Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pizda, zakaj nisem sin kakega Abramoviča, ... :( :( :(

Zato ne, ker če bi bil ruski slovanski sin bi se vsako jutro, ko bi se prebudil nažgan od vodke, definitivno izgubil na atejevi jahti Ecsatsca. Zaradi imena fotrove jahte bi ti bil prepričan, da moraš vsak dan biti v Ekstazi.

Pa še nekaj bolj pomebnega je. Winda, T- boya, Keca, Penzla in ostalih kalibrov ne bi nikoli poznal. :P :beer2:

post-9142-1205840831.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki dragi, dan.

ataIBA, zraven pršlepam dve vstopnici za Balaševića.

Vapo, prideš danes? Kolko kokodakaš, bi se že spobodilo. Pa pusti Winda pri miru. On je nedotakljiv! :evilgrin:

Ampak, prideš pa, ne? Da ti lupčka stisnem.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, v zasneženo jutro!

Tko je to, ko človek menja gume na avtu, drug dan pa sneg.

Kdo je naročil sneg?

Ja, Vanga seveda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,če pa še jst zberem skup 10 evrov pa še jst prletim :D

Ja...se opravičujem vsem :D Malo sm vas kr zapustil :krneki:

No, lepo, da eni znajo prisluhnit ... :whistle: . Ampak, ej, otrok, nikar s prdulo ne hodi sem, po tem vremenu! :headbang:

Spet od skrbi ne bom mogla normalno spat!

Če te zdaj tako dolgo ni bilo na spregled, pa še zdaj malo potrpi. Kmalu vreme ziher bo! :rolleyes:

Pridem tudi jaz. Upam, da bom lahko zopet naslonil desno, lahko tudi levo koleno. Lahko tudi oboje. :whistle:

Pa lepe nežno mokre predsanje želim!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Hm, Rocky, zadnjič si sicer veselo gnezdil med drugimi regijami, za danes pa se ni še nobena prijavila ... a če bo le naš navaden, štajerski živelj prisoten, boš tudi prišel? :whistle: :naughty: :rolleyes:

Dobro jutro, v zasneženo jutro!

Tko je to, ko človek menja gume na avtu, drug dan pa sneg.

Kdo je naročil sneg?

Ojlala! Snegec imate? Mi tudi :whistle: ... a ga je Vanga tako hitro odstranil, da je le še na Pohorju nekaj malega ostalo. :yea1:

Dvomim da ti bo ratalo. Ma preveč dela z ovcami. Mi je pa oblubla, da bojo do piknika glih prave za roštilj. :evilgrin:

A ni na nekaj govorila, da gre zmenkarije na Švedsko rihtat?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pusti Winda pri miru. On je nedotakljiv!

B000LV6W00.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V48847356_.jpg

Valjda, kdo se ga bo te dotikal, če je pa Ptujčan!!!??? :P

Mariborčanke! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ne, ker če bi bil ruski slovanski sin bi se vsako jutro, ko bi se prebudil nažgan od vodke, definitivno izgubil na atejevi jahti Ecsatsca. Zaradi imena fotrove jahte bi ti bil prepričan, da moraš vsak dan biti v Ekstazi.

Pa še nekaj bolj pomebnega je. Winda, T- boya, Keca, Penzla in ostalih kalibrov ne bi nikoli poznal. :P :beer2:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdru! Zaj grem jest, da bom zvečer lahko rukno .... kaj že??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdru! Zaj grem jest, da bom zvečer lahko rukno .... kaj že??? :unsure:

Možda koju Korčulansku :worship: , ovaj kako, da kažem čak. Pa ovaj, pa da, možda travaricu. :worship:

:OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možda koju Korčulansku :worship: , ovaj kako, da kažem čak. Pa ovaj, pa da, možda travaricu. :worship:

:OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Ideja za 10 :worship: . Pride z mano :whistle: . Pa goveja juha, restan krompir, solata... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj!!! Naprimer to, da se je Mutika preštrihala na platina blont, da bolj paše k motorju. :whistle:

:lol1:

No, lepo, da eni znajo prisluhnit ... :whistle: . Ampak, ej, otrok, nikar s prdulo ne hodi sem, po tem vremenu! :headbang:

Spet od skrbi ne bom mogla normalno spat!

A ni na nekaj govorila, da gre zmenkarije na Švedsko rihtat?

:unsure:

Saj tista Cvičkova šprickangla ni tak glasna, da nebi mogla spat...

Bil pa danes pri naši Koroški princezi, in mi je kafe častla,...

ja pa, je rekla da gre na sever "cuhalterco" špilat.. :evilgrin:

Mariborčanke! .)

...ja z 2m dolgo palco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa, je rekla da gre na sever "cuhalterco" špilat.. :evilgrin:

Je kaj omenla, kdaj?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ste tak poredni in je zato slabo vreme, mi je moj sponzor naložil za kazen še eno nočno. :cry:

Danes me žal ali pa na srečo ne bo na Šentiljsko. :krneki:

Bodite pridni danes zvečer, če ne bom v nočnih do poletja. :P

Amen! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj!!! Naprimer to, da se je Mutika preštrihala na platina blont, da bolj paše k motorju. :whistle:

:kva2: :slap: Ma, ni hujšega, kot platinasto blontna kura. Če pa je še stara povrh ... :kva2: !

Ma, tega si nea nardim, pa če morm zato moped menjat! :evilgrin:

Glede na to, da ste tak poredni in je zato slabo vreme, mi je moj sponzor naložil za kazen še eno nočno. :cry:

Danes me žal ali pa na srečo ne bo na Šentiljsko. :krneki:

Bodite pridni danes zvečer, če ne bom v nočnih do poletja. :P

Amen! :evilgrin:

Vangec, :friend1: ... danes bomo pa pogrešali familjo Varaderovih! :cry: :winkiss:

Samo, pazi ko boš plužo; da neoš asfalta do kanalizacije dol ftrgo! :whistle: Nekak veliko snega pa te glih nimamo, hm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jebi ga...So doma rekli da sm neumen k sm povedu da mislim it v Maribor :unsure: Sj ni tak slabo vreme...Samo malo je mokra cesta...Upam na drugi torek.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jebi ga...So doma rekli da sm neumen k sm povedu da mislim it v Maribor :unsure: Sj ni tak slabo vreme...Samo malo je mokra cesta...Upam na drugi torek.Lp

To sinko! Po pameti, da te nebo reuma zvila ko presto. Bomo v miru zalili tvojo polnoletnost, flaša cvička pa te naj pripelje, ko bo vse b.p. :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samo eno flašo bote spili?Eh...zaradi tega se mi ne splača hodit,jst sm pa že naroču dva šleperja da bota vino pelala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jebi ga...So doma rekli da sm neumen k sm povedu da mislim it v Maribor :unsure: Sj ni tak slabo vreme...Samo malo je mokra cesta...Upam na drugi torek.Lp

Zelo dobro, otrok. Nikar ga ne lomi po takem vremenu. Kruto mrzlo je.

Še veliko bo lepih, toplih in dolgo svetlih torkovih večerov.

:worship:

Oj, toteki dragi, hvala za spet en prijeten, družaben večer. Zdaj pa grem spat. Dovolj dela za danes.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ste tak poredni in je zato slabo vreme, mi je moj sponzor naložil za kazen še eno nočno. :cry:

Danes me žal ali pa na srečo ne bo na Šentiljsko. :krneki:

Bodite pridni danes zvečer, če ne bom v nočnih do poletja. :P

Amen! :evilgrin:

a sva zopet skupaj v nočni, al kaj :whistle: :whistle: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!