Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Prav vam je ... kaj pa rinete v rovte! Doma bi ostali, pa bi meli plave barve nad nosom kolko bi je hteli, pa še malo več ... :evilgrin: :naughty:

:beer1: :beer1: :beer1:

.....pa še nos postane modro vijoličast :whistle: . Jutri pa bo vročeeee... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa vanga sva jo danes mahnila v motoradklinik( so meli dan odrtih vrat) vanga skoda da tiger bil na terenu bi vido da je triumf zakon :naughty: . pol pa eibeswald pa tam okoli na golico, pol pa dravograg - slovenj gradec-vitanje-konjice- pa finiš gams

aja tam čez vitanje me je pol malo čakal, ker mu nisem mogo sledit :whistle:

post-16508-1205605735_thumb.jpg

post-16508-1205605753_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa vanga sva jo danes mahnila v motoradklinik( so meli dan odrtih vrat) vanga skoda da tiger bil na terenu bi vido da je triumf zakon :naughty: . pol pa eibeswald pa tam okoli na golico, pol pa dravograg - slovenj gradec-vitanje-konjice- pa finiš gams

aja tam čez vitanje me je pol malo čakal, ker mu nisem mogo sledit :whistle:

Res je bil lep dan na mopeku, novi ''Tiger'' je res lep, pa še barva bi se našla za mene. :whistle:

Drugače pa Hilton hvala za prijetno družbo in furco.Kaj se tiče Vitanja pa ne skrbi, večkrat boš šel z nami

boljše bo, ampak tudi danes je bilo odlično, le tako naprej. :OK:

P.S.,

Dober večer vsem skupaj! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tovornjak ostaja za po cestah ...

Upam! Po kakem dirkališču pa se res ne zmorem za teboj preganjat! :evilgrin: :whistle: :rolleyes: :P

Smo že nazaj.

Smo šli čisto po planu, damo namesto proti Celju proti Dravogradu.

Pol pa za nosom pa je zmanjkalo plave barve nad nosom.

Pa smo šli nazaj.

Uh ja, kot pravi MATjuška, zgleda je bilo tu pri nas mnogo bolj sončno, kot drugje po Sloveniji. Važno je, da ste se fajn imeli. Ful privoščim!

:cry: ... kako mi je žal. Ampak, delo je delo.

Govoriš v množini ... kdo vse pa je bil? :blush: Radovedna sem, vem, ja, ... sorry. :blush:

Pa vseeno mi povej, pliiiz? :rolleyes:

no jaz pa vanga sva jo danes mahnila v motoradklinik( so meli dan odrtih vrat) vanga skoda da tiger bil na terenu bi vido da je triumf zakon :naughty: . pol pa eibeswald pa tam okoli na golico, pol pa dravograg - slovenj gradec-vitanje-konjice- pa finiš gams

aja tam čez vitanje me je pol malo čakal, ker mu nisem mogo sledit :whistle:

:eek: Vanga! Maneken! :naughty:

Uf, kako mora šele gospa Varadero hudo zgledat v novem usnju! :worship:

Hilton, prav je, da voziš, kot sam veš, da zmoreš. Sledi le sebi, pa bo s kilometri tudi sigurnost večja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš v množini ... kdo vse pa je bil? :blush: Radovedna sem, vem, ja, ... sorry. :blush:

Pa vseeno mi povej, pliiiz? :rolleyes:

V bistvu sva bila samo dva, ampak naju je za štiri... ;)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sva bila samo dva, ampak naju je za štiri... ;)

D.

:lol1: :lol1: :lol1:

He, he, če bi pa bila še jaz zraven, pa bi nas bilo itak za šest ... :blush: :winkiss: . Kaka gužva. In to samih totekov.

Kakorkoli že, toteki dragi, delaven in vmes malo sproščen dan v prijetni družbi na pijački v Europarku je zaključen. Želim vam lahko noč in lepe sanje.

Naj vam bo koža prav. :whistle: :rolleyes:

Papa.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sva bila samo dva, ampak naju je za štiri... ;)

D.

Na popoldanskem Kozju, Rogatcu, Ptuju in Lenartu pa samo jaz dva :)

Kaj ste ja nori, ura je ža 13 stopinj v senci !

Oblačka na nebu ni spljoh.

Ne vem če se ne bi morali proti zahodu podati, poiskat kak oblak in ga nazaj na vzhod pripelat.

Če je kdo za, naj me kontaktira (SMS/GSM v profilu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, vsem! :004 Včeraj preživel večino dneva na mopeku, danes pa družinske obveznosti. :whistle:

Lep dan želim, in previdnost vsem, ki boste na mopekih. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Vanga! Maneken! :naughty:

Uf, kako mora šele gospa Varadero hudo zgledat v novem usnju! :worship:

Potrdim :whistle: !!!! K mani v IBA Hoče je prišo z lepim spucanim motorjem, novim, speglanim in zglancanim usnjenim kombinezonom :unsure: ! Se je vse šajnalo :evilgrin: . Ponudeil sem mu, da ga malo vlečem po asvaltu, da kombinezon "postarama" :alien1: . Ni se znal igrat :P ! Odpeljal se je, mene pa pustil s slinastim gobcem..., (je treba delat,...- 'benti Smolarja :cry: )

Grem pa danes!!!!!!! Proti zahodu do deža in nazaj...., :010 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrdim :whistle: !!!! K mani v IBA Hoče je prišo z lepim spucanim motorjem, novim, speglanim in zglancanim usnjenim kombinezonom :unsure: ! Se je vse šajnalo :evilgrin: . Ponudeil sem mu, da ga malo vlečem po asvaltu, da kombinezon "postarama" :alien1: . Ni se znal igrat :P ! Odpeljal se je, mene pa pustil s slinastim gobcem..., (je treba delat,...- 'benti Smolarja :cry: )

Grem pa danes!!!!!!! Proti zahodu do deža in nazaj...., :010 .

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrdim :whistle: !!!! K mani v IBA Hoče je prišo z lepim spucanim motorjem, novim, speglanim in zglancanim usnjenim kombinezonom :unsure: ! Se je vse šajnalo :evilgrin: . Ponudeil sem mu, da ga malo vlečem po asvaltu, da kombinezon "postarama" :alien1: . Ni se znal igrat :P ! Odpeljal se je, mene pa pustil s slinastim gobcem..., (je treba delat,...- 'benti Smolarja :cry: )

Grem pa danes!!!!!!! Proti zahodu do deža in nazaj...., :010 .

Jebo boš ježa... :yea1:

ps. jaz Vange sloh nisem prepoznal na sliki.... :whistle:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda!

Tudi jaz nisem prepoznal Vangeca. Pravi maneken, ni kaj :OK: , žal z samo eno napako. Vozit bi moral Triumph :worship: :worship: :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda!

Tudi jaz nisem prepoznal Vangeca. Pravi maneken, ni kaj :OK: , žal z samo eno napako. Vozit bi moral Triumph :worship: :worship: :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

hja bi mogo na novega tigra kako uro čakat..... pa nama ni blo. :naughty: drugace bi tak ga jim pomojem spuizdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho, lepo, eni se že vozite ... dan dober, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Delam že od jutra ... na srečo je moped na (rednem) servisu, sicer bi me preveč vleklo na furco; kam že? Do dežja pa nazaj? :OK:

Lep dan želim vsem, ki ste na štirih kolah ali tacah, pa na dveh kolah ali tacah, ... in vsem ostalim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste vsi na lufti grem pa še jaz malo kole pretegnit, sicer službeno (ja prav ste čuli, eni delamo tudi ob nedeljah :headbang: ),

ampak končalo se bo pa privat :worship: :010 :beer1: :beer1: :beer1: .

Gasssssaaaaaaaaaaaaa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA, ujpam da si prišel še pred pravim dežom domu.

Za vožnjo pa :worship: :worship: :worship:

Fura pa zračunana čisto v nulo, temu se pravi vnaprejšnje planiranje.

Z dancijem sva prisla popolnoma suha (huh, če bi blo hujšati tak lahko ... ) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda!

Tudi jaz nisem prepoznal Vangeca. Pravi maneken, ni kaj :OK: , žal z samo eno napako. Vozit bi moral Triumph :worship: :worship: :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

:blush: He, he.Ta novi ''Tigrček'' pa res dobro zgleda, še prave barve imajo.Kaj veš,....mogoče pa kdaj :whistle:

hja bi mogo na novega tigra kako uro čakat..... pa nama ni blo. :naughty: drugace bi tak ga jim pomojem spuizdo

:naughty: :evilgrin: :krneki:

vanga malo so se ti sline pocedile, ko si me na motoru vido, ti pa z familjio v kočiji :whistle:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA, ujpam da si prišel še pred pravim dežom domu.

Za vožnjo pa :worship: :worship: :worship:

Fura pa zračunana čisto v nulo, temu se pravi vnaprejšnje planiranje.

Z dancijem sva prisla popolnoma suha (huh, če bi blo hujšati tak lahko ... ) :)

Pred Pragerskim z leve začelo špricat in sem moral dat gasa tistih 14,6 sec :rolleyes: . Vozil sem na hlape in doma tankal 18,22 l bencina, tank pa drži 18 l :headbang: . Malo sem pozabo, da ima 1100 S manjši tank kot 1200 RS. Števec mi je pokazal 291 km. Smo pa dobro sinhronizirani :worship: :worship: :worship: . Luštna tekoča vožnja :evilgrin: . Še bomo, edino kaj naj zaj naredim s pršutom?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebo boš ježa... :yea1:

ps. jaz Vange sloh nisem prepoznal na sliki.... :whistle:

Ježa???? :grrr :grrr :grrr

p.s. Vanga gre f Holivud, nea vem koga bo zamenjo. Krusa, Pita ali Kerija. Gužva bo :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, vsem! :004 Včeraj preživel večino dneva na mopeku, danes pa družinske obveznosti. :whistle:

Lep dan želim, in previdnost vsem, ki boste na mopekih. :winkiss:

Gizdalin :whistle:

Jebela cesta, tako dolgo že nisem bil na tej strani, da je nisem niti našel. :?

Včeraj sva tudi midva z Lumpo odprla sezono, z eno krajšo furo. :D

Se vidimo v torek. Lep pozdrav vsem skupaj iz Cuker Špica. :beer2:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizdalin :whistle:

Jebela cesta, tako dolgo že nisem bil na tej strani, da je nisem niti našel. :?

Včeraj sva tudi midva z Lumpo odprla sezono, z eno krajšo furo. :D

Se vidimo v torek. Lep pozdrav vsem skupaj iz Cuker Špica. :beer2:

Kaj te nista raje šla na motor :evilgrin: ??? Bi bla fura daljša.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!