Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Sn čito ja :angry: ...banda prokleta :angry: :P :whistle:

Jaz pa bom v sredo po frišnem skijal :P :devil:

He, he he.......bolj slabo boš skijal na Kaštivniku....imajo od torka do petka DP v smuku in super G-ju.-....Lahko greš pa še jutri...... :naughty: :whistle:

Pa saj že mate dovolj tega skijanja... :whistle:

Skijanja ni nikoli preveč......bo si treba to zapomnit............. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet mate sneg zunaj...očitno se boste skijalo do maja :angry: :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je, zunaj sneg je, zunaj pada, pa še kar pada ... jaz pa sem čisto povožena.

Kot da bi me kdo po glavi z macolo počohal; spijem dve pivi, pa se dva dni k sebi ne morem spravit :slap: ...

Vapo, kam, pr milem bogu, zliješ vso tisto hmeljarsko tekočino, pa ti nič ni? :eek:

Lahko noč, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede ... Gody, spet si zaslužiš :004 ! :blush:

Sva ga zadnji hip noter dali :)

Pol sva pa morala z Dančijem službeno na jug, do zdajle :whistle:

Pa priplujemo v severne snežene dežele.

Res ne znate imeti tega vremena pod kontrolo.

Zdaj se pa bom moral cel teden spet matrat, da ga nazaj zrihtam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva ga zadnji hip noter dali :)

Pol sva pa morala z Dančijem službeno na jug, do zdajle :whistle:

Pa priplujemo v severne snežene dežele.

Res ne znate imeti tega vremena pod kontrolo.

Zdaj se pa bom moral cel teden spet matrat, da ga nazaj zrihtam :naughty:

Čujte ludi, kaj vi nea nikoli spite :o ?

Pa lep ponedeljkov ponedeljek želim. Privoščite si malo žegna... :whistle: Nea šparajte, da ga neo kiri neso jutri v službo :unsure: . Za malco :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je tebi, ko maš dnara ko dreka...

Ker sem magnat, sem šel danes malo trošit dnare na Cojzarico............. :whistle: :rolleyes: BTW, zgoraj ga je čez meter........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, morgen vsem skupaj! :worship:

Zaj pa počsai dovolj tega belega govna, na Pohorju ga naj bo zaradi mene celo leto,

tu doli pa bi se še rad pelo letos z mopedom malo, aja pa do dopusta Julija tudi nebi rad hodo v nočne. :krneki:

Lep velikonočni ponedeljek vam želim. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola, olala, toteki lenobni!

:winkiss:

Očitno je žegn ful hasnu ... :P .

Tu v dolini res ni več snega, vsaj pri nas ne, ampak, na Pohorju pa je tako lepo belo ... huh, me kar vleče na skije, pa za razliko od enih :whistle: :OK: pri meni ni več mogoče. :huh:

Dober dan, lep dan.

Naj vam praznični ponedeljek mine v lepem vzdušju.

Ker ... prej so se nekje v spodnjih nadstropjih kregali, slišalo se je tako grozno kričanje, da kri zledeni. Ni bilo obupano, bilo je kričanje iz jeze, da me je kar mrazilo.

In zato upam, da je v naših domovih strpnost doma. In ljubezen. In kultura. :worship:

Sva ga zadnji hip noter dali :)

Pol sva pa morala z Dančijem službeno na jug, do zdajle :whistle:

Pa priplujemo v severne snežene dežele.

Res ne znate imeti tega vremena pod kontrolo.

Zdaj se pa bom moral cel teden spet matrat, da ga nazaj zrihtam :naughty:

Aha, zato sem vaju že pogrešala ... kar preveč mirno je bilo. :rolleyes:

Čujte ludi, kaj vi nea nikoli spite :o ?

Pa lep ponedeljkov ponedeljek želim. Privoščite si malo žegna... :whistle: Nea šparajte, da ga neo kiri neso jutri v službo :unsure: . Za malco :lol1: .

He, he, kaj še ne veš, ataIBA? Gody in Danči sta duo d...... :whistle: :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet mate sneg zunaj...očitno se boste skijalo do maja :angry: :whistle:

:010 :010 :010 :grupni: :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla: Penzl, jaz in familija gremo danes ob 5-ih popoldne na inšpekcijo - pregledat gremo dogajanje v in okoli Mlade lipe :yes: (za vse nove/nepoučene in tiste, ki so to morda pozabili - lokal, kjer se je včasih ob torkih zvečer dobivala mariborska sekcija MS :evilgrin: ). Od daleč prečekirano: terasa še v delu, dostopne rampe (za štirikolesnike :naughty: ) so zrihtali. Zdaj pa je treba še v živo prečekirat notranjost, postrežbo, toaletne prostore ... :whistle:

Če se nam želi še kdo pridružit na inšpekciji - mi bomo tam predvidoma med 17.00 in 18.00 uro. Pa-pa! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla: Penzl, jaz in familija gremo danes ob 5-ih popoldne na inšpekcijo - pregledat gremo dogajanje v in okoli Mlade lipe :yes: (za vse nove/nepoučene in tiste, ki so to morda pozabili - lokal, kjer se je včasih ob torkih zvečer dobivala mariborska sekcija MS :evilgrin: ). Od daleč prečekirano: terasa še v delu, dostopne rampe (za štirikolesnike :naughty: ) so zrihtali. Zdaj pa je treba še v živo prečekirat notranjost, postrežbo, toaletne prostore ... :whistle:

Če se nam želi še kdo pridružit na inšpekciji - mi bomo tam predvidoma med 17.00 in 18.00 uro. Pa-pa! :winkiss:

Odlično, MATjuška! :winkiss: :worship:

Pa še to preveri, če je parkirišče ostalo tako veliko kot prej, preden so začeli razbijat.

Ko bo zunaj ful lepo, pa se bomo tudi z mopeki zbirali ob torkih, se pri Freerajdersih definitivno nimamo kje tlačit. In zrak bo nekaj najbolj dobrodošlega, kajne?

Pa še nekaj; daj, prečekirajte še malo cene. Prej sem pri ML plačevala za svoj zapitek po 5,5 ali 6 €.

Zdaj pa preko 2,5 € sploh ne pridem. Mogoče pa je še kje kakšna po cenah in osebju bolj prijazna oštarija, kot je ML, in ima tudi dobro teraso? Za razmislit.

Sicer pa, to je le moje mnenje in vedno znova poudarjam, da hodim kamorkoli le zaradi družbe in meni dragih ljudi. Definitivno pa je letna terasa biser, ki vleče za toplejše dni in predvsem večere. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkirišče je malenkost manjše...ampak naše mopeke se bo dali še vedno parkirat, osebje je bilo vedno kul do mene in vseh mojih znancev...sicer se tu pa tam najde kakšna, ki ima slab dan, teden ali leto :winkiss: ...Cene so pa takšne kot po vseh oštarijah v bližini, edino pri Frirajdersih je pač ceneje, šparajo pa recimo na čem drugem.

Je pa terasa večja!!!!!

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, kaj še ne veš, ataIBA? Gody in Danči sta duo d...... :whistle: :P .

Miklavška slavčka :eek: ???? Pa sta se mi zdela znana :evilgrin: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkirišče je malenkost manjše...ampak naše mopeke se bo dali še vedno parkirat, osebje je bilo vedno kul do mene in vseh mojih znancev...sicer se tu pa tam najde kakšna, ki ima slab dan, teden ali leto :winkiss: ...Cene so pa takšne kot po vseh oštarijah v bližini, edino pri Frirajdersih je pač ceneje, šparajo pa recimo na čem drugem.

Je pa terasa večja!!!!!

FR oz. RC pač ni gostinski lokal v klasičnem (pravnoformalnem) pomenu besede ... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FR oz. RC pač ni gostinski lokal v klasičnem (pravnoformalnem) pomenu besede ... :trance_33_sleep:

Vem,vem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he he.......bolj slabo boš skijal na Kaštivniku....imajo od torka do petka DP v smuku in super G-ju.-....Lahko greš pa še jutri...... :naughty: :whistle:

Skijanja ni nikoli preveč......bo si treba to zapomnit............. :evilgrin:

Njet Kaštivnik :nono: .....Cojzarca :P ....

Skijanja pa res ni nikoli preveč B)

Spet mate sneg zunaj...očitno se boste skijalo do maja :angry: :whistle:

:grim :grim :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njet Kaštivnik :nono: .....Cojzarca :P ....

Skijanja pa res ni nikoli preveč B)

:grim :grim :naughty: :whistle:

Jebeš ti Cojzo, Golica je zakon! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš ti Cojzo, Golica je zakon! :worship:

BremzPenzl, ti pa si divjak :worship: :worship:

Izogibaj se Vojniku, v veliki stavbi ob cesti iščejo nove podnajemnike :P

Lahko noč vsem :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noč banda motoristična, konec praznikov...

bo treba delat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš ti Cojzo, Golica je zakon! :worship:

:slap: :kva2: :OK: :worship: :slap:

Jaaoooj, Bremzl ... :P :worship:

Boš jutri ... ups, danes kaj več povedal. Se vidimo na šentiljskinevemkolikože, ne?

Očitno nas bo spet kar precej, razen fuzbalerjev ... :whistle: .

Lahko noč, banda motoristična totekovska! :rolleyes: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!