Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Motor bi morala peljat na servis, ... a ima kdo kakšen XXXXL kombinezon z notranjim ogrevanjem? :eek:

Če grem zdajle na motor, gor do Šilerja zmrznem! :kva2:

Pa veš da ni problema! Samo reči. Prikolica v Hočah, avto s priklopom tudi,... rufni in preden rečeš keks, bo zrihtano. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj se mi dozdeva, da bi bila situacija rahlo ... obratna? :whistle:

In Nejkoo, kako drugače? :rolleyes:

hehe, pa skače po domače...pa ti?...že maš boksarsko vrečo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, na 4-to bi mogla it pa ji še moped kupiš, da se bo vozla, tako ko jaz :krneki: Za 1-vo nisem imel dovolj točk, 2-ga se mi je zdela, da ima preveč dijakov z večvrednostnimi kompleksi, 3-tja je imela popoldanski pouk... ja nič, te pa vlak pa tovarna dušika :D

ke si četrto gimnazijo našel v mariboru

se mi zdi da so samo tri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, pa skače po domače...pa ti?...že maš boksarsko vrečo? :D

:D

Ne še, ampak definitivno si jo bom nabavila, sploh, ko bo tudi moja hčera na II. gimnaziji, in kolikor vidim, ste sami brenčači v bližini ... da bom red delala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Ne še, ampak definitivno si jo bom nabavila, sploh, ko bo tudi moja hčera na II. gimnaziji, in kolikor vidim, ste sami brenčači v bližini ... da bom red delala. :whistle:

Saj se je hčerka najbrž prav odločla za šolo. Bo vsaj mela dobro podlago za faks naprej :) Eh, za fante se ni treba bat. Če sma te na forumu prestrašila midva z Nejkoo-tom pa se tudi ne rabiš bat, iz te moke ne bo kruha, je malo premlada. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še bolj nor.... :kva2:

:whistle: :winkiss:

Pa veš da ni problema! Samo reči. Prikolica v Hočah, avto s priklopom tudi,... rufni in preden rečeš keks, bo zrihtano. :winkiss:

ataIBA, :worship: , care!

Če bo kdaj treba, bom res izkoristila Dančija ali pa tebe.

Do Šilerja pa se bom že odkotalila, saj je še ves naslednji teden cajt.

Pa četudi bi bilo ta vikend vreme za prste polizat, Gody pravi sicer, da ne, itak ne bi mogla na motor, toliko imam dela. Zato bo lahko servis opravljen tudi v naslednjem tednu, to pa mi je Tomaž že obljubil.

Aja, tati je rekla, da moram hitro spat ... toteki dragi, lahko noč!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :winkiss:

ataIBA, :worship: , care!

Če bo kdaj treba, bom res izkoristila Dančija ali pa tebe.

Do Šilerja pa se bom že odkotalila, saj je še ves naslednji teden cajt.

Pa četudi bi bilo ta vikend vreme za prste polizat, Gody pravi sicer, da ne, itak ne bi mogla na motor, toliko imam dela. Zato bo lahko servis opravljen tudi v naslednjem tednu, to pa mi je Tomaž že obljubil.

Aja, tati je rekla, da moram hitro spat ... toteki dragi, lahko noč!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj še nisi šla spat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se je hčerka najbrž prav odločla za šolo. Bo vsaj mela dobro podlago za faks naprej :) Eh, za fante se ni treba bat. Če sma te na forumu prestrašila midva z Nejkoo-tom pa se tudi ne rabiš bat, iz te moke ne bo kruha, je malo premlada. :)

Ma ne, Čamac, ne vidva, ne kdorkoli drug me ni prestrašil, malo se hecam. Boksarska vreča je iz drugega štosa. :whistle: Kar pa se tiče moje hčere, pa imaš res prav, je še zelo premlada, a hkrati dovolj pametna, da zna sama ločit zrno od plev. Jaz sem tu le superviser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se je hčerka najbrž prav odločla za šolo. Bo vsaj mela dobro podlago za faks naprej :) Eh, za fante se ni treba bat. Če sma te na forumu prestrašila midva z Nejkoo-tom pa se tudi ne rabiš bat, iz te moke ne bo kruha, je malo premlada. :)

eh kaj govoriš oslarije čamac, prej ko začne, bolše zanjo, da pol neo taki šok hehe...res pa da pol tudi ko začne, ne more nehat hehe...tak da mutika ti jo kuj drži na špagi še en cajt, če bi jaz bil njen brat bi jo tudi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, Čamac, ne vidva, ne kdorkoli drug me ni prestrašil, malo se hecam. Boksarska vreča je iz drugega štosa. :whistle: Kar pa se tiče moje hčere, pa imaš res prav, je še zelo premlada, a hkrati dovolj pametna, da zna sama ločit zrno od plev. Jaz sem tu le superviser.

jaja, veš da pred mamico ne bo kazala svoje pubretetniške razposajenosti, ki že včasih meji na kaj druga hehe...se pa te vemo, da puncam prej začnejo it oslarije po glavi ko nam dedom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj še nisi šla spat???

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: ... saj že grem.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, veš da pred mamico ne bo kazala svoje pubretetniške razposajenosti, ki že včasih meji na kaj druga hehe...se pa te vemo, da puncam prej začnejo it oslarije po glavi ko nam dedom... :D

Vam, dedom, pa itak nikoli ne nehajo ... :whistle: :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups ...

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam, dedom, pa itak nikoli ne nehajo ... :whistle: :D .

eh to samo tak zgleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: ... saj že grem.

:winkiss:

Mutika.................kaj si že šla spat al ne......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke si četrto gimnazijo našel v mariboru

se mi zdi da so samo tri

Maribor je itak do Tokia.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro. gre kdo v kursko polek mene v moto opremo. grem nekaj iskat. daj za kafe pa te polek vzamem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj s(m)rčki... :winkiss:

Zdajle štartam smer MB. Ampak, me malo skrbi :hmm: :

post-17481-1204883594.jpg

Vidim, da železnica lavfa... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika.................kaj si že šla spat al ne......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Hi, hi, tati, saj sem se potem odplazila od računalnika ... in še kakšni dve uri brala. Torej, danes sem totalno kulturno navdušena, ampak še bolj totalno neprespana!

:winkiss:

Hoj s(m)rčki... :winkiss:

Zdajle štartam smer MB. Ampak, me malo skrbi :hmm: :

post-17481-1204883594.jpg

Ojla, srce ... se te ful veselim!

:winkiss:

Naj te ne skrbi, ko se boš z menoj zvečer vozila, bova peljali točno po tej cesti, ampak, jaz ponavadi zgrešim ograjo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi, dober dan!

:winkiss: :winkiss:

Nastaja, nastaja ... dušim(o) se v delu, za vas! Da boste lahko v začetku poletja kulturno veseljačili! :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!