Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaki SMS?? Zate sem vse pozabil, kar si naročla...he,he.... :whistle: Sem pa za Dančija vse nabavil.

:rolleyes:

Aha. Iz Lujza pa me je klicala tvoja senca. :winkiss:

Helou,

Strateški dogovor za jutri je:

Zbiranje med 09:30 in 10:00 na standardnem mestu.

Fura bo, predlog trase se pripravlja v principu pa je fura okoli Pohorja, in vključuje še Cerkniško jezero, Bloško planoto in seveda cesto Dvor-Kočevje.

Pridem 15 minut do 10. :yea1:

kje te delaš? jaz sem ga tudi danes v službi videl. en rdeči buell je vozil mimo.

Delam v centru Maribora, nasproti konja. :whistle: Hm, ... ampak, tale je bil črne barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moj strateški dogovor:

pucanje in poliranje/voskanje mopeda(vem ja, šminker sem) in montiranje Akrapoviča(če bom znal seveda ;) ), če bo sreča mila :hmm: pa še mogoče bugspojler.

Zbiranje okoli 11h, pijača in jedača na razpolago za morebitne pomočnike :whistle:

@ata IBA - do sedaj sem te imel za zelo razgledanega in pametnega človeka, ampak če v tem času nisi opazil da carinikov ni več na severni meji, ti pa res ne morem pomagat :hmm: :whistle: ;) :devil:

:eek:

Mast, moj avto bi najbrž kar rad bil tvoj moped ... :blush: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak toteki...Ta torek ko pride se pa 99% prikažem na šentiljski ker v sredo nimamo pouka in se lahko zadržim tut kako urco dlje :whistle: Tak da bo veselo.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak toteki...Ta torek ko pride se pa 99% prikažem na šentiljski ker v sredo nimamo pouka in se lahko zadržim tut kako urco dlje :whistle: Tak da bo veselo.Lp

Ka pa tvoja sestra? :P Se ma Virago še za enga plac! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ata IBA - do sedaj sem te imel za zelo razgledanega in pametnega človeka, ampak če v tem času nisi opazil da carinikov ni več na severni meji, ti pa res ne morem pomagat :hmm: :whistle: ;) :devil:

Kaka severna meja :unsure: ? V Graz se gre ja vedno preko Krapine, Varaždina, pol pa neki gor.. :headbang: , ko ti rečejo jona potkivanov, pol pa levo :evilgrin: . Da prideš v Graz pa nea rabiš bit razgledan :naughty: . Vem pa, da severno od Maribora cariniki so - mejni prehod Brod na Kolpi :closedeyes: . Mislim, ne prepričan sem, da si manjkal pri likovnem pouku, ko smo se učili meje! :whistle:

Kak se te voziš ne da se zgubiš O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer :winkiss: Kaj ste še vsi na mopekih? :unsure:

Vuk, Akrapo zmontiran? :krneki:

Eni že prišli domov :naughty: . Vuk pa se je po moje zgubo :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni že prišli domov :naughty: . Vuk pa se je po moje zgubo :whistle: .

@Vanga - 1:0 za mene...Akrapo zmontiran, odličen zvok. Brez lonca se pa zadeva bere brutalno :grim :devil: Razlika v teži enga in drugega lonca je pa tudi očitna

@ataIBA...glede na to, da si sti svetovni popotnik ti bom kar pritrdil :grim .Važno, da bom enkrat v tekočem tednu prišo v službo ;)

Še sreča, da se peljem mimo Gradca...;), tako, da mi vsaj malo razgledanosti ostane :yes:

Za zmontirat še je ostalo: bugspojler, nosilec tablice, LED blinkerji :whistle: Pa feltne bo treba pihnit na črno.

post-5882-1207419364_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi smo pa izpolnili strateški načrt 100%.

Družba najboljša možna, skozi čudovit razgled, če sem le vozil zadnji :)

Samo zjutraj je Vanga malo pokvaril povprečje, sicer pa cel dan blažen med ženami O:-)

Drugače pa kot zanimivost. Po celi poti nismo opazili niti enega akcijskega, je pa res, da smo se držali omejitev.

Mačica pa je malo iz Žiri spretno opazila izvrstno gostilno.

Če bi bilo še 3 stopinje topleje pa bi bilo tako ali tako že kičasto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi smo pa izpolnili strateški načrt 100%.

Družba najboljša možna, skozi čudovit razgled, če sem le vozil zadnji :)

Samo zjutraj je Vanga malo pokvaril povprečje, sicer pa cel dan blažen med ženami O:-)

:worship: . Jaz pa cel dopoldan letal ko opica. Pa malo delat, pa nabavljat, pa .....moja :wub: je včasih, če ni po njeno :devil: . Danes je blo! :whistle:

Vuk, mater dobro zgleda! :010

Jutri pa je moj dan!

Upam, da bo vreme kak tak :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi smo pa izpolnili strateški načrt 100%.

Družba najboljša možna, skozi čudovit razgled, če sem le vozil zadnji :)

Samo zjutraj je Vanga malo pokvaril povprečje, sicer pa cel dan blažen med ženami O:-)

Drugače pa kot zanimivost. Po celi poti nismo opazili niti enega akcijskega, je pa res, da smo se držali omejitev.

Mačica pa je malo iz Žiri spretno opazila izvrstno gostilno.

Če bi bilo še 3 stopinje topleje pa bi bilo tako ali tako že kičasto.

Ladies ... :worship: ! Gody ... :worship: !

Zebe me. Še zdaj. Ampak, kljub temu je bilo kičasto. :010

Gody, za milimeter bi te popravila, optimalen razgled si imel do Kamnika, naprej je bil okrnjen za 1/3.

+5 točk pa ti priheftam za izvrstno načrtovano furco. :winkiss:

Res, za okoli Pohorja odlično! :P

Sami ovinki, Bloška planota :yea2: , pa še Dvor - Kočevje smo skonzumirali ... uh, kak je blo fajn!

Aha, res je. Hrana prvovrstna!

Pa na koncu, od Bistrice naprej sva z Godyjem lepo rolala po stari cesti do Maribora, pa je padla odločitev, da zaključiva furco na mestu zločina ... in res.

Ful je pasal topel kakav v kafiču na Tuševi pumpi.

Da potegnem črto ... na zbirno mesto nas je prišlo kar nekaj, Vanga in gospa Varadero, pa vsa premražena NN666 iz Ljubljane (super, da si šla z nami vsaj do Kamnika), pa KeC :winkiss: , ki ni šel z nami, ... Vangec, hvala za špegle! Gospa Varadero, v ponedeljek imaš težko nalogo, ampak, sploh ne dvomim, da jo boš izpolnila tako, kot mora bit! :winkiss: Držim pesti za malega Vangeca!

Zebe pa me še vedno ... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutiiiiiii....kdaj prideš pucat moped?? Danes je moja :wub: opravila nalogo z odliko, nohti so pa tudi skoraj vsi zdržali do konca :grim . En del dopoldneva in popoldne pa je bilo preživeto z odličnimi prijatelji;malemu Vangecu pa je treba javit, da so pri Mladi Lipi zmontirali že skoraj vsa igrala. :worship: Sem želel testirat danes zvečer pa mi niso pustli :? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk šminker :D

:grim

Vuk dans spoliral & povoskal skoraj celi moped....če sem prehlajen in se ne morm vozit, pa lahko vsaj nekaj delam na mopedu :whistle: Jutri pa še krivine, če mi bo fejst dolgcajt B) :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti lahk še mojga prpelem na poliranje :D

Btw...kak zvok? Frips bi tut mel huh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vanga - 1:0 za mene...Akrapo zmontiran, odličen zvok. Brez lonca se pa zadeva bere brutalno :grim :devil: Razlika v teži enga in drugega lonca je pa tudi očitna

@ataIBA...glede na to, da si sti svetovni popotnik ti bom kar pritrdil :grim .Važno, da bom enkrat v tekočem tednu prišo v službo ;)

Še sreča, da se peljem mimo Gradca... ;) , tako, da mi vsaj malo razgledanosti ostane :yes:

Za zmontirat še je ostalo: bugspojler, nosilec tablice, LED blinkerji :whistle: Pa feltne bo treba pihnit na črno.

:worship: :worship: :worship:

Mutiiiiiii....kdaj prideš pucat moped?? Danes je moja :wub: opravila nalogo z odliko, nohti so pa tudi skoraj vsi zdržali do konca :grim . En del dopoldneva in popoldne pa je bilo preživeto z odličnimi prijatelji;malemu Vangecu pa je treba javit, da so pri Mladi Lipi zmontirali že skoraj vsa igrala. :worship: Sem želel testirat danes zvečer pa mi niso pustli :? :whistle:

Ukhm, ... :blush: ... priznam, sem se danes raje vozila, kot pucala moped, ja, res. Gody je prepričan, da je za nekaj kil težji, ker je toliko nesnage gor. Upam le, da je s tem mislil le na moped, ne pa tudi takrat, ko jaz gor sedim ... :whistle: :P .

Bravo, gospodična Kawasaki! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutiiiiiii....kdaj prideš pucat moped?

Čuj ti! Kaj misliš da ti bojo zaj vse babe v MB-ju hodle moped putzat? :angry:

Če pa si slučajno mislu na ono varianto, da se moped tam parkira in 'se sputza', pridem še jaz... :P

D.

PS:

post-2208-1207432615_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti! Kaj misliš da ti bojo zaj vse babe v MB-ju hodle moped putzat? :angry:

Če pa si slučajno mislu na ono varianto, da se moped tam parkira in 'se sputza', pridem še jaz... :P

D.

PS:

post-2208-1207432615_thumb.jpg

Ja čuj, z babami si lahko vsaj kaj začnem, medtem ko se moped puca :whistle:

Videl te ročke že v eni drugi temi...to so podoben princip kot moje ali?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti lahk še mojga prpelem na poliranje :D

Btw...kak zvok? Frips bi tut mel huh

Pripelji...ju3 se jaz ziher ne bom vozil.

Tisti mail v profilu je aktualen??? Mam posnet original zvok, zvok brez lonca(sosede sem malo prestrašil) in zvok z Akrapotom brez db killerja.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čuj, z babami si lahko vsaj kaj začnem, medtem ko se moped puca :whistle:

:eek: Pa lady Kawasaki ve, kaj se dogaja medtem ko boga reva putza moped!? :unsure:

Videl te ročke že v eni drugi temi...to so podoben princip kot moje ali?????

Ne, to sta komplet radialna glavna cilindra (za sklopko in zavoro) - naj bi bili boljši za doziranje zavor, za isti efekt pa bi naj zahtevali nekaj manj sile...

Za sklopko sem kupil rabljenega, za zavoro pa novega - ta je verjetno kakšna novejša serija, ker ima tudi zložljivo ročko. Zdaj pa rabim nove zavorne cevi... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti! Kaj misliš da ti bojo zaj vse babe v MB-ju hodle moped putzat? :angry:

Če pa si slučajno mislu na ono varianto, da se moped tam parkira in 'se sputza', pridem še jaz... :P

D.

PS:

post-2208-1207432615_thumb.jpg

Danči, kaj se je tebi zamerilo v življenju? :evilgrin: :P

Pripelji...ju3 se jaz ziher ne bom vozil.

Tisti mail v profilu je aktualen??? Mam posnet original zvok, zvok brez lonca(sosede sem malo prestrašil) in zvok z Akrapotom brez db killerja.

Najbrž so mislili, da je potres, hm? :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči, kaj se je tebi zamerilo v življenju? :evilgrin: :P

:?

:unsure:

:hmm:

:blink:

:wacko:

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dobro jutro Tonteki in Tontike. :whistle: Vidim in berem, da ste bili pridni na vseh področjih. :evilgrin:

Pravilno! :OK:

Drugače pa tudi naša mala familija včerajšnje dopoldne in opoldne preživela med prijatelji,

z veliko smeha in zabave. :worship: :010

Vsem želim lepo nedeljo in vročo govejo juho. :kva2: :kva1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus banda!

Kje ste, kaj delate? Zunaj so pravi mrazi. A bo kdo res kuhal dobro, vročo, govejo juho. Pridem pomagat! Jeeeessssst. :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!