Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja...še posebej v trenutku, ko te nekdo izsili in rabiš ogromno manevriranja, da izpelješ situacijo.... :headbang: :headbang: :headbang:

pa še ogromno sreče :unsure: :unsure: :unsure:

hja do domžal enih 4 krat se izogibal.

prvič sem na pločnik spizdil,ker je na rogozi en opapa pač po ajnkauf sel pa me ni videl. pa se res sem vozil 40km/h

pol dalje sem pa nehal štet...............

razmišljam da bom ss kupil pa se samo na pistah se vozil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res toplo.... pa asfalt prjemlje....noja.... v večini.... tko da je pravljica... :wub: :wub: :wub:

pravljica, ki se večkrat konča z slabim koncem...., kaj čmo, tudi sonca bo še veliko, pa tudi topel asfalt bo še.......

tole deževje bo vsaj malo spralo pesek in sol.... :whistle: :whistle: :whistle:

lep vikend............... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet mam občutek, da bom danes zraven, ker bo sigurno nehalo pihat :whistle: !!!! Od 9 h do 12 sicer delam v Hočah (če koga muči streha!!! :eek: ), pol pa, če se bo le dalo...čeprav sedaj zgleda krvoločno :alien1: .

Ulala, ko sem opazovala oblake nad Pohorjem, me je skoraj z balkona odpihnilo ... bi še v praksi potrdila teorijo, da zmaji letajo. :whistle:

Kakšen veter, ej! :kva2: :eek:

Danes bo bolj slabo motoriranje. Vsaj kar se mene tiče.

Jutri pa pokret! Bojda bo lepše vreme! :010

Verjetno :whistle: . To še nisn vido! Ptiči mi na skladišču kradejo kose ciglov in jih nosijo v klunu med hojo, da jih ne odpihne :unsure: . Pesi sploh ne lajajo, ker se z zobami držijo za uto, krave na pašniku pa puzajo po lampu :naughty: . Sem šou za vogal scat in mam rekord - 120 m do fasade sosednje bajte in to vodoravno (še bi šlo :evilgrin: ). Mater, če bi se obrno, bi mi vsekalo nazaj v ledvice O:-) .

:slap: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In med tem, ko je on veselo klepetal s teboj, sem jaz prepričal mestnega redarja (ki se na videz poznama), da ni nalepil na Mitsubishi-ja rdeče nalepke.

Samo toliko v informacijo.

Mutika, HVALA za uslugo!!!!!!! :004

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

U, veze pri mestnih redarjih? :worship: Koristna zadeva, hehe. :naughty:

Veš da, Rocky, če je le možno, ni problem česa zrihtat. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej danes kaj pametnega nebo. Gledam s terase proti J, V in Z in je vse črno....

Ampak jutri bo vse odvisno od odločitve danes zvečer. Strašno mi lignji dišijo..... :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej danes kaj pametnega nebo. Gledam s terase proti J, V in Z in je vse črno....

Ampak jutri bo vse odvisno od odločitve danes zvečer. Strašno mi lignji dišijo..... :evilgrin: .

Danes zvačar v Habakuk na mehurčkaste kopeli, da bomo jutri pripravljeni na veliko kilometrov z lešniki ... Aja, to je od nekod drugod ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvačar v Habakuk na mehurčkaste kopeli, da bomo jutri pripravljeni na veliko kilometrov z lešniki ... Aja, to je od nekod drugod ....

:slap: :lol1:

Ha, ha, ... uživači!

:OK:

Jaz pa na kofe k Vangecom, da bom jutri tudi jaz lahko pojedla veliko kilometrov z ... ja, lešniki!

Ti naši kilometri so namreč še veliko boljši, njami! :hooray:

:010 :yea1: :bounce: :010 :worship: :yea2: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je veter razpihal vse toteke! :whistle:

Hvala, Vanga in gospa Varadero :worship: za prijeten klepetek in posebej še za podporo in oporo pri hm, ... manj simpatičnih dogodkih, ki se človeku v življenju pač primerijo.

:004

Jutri pa, koga seveda zanima, ob 9h Tuš pumpa, odhod ob 9.30, če res ne bo (še vedno) huronskega vetra.

Lahko noč, dragi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko noč 02,pa lepo vozite tisti ki boste na dveh kolesih jutri :worship:

jaz ne morem z vami ker moram biti dosegliv ,tak da se bom bolj lokalno držal :headbang:

Popravljeno . Popravil zlati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Morgen :yea1: !

Še mal, pa bo sončk :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je veter razpihal vse toteke! :whistle:

Jutri pa, koga seveda zanima, ob 9h Tuš pumpa, odhod ob 9.30, če res ne bo (še vedno) huronskega vetra.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dobro jutro! Se počutim ko Fred Aster po tem plesu gradbenikov. Motoristek je preveril vreme, lignji odpadejo! :unsure:

Torej, Tuš pumpa ob 9h. :010 :010 :010 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! :worship:

Srečno vožnjo vsem , ki se boste podili okoli na dveh kolesih.

Jaz grem spat. :zzz:

Mogoče popoldan malo okoli,lokalno aktualno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dobro jutro, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mater, nucam več časa, da pridem do garaže in moje Kawice, kot nuca Fred Astair od Bistrce do Tuš pumpe! Letiiiim! Saj zmaji letajo, mar ne? :whistle:

Fred, pozdravi svojo Ginger! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dobro jutro, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mater, nucam več časa, da pridem do garaže in moje Kawice, kot nuca Fred Astair od Bistrce do Tuš pumpe! Letiiiim! Saj zmaji letajo, mar ne? :whistle:

Fred, pozdravi svojo Ginger! :winkiss:

Seveda letajo....in to nizko... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In med tem, ko je on veselo klepetal s teboj, sem jaz prepričal mestnega redarja (ki se na videz poznama), da ni nalepil na Mitsubishi-ja rdeče nalepke.

In mu s tem rešil njegovo bedno življenje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan je za nami... :whistle: ...bilo je odlično :worship:

To tudi jaz potrjujem :worship: . Ekipa ta prava. 4 x reg, MB; 1 x CE; 2 x LJ. In v Železnikih so nas v gostilni Pri pujsu prokužli in po kosilu naredili samo en račun za vse :evilgrin: , brez da bi to sami rekli. Že poznajo štajerce! Me zanima, če pride 7 gorenjcev na kosilo..., koliko je računov :whistle: ? Papica :worship: !

Sedaj prihaja slabo vreme :( . Ampak za dežjem pride sonce :010 . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tudi jaz potrjujem :worship: . Ekipa ta prava. 4 x reg, MB; 1 x CE; 2 x LJ. In v Železnikih so nas v gostilni Pri pujsu prokužli in po kosilu naredili samo en račun za vse :evilgrin: , brez da bi to sami rekli. Že poznajo štajerce! Me zanima, če pride 7 gorenjcev na kosilo..., koliko je računov :whistle: ? Papica :worship: !

Sedaj prihaja slabo vreme :( . Ampak za dežjem pride sonce :010 . LP

Najboljše pa je vedno za konec prihranjeno.

Sirček pa pršutek pri ateji IBAji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno :whistle: . To še nisn vido! Ptiči mi na skladišču kradejo kose ciglov in jih nosijo v klunu med hojo, da jih ne odpihne :unsure: . Pesi sploh ne lajajo, ker se z zobami držijo za uto, krave na pašniku pa puzajo po lampu :naughty: . Sem šou za vogal scat in mam rekord - 120 m do fasade sosednje bajte in to vodoravno (še bi šlo :evilgrin: ). Mater, če bi se obrno, bi mi vsekalo nazaj v ledvice O:-) .

Kaj te ži prostata j..e, meni je neslo peko kanala do Zlatoličja :evilgrin:

Z Dančijem šibava v Beljak v H-G.

Če kdo kaj rabi ali bi šel zraven (avto prevoz) naj javi na GSM (za zraven iti v nasledn jih 5min).

Verjetno bova nazaj okoli 12:00 tako da napišite ali pošljite GSM kam se bote pelali, da se zapodiva za vami.

(Saj Vuk bo tako samo do 6000 obratov vozil - samo še ne ve, kolko je to v 6 prestavi :whistle: )

Jaz do 6 jurjof nena pridem niti po bregi dol in to puni gas, tak da ni sile Vuk :naughty:

pravljica, ki se večkrat konča z slabim koncem....,

...ja, ja, poznam to...

... celi dan jo rahločutno božam, zvečer plešem okoli nje...

...ji v uho šepetam, lupčkam po vratu...

...ji zaplešem njej najljubši ples, jo podrgnem tam ko ji najbolj paše...

...ona pa vjutro nea vžge :evilgrin:

Strašno mi lignji dišijo..... :evilgrin: .

...ko bom jaz v tvojih letah mi bo tui to dišalo, zaj pa... :010

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Morgen :yea1: !

Še mal, pa bo sončk :naughty: :naughty: :whistle:

...strezni se mala... :naughty:

Najboljše pa je vedno za konec prihranjeno.

Sirček pa pršutek pri ateji IBAji :worship:

...opažam, da se MB sekcija redi :evilgrin:

predlagam 2X letno vaganje članof MB sekcije

p.s. jas sn v enem letu zgubo 3,2 kile pa enih 15 na IQ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te ži prostata j..e, meni je neslo peko kanala do Zlatoličja :evilgrin:

mater jaz sem pa mislo da mi je kiri gastarbeiter fasado pohcal. bremzpenzl malo ga drugič na kratko drži, ker ne mislimo letos vec fasade štrihat, pa streha je tudi luknasta pa se bojim da mi bo kaj v dnevno sobo priteklo :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše pa je vedno za konec prihranjeno.

Sirček pa pršutek pri ateji IBAji :worship:

MamaIBA, hvala! :worship: Saj smo vam že skoraj vso zalogo pojedli ... :whistle: !

Ufff, danes pa je bil dan za prste polizat!

:OK:

Družba super - na Tuš pumpo nas je prišel pogledat tudi Rocky, točno ob napovedanem času pa smo krenili Gody, Danči, ataIBA, moja širokost (in do odcepa za Vitanje z nami tudi xr800 ter dr-big); nam štirim se je v Žalcu pridružil motoristek, v Ljubljani pa še NN666 in ponosni lastnik Honde CBF600.

Vsem skupaj ... bilo je vrhunsko!

Fura? Gody, car. :worship: Kras je še vedno zakon!

In ko smo se, po dobri papici v pršutarni IBA, Gody, Danči in jaz spet po trdi temi kotalili proti Mariboru, sem se šele zavedla, kako sem utrujena. Pa kaj si ti nor ... 545 km je naračunal ataIBA. :slap: Res velja tisto ... bolj stari, bolj nori. :rolleyes:

Lahko noč, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše pa je vedno za konec prihranjeno.

Sirček pa pršutek pri ateji IBAji :worship:

MamaIBA, hvala! :worship: Saj smo vam že skoraj vso zalogo pojedli ... :whistle: !

Ufff, danes pa je bil dan za prste polizat!

:OK:

Družba super - na Tuš pumpo nas je prišel pogledat tudi Rocky, točno ob napovedanem času pa smo krenili Gody, Danči, ataIBA, moja širokost (in do odcepa za Vitanje z nami tudi xr800 ter dr-big); nam štirim se je v Žalcu pridružil motoristek, v Ljubljani pa še NN666 in ponosni lastnik Honde CBF600.

Vsem skupaj ... bilo je vrhunsko!

Fura? Gody, car. :worship: Kras je še vedno zakon!

In ko smo se, po dobri papici v pršutarni IBA, Gody, Danči in jaz spet po trdi temi kotalili proti Mariboru, sem se šele zavedla, kako sem utrujena. Pa kaj si ti nor ... 545 km je naračunal ataIBA. :slap: Res velja tisto ... bolj stari, bolj nori. :rolleyes:

Lahko noč, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, danes pa je bil dan za prste polizat!

:OK:

Družba super! Vsem skupaj ... bilo je vrhunsko!

Fura? Gody, car. :worship: Kras je še vedno zakon!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

DOOOBROOOOO JUUUUTROOOOOOOO!!!!

In kaj naj rečem...glej zgoraj!?

:worship: :yea1:

Pa vsem koš :004 za lepši dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!