo popravim :D V Maribor me pa ni zadne cajte k me punca prklenla :whistle: Hecam se...Ne vem :D Ma,cvičk nabiram,k to ga bo pomoje že v Slovenski Bistrici zmanjkalo...Kak bom pa do Maribora pol pršu? :unsure:

Sestra stara 19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhuhuu pa ti si res pravi facon, vidim, da boš vse poizvedel o meni :D lahko bi se mi še ti kdaj predstavil ;) očka se prav nič ne bojim, ker pa tako pridno voha stvari o meni, bo še prej zvedel kot ostali, če mu hčerko nažgem haha :D ne saj to se samo hecam, se ne rabiš bat, me pa resno zanima, katera je tvoja hčerka in če jo poznam :) ne vem zakaj je to tak problem, da skrivaš neke pred menoj pa se mi še predstavit nočeš, po drugi strani pa nekaj vohaš stvari okrog mene ;) a hiša ti je všeč? kako pa si to zvedel? a morda poznaš koga od mojh staršev ali kogarkoli v zvezi z mano ali pač samo raziskuješ okrog?

Pa ker si opravil domačo nalogo, bom jo opravil še jaz ;)

NIč se ne rabiš bat, s tvojimi prekipevajočimi hormončki......Da te potolažim, vsi smo šli skozi fazo, da smo butali v zid, pa tudi nisi dovolj pomemben, da bi se o tebi kaj posebej pozanimal......zgolj človeška logika in malo sklepanja, posebej če se dnevno voziš mimo hiše, katera je bila dolgo let brez fasade, nato pa dobi naenkrat lepo rumeno fasado :naughty: Pač pade v oči....... :whistle: Sva pa totalno off..............

post-6744-1204178334.jpg

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaga bo sto posto...

Sestra stara 19

Boli me za čago. Ti samo sestro pripelji, bog te nima rad. In to TAKOJ!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan, kak boma prišla do nje, je že naret.

Za to, kak do nje prit, potrebujeta plan??? :eek:

Se vidi.....................druga pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa tak al tak. Je legendarni Čiro tak vse povedal s tem: Moški, ki jih nogomet ne zanima, so pe*ri. :D

U jebemti, skoraj si me že prepričal :naughty: Bokve kaj je rekel za tiste, ki jim dol visi za šport. Ziher, da so še impotentni poleg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pih pih samo preseravanje tipov, ki niso niti vredu vidli druge in so jim eni povedali da baje....so ženske z druge take in po nekaj letih sedaj trdijo da so oni vedeli kakšne so ženske z druge :whistle:

PS: ženske z druge so bile OK (večinoma za od njih naloge prepisovat :krneki: ), ampak ekonomke so pa bile zakon!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske z druge so bile OK (večinoma za od njih naloge prepisovat :krneki: )

Sicer tega ne morem potrdit, ampak recimo da ti verjamem na besedo. Tak ko so zgledle, jim druga kot sedenje doma, poslušanje doorsov in piflanje, itak ni preostalo...

ekonomke so pa bile zakon!!!

O ja, to se pa zeloooooo strinjam!!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moški smo zakon, ženske ste zato, da ubogate in strežete... :evilgrin:

Da si neoš kaj zlamal, froc! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si neoš kaj zlamal, froc! :evilgrin:

Ne hrši se baba, ker ti bom drugače naslednji torek eno hruško stisno!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, lep dan, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mater, ste aktivni!

:whistle:

Pa vikend se bliža ... :yea1: ... če bo približno takšno vreme, kot je danes, potem gremo spet s konjenico na travnike, ha? :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me za čago. Ti samo sestro pripelji, bog te nima rad. In to TAKOJ!!!!! :angry:

Vapo, do katere stopnje imaš sesirjene možgane? :slap: Se da še kaj popravit? :hmm: :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hrši se baba, ker ti bom drugače naslednji torek eno hruško stisno!!!! :P

Aha, zdaj pa že groziš? :topic:

Saj sem vedela ... tudi gimnazije niso več, kar so bile. Nas so vsaj bontona naučili. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki šauflarji ... VSE ženske smo zakon! :evilgrin:

........ jah, bolj ali manj :yes: Z večino se dobro razumem......... so pa tudi take, ki ne razumejo ničesar :krneki:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me za čago. Ti samo sestro pripelji, bog te nima rad. In to TAKOJ!!!!! :angry:

Vapo!!! Prestara je, kaj te bo z 19 letno :closedeyes: ? Brez veze :whistle: . Take že pijejo :unsure: !

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to, kak do nje prit, potrebujeta plan??? :eek:

Se vidi.....................druga pač.

Ja če ne vema kera je. Saj pol ko boma zvedla, pol ne rabima več plana.

Po mojem je deklina prvi letnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, lep dan, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mater, ste aktivni!

:whistle:

Pa vikend se bliža ... :yea1: ... če bo približno takšno vreme, kot je danes, potem gremo spet s konjenico na travnike, ha? :010 :010

..ja regrat nabirat :evilgrin: , oni z jajčko pa špehom je ful dober :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja regrat nabirat :evilgrin: , oni z jajčko pa špehom je ful dober :worship:

Kaj nea nonstop takega ješ?Pa zeleno solato, pa krompir,meso, juho, sladico? :hmm:

Jajčka pa špeh so vedno zraven. :lol1: :lol: :D :P :) .) :mellow: :huh: :wacko: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YODLČERRRR Toteksrčki :wub: :wub: :wub:

Prosm za akademskih 15.....

da bom mal na tekočem se dogajal....kaj se je vO:-)

....widm, da ste pridno štepali :naughty: :whistle:

CMOKAAAAAA Wsem :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!