Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Streliški, da te popravim.

Jas sem takoj za, če gremo eno "enduro SS" varianto.

Mika me ona iz Črne do Pavličevega sedla, po panoramski cesti. Pa še v Logarski lahko tati na pijačo pelem :worship: .

:slap:

Jaaaa, seveda ... Streliški!

Bremzl, nobenega snega! Ti se hodi sam drsat in sankat z mopedom, mene definitivno ne bo zraven, če imate namen plužit in pesek pometat! :evilgrin:

Nas ostale bo pa tati na pijačo povabila in če boš ti njo, pa itak ti vsem plačaš! :whistle:

Kavo in malo pivo :whistle: ,... V nedeljo pa vreme definitivno bo :rolleyes: .

:010 :yea2: ... in to kakšno!

Eto, Logarska it is.

Pavličevo skoraj ziher še ne bo, ker tam samo plužijo in ne posipavajo :)

(Tisti, ki so bili lani zraven že vejo zakaj smeško).

Po naši strani do Logarske pa bi verjetno kar šlo.

Pa še predaleč ni.

PS:

Posebej za BremzPenzla pa možnost vračanja od Solčave do Črne po panoramki makadamki, potem se pa preko Slemena pripelje v Velenje, kjer bomo pri Skalci srebali zaslužen kakav...

Uffffff ... očitno bom lahko šla z vami. Pluženje in peskanje odpade. Bremzl, ti pa kuj poprečke po gmajni, ker ti očitno zimske razmere tako pašejo, da bi se lahko mirno prelevil v pingvina.

Vse ostalo pa je zame OK.

Predvsem kakav. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he...Suzuki gre po snegu, glasbeni inštrument pa bolj težko. Kolko km je plan...da nardim še teh nekaj km do servisa :whistle:

:eek:

Vuk! Ki te to je?

Koliko km v nedeljo? Hm, je ataIBA danes lepo povedal, da je okoli 400 km čisto dovolj, da pridemo še domov po (skoraj) svetlem.

Opalala, ... a ne premaknemo ure iz sobote na nedeljo? Ob kateri uri bi se potem dobili? Ob 10h po premaknjenem času? :unsure: Ajde, tapametni, z idejami na plan.

Jaz sem blont, pa še zaspana sem ... lahko noč, banda totekov! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še v Logarski lahko tati na pijačo pelem :worship: .

malo nižje prosim.....................na Četari recimo :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebej za BremzPenzla pa možnost vračanja od Solčave do Črne po panoramki makadamki, potem se pa preko Slemena pripelje v Velenje, kjer bomo pri Skalci srebali zaslužen kakav...

vidim, da se celo mogoče srečamo........ :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzl, nobenega snega! Ti se hodi sam drsat in sankat z mopedom, mene definitivno ne bo zraven, če imate namen plužit in pesek pometat! :evilgrin:

Nas ostale bo pa tati na pijačo povabila in če boš ti njo, pa itak ti vsem plačaš! :whistle:

no fajn, mi mamo pa party..............in se definitivno vidimo in slišimo :winkiss: :winkiss: :winkiss: ............samo ne ob 10 uri zjutraj........ :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Vuk! Ki te to je?

Koliko km v nedeljo? Hm, je ataIBA danes lepo povedal, da je okoli 400 km čisto dovolj, da pridemo še domov po (skoraj) svetlem.

Opalala, ... a ne premaknemo ure iz sobote na nedeljo? Ob kateri uri bi se potem dobili? Ob 10h po premaknjenem času? :unsure: Ajde, tapametni, z idejami na plan.

Jaz sem blont, pa še zaspana sem ... lahko noč, banda totekov! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Saj je že Gody namignil...Pavličevo sedlo lani, spodaj je bila cesta brez snega, zato pa ful posipana, zgoraj pa vidiš stanje na sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da vrežemo na prisojne lege zaradi temperature. Jebentuelno Dolenjska (npr. Bizeljsko - Brežice - Kostanjevica - NM - Metlika - Črnomelj - Ivančna - ...... Gody????).

Podabo sem - dobro jutro in uspešen dan želim!!!! :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav v Totiland!

Hja, tele službene poti v MB... Hvala tebi za kavo, Mutika!

Najboljši je bil pa zaključek: naročen nov kombinezon! :rolleyes: :naughty: :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki!

Dan dober. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Delat, kaj norite po forumu?

Ravnokar sva z Godyjem predebatirala uro ...

v nedeljo, ob pol desetih (9.30) na Tuš pumpi, na Streliški (hvala Bremzl še enkrat za opozorilo, zaleglo je :blush: ).

Potem pa ... za nosom. Kam? Pojma nimam. V glavnem tja, kjer bo sonce. Gody pravi, da je povsod.

Meni pa se ne zdi.

Sonce je tam, kjer so pravi ljudje.

:cry:

Lep dan, toteki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Bremzl, nobenega snega! Ti se hodi sam drsat in sankat z mopedom, mene definitivno ne bo zraven, če imate namen plužit in pesek pometat! :evilgrin:

Nas ostale bo pa tati na pijačo povabila in če boš ti njo, pa itak ti vsem plačaš! :whistle:

Lešinarji :evilgrin:

malo nižje prosim.....................na Četari recimo :winkiss: :winkiss:

..ni blema, se boma že zmenla :worship:

Saj je že Gody namignil...Pavličevo sedlo lani, spodaj je bila cesta brez snega, zato pa ful posipana, zgoraj pa vidiš stanje na sliki

:? in kaj je narobe na sliki, desna brežina je kopna, torej...

Predlagam, da vrežemo na prisojne lege zaradi temperature. Jebentuelno Dolenjska (npr. Bizeljsko - Brežice - Kostanjevica - NM - Metlika - Črnomelj - Ivančna - ...... Gody????).

Podabo sem - dobro jutro in uspešen dan želim!!!! :bounce:

...Dolenjci so škrti, samo Cvičkarja poglej, oblubla pa oblubla čago za rojstni dan, pa nič :evilgrin:

...grem rajši na Koroško, (baje korošice rade d...) potem pa prek čez hribe na Savinjski konec, ker tam so pa itak vredi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da vrežemo na prisojne lege zaradi temperature. Jebentuelno Dolenjska (npr. Bizeljsko - Brežice - Kostanjevica - NM - Metlika - Črnomelj - Ivančna - ...... Gody????).

Podabo sem - dobro jutro in uspešen dan želim!!!! :bounce:

no da vam poročam direkt z terena. ceste so tam brez peska le tu in tam kaj malega :whistle: zanemarljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...grem rajši na Koroško, (baje korošice rade d.. .) potem pa prek čez hribe na Savinjski konec, ker tam so pa itak vredi :worship:

To so, samo nea dajo :whistle: ...vzamejo pa vzamejo :evilgrin: (če majo kaj :unsure: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lešinarji :evilgrin:

..ni blema, se boma že zmenla :worship:

ej ti lešinar, se mi zdi, da naju bo kdo za uhe, če boš takšne po forumu pisal..............., če se vidimo, se , če ne pa kasneje..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porihtal registracijo, pa je leto dni mir :worship:

koštalo 152€ zavarovanje (AO+), tehnični cca 20€, cestnina cca 22€ skupaj cca 200€,

pa ni neke sile :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porihtal registracijo, pa je leto dni mir :worship:

koštalo 152€ zavarovanje (AO+), tehnični cca 20€, cestnina cca 22€ skupaj cca 200€,

pa ni neke sile :worship:

:eek:

Kaj si ga naredo? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Kaj si ga naredo? :kva2:

Normalno, saj to je Kawasaki.

Pa še mehanika (Tomaža) ni pol leta vido, ker če bi ga bi še dnar nazaj dobo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, saj to je Kawasaki.

Pa še mehanika (Tomaža) ni pol leta vido, ker če bi ga bi še dnar nazaj dobo. :naughty:

Mislim,da sem tebe danes videl malo pred mojim domom, tam nekje 14h..ampak si bil z avtekom in ne na mopeku. Aja, Tomaž ma kar dovolj dela...sem ga šel danes malo obiskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, saj to je Kawasaki.

Pa še mehanika (Tomaža) ni pol leta vido, ker če bi ga bi še dnar nazaj dobo. :naughty:

Mater, moj kwak je praktično novi, pa vidi Tomaža vsakih nekaj mesecev ... :evilgrin: ! Tvoje dinozavrsko čudo pa rije po snegu, ledu in blatu, ne da bi ga sploh na servis pelal. Car! :worship:

Upam, da boš mel cajt v nedeljo. Zdaj pa se že dugo nisma skup pelala. :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da sem tebe danes videl malo pred mojim domom, tam nekje 14h..ampak si bil z avtekom in ne na mopeku. Aja, Tomaž ma kar dovolj dela...sem ga šel danes malo obiskat.

:yes:

Na srečo je imel dovolj časa, da je mojega kwakiča porihtal ... zdaj pa lahko spet letamo okol, ne, Vuk? :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Na srečo je imel dovolj časa, da je mojega kwakiča porihtal ... zdaj pa lahko spet letamo okol, ne, Vuk? :010

Vem,vem...sma te malo obirala..se ti ni nič kolcalo?? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem,vem...sma te malo obirala..se ti ni nič kolcalo?? :whistle: :whistle:

:eek:

Res se mi ni kolcalo ... moški! :evilgrin: Pa pravijo, da smo ženske opravljivke! :unsure:

:P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer!

Do nedelje je treba malo gvihtat, da mo lažje tišali :evilgrin: .

Jaz sn šou prej vprašat na "milico", če lahko kaki prekršek vnaprej plačam, če majo kake dodatne sconte na keš, če majo mogoče kake mesečne karte O:-) ... pa nimajo, kasirajo sproti :cry: , ampak dajo popust. Pa vprašo me je, če sn kaj pil in sn reko, da ne morem več :unsure: . Kaki čudni ludi :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer!

Do nedelje je treba malo gvihtat, da mo lažje tišali :evilgrin: .

Jaz sn šou prej vprašat na "milico", če lahko kaki prekršek vnaprej plačam, če majo kake dodatne sconte na keš, če majo mogoče kake mesečne karte O:-) ... pa nimajo, kasirajo sproti :cry: , ampak dajo popust. Pa vprašo me je, če sn kaj pil in sn reko, da ne morem več :unsure: . Kaki čudni ludi :alien1: .

:P ... hehe, ataIBA, s kero roko kozarčke travarice dviguješ, z desno al levo? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P ... hehe, ataIBA, s kero roko kozarčke travarice dviguješ, z desno al levo? :winkiss:

...nea vem vedno. Se pa izogibam leve roke, ker mam na njej uro :unsure: . Vedno se najde ena kurba, ki me te vpraša kolk je ura :whistle: ... te pa polijem :whistle: . Zato je predvsem obremenjena desna... če pa je sila kar z infuzijo intravenozno kakih dva deci :alien1: . Drugače pa, kozarčke mam za goste, jaz pijem iz kozarca :beer1: .

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!