Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Po najnovejših dosegljivih podatkih ima PUPA rojstni dan.

Zato koristim priliko, da ji voščim vse najboljše!

Torej, Pupa, odloži svoje delo in prisluhni .... vse najboljše za rojstni dan, bogata darila in lepo praznovanje okrogle obletnice.

Danes čoporativno :beer2: , ker praznuje enako količino let deklica mojega sina.

Jutri pa na furo, da ti glavca malo fkup skoči :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje pripelji kake ne-motosvetovke (no, saj so lahko tudi motosvetovke). :whistle:

D.

Res imava oba enake pobožne želje. Ampak življenje ni potica! (Gremo na burek!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gody - mogoče ja, mogoče ne...;)

@Pupa - vse najboljše za rojstni dan, da te mala korenjakinja čimmanj jezi in da te bo Pero ubogal:whistle: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa vse najboljše za rojstni dan! :010 :beer2: :010

P.S.,

Totekšauflarji morgen! :evilgrin:

Čuj...škornje sta včeraj pozabla vzet zraven B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-3284-1206736751_thumb.jpg

Tole je predlog za nedeljo.

Okoli 350 km.

BremzPenzl in ostali offroaderji pa še kak km zraven.

Predlagam, da gre fura v obratni smeri urinega kazalca, tako da zaključimo pri meni na "starem kruhu in vodi" :cry: .

Dajmo se preštet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem že v rojstnodnevne želje napisala, pa ne bo odveč še tukaj.

Pupa, prvoborka MS, mlada mamica... iskrene čestitke! :worship: :winkiss:

Naj te tvoj zakladek osrečuje ter ti ne da ne miru, ne spanca dovolj ... potem boš vedela, da je zdrava in navihana!

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, dan je bil enkraten!

Gospa Varadero in gospodična Kawasaki, Vangec in Vuk, še kdaj! :010 :beer2: :yea2: :004 :OK: !

Pa mamaIBA in ataIBA, hvala za že pregovorno gostoljubje!

Sicer pa, Vuk, po novem Mr. Akrapovich? :whistle:

Mater, če ti uspe zadevo še za mojega mopeka zrihtat, si car!

Torej, tako nekako smo rekli; jutri se dobimo ob 9.30; ker ponoči prestavljamo uro je res rahlo zgodaj, zato bi predlagala, glede na to, da se nam še nikoli ni uspelo zguncat od tam prej kot v pol do tričetrt ure, da se zbiramo do 10h.

Vapo, si slišal? :evilgrin:

POZOR!

AtaIBA predlaga, da bi šli v smeri, ki nas vodi skozi Bistrco nazaj grede, ker nas po furi

vse udeležence vabi na ričet! :worship:

Zato prosim, napišite, kdo namerava prit, da bo vedel število. Vsaj približno.

10 komadov gor ali dol, bo pač dodal še kakih 5 g ričeta ... da ne bi ostajalo! :whistle:

Jupi, jutri furca, pa ričet, pa spet bomo skupaj! :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, dan je bil enkraten!

Gospa Varadero in gospodična Kawasaki, Vangec in Vuk, še kdaj! :010 :beer2: :yea2: :004 :OK: !

Pa mamaIBA in ataIBA, hvala za že pregovorno gostoljubje!

Sicer pa, Vuk, po novem Mr. Akrapovich? :whistle:

Mater, če ti uspe zadevo še za mojega mopeka zrihtat, si car!

Torej, tako nekako smo rekli; jutri se dobimo ob 9.30; ker ponoči prestavljamo uro je res rahlo zgodaj, zato bi predlagala, glede na to, da se nam še nikoli ni uspelo zguncat od tam prej kot v pol do tričetrt ure, da se zbiramo do 10h.

Vapo, si slišal? :evilgrin:

POZOR!

AtaIBA predlaga, da bi šli v smeri, ki nas vodi skozi Bistrco nazaj grede, ker nas po furi

vse udeležence vabi na ričet! :worship:

Zato prosim, napišite, kdo namerava prit, da bo vedel število. Vsaj približno.

10 komadov gor ali dol, bo pač dodal še kakih 5 g ričeta ... da ne bi ostajalo! :whistle:

Jupi, jutri furca, pa ričet, pa spet bomo skupaj! :010 :010 :010

kdaj boste v Šentjurju da se priklopim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, dan je bil enkraten!

Gospa Varadero in gospodična Kawasaki, Vangec in Vuk, še kdaj! :010 :beer2: :yea2: :004 :OK: !

Pa mamaIBA in ataIBA, hvala za že pregovorno gostoljubje!

Sicer pa, Vuk, po novem Mr. Akrapovich? :whistle:

Mater, če ti uspe zadevo še za mojega mopeka zrihtat, si car!

Torej, tako nekako smo rekli; jutri se dobimo ob 9.30; ker ponoči prestavljamo uro je res rahlo zgodaj, zato bi predlagala, glede na to, da se nam še nikoli ni uspelo zguncat od tam prej kot v pol do tričetrt ure, da se zbiramo do 10h.

Vapo, si slišal? :evilgrin:

POZOR!

AtaIBA predlaga, da bi šli v smeri, ki nas vodi skozi Bistrco nazaj grede, ker nas po furi

vse udeležence vabi na ričet! :worship:

Zato prosim, napišite, kdo namerava prit, da bo vedel število. Vsaj približno.

10 komadov gor ali dol, bo pač dodal še kakih 5 g ričeta ... da ne bi ostajalo! :whistle:

Jupi, jutri furca, pa ričet, pa spet bomo skupaj! :010 :010 :010

Mutika,gospodična Kawasaki,Vuk76 hvala za sproščeno in veselo popoldne. :worship:

Mama in Ata IBA hvala za pogostitev ob našem nepričakovanem obisku. :P .)

Jutri pa se vidimo! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa - vse naj, naj! :beer2:

Okrogla obletnica tudi zahteva primerno voščilo ... :evilgrin:

post-17236-1206824134_thumb.jpg

Upam, da ti bo dragi pripravil kakšno lepo presenečenje, morda kaj v tem stilu ... :naughty: :

post-17236-1206824267_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, Mrs. Varadero, Vanga ter Jakob...tnx za čudovito družno in odlično preživeto popoldne :winkiss: :worship: . Seveda hvala tudi Mama & Ata IBA za topel sprejem :OK:

Jutrišnja fura je zame odvisna predvsem od mojega zdravja in vremena. Upam,da se vam pridruživa. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro.......... :winkiss:

Niti nisn vsega bral ker samo flancarite :headbang:

jaz grem kam grem, vprašanje je kje se dobimo.....

ena Postrv v Logarski bi mi pasala................

po 11:oo sem pa fraj (samo TATI sem nekaj oblubo :wub: :wub: )...

no, no............... :winkiss: :winkiss: moj dragi mi je danes naredil servis na moji zverinici in jutri dopoldan se podam proti :whistle: :whistle: , skratka, bom nekje v moji dolini vsaj nekaj časa, tako, da telefon.....zvrcneš in gremo na drink ali na pico na Četaro v Okonini..... :naughty: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, dan je bil enkraten!

Gospa Varadero in gospodična Kawasaki, Vangec in Vuk, še kdaj! :010 :beer2: :yea2: :004 :OK: !

Pa mamaIBA in ataIBA, hvala za že pregovorno gostoljubje!

Sicer pa, Vuk, po novem Mr. Akrapovich? :whistle:

Mater, če ti uspe zadevo še za mojega mopeka zrihtat, si car!

Torej, tako nekako smo rekli; jutri se dobimo ob 9.30; ker ponoči prestavljamo uro je res rahlo zgodaj, zato bi predlagala, glede na to, da se nam še nikoli ni uspelo zguncat od tam prej kot v pol do tričetrt ure, da se zbiramo do 10h.

Vapo, si slišal? :evilgrin:

POZOR!

AtaIBA predlaga, da bi šli v smeri, ki nas vodi skozi Bistrco nazaj grede, ker nas po furi

vse udeležence vabi na ričet! :worship:

Zato prosim, napišite, kdo namerava prit, da bo vedel število. Vsaj približno.

10 komadov gor ali dol, bo pač dodal še kakih 5 g ričeta ... da ne bi ostajalo! :whistle:

Jupi, jutri furca, pa ričet, pa spet bomo skupaj! :010 :010 :010

Halo, mi štromari, strojniki .... smo zelo krhke duše. Ne ga srat in zadnji trenutek spreminjat timing. Lahko nas kap.!!!!

Če ne sedaj, pa jutri, ko bomo spili 2-3 kave, ko vas bomo čakali po novem, starem, hitlerjevem ali kakršnemkoli času ! kdaj gremo !?!?!?!?!? :alien1: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, mi štromari, strojniki .... smo zelo krhke duše. Ne ga srat in zadnji trenutek spreminjat timing. Lahko nas kap.!!!!

Če ne sedaj, pa jutri, ko bomo spili 2-3 kave, ko vas bomo čakali po novem, starem, hitlerjevem ali kakršnemkoli času ! kdaj gremo !?!?!?!?!? :alien1: :headbang:

Brez veze, zaj se že sam s sabo pogovarjam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze, zaj se že sam s sabo pogovarjam. :whistle:

Hej, forum tudi ni cajta popravil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, forum tudi ni cajta popravil!

Je že!

Torej ričet se že kuha za dobro zasedbo :unsure: . Če nas bo premalo :whistle: , ga mo jeli dva dni. Sem pa za spremembo dodal tudi dve konzervi rib z zelenjavo :alien1: . Kolega je to naredo in je bil ričet izredno sitosten. Po eni žlici je bil vsak sit :? !

Aja, pa dobro jutro vsem budnim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze, zaj se že sam s sabo pogovarjam. :whistle:

Tudi to je včasih koristno ... :rolleyes: .

Očitno hitimo lepemu dnevu naproti. Dober dan, krasen dan, toteki! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to je včasih koristno ... :rolleyes: .

Očitno hitimo lepemu dnevu naproti. Dober dan, krasen dan, toteki! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:yea1:

Mutika, mi je prav žal, da se nismo uspeli srečati............. :cry: :cry: :cry:

nisem slišala telefona,...............ja v glavnem Zdrawc je skuhal krasen golaž z veliko mesa in začimb, :evilgrin: pa še delovna akcija je bila, skratka bilo bi tudi za vas dovolj............ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bil v skupini Vanga (moder Varadero). Sem se 200 m čez štrekno obrnu in gasa za vami, pa sem bil prepočasen. V Štorah sem se spet obrnil nazaj, ker vas nikjer več ni blo. Sami ste krivi, bo pa drugič :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bil v skupini Vanga (moder Varadero). Sem se 200 m čez štrekno obrnu in gasa za vami, pa sem bil prepočasen. V Štorah sem se spet obrnil nazaj, ker vas nikjer več ni blo. Sami ste krivi, bo pa drugič :beer2:

Vangec ma rdečega Varaderota...ura pa bi drgač kar štimala...smo pa bli kar lepa skupinica :whistle:

V glavnem fantje in dekleta, bila je super furca, prijeten tempo, super družba in odličen ričet na koncu (Ata & Mama IBA :worship: )

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!