Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mislim, da je bil v skupini Vanga (moder Varadero). Sem se 200 m čez štrekno obrnu in gasa za vami, pa sem bil prepočasen. V Štorah sem se spet obrnil nazaj, ker vas nikjer več ni blo. Sami ste krivi, bo pa drugič :beer2:

He, he moder je bil plamen za mano :evilgrin: :whistle: , drugače je mopek bolj rdeče-oranžen (glej avatar)

Ja, dan je bil res krasen.V Logarski pri Plesniku je bilo čudovito,pa fura, družba, da sploh ne omenjam ričeta pri mami in ateju IBI :worship: .Res vsem udeleženim hvala za lep dan, vsem pa velikega :004

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, mi je prav žal, da se nismo uspeli srečati............. :cry: :cry: :cry:

nisem slišala telefona,...............ja v glavnem Zdrawc je skuhal krasen golaž z veliko mesa in začimb, :evilgrin: pa še delovna akcija je bila, skratka bilo bi tudi za vas dovolj............ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ja, ni nam ratalo. P :unsure: a kdaj drugič.

Fajn, da si zadovoljna z motorjem.

Mi smo se martinčkali v Logarski, ej, prekrasno je bilo ... sonce je peklo, vse okoli pa pod snegom ... zimsko-sončna bajka!

:worship:

AtaIBA, ste se danes popoldne okrog treh pelali skozi Grobelno in Šentjur? :worship:

:yes:

Tistim, ki ste zamudili ričet, naj prišepnem, da je treba vsako naslednjo priložnost in povabilo, če še bo, izkoristit! Ričet za šmekerje! :010 :yea2: :bounce: ! Za bogove. Za toteke, jasno! :naughty: :P

Druščina, bilo je super. Vse je klapalo, Logarska v snegu in vsa v soncu, nenačrtovano kosilo, pot nazaj je bila super, le ovinki preko Kozjega in jaz se ne razumemo najbolje, pa nič ne de.

Hvala za dobro družbo, za lep dan in ... še gremo. :winkiss:

Lahko noč, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal sem dve skupini - eno v Grobelnem (BMW, moder Varadero,...) proti Celju, ko sem se obrnil pa drugo skupino v Štorah iz smeri Celja.

Zelo mi je žal, da sem zamudil ričet. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Pozabila najtaglavnejšejše ... mamaIBA, ataIBA ... :worship: :worship: :worship: !

Tak, zdaj grem pa res spat. Ne vem, kako to, ampak, danes pa sem utrujena. Mogoče zato, ker se bližam štiridesetim z določeno podlago? Hm? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem totekom!

Fantje in dekleta res ste super družba .. včeraj je bila res čudovita furca... čeprav čez kozjansko ste pa pokazali pravega :evilgrin:

Moj "moped" skoz tiste ovinke na kozjanskem enostavno ni znal tako peljat :unsure: . in zato ste nekateri ze cigareto skadili, ko smo tazadnji prispeli... ampak nič zato :whistle:

Upam, da še me boste vzeli zraven ?

Ata - Mama IBA - ričet FANTAZIJA :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki!

Dober dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj si nor, kako vreme ... se poigravam z mislijo, da bi pozabila na vse obveznosti popoldan in malo moped zakurblala. :hmm:

Me še drži navdušenje od včeraj. :worship:

Dobro jutro vsem totekom!

Fantje in dekleta res ste super družba .. včeraj je bila res čudovita furca... čeprav čez kozjansko ste pa pokazali pravega :evilgrin:

Moj "moped" skoz tiste ovinke na kozjanskem enostavno ni znal tako peljat :unsure: . in zato ste nekateri ze cigareto skadili, ko smo tazadnji prispeli... ampak nič zato :whistle:

Upam, da še me boste vzeli zraven ?

Ata - Mama IBA - ričet FANTAZIJA :worship: :worship: :worship:

Ne sekiraj se, saj moj tudi ne mara Kozjanskih ovinkov. :P

Če te bomo vzeli zraven? :eek: Kadarkoli si dobrodošel, pa ne misli, kaj zdaj ova nekaj kokodaka, VEM, da tako mislijo vsi; hm, saj skoraj pol Slovenije z nami leta, te bo že nekaj na tem, da smo skulirana in vesela druščina, kajne?

Aja, bthw, Marvin2, škoda za tvojega prijatelja, ne-motosvetovca, kot si ga sam predstavil, da je imel smolo z ogledalom; daj, javi, če je vse ok?

v soboto bili ptujčani pri vas na šentiljski upam da niste jezni ker smo vam spili vso pivo :yea1:

Eh, ni panike ... če ste spili Union, potem to prizadene le enega in edinega med nami ... Mr. "V"! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ni panike ... če ste spili Union, potem to prizadene le enega in edinega med nami ... Mr. "V"! :naughty:

saj to ni union to je rdeče laško naroči si tako v ljubljani boš videl kako te bodo zaklano gledali

je pa lepo pri vas na šentiljski še pridem možno da že danes kakšen pa je odpiralni čas pa ne vem sem že bil zadet pa nisem pogledal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ni panike ... če ste spili Union, potem to prizadene le enega in edinega med nami ... Mr. "V"! :naughty:

saj to ni union to je rdeče laško naroči si tako v ljubljani boš videl kako te bodo zaklano gledali

je pa lepo pri vas na šentiljski še pridem možno da že danes kakšen pa je odpiralni čas pa ne vem sem že bil zadet pa nisem pogledal :worship:

Union sem omenila zato, ker dotični Mr. "V" ne pije drugega piva.

Ob torkih se dobivamo Mariborčani, da kakšno rečemo, nekje od 20h dalje, tam na Šentiljskinevemkolikože.

Pridi kaj pogledat, pa si boš lahko čaj naročil, če ste vse pivo požlempali. :whistle: Pa vozni red te luknje si boš lahko pogledal. Predvidevam, da ne boš zadet vsaj takrat, ko boš prišel ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to ni union to je rdeče laško

Še en sit življenja...

Union sem omenila zato, ker dotični Mr. "V" ne pije drugega piva.

Če je pa dobro... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosedje dober dan... :winkiss: ......., upam, da bo kmalu napočil torek ko bom vžgala proti vam, samo pravjo, dasem s tem motorjem še bolj podivjana....baje bo treba kakšno prestavo zablokirati :krneki:

He, he moder je bil plamen za mano :evilgrin: :whistle: , drugače je mopek bolj rdeče-oranžen (glej avatar)

Ja, dan je bil res krasen.V Logarski pri Plesniku je bilo čudovito,pa fura, družba, da sploh ne omenjam ričeta pri mami in ateju IBI :worship: .Res vsem udeleženim hvala za lep dan, vsem pa velikega :004

če bi se še uspeli dogovoriti z sosedi Štamprli, ja res škoda, ker smo bili tik ob glavni cesti, pa nam ni ratalo :krneki: :krneki:

pa tale mobilna telefonija je res za en drek, da se ne uspemo dogovoriti, res škoda.............. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki!

Dober dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Aja, bthw, Marvin2, škoda za tvojega prijatelja, ne-motosvetovca, kot si ga sam predstavil, da je imel smolo z ogledalom; daj, javi, če je vse ok?

Eh, ni panike ... če ste spili Union, potem to prizadene le enega in edinega med nami ... Mr. "V"! :naughty:

Hojla, z nemotosvetovcem je vse vredi, samo bavarec razpada. Pa kaj, tak to je! Več ko košta, bolj si lahko ziher, da te je nekdo nategnil.

Sicer pa bom jutri prišel na Šentiljsko, ker sem Vapotu dolžen en pir, saj mi je zadnjič priskočil na pomoč in spil še mojega, ki je bil viška.

Vapo, pir imaš v dobrem!!! ( danes je 31.3. :rolleyes: )

Ata in mama IBA, hvala, super 'aintopf', naslednjič dam kontra, se bom že spomno kaj bom mel perajt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem totekom!

Fantje in dekleta res ste super družba .. včeraj je bila res čudovita furca... čeprav čez kozjansko ste pa pokazali pravega :evilgrin:

Moj "moped" skoz tiste ovinke na kozjanskem enostavno ni znal tako peljat :unsure: . in zato ste nekateri ze cigareto skadili, ko smo tazadnji prispeli... ampak nič zato :whistle:

Upam, da še me boste vzeli zraven ?

Ata - Mama IBA - ričet FANTAZIJA :worship: :worship: :worship:

Kaj tvoj, ti si se peljal za mano, jaz pa sem prebavljal (kao) (res) (pa zopet se sam s sabo pogovarjam).

Še nekaj 100 fur, pa mi bo ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en sit življenja...

Če je pa dobro... :blush:

Saj maš prav!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep in prijeten večer! Veseli me, da vam je ena hišnih specialitet pasala :010 . Za fajnšmekerje je kuharija v užitek. Pa da rečem o lepem pozitivnem dnevu in sladki furi :grupni: . Dan za bogove. Mislim, da nas bo naslednjič kar vedno večje število, kar je tudi namen. Prijetno druženje sličnomislečih neproblematičnih in na življenje pozitivno gledajočih "osebkov", je dober moto :OK: . Pizdarije in probleme pustiti doma in je vse ok.

P.S. Ričet je res dober. Ga še danes mažemo :whistle: (vseh 8 pocij!).

Jutri pa zna se... :beer2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da še me boste vzeli zraven ?

Ata - Mama IBA - ričet FANTAZIJA :worship: :worship: :worship:

Ja kak si pa mislo? Da se nebi zgodlo, da fališ :nono: .

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tvoj, ti si se peljal za mano, jaz pa sem prebavljal (kao) (res) (pa zopet se sam s sabo pogovarjam).

Še nekaj 100 fur, pa mi bo ratalo.

Tebi pa je to že prešlo v navado ... :unsure: !

Lep in prijeten večer! Veseli me, da vam je ena hišnih specialitet pasala :010 . Za fajnšmekerje je kuharija v užitek. Pa da rečem o lepem pozitivnem dnevu in sladki furi :grupni: . Dan za bogove. Mislim, da nas bo naslednjič kar vedno večje število, kar je tudi namen. Prijetno druženje sličnomislečih neproblematičnih in na življenje pozitivno gledajočih "osebkov", je dober moto :OK: . Pizdarije in probleme pustiti doma in je vse ok.

P.S. Ričet je res dober. Ga še danes mažemo :whistle: (vseh 8 pocij!).

Jutri pa zna se... :beer2: !

:worship:

Lahko noč, toteki dragi!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro,Toteklandija!!! :winkiss:

Komaj čakam zvečer, da malo poklepetamo in :beer2: :beer1:

Lep dan vsem, pa brez velikega nategovanja pred večerom, no kaki quicky ... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep in prijeten večer! Veseli me, da vam je ena hišnih specialitet pasala :010 . Za fajnšmekerje je kuharija v užitek. Pa da rečem o lepem pozitivnem dnevu in sladki furi :grupni: . Dan za bogove. Mislim, da nas bo naslednjič kar vedno večje število, kar je tudi namen. Prijetno druženje sličnomislečih neproblematičnih in na življenje pozitivno gledajočih "osebkov", je dober moto :OK: . Pizdarije in probleme pustiti doma in je vse ok.

P.S. Ričet je res dober. Ga še danes mažemo :whistle: (vseh 8 pocij!).

Jutri pa zna se... :beer2: !

Jaz čakam na bolj tople dni in na Bograč :worship: dobro jutro totiland... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel 1.April ... pa obilo nategovanja :naughty:

Stari moj, ti si meni največji car na svetu.............................................................................................................. prvi april!!!!!!!!!!!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel 1.April ... pa obilo nategovanja :naughty:

Stari moj, ti si meni največji car na svetu.............................................................................................................. prvi april!!!!!!!!!!!!!! :P

jebalo te dupliranje! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni MMSS,

od petka do danes sem bil brez interneta (glej sliko), zato:

>Pupi čestitam za rojstni dan :winkiss:

>sem vam "favš", ker nisem mogel z vami na furo

>sem vam "favš", ker nisem mogel z vami na ričet

>zvečer mi ne pobegnit, pridem po službi

post-9696-1207041666_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!