Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ALOHA! WASUUUUUUUUP!

Dr.Big, se pridružujem vsem lepim željam, pa Wse tanar,tanar bolš, pa velik srečno prevoženih km, na sploh v lajfu..... Pa veselja, pa NAJNAJNAJ wsga :winkiss: hug008.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr big, vse najboljše :worship: v torek pa ... :beer2: :beer2: :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi skoraj pozabil :headbang:

Dragi moj prijatelj Šokac - Joža, vse najboljše za god! :worship: :beer2: Enako tudi vsem ostalim Jožetom, predvsem pa vsem Jožicam! :004 :004 :004

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky! B)

Hvala stari čeprav godov ne praznujem, dobre želje nič ne škodijo. Drugič pa si uro navij.

Aja, pa še nekaj ... ker zame postajajo datumi vsi enaki, ne glede na Jožefovo, vikende, praznike ali petke, ti izrekam vse naj naj za god, Šokac! Čeprav nekaj ur prepozno.

In Lumpika ... spet je bilo fajn v tvoji družbi. Spet smeha polna malha!

:winkiss:

Tudi tebi hvala za lepe želje. Seveda ti je bilo fajn v družbi Lumpe, ker se obe samo iz mene norca delate.

Kaj pa jaz pa moja čustva.......spet!!!??? :cry:

Gody sem, Gody tja, Gody gor, Gody dol........sam Gody ti gre po glavi!!! Te pa si ga na nočno omarico postavi!!! :(

:P

Ej stari, pelji ti Mutiki mopek na servis, pa ti bo sigurno zrihtala, da boš ti lahko stal pod njenim oknom namesto Kneza Koclja in njegovega konja.

Mutiki pa :winkiss: ! Draga moja, pardon - naša :wub: . Včeraj zvečer bila bomba :OK: . Vrnil sem se v svet in čas otroštva. "generacijo moja!" Đole je odličen pripovedovalec :worship: . Takšno kombinacijo, ki jo je včeraj naredil,... vsaka čast.

Pustil si se Đoletu napizditi s svojimi političnim recitalom. Meni je bolj všeč tvoja travarica kot Đole. Sedaj samo čakam, kdaj boš Mutiko prosil, da ti zrihta karte še za koncert Nace Junkarja in Helene Blagne. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustil si se Đoletu napizditi s svojimi političnim recitalom. Meni je bolj všeč tvoja travarica kot Đole. Sedaj samo čakam, kdaj boš Mutiko prosil, da ti zrihta karte še za koncert Nace Junkarja in Helene Blagne. :P

:grrr sem prestar, da bi me vlovil na politične štose. In tudi, ni jih bilo za omenit vredna količina. Je pa izredno plastično predstavil življenje in štose iz svoje familije, časa pred xxx leti.... Ker je moja mama iz Dalmacije, sem imel mnogo vzporednic...

Grem pa na koncert Naceta in Helene samo pod pogojem, da ga bota vodla Miša in Mario O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, moji toteki ... ne vem, kaj mi je danes, ampak, rada vas imam.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Za veseli dan ali vsepovsodposlovenskihpokrajinahsnegujeleprinasne vam priheftam nekaj ful zanimivega!

Pa še nekaj, tega tipa se trudimo že od lani na Lent pripelat! Uf, ... :worship: !

Pa tisti Bachov preludij znam jaz na klavir klempfat!

Yes! Bobby, zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr-big, vse najboljše! :OK:

V torek pa s kakim pifcem poplahnemo! :D

post-16688-1206197539_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne seri ga :unsure: . Konec tedna mora bit + 20 :alien1: .

Mutiki pa :winkiss: ! Draga moja, pardon - naša :wub: . Včeraj zvečer bila bomba :OK: . Vrnil sem se v svet in čas otroštva. "generacijo moja!" Đole je odličen pripovedovalec :worship: . Takšno kombinacijo, ki jo je včeraj naredil,... vsaka čast.

V torek pa grem v Mengeš na Benkino predavanje. Če nebo šel z mano IBA z deklico, bo v avtu še prostor za dva!

:010 Iiiii, kak fajn, ataIBA! :winkiss:

Saj upamo, da bo imel Đole čas in bo še na Lentu nastopil. Te pa gremo čoporativno na koncert in naredimo čago ... on na odru, mi toteki pa na tribunah! :worship:

Samo, čuj! Kak te greš v torek v Mengeš, kak boš te žegn prneso na Šentiljskonevemkolikože? Celo obljubljal si nekaj na štamprlskih straneh. Hm? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala stari čeprav godov ne praznujem, dobre želje nič ne škodijo. Drugič pa si uro navij.

Tudi tebi hvala za lepe želje. Seveda ti je bilo fajn v družbi Lumpe, ker se obe samo iz mene norca delate.

Ej stari, pelji ti Mutiki mopek na servis, pa ti bo sigurno zrihtala, da boš ti lahko stal pod njenim oknom namesto Kneza Koclja in njegovega konja.

Pustil si se Đoletu napizditi s svojimi političnim recitalom. Meni je bolj všeč tvoja travarica kot Đole. Sedaj samo čakam, kdaj boš Mutiko prosil, da ti zrihta karte še za koncert Nace Junkarja in Helene Blagne. :P

Ufff, Šokac ... Vapota namesto konja? :eek:

:slap: Kje pa! A si lahko predstavljaš, kolko pira bi me to koštalo? :kva2:

:kva1: :nono: :BUA: :grrr

Blagnetke, Lenderice, pa razne ostale bljek-ice ... niti pomoću trikova! Niti po pomoti. :SS

Pa da se z Lumpiko norca delava? Hm, ... no, ... ne bi rekla! :whistle: :yes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, moji toteki ... ne vem, kaj mi je danes, ampak, rada vas imam.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Za veseli dan ali vsepovsodposlovenskihpokrajinahsnegujeleprinasne vam priheftam nekaj ful zanimivega!

Pa še nekaj, tega tipa se trudimo že od lani na Lent pripelat! Uf, ... :worship: !

Pa tisti Bachov preludij znam jaz na klavir klempfat!

Yes! Bobby, zakon!

Seos Toteki!

Mutika, če pa pride kdaj Bobby v MB, ga pridem tudi jaz gledat in poslušat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, čuj! Kak te greš v torek v Mengeš, kak boš te žegn prneso na Šentiljskonevemkolikože? Celo obljubljal si nekaj na štamprlskih straneh. Hm? :hmm:

Ja sem, priznam. Pol je pa prleto SMS za Mengeš in stvari obrnil na glavo. Lahko pa vdarimo po žegnu v ponedeljek? Standardna klapa? :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem, priznam. Pol je pa prleto SMS za Mengeš in stvari obrnil na glavo. Lahko pa vdarimo po žegnu v ponedeljek? Standardna klapa? :beer2:

Saj sem se malo hecala, ataIBA. Vi kar uživajte.

V ponedeljek bolj težko, vsaj jaz, za druge ne vem. Mislim, da bomo kar pri torku ostali.

:worship:

Po dolgem času sem bila danes zunaj in sploh menda prvič, da sem spila kar dve pivi!

Eden v družbi sploh ni mogel verjet in me je previdno vprašal, kaj mi je danes?

Kakorkoli, dečki, iskrena hvala za odlično družbo in veselo druženje, vsem štirim! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Toteki!

Mutika, če pa pride kdaj Bobby v MB, ga pridem tudi jaz gledat in poslušat.

Uh, ja, bi bilo super, kajne?

Tudi tebi lep pozdrav, pa vsem totekom ... lepe sanje.

Grem v horizontalo.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak.

Da ne bom samo kokodakala, voščim eno lepo dobro jutro, dober dan in popoldan, pa hitim dalje.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ajde, riti pokonci, toteki zaspanci! :evilgrin:

Wake up!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, kaj si ti mogoče žena od kakšnega župnika

...

:hmm:

Zakaj bi te to zanimalo? A potrebuješ kakšne veze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem bila danes zunaj in sploh menda prvič, da sem spila kar dve pivi!

Eden v družbi sploh ni mogel verjet in me je previdno vprašal, kaj mi je danes?

Tak se začne :beer2: , kmalu .... :doze: , pol pa... :drunk: . Preverjeno :evilgrin: !

:whistle:

Nedaj se :lol1: !

:winkiss: .

Pazite danes na preobremenitev s papico. Pomaga brinjevček :evilgrin: . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak se začne :beer2: , kmalu .... :doze: , pol pa... :drunk: . Preverjeno :evilgrin: !

:whistle:

Nedaj se :lol1: !

:winkiss: .

Pazite danes na preobremenitev s papico. Pomaga brinjevček :evilgrin: . LP

hvala enako.,........... :winkiss: :winkiss:

lepe ne vozne praznike vam želim........... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom rekel, da je lih lepo jutro, al pa da je pisano, je pa ziher belo. :SS

Dan bom preživel v službi. :cry: Kljub temu vam želim lep dan. :004

Končno sneg in smučarija :kva2: :P :whistle:

Tudi jaz se danes "mučim" na šihtu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sneg in smučarija :kva2: :P :whistle:

Tudi jaz se danes "mučim" na šihtu B)

Pje, kak smo ga dans žgali po frišnem na črnem Kaštivniki.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pje, kak smo ga dans žgali po frišnem na črnem Kaštivniki.... :naughty:

Sn čito ja :angry: ...banda prokleta :angry: :P :whistle:

Jaz pa bom v sredo po frišnem skijal :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!