Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Stari moj, ti si meni največji car na svetu.............................................................................................................. prvi april!!!!!!!!!!!!!! :P

ded...si dans kero nategno? ... meni je ena padla na foro " daj da ti pokažem kje se dobiček dela, na suho drgneš, pol pa obresti kr tečejo :lol1: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ste kaj prvoaprilski?

Jasno, razen Vapota in Gregorja. :whistle: :winkiss:

Danes se vidimo, jupiiii! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Šentiljski imajo prepoved točenja alkoholnih pijač :headbang: . Inšpekcijski pregled sanitarne neoporečnosti danes dopoldan. So se komaj rešli plombe, ker je v eku noter ena enemu vlekla ... Dobro, da je ded mel v ustih čik in sta inšpektorja prepričala, da se igrata vodno pipo :evilgrin: miru. Malo je ratala nerodna situacija, ker je inšpektor tudi htel potegnit :whistle: ... Kak se je končalo bomo zvedli danes ob brezalkoholnem pivu :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Šentiljski imajo prepoved točenja alkoholnih pijač :headbang: . Inšpekcijski pregled sanitarne neoporečnosti danes dopoldan. So se komaj rešli plombe, ker je v eku noter ena enemu vlekla ... Dobro, da je ded mel v ustih čik in sta inšpektorja prepričala, da se igrata vodno pipo :evilgrin: miru. Malo je ratala nerodna situacija, ker je inšpektor tudi htel potegnit :whistle: ... Kak se je končalo bomo zvedli danes ob brezalkoholnem pivu :angry: .

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Šentiljski imajo prepoved točenja alkoholnih pijač :headbang: . Inšpekcijski pregled sanitarne neoporečnosti danes dopoldan. So se komaj rešli plombe, ker je v eku noter ena enemu vlekla ... Dobro, da je ded mel v ustih čik in sta inšpektorja prepričala, da se igrata vodno pipo :evilgrin: miru. Malo je ratala nerodna situacija, ker je inšpektor tudi htel potegnit :whistle: ... Kak se je končalo bomo zvedli danes ob brezalkoholnem pivu :angry: .

Potem pa svizec zavije čokolado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svizca ni blo, pa še koga ne ... bili pa smo tisti, ki pač radi pridemo in mednarodno udeležno je zagotovila gostja iz 01. :worship:

Toteki dragi, hvala za ponovno vesel večer, tako fajn je vedno z vami.

Sem pa pogrešala honorarnega mornarja.

Lahko noč! :winkiss: :winkiss:

Upam, da vas del bande več ne bluzi na Šentiljskinevemkolikože, 1. april je že mimo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Danes sem na šiht zamudu uro pa pol, ampak vseeno nisem dobil plavega... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svizca ni blo, pa še koga ne ... bili pa smo tisti, ki pač radi pridemo in mednarodno udeležno je zagotovila gostja iz 01. :worship:

:rolleyes: :naughty: :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dobro jutro pubeci in dekline, nov dan, novim zmagam naproti. :hooray:

:naughty:

Dobro jutro banda! :D

Danes sem na šiht zamudu uro pa pol, ampak vseeno nisem dobil plavega... :blush:

Lahko zrihtamo :krneki: :evilgrin:

post-17481-1207120658.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... pa noben več naj ne hodi na moj profil sploh, ker je taka lepa okrogla cifra zdaj!

Einverstanden?! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, na hitro, bandidosi toteki! Vsi skupaaaaaj! Tisti, ki hodite na Šentiljskonevemkolikože in vsi ostali!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dejlam, dejlam.

Vapo, ne pozabi, danes je Kibla dan! :naughty:

Aja... pa noben več naj ne hodi na moj profil sploh, ker je taka lepa okrogla cifra zdaj!

Einverstanden?! :angry:

A-a. Nix ajnferštantn, grem kar gledat. Tisto tvojo slikico, ki pa ni tako lepa, kot si v resnici. :winkiss:

Da o kombinezonu niti ne govorimo ... !!! :worship: Adijo sn. Nikol več se ne bom smela za teboj vozit, ko bomo skupaj na furi.

Naši moški toteki me vbijejo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ne pozabi, danes je Kibla dan! :naughty:

:glare: :( Jaz bi tudi Kibla dan mela...

A-a. Nix ajnferštantn, grem kar gledat.

Itak. Mater vam vsem colavo, pa nisem hotla v to tisočletje res sploh...

Da o kombinezonu niti ne govorimo ... !!! :worship: Adijo sn. Nikol več se ne bom smela za teboj vozit, ko bomo skupaj na furi.

To se itak ne smeš, ker bom jaz čisto živčna, da prepočasi vozim zate.

Naši moški toteki me vbijejo. :unsure:

Potem bodo imeli pa z mano opravka :fight1: ... Z mano ni češenj za zobat! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: :( Jaz bi tudi Kibla dan mela...

Itak. Mater vam vsem colavo, pa nisem hotla v to tisočletje res sploh...

To se itak ne smeš, ker bom jaz čisto živčna, da prepočasi vozim zate.

Potem bodo imeli pa z mano opravka :fight1: ... Z mano ni češenj za zobat! :P

Zdaj grem pa še enkrat tvoj profil gledat, hehe ... :whistle: :naughty: :rolleyes: :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka cvili, so se ji hormoni končno sprostili :)

Sicer p asem imel prijatelja, Vili mu je bilo ime. Smo vedno rekli da Vili pa babe pili.

Škoda, da se moje ime ne rima s tem aktom.

Je pa lahko Josip Broz - jebe skroz. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura je tema, želim lepo nočko in lep.... :whistle:

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj kristusi, kaj še vsi spite al kaj? :D

Danes sem spet zamudil na šiht. Res pa, da samo tričetrt ure, tak da se v bistvu popravljam. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neke noči policaj sedi v zasedi pred gostilno,ko iz nje pride že na prvi pogled zelo pijan Vapotek. Opoteka se,ko pride do avtomobila,ga komaj odklene.Ko končno sede za volan in spelje,se za njim odpelje tudi policaj. Vklopi sireno in luči ter začne loviti možakarja.

Po desetih minutah dirke pijani Vapotek le ustavi vozilo. Seveda mora opraviti alkotest,a kaj,ko pokaže 0,0!

Policaj se razjezi in vpraša v čem je finta.

- Pa jaz sem danes samo vaba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neke noči policaj sedi v zasedi pred gostilno

Pizda mu materna, kaj ma za sedet na šihtu!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, ... Vapo je že v formi. :whistle:

Dan dober, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj zaj?

Zgleda se bomo po sprejetju novega zakona o CCP bolj plazili, kot vozili? A je kdo proti? Naredimo kakšen protestni shod pa marš do Ljubljane, pa se v kolonah vozimo tja, en dan okoli tiste frdamane skupščine in njihovih rezidenc, kjer sedijo sami Ab Normali in še popoldan nazaj domov, strogo po predpisih? Mater, če bi nas bilo iz vse Slovenije, motoristov v avtomobilih namreč, pa bi se nas kakih tisoč ali več nabralo ... si vzamem dopust in grem takoj zraven gužvo delat.

Kot tovornjakarji, hehe ... :rolleyes: .

In zdaj veselo na delo. Fatamorganski trenutek je mimo.

P.S.: ampak, ej, pa res, nooo, ... mater, smo ofce, da nam lahko oni s polnimi ritmi vsilijo a ma vsako nebulozo, ki se je spomnijo? Pri taki preventivni vzgoji, ki je NE uvajajo že v vrtce? Pri takih razritih cestah, kot jih imamo?

Si predstavljate na primer kazen za 1.000 € ???? :eek: :kva2: ... saj to je več kot enomesečni zaslužek mnogih Slovencev!!!

Cinizem brez primere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, toteki.... :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!