Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

DOOOBROOOOO JUUUUTROOOOOOOO!!!!

In kaj naj rečem...glej zgoraj!?

:worship: :yea1:

Pa vsem koš :004 za lepši dan!

:blush: vračam :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vesel marec se je začel, prvi delovni dan v tem mesecu, ... ampak, a delaven je tudi? :whistle: :rolleyes:

Jutri pa naj bi snežilo do nižin, mar to pomeni, da se zvečer srečamo na Šentiljskinevemkoliko, sredi romantične beline? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: vračam :004 :004

Upam, da ne v košarici :kva1:

Jutri pa naj bi snežilo do nižin, mar to pomeni, da se zvečer srečamo na Šentiljskinevemkoliko, sredi romantične beline? :naughty:

Hmmm...tistih 100% od prejšnjega tedna pada sorazmerno s temperaturo in vremensko napovedjo...Ne vem, kako bo za jutri, bomo videli, kako bo glasovala še Gorenjska .) . Glede romantike pa tole:

Romance is dead. It was acquired in a hostile takeover by Hallmark and Disney, homogenized, and sold off piece by piece.

Matt Groening, The Simpsons

US cartoonist & satirist (1954 - )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...preverila - prozornih kombinezonov trenutno ni na tržišču :( Menda so vse razprodali, nek cesar jih je vse pokupil. ker je rabil nova oblačila :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANNNN krotilci dveh koles prek bilance :whistle:

sta se dans kaj vozli al samo ding dong delate :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...preverila - prozornih kombinezonov trenutno ni na tržišču :( Menda so vse razprodali, nek cesar jih je vse pokupil. ker je rabil nova oblačila :kva2:

:cry: :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne v košarici :kva1:

Hmmm...tistih 100% od prejšnjega tedna pada sorazmerno s temperaturo in vremensko napovedjo...Ne vem, kako bo za jutri, bomo videli, kako bo glasovala še Gorenjska .)

Jest glasujem da : pridemo, razjurimo, osvojimo kt vikingi totekbando :naughty: :naughty: :naughty: , pol pa odjodlamo :whistle: :whistle: :whistle:

a si za :naughty: :naughty: :naughty: ?

če le seveda ne bo res nenormalnih voznih razmer.... :whistle:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne v košarici :kva1:

:grrr :naughty: :blush:

Dan toteki... :yea1:

:worship:

Jest glasujem da : pridemo, razjurimo, osvojimo kt vikingi totekbando :naughty: :naughty: :naughty: , pol pa odjodlamo :whistle: :whistle: :whistle:

a si za :naughty: :naughty: :naughty: ?

:kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest glasujem da : pridemo, razjurimo, osvojimo kt vikingi totekbando :naughty: :naughty: :naughty: , pol pa odjodlamo :whistle: :whistle: :whistle:

a si za :naughty: :naughty: :naughty: ?

če le seveda ne bo res nenormalnih voznih razmer.... :whistle:

OK, jaz sem lahko viking woman

post-17481-1204552737_thumb.jpg

ti pa jodlaš :yea1:

Če bodo pa nenormalne vozne razmere, greva pa z Afriko :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...preverila - prozornih kombinezonov trenutno ni na tržišču :( Menda so vse razprodali, nek cesar jih je vse pokupil. ker je rabil nova oblačila :kva2:

Prave motoristke to ne bi odvrnilo od cilja in bi prozoren kombinezon naredila sama.

Vse za potešitev perverznih sanj kolegov motoristov na furi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prave motoristke to ne bi odvrnilo od cilja in bi prozoren kombinezon naredila sama.

Vse za potešitev perverznih sanj kolegov motoristov na furi ...

Ga že limlem vkup :evilgrin: . Ampak ideja je od naše :wub: muce s pomarančo :whistle: . Jaz sn samo potožo, ker bi pri takem lepem zadnjem delu podaljška hrbta morala imet top kejs ( ali zaritni kufer, po domače). Čuj, leta so že tu :o . In nisem preverzno sanjo, ampak so se mi samo sline cedile direktno pod zadnjo gumo :smoke: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga že limlem vkup :evilgrin: . Ampak ideja je od naše :wub: muce s pomarančo :whistle: . Jaz sn samo potožo, ker bi pri takem lepem zadnjem delu podaljška hrbta morala imet top kejs ( ali zaritni kufer, po domače). Čuj, leta so že tu :o . In nisem preverzno sanjo, ampak so se mi samo sline cedile direktno pod zadnjo gumo :smoke: .

:OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry:

D.

Jaz sem za.

Ga že limlem vkup :evilgrin: . Ampak ideja je od naše :wub: muce s pomarančo :whistle: . Jaz sn samo potožo, ker bi pri takem lepem zadnjem delu podaljška hrbta morala imet top kejs ( ali zaritni kufer, po domače). Čuj, leta so že tu :o . In nisem preverzno sanjo, ampak so se mi samo sline cedile direktno pod zadnjo gumo :smoke: .

Rada vas mam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, jaz sem lahko viking woman

post-17481-1204552737_thumb.jpg

ti pa jodlaš :yea1:

Če bodo pa nenormalne vozne razmere, greva pa z Afriko :yes:

Ej, sem koj za :yea1: :yea1: :yea1: .....

A si predstavljaš, da greva strašit arabce....ti viking woman, jaz pa hozentreger jodlarka, hehehehehehe :OK: :OK: :OK:

ma pomojem bi kar dobro izpadlo :whistle: hihihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa naj bi snežilo do nižin, mar to pomeni, da se zvečer srečamo na Šentiljskinevemkoliko, sredi romantične beline? :naughty:

Muti...............kako mi je hudo, ker ne boste mogli šopati kilometrov teh par dni..... mogoče vas pa ujamem in se vam v naslednji polovici meseca le uspem pridružiti... :naughty: :naughty: :naughty: :worship: :worship:

Rocky.........evo najino smučarijo, greva kar ta teden.... :whistle: :whistle:

vsem ostalim veliko snežnih užitkov, čeprav dvomim, da bo kaj veliko od tega..............no ja, malce pa lahko,. samo bo šel hitro po gobe

pa lepo nočko......... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga že limlem vkup :evilgrin: . Ampak ideja je od naše :wub: muce s pomarančo :whistle: . Jaz sn samo potožo, ker bi pri takem lepem zadnjem delu podaljška hrbta morala imet top kejs ( ali zaritni kufer, po domače). Čuj, leta so že tu :o . In nisem preverzno sanjo, ampak so se mi samo sline cedile direktno pod zadnjo gumo :smoke: .

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship:

ataIBA, ti si car! Zaritni kufer!!!

:lol1: :lol1: :lol1:

Le pazite, mlade mačkice, da ne bo naših dedof kap na furi! Imam občutek, da boš na naslednji furci ti kar prva, NN666, pa gosji red totekov za teboj ... kar pripravi se. Ogenjček že uspešno razpihuješ. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti...............kako mi je hudo, ker ne boste mogli šopati kilometrov teh par dni..... mogoče vas pa ujamem in se vam v naslednji polovici meseca le uspem pridružiti... :naughty: :naughty: :naughty: :worship: :worship:

Rocky.........evo najino smučarijo, greva kar ta teden.... :whistle: :whistle:

vsem ostalim veliko snežnih užitkov, čeprav dvomim, da bo kaj veliko od tega..............no ja, malce pa lahko,. samo bo šel hitro po gobe

pa lepo nočko......... :naughty: :naughty:

Tati, čas bi že bil, kajne, da novo zverinico navadiš na tempo totekov, pa boš carica!

:OK: :winkiss:

Naši dečki so itak najbolj srečni, če se z njimi preganja čimveč maldih ritk, :rolleyes: brez "zaritnih kufrov" seveda (citiram ataIBO) in ... kaj še čakaš? :naughty:

Ja, tole rahlo poslabšanje vremena še, potem pa smo zmagali! :yea1:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaksen sneg neki. kaj je trontelj kdaj kaj pametnega napovedal :whistle:

Iz tvojih usta u božije uši ...! :whistle: :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship:

Le pazite, mlade mačkice, da ne bo naših dedof kap na furi! Imam občutek, da boš na naslednji furci ti kar prva, NN666, pa gosji red totekov za teboj ... kar pripravi se. Ogenjček že uspešno razpihuješ. :whistle:

:grrr :grrr :grrr , nebo gosji red :nono: , bomo pa eni trije (kolko pač gre!) vozli vzporedno :naughty: . In bomo taki.. :eek: :eek: :eek: !!!!

:oops: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship:

ataIBA, ti si car! Zaritni kufer!!!

:lol1: :lol1: :lol1:

Le pazite, mlade mačkice, da ne bo naših dedof kap na furi! Imam občutek, da boš na naslednji furci ti kar prva, NN666, pa gosji red totekov za teboj ... kar pripravi se. Ogenjček že uspešno razpihuješ. :whistle:

Jas se neom več z vami vozo, morm na cesto gleat, če ne bom hitro v kakem grabni. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship:

ataIBA, ti si car! Zaritni kufer!!!

:lol1: :lol1: :lol1:

Le pazite, mlade mačkice, da ne bo naših dedof kap na furi! Imam občutek, da boš na naslednji furci ti kar prva, NN666, pa gosji red totekov za teboj ... kar pripravi se. Ogenjček že uspešno razpihuješ. :whistle:

Ne, jaz bom kar za tabo, da mi bo izziv razmišljat, kako bi te ujela...mogoče...enkrat...nekje...Ko se boš ustavila pa počakala (prosim)

Kap pa ne bo nobenega, ker ni nič kaj takega, da bi jih...Hec pa mora bit .) ...udri po najmlajši! Mutika, komaj čakam, da bo tvoja hči motoristka...pol bo šele veselo! Do takrat se bom pa mogoče s Cvičkarjem kaj zmenila, da kako za sabo dene pa gremo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, banda motoristična.....Kidam pod kovter :yawn:

nočko wsm, pa lepe sanje! CMOKA v Toteklandek, hihihihi

papa, pa res upam da bojne babje plane jutr ne prekriža vreme :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!