Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mutika, z njima se bom sigurno zelo dobro razumela, čeprav sta ženskega spola.......... :krneki: :krneki:

lep dan vsem, ki se vozite in tistim , ki greste v nočno kot jaz :headbang: :headbang: :headbang:

Tati danes midva kraljujema v nočni izmeni, moja predzadnja to sezono. :010 (če bo vse po planu)

Ostalim pa želim lep nedeljski večer. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, zdravo vsem!

:winkiss:

Glava me boli ...grozno. :cry: Grem ležat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, z njima se bom sigurno zelo dobro razumela, čeprav sta ženskega spola.......... :krneki: :krneki:

lep dan vsem, ki se vozite in tistim , ki greste v nočno kot jaz :headbang: :headbang: :headbang:

No vidiš, pa praviš, da se z ženskami ne razumeš. :whistle:

Naj ti nočna čim bolj mirno mine.

In tebi tudi, Vangec!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Mariborčani!

Tukaj lastnik črne CBF, ki je bil za vami na Krasu. Bilo je super, se še priporočam za kakšno turo - posebej, če bo kakšen prozoren kombinezon v igri - velja za ženski spol, da ne bo pomote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov teden, novim zmagam naproti, pa če crknem poleg.... :headbang:

Dobro jutro!

Solidarno gremo s teboj, hehehehe :headbang: :headbang: :headbang:

Br U tr, Toteksrca :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati danes midva kraljujema v nočni izmeni, moja predzadnja to sezono. :010 (če bo vse po planu)

Ostalim pa želim lep nedeljski večer. :winkiss:

ja, jaz sem bolj slabo kraljevala........... :headbang: :headbang: dela za znoret..........zdaj se mi pa pošteno :wallbash: :yawn: :yawn: :yawn:

pa še kmalu ne bom videla postelje... :krneki: :krneki:

pozdravček vsem.........ti se pa naspi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Mariborčani!

Tukaj lastnik črne CBF, ki je bil za vami na Krasu. Bilo je super, se še priporočam za kakšno turo - posebej, če bo kakšen prozoren kombinezon v igri - velja za ženski spol, da ne bo pomote.

Ojlala, zdravo, jazz1912! He, he, menda si ne želiš koga od dedov v prozornem gledat? No, pa saj tudi pri ženskem delu pridejo v poštev le mlade. Sicer smo pa fajn družba tudi brez prozornih negližejev.

Kar se mene tiče, pa verjamem da ni to le moje mnenje, si vedno dobrodošel! :OK:

Solidarno gremo s teboj, hehehehe :headbang: :headbang: :headbang:

Br U tr, Toteksrca :yea1:

Kaj zdaj, Mačkica? A boš štrajkala še naslednjih nekaj torkov? :P :winkiss: Jutri menda ne bo snega ... pa še dan pred Gregorjevim je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov teden, novim zmagam naproti, pa če crknem poleg.... :headbang:

Dobro jutro!

Počivaj v piru! :worship:

ja, jaz sem bolj slabo kraljevala........... :headbang: :headbang: dela za znoret..........zdaj se mi pa pošteno :wallbash: :yawn: :yawn: :yawn:

pa še kmalu ne bom videla postelje... :krneki: :krneki:

pozdravček vsem.........ti se pa naspi :naughty:

Jaz sem bolj slabo začel včeraj zvečer, smo imeli kovinske koline, ampak smo rešili zadevo. :(

Preostanek večera in noči pa je bil miren. :zzz:

P.S.,

Lepo popoldne vsem in enega velikega :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, Mačkica? A boš štrajkala še naslednjih nekaj torkov? :P :winkiss: Jutri menda ne bo snega ... pa še dan pred Gregorjevim je!

Nič štrajkat, delat! :yea1: Prideva, ne? Pa še dan pred Gregorjevim je... :naughty:

Pridni bojte, psov ne dražte :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič štrajkat, delat! :yea1: Prideva, ne? Pa še dan pred Gregorjevim je... :naughty:

Pridni bojte, psov ne dražte :winkiss:

hihihihi, ja vidve babe sta pa res od hudiča, hehehehe :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

iiiii ko vs mam rada..... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

sm za :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: ....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :wacko:

Ka maš spet preveč cajta, pa še kr nbenga hobija?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Mariborčani!

Tukaj lastnik črne CBF, ki je bil za vami na Krasu. Bilo je super, se še priporočam za kakšno turo - posebej, če bo kakšen prozoren kombinezon v igri - velja za ženski spol, da ne bo pomote.

Ja kaj nisi takoj pogruntal posvojitve :worship: ? Mislim, da je kar obojestranska. Tak je prav :beer2: . Kmalu bo pa tak vroče, da kombinezoni neujo več potrebni :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bo pa tak vroče, da kombinezoni neujo več potrebni :whistle: .

Predlagam, da to sezono pričnemo z "nudl" motoriranjem... Sicer sem malenkost na boljšem, ker imam ploščico v kolenu, ampak pustimo malenkosti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počivaj v piru! :worship:

Jaz sem bolj slabo začel včeraj zvečer, smo imeli kovinske koline, ampak smo rešili zadevo. :(

Preostanek večera in noči pa je bil miren. :zzz:

P.S.,

Lepo popoldne vsem in enega velikega :004

Vangec, kaj pa se je zgodilo? :eek:

Ja kaj nisi takoj pogruntal posvojitve :worship: ? Mislim, da je kar obojestranska. Tak je prav :beer2: . Kmalu bo pa tak vroče, da kombinezoni neujo več potrebni :whistle: .

Predlagam, da to sezono pričnemo z "nudl" motoriranjem... Sicer sem malenkost na boljšem, ker imam ploščico v kolenu, ampak pustimo malenkosti... :D

Pa da mi je tole oboje za videt ... :whistle: :naughty: :rolleyes: :evilgrin: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vangec, kaj pa se je zgodilo? :eek:

Službeno Mutika sem bil na kraju prometne včeraj zvečer,nekaj časa je bila cesta Jurovci-Gruškovje zaprta.

Kako pa je kaj potekala Matineja v ND? :whistle: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno nazaj iz jodlarije... :whistle: ...danes je bila pa res dolga...

Ufff, pa res, ej, če pomislim, kdaj smo se po telefonu pogovarjali! :kva1:

Upam, da je tvoja gospa kaj lepega in dobrega kupila? Jasno, s tvojim dnarom! :whistle: :rolleyes:

Službeno Mutika sem bil na kraju prometne včeraj zvečer,nekaj časa je bila cesta Jurovci-Gruškovje zaprta.

Kako pa je kaj potekala Matineja v ND? :whistle: :drunk:

Hm, ...ok, službeno, ampak, vseeno, ... žalostno. :unsure:

Matineja včeraj? Jaooooj, ej, ... :eek: :kva2: ... noro dobro! Res je bila svetska čaga, eni so kar novi delovni dan dočakali ... :whistle: :OK: ! Pa ne jaz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, pa res, ej, če pomislim, kdaj smo se po telefonu pogovarjali! :kva1:

Upam, da je tvoja gospa kaj lepega in dobrega kupila? Jasno, s tvojim dnarom! :whistle: :rolleyes:

Moji gospe bom jutri naročil novo čelado...z mojim denarjem seveda...pač malo zapoznelo darilo za 8. marec oz. vnaprej za letošnji rojstni dan, božič 2008 & valentinovo 2009 :whistle:

Moram pa pohvalit eno fajn moto trgovinico v Gradcu(Ingris Pucher, Elisabethinergasse 10), odlično svetovanje in večja izbira čelad kot pri tavelikih dveh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji gospe bom jutri naročil novo čelado...z mojim denarjem seveda...pač malo zapoznelo darilo za 8. marec oz. vnaprej za letošnji rojstni dan, božič 2008 & valentinovo 2009 :whistle:

Moram pa pohvalit eno fajn moto trgovinico v Gradcu(Ingris Pucher, Elisabethinergasse 10), odlično svetovanje in večja izbira čelad kot pri tavelikih dveh.

:eek: ... kako čelado si ji te kupo? Diamantno? :unsure: :rolleyes: :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!