Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Maj hart iz brouken!!! :cry:

:unsure: :slap: ... temu se reče prikrojevanje informacij.

:evilgrin:

Bimbo, le kak maš brouken hart zarad mene? Kaj nisn malo prestara za to? Ti raje gruntaj na jutri, ko grema spet v Kiblo, da ti neo cajta sfalilo! Pol boš mel še kaj druga brouken, ne le hart! :whistle: :P :winkiss:

Kaj ga serjete,tašča mene pogreša :whistle:

:friend2:

ujj..lepi volkec.... :whistle:

Žlahta morti? Pa ti zgledaš mnogo bolj prijazno, Vuk! :rolleyes:

Dosti heca.

Drvim na Šentiljskonevemkolikože. Se vidimo, toteki! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, tati! :winkiss:

Glede na najave bomo spet "vseslovenski". Najjači razturajo! :010 Hm, upam pa, da bo še nekdo prišel ... srčno upam.

vi kar uživajte, jaz pa moram danes kmalu :zzz: :zzz: , ker sem jutri zopet na ta dolgem šihtu......ja, pa saj grem rada na urgenco, samo treba je biti naspan in spočit, pa je super, pa še ekipa ta prava, pa je pravi balzam za živce, čeprav ne vedno :headbang: :grrr :grrr :grrr

lepo se mejte........... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem...Dans tut nism mel plan pridit.Ma me šola hebe...Preveč!!Ko pa to malo porihtam,se pa oglasim sigurno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žlahta morti? Pa ti zgledaš mnogo bolj prijazno, Vuk! :rolleyes:

Znam pa tudi tak gledat :evilgrin: mala malca :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..vstal od mrtvih :?

ali te je tota ta nova že na šuh dala ... :lol1:

Baje se te vidimo :worship:

Ma tota nova mi ni nč nardila...Samo k zdj vsako sredo kaj pišemo skoraj...Pa,za drugo sredo nimam nič napisano tak da verjetno pridem dans teden :D Vsaj upam...Ne obljubim pa nič :D

Drugač pa...Ta tanova je motoristka tak da ne skrbite...Me podpira pri potepanju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bimbo, le kak maš brouken hart zarad mene? Kaj nisn malo prestara za to? Ti raje gruntaj na jutri, ko grema spet v Kiblo, da ti neo cajta sfalilo! Pol boš mel še kaj druga brouken, ne le hart!

Tvoja krutost ne pozna meja! :cry:

Si moram takoj en komad za dušo zarolat

:cry:

Dobro jutro banda! :D

P.S. Posebna zahvala gre dr-big-u, ki je včeraj za mojo pijačo zapalo celi regres. Hvala in se priporočam! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem...Dans tut nism mel plan pridit.Ma me šola hebe...Preveč!!Ko pa to malo porihtam,se pa oglasim sigurno :D

Špricaj , bo ži tašča napisala opravičilo :evilgrin:

Ma tota nova mi ni nč nardila...Samo k zdj vsako sredo kaj pišemo skoraj...Pa,za drugo sredo nimam nič napisano tak da verjetno pridem dans teden :D Vsaj upam...Ne obljubim pa nič :D

Drugač pa...Ta tanova je motoristka tak da ne skrbite...Me podpira pri potepanju :D

pa saj sna reko da te je na šuh dala, samo ti še to nea veš...

Tvoja krutost ne pozna meja! :cry:

Si moram takoj en komad za dušo zarolat

:cry:

Dobro jutro banda! :D

P.S. Posebna zahvala gre dr-big-u, ki je včeraj za mojo pijačo zapalo celi regres. Hvala in se priporočam! :P

..ti si že doma, mater si hiter :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ti si še trezn, mater si pozn :P

jaz tut nevem kak je še lahko trezn, pa včeraj je tut bil,...samo je pa en za vse nas spil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se pa res nimaš kaj za hvalit. :nono:

strogo zaupna informacija ... "nekdo" nebo več pil nič alkohola ... je blo včeraj preveč ... še dobro da ni novo leto pred vrati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strogo zaupna informacija ... "nekdo" nebo več pil nič alkohola ... je blo včeraj preveč ... še dobro da ni novo leto pred vrati :whistle:

Ah, saj so tu še etanol, metanol, benzen,.... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"šmarjolo" si pozabil :naughty:

...pa ribje olje, ricinus,... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, ... zunaj je sonce, pa vi ste tako ljubki s tem šauflanjem, ... :P ! Kaj si lahko človek še kaj drugega želi? :rolleyes:

Ja, včeraj spet odličen torkov večer, čeprav se je od začetka malo bolj na komorni koncert sukalo, potem pa je nastala kar Lisztova Madžarska rapsodija ... bučna. :winkiss:

Ja, spet je bilo zelo, zelo lepo v vaši družbi, banda.

Danes pa ... spet noro napet službeni dan!

Polepšali so ga mnogi; kot vedno Vapo :winkiss: , pa danes tudi ataIBA :winkiss: , pa dve krzneni lepotici ... :wub: !!!

Uufff, naši v Kibli imajo nove maskote, kuj vsi so vkup leteli, ataIBA je dobesedno žarel od ponosa! Upravičeno. :worship:

No, potem pa še damski obisk, kot se spodobi direktno v pisarno ... NN666, hvala za jagode! :winkiss:

Lep dan vsem skupaj.

:slap:

Ajaaaaa, najbolj pomembno stvar sem skoraj pozabila ... ob pijači smo sklenili, glede na obetavne napovedi, da v nedeljo definitivno vsekamo eno orng furco.

Zbirno mesto, kot ponavadi, Tuševa pumpa na Igriški, Gody, ti pa imaš nalogo furo vkup sklamfat.

:winkiss:

Torej, ... lep dan vsem skupaj. :P

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaaaa, najbolj pomembno stvar sem skoraj pozabila ... ob pijači smo sklenili, glede na obetavne napovedi, da v nedeljo definitivno vsekamo eno orng furco.

Zbirno mesto, kot ponavadi, Tuševa pumpa na Igriški, Gody, ti pa imaš nalogo furo vkup sklamfat.

mogoče pa se kje srečamo................ :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: če boste šli proti Logarski se slišimo in ker bomo tam nekje gozale žur imeli..... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaaaa, najbolj pomembno stvar sem skoraj pozabila ... ob pijači smo sklenili, glede na obetavne napovedi, da v nedeljo definitivno vsekamo eno orng furco.

Zbirno mesto, kot ponavadi, Tuševa pumpa na Igriški, Gody, ti pa imaš nalogo furo vkup sklamfat.

:winkiss:

Kaj so vam te dali za piti ?

Bomo v nedeljo šli skupinsko pomagat Vangi kidat sneg od petka :)

http://www.accuweather.com/world-forecast....OR&metric=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaaaa, najbolj pomembno stvar sem skoraj pozabila ... ob pijači smo sklenili, glede na obetavne napovedi, da v nedeljo definitivno vsekamo eno orng furco.

Zbirno mesto, kot ponavadi, Tuševa pumpa na Igriški, Gody, ti pa imaš nalogo furo vkup sklamfat.

:winkiss:

Torej, ... lep dan vsem skupaj. :P

Streliški, da te popravim.

Jas sem takoj za, če gremo eno "enduro SS" varianto.

Mika me ona iz Črne do Pavličevega sedla, po panoramski cesti. Pa še v Logarski lahko tati na pijačo pelem :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo v nedeljo šli skupinsko pomagat Vangi kidat sneg od petka :)

Upam, da nebo take sile, drugače pa ste lepo prošeni. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so vam te dali za piti ?

Kavo in malo pivo :whistle: ,... V nedeljo pa vreme definitivno bo :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sem takoj za, če gremo eno "enduro SS" varianto.

Mika me ona iz Črne do Pavličevega sedla, po panoramski cesti. Pa še v Logarski lahko tati na pijačo pelem :worship: .

Eto, Logarska it is.

Pavličevo skoraj ziher še ne bo, ker tam samo plužijo in ne posipavajo :)

(Tisti, ki so bili lani zraven že vejo zakaj smeško).

Po naši strani do Logarske pa bi verjetno kar šlo.

Pa še predaleč ni.

PS:

Posebej za BremzPenzla pa možnost vračanja od Solčave do Črne po panoramki makadamki, potem se pa preko Slemena pripelje v Velenje, kjer bomo pri Skalci srebali zaslužen kakav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, Logarska it is.

Pavličevo skoraj ziher še ne bo, ker tam samo plužijo in ne posipavajo :)

(Tisti, ki so bili lani zraven že vejo zakaj smeško).

Po naši strani do Logarske pa bi verjetno kar šlo.

Pa še predaleč ni.

PS:

Posebej za BremzPenzla pa možnost vračanja od Solčave do Črne po panoramki makadamki, potem se pa preko Slemena pripelje v Velenje, kjer bomo pri Skalci srebali zaslužen kakav...

He,he...Suzuki gre po snegu, glasbeni inštrument pa bolj težko. Kolko km je plan...da nardim še teh nekaj km do servisa :whistle:

post-5882-1206566862_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, Logarska it is.

Pavličevo skoraj ziher še ne bo, ker tam samo plužijo in ne posipavajo :)

(Tisti, ki so bili lani zraven že vejo zakaj smeško).

Po naši strani do Logarske pa bi verjetno kar šlo.

Pa še predaleč ni.

PS:

Posebej za BremzPenzla pa možnost vračanja od Solčave do Črne po panoramki makadamki, potem se pa preko Slemena pripelje v Velenje, kjer bomo pri Skalci srebali zaslužen kakav...

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!