Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Lahko noč, toteki!

MATjuška, :worship: hvala ti za pogostitev, res si nas razvajala. Pa že zdaj, za jutrišnji dan, vse naj! :winkiss: :winkiss:

Vse najboljše... :beer2: če bi pa vedel :rolleyes: bi pa prišel... :yea1:

se pridružujem čestitkam :beer2:

mene nebi bilo :yea1:

MATjuska...vse najboljše & tnx za včeraj.

MATjuska same najlepše :beer2: :beer2:

dobro jutro 02 :OK:

Dobro jutro vsem :D

vse naj najboljše, MATjuška! :beer2:

Pa ne vem, kaj je to...nekaj belega smeti okolico :hmm: ... Pa včeraj me je tak v posteljo vleklo... :yawn: Hmmm..Kot bi bila zima? :wallbash:

Do petka malo zrihtajte vsaj Štajersko, da ne bo tak tmurno :klicaj: Se vidiamo, lepo se smejte :kva1:

aja... :winkiss:

MATjuška, tudi z najine strani. :worship: :winkiss:

P.S.,

Lep dan vsem! :004

Dan, Totiland! :winkiss:

Hvala lepa vsem za lepe želje.. :blush:

Tisti, ki smo bili včeraj na RC, smo se prav fajn imeli - predvsem ataIBA nas je pošteno nasmejal! Nekaj jih je predčasno zapustilo prizorišče (nekateri iz nizkotnih, čisto pridobitniških nagibov! :evilgrin: ), nekaj pa nas je seveda ostalo do "bridkega" konca. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji torek dnarnice doma pustimo, Vapo časti. :whistle:

Tak ko ga je zaslužo, tak ga bo zapravo. :P

Pozabi na veselje! :evilgrin: :grrr

Vapo si je to po moje kar dobro preračunal: včeraj se je pač "žrtvoval" in dobo 100 € od N., naslednjič pa bo zopet vse po starem :drunk: , in bo totih 100 € N. zopet vrnil. Dalje pa se bo zgodba verjetno ponavljala: +100 ... :drunk: € -100 ... :unsure: € +100 ... :drunk: € -100 € ... :unsure: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj jih je predčasno zapustilo prizorišče (nekateri iz nizkotnih, čisto pridobitniških nagibov! :evilgrin: )

Sramujem se..... :blush: ..................................NOT!!!!! :P

Dalje pa se bo zgodba verjetno ponavljala: +100 ... :drunk: € -100 ... :unsure: € +100 ... :drunk: € -100 € ... :unsure: ...

Dnar itak mora krožit, človek pa pit..... :blush:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zopet.....

.....so včeraj.......

.....dobre sile univerzuma preprečile zloveščo navezo 04 in 01...... :closedeyes: ...... pa tko dodelan načrt je biv v vikingško-yodlarskem stilu...... :naughty: :naughty: :whistle: .....

..... N666.....

..... Naslednjič predlagam Backupplan :naughty: :naughty: :naughty:

Aja...sam gobec me je...skor bi pozabla......

MATjuška..... USE TANARTANARTANARTANARBOLŠ..... Pa Predvsem SAMO SREČO na vseh področjih..... NA CESTI, v ljubavi, poslu.... Mah pri vsem, an..... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATjuška..... USE TANARTANARTANARTANARBOLŠ..... Pa Predvsem SAMO SREČO na vseh področjih..... NA CESTI, v ljubavi, poslu.... Mah pri vsem, an..... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Enih 20 let si prepozna... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, na 4-to bi mogla it pa ji še moped kupiš, da se bo vozla, tako ko jaz :krneki: Za 1-vo nisem imel dovolj točk, 2-ga se mi je zdela, da ima preveč dijakov z večvrednostnimi kompleksi, 3-tja je imela popoldanski pouk... ja nič, te pa vlak pa tovarna dušika :D

če si mel status športnika ne...si pa zato moral prenašat vsaki dan one seljake ko so se furali iz vukojebin , pa so meli z nami športniki tudi dopoldan...pa še pičke smo mi dopoldanci meli dosti slabše hehe---seljačice so direkt iz štale v šolo prišle hehe

drugač pa mel sn točk dovolj da bi se vpisal bilokam, na drugo nisn htel ker so sami opranci tam ko ne vidijo druga ko knjige, na prvo ne ker je preveč družboslovna, četrta pa je že prevlki teksas...tak da sn se odločo za tretjo, pa še babe smo meli najboljše- primerljivo z ekonomsko, pa še malo manj tupe so ble ko ekonomistke hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa, vidim da poizvedujejo nekateri o hčerki od xr800...hehehe zanimivo...če ne bojo pokavci nič najšli pa mogo nejko v akcijo stopit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si žleht :nono: hihihihi....

Mačka pa sam špila.... :yea1:

dan... :beer2: vas moram s pijačo pozdravit :kva2: drugače tak ne reagirate... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka pa sam špila.... :yea1:

dan... :beer2: vas moram s pijačo pozdravit :kva2: drugače tak ne reagirate... :lol1:

občasno se ga še yodla zraven :naughty: :naughty: :naughty:

Zdej že svojo muco navajam na špilanje :naughty: :naughty: :naughty:

....glede na to da je res velik QURAC kar se tiče šihta dobit..... sva se smotrno odločli za turnejo....ona špila, moja malenkost pa yodlštimo pritegne..... no ja....bl točno..... Sm se odločla....ona mi pa itak kt en kužek povsod sledi....pa da naw tolk sama doma....pa še v kšno depresijo padla.... :whistle:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občasno se ga še yodla zraven :naughty: :naughty: :naughty:

Zdej že svojo muco navajam na špilanje :naughty: :naughty: :naughty:

....glede na to da je res velik QURAC kar se tiče šihta dobit..... sva se smotrno odločli za turnejo....ona špila, moja malenkost pa yodlštimo pritegne..... no ja....bl točno..... Sm se odločla....ona mi pa itak kt en kužek povsod sledi....pa da naw tolk sama doma....pa še v kšno depresijo padla.... :whistle:

To je pa fajn, da bo tvoja muca znala dobro špilat... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe meniš kvizling!!!!! :angry:

Maš mogoče celo prav. :hmm:

Prve itak ne bi naredla.... :P

hahahahaha careeee vedno se morem smejat :D

če si mel status športnika ne...si pa zato moral prenašat vsaki dan one seljake ko so se furali iz vukojebin , pa so meli z nami športniki tudi dopoldan...pa še pičke smo mi dopoldanci meli dosti slabše hehe---seljačice so direkt iz štale v šolo prišle hehe

drugač pa mel sn točk dovolj da bi se vpisal bilokam, na drugo nisn htel ker so sami opranci tam ko ne vidijo druga ko knjige, na prvo ne ker je preveč družboslovna, četrta pa je že prevlki teksas...tak da sn se odločo za tretjo, pa še babe smo meli najboljše- primerljivo z ekonomsko, pa še malo manj tupe so ble ko ekonomistke hehe

no no to s seljaki ni primerno ker ni nič narobe če so dijaki od kod drugod in tudi kaj imajo doma, dokler so v glavi pošlihtani, kar jih večina iz MB ni (je pa zato elita zbrana na drugi, tak da če hočeš met svetlo prihodnost in ključ, ki odpre vsa vrata, se pač vpišeš k nam)

drugač pa, vidim da poizvedujejo nekateri o hčerki od xr800...hehehe zanimivo...če ne bojo pokavci nič najšli pa mogo nejko v akcijo stopit :D

eh nea se ti Nejko boj, problem bo, ko bo se mala zalubla v Nejkota, očku pa se bo hotelo zmešat, ko bo zvedel, za koga gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nea se ti Nejko boj, problem bo, ko bo se mala zalubla v Nejkota, očku pa se bo hotelo zmešat, ko bo zvedel, za koga gre :D

haha, to bi bla scena ja, pomoje bi staremu xr-u dekl odneslo od sile :D hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa fajn, da bo tvoja muca znala dobro špilat... :naughty:

Z mal sreče bo ozvočenje preglasilo mojo fušštimo, hehehehe....za blagor naroda, hehehehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ne enega ne drugega... :(

Tudi nimam!!! :cry:

Mater ej, nič nimam!!!!! Meni se bo sfukalo!!!!! :P

e bougi...

Maš pa 100tko v dnarnici :naughty: :winkiss: :whistle:

Tui nima več...

sma jo mejala pr Arturju :evilgrin:

občasno se ga še yodla zraven :naughty: :naughty: :naughty:

Zdej že svojo muco navajam na špilanje :naughty: :naughty: :naughty:

....glede na to da je res velik QURAC kar se tiče šihta dobit..... sva se smotrno odločli za turnejo....ona špila, moja malenkost pa yodlštimo pritegne..... no ja....bl točno..... Sm se odločla....ona mi pa itak kt en kužek povsod sledi....pa da naw tolk sama doma....pa še v kšno depresijo padla.... :whistle:

pa to ti jaz že dolgo pravim...

če taki mački ko si ti muca vrei špila, :worship:

nea rabi službe iskat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, to bi bla scena ja, pomoje bi staremu xr-u dekl odneslo od sile :D hehehe

Toti ko še nea vete kak je to ko se Pohorci ftrga....

...samo za informacijo...

...neoš več Čamac ampak boš barčica, jajce pa bojo na lecitaciji na holcarskem balu... :evilgrin:

...pa eno ouko ti bo pusto, da se boš lahko v špegli vido kak vun zgleaš... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer! Temperatura raste :whistle: . Jaz pa štrajkam, če že vsi :headbang: . Nem peglo in puco več :evilgrin: . Grem spat :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem spat :winkiss: .

Pr tvojih letah je ži cajt, da greš ajat...

... kure ži 2 uri spijo....

...sonca pa ži 3 dni ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti ko še nea vete kak je to ko se Pohorci ftrga....

...samo za informacijo...

...neoš več Čamac ampak boš barčica, jajce pa bojo na lecitaciji na holcarskem balu... :evilgrin:

...pa eno ouko ti bo pusto, da se boš lahko v špegli vido kak vun zgleaš... :naughty:

se jaz sn tui pohorc- no, podpohorc hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prvič ko pridemo skupaj, mi lahko daš inekcijo :winkiss: ....

no velja, samo moram preveriti tvoje seksi telo, če bo vredi ... :naughty: :naughty: :naughty: ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še vsem lep pozdravček

Matjuški pa še tukaj vse lepo........... :winkiss: :winkiss:

Mutika.......pojdi spat, :winkiss: :winkiss: :winkiss: kmalu odpišem.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka bi pa zdaj nekam na pir šel :whistle:

ČER brum brum prjatli :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še vsem lep pozdravček

Matjuški pa še tukaj vse lepo........... :winkiss: :winkiss:

Mutika.......pojdi spat, :winkiss: :winkiss: :winkiss: kmalu odpišem.... :krneki:

:slap: :lol1:

Luškano. Že dolgo me ni nihče spat naganjal, hi, hi!

:winkiss:

Razumem!

Saj sem res zdelana, danes sem se zavedla, po celodnevni tlaki brez predaha, da je to začetek "lentovskih dni", ko bi se najraje v pisarno preselila, saj sem včasih tako utrujena, da se mi še domov ne ljubi vozit. :huh:

In se je že zgodilo, da sem na kratki poti do doma zakinkala za volanom.

Lani prav konkretno, moj ubogi clio jih je fasal po celi levi strani. Ograja se ni hotela umaknit ... ampak zbudila sem se pravočasno. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka bi pa zdaj nekam na pir šel :whistle:

ČER brum brum prjatli :naughty:

Na pir? Zdaj?

Včeraj si imel priliko, pa še zastonj bi pil, na MATjuškin račun ... :whistle: .

Nimam ne enega ne drugega... :(

Tudi nimam!!! :cry:

Mater ej, nič nimam!!!!! Meni se bo sfukalo!!!!! :P

Kalimero! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnjah, športnik glih nisem :D Vsaj ne taki, da bi mi kdo izdajal kakšna potrdila :)

Ženske so bile pri nas ok. Večina jih je imela poštimano podstrešje, ampak zgolj to :D Upam, da ne bere tega kera :) Drugače pa je blo 1A ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!