Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Zdravo in lep dan naj se vam izcimi, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Moje misli pa so pri gospe Varaderovi in pri malem Vangecu ... Jakob, držimo pesti! Saj si pravi korenjak, pogumen kot mora biti bodoči motorist! :worship:

Ko pa prideš iz bolnice, pridemo čoporativno k tebi na obisk, s kilogrami sladoleda!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba najboljša možna, skozi čudovit razgled, če sem le vozil zadnji :)

Samo zjutraj je Vanga malo pokvaril povprečje, sicer pa cel dan blažen med ženami O:-)

Če bi bilo še 3 stopinje topleje pa bi bilo tako ali tako že kičasto.

Ladies ... :worship: ! Gody ... :worship: !

Zebe me. Še zdaj. Ampak, kljub temu je bilo kičasto. :010

Gody, za milimeter bi te popravila, optimalen razgled si imel do Kamnika, naprej je bil okrnjen za 1/3.

+5 točk pa ti priheftam za izvrstno načrtovano furco. :winkiss:

Res, za okoli Pohorja odlično! :P

Da potegnem črto ... na zbirno mesto nas je prišlo kar nekaj, Vanga in gospa Varadero, pa vsa premražena NN666 iz Ljubljane (super, da si šla z nami vsaj do Kamnika), pa KeC :winkiss: , ki ni šel z nami, ...

Zebe pa me še vedno ... :whistle: .

Zdravo s(m)rčki,

res je bilo super fajn v soboto vas vse videt, se z vami peljat, s KeCem do MB, z Mutiko, Mačkico in Godyjem do Kamnika, naprej pičila na vaški bolšjak, potem pa še do Šentvida pri Stični na kros progo malo firbce past... In ker zvečer res ni bilo več energije, še kakih 5 km z rolerji dirkat :krneki:

Včeraj pa spet vojaški dril, zjutraj hop, po motor, pa nazaj na Dolenjsko, pa na Šentgotard, pa od tam še v Križe, zvečer nazaj, in ker sem bila itak že koma, sem šla še na pijačo s prijateljico. Danes je pa en fajn hektičen ponedeljek, in ritalin postaja vedno bolj vabljiva možnost.

Jutri držite pesti zame, imam eno blazno pomembno predavanje, pa prezentacijo ravno na tričetrt pripravljeno, tako da me čaka še zanimivo popoldne, ki med drugim vključuje še bike wash, rolanje, in potem nočni trening za jutri...

Dolgčas pa res ni :unsure:

Ko brez miru okrog divjam... saj poznate nadaljevanje :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo s(m)rčki,

res je bilo super fajn v soboto vas vse videt, se z vami peljat, s KeCem do MB, z Mutiko, Mačkico in Godyjem do Kamnika, naprej pičila na vaški bolšjak, potem pa še do Šentvida pri Stični na kros progo malo firbce past... In ker zvečer res ni bilo več energije, še kakih 5 km z rolerji dirkat :krneki:

Včeraj pa spet vojaški dril, zjutraj hop, po motor, pa nazaj na Dolenjsko, pa na Šentgotard, pa od tam še v Križe, zvečer nazaj, in ker sem bila itak že koma, sem šla še na pijačo s prijateljico. Danes je pa en fajn hektičen ponedeljek, in ritalin postaja vedno bolj vabljiva možnost.

Jutri držite pesti zame, imam eno blazno pomembno predavanje, pa prezentacijo ravno na tričetrt pripravljeno, tako da me čaka še zanimivo popoldne, ki med drugim vključuje še bike wash, rolanje, in potem nočni trening za jutri...

Dolgčas pa res ni :unsure:

Ko brez miru okrog divjam... saj poznate nadaljevanje :wacko:

Mene pa nisi srečala... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo in lep dan naj se vam izcimi, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Moje misli pa so pri gospe Varaderovi in pri malem Vangecu ... Jakob, držimo pesti! Saj si pravi korenjak, pogumen kot mora biti bodoči motorist! :worship:

Ko pa prideš iz bolnice, pridemo čoporativno k tebi na obisk, s kilogrami sladoleda!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

...pa kako pivo, da se počasi navadi :whistle: . Ata in mama pa, zna se... in pozdravita ga lepo, tudi od Snežke in Delte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ga serješ...Kako pivo :D Cvičk te reši vseh bolezni... :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa me je tako glava bolela, da sem malo dremala

Kot tudi vsem ostalim totekom ... lepe sanje. :D

ja Mutika, vem, da si na sosede pozabila, nič zato, samo javim se, in preverim, če ste b.p.,

se pa tolažim s tem, da nisem edina, ki me boli glava, po četrtkovem sprejemu gospoda Danila in njegove soproge bo po moje bolje.....upam, ker telim psihičnim obremenitvam nisem več kos, po moje bom šla kmalu k vam v une toplice, ki ste jih imeli včasih na Pohorskem dvoru... :headbang: :headbang:

lep dan in večer vsem.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo in lep dan naj se vam izcimi, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Moje misli pa so pri gospe Varaderovi in pri malem Vangecu ... Jakob, držimo pesti! Saj si pravi korenjak, pogumen kot mora biti bodoči motorist! :worship:

Ko pa prideš iz bolnice, pridemo čoporativno k tebi na obisk, s kilogrami sladoleda!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

...pa kako pivo, da se počasi navadi :whistle: . Ata in mama pa, zna se... in pozdravita ga lepo, tudi od Snežke in Delte.

g.Varaderova in Jakob vas vse prav lepo pozdravljata, Jakob se zahvaljuje za pozdrave in držanje pesti. :worship:

Vse je minilo brez zapletov,mandli so odstranjeni,v MM pa že delajo special edition jagodni sladoled Jacob ice cream. :P

Jutri ga dostavim z šleperjem pod njegovo okno. .)

Aja, rekel še je, da mora ata jutri zvečer Travarico nažigat, da njega nebo grlo bolelo. :whistle: :evilgrin:

Lep večer vsem skupaj! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko brez miru okrog divjam... saj poznate nadaljevanje :wacko:

... prjatli vprašajo me ... a si mal zmešana, saj boš sebe prhitela?! :winkiss:

ja Mutika, vem, da si na sosede pozabila, nič zato, samo javim se, in preverim, če ste b.p.,

... v une toplice, ki ste jih imeli včasih na Pohorskem dvoru... :headbang: :headbang:

lep dan in večer vsem.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Nisem pozabila, tati, nisem ... držim pesti, da vzdržiš vse te gromozanske napore! :winkiss:

g.Varaderova in Jakob vas vse prav lepo pozdravljata, Jakob se zahvaljuje za pozdrave in držanje pesti. :worship:

Vse je minilo brez zapletov,mandli so odstranjeni,v MM pa že delajo special edition jagodni sladoled Jacob ice cream. :P

Jutri ga dostavim z šleperjem pod njegovo okno. .)

Aja, rekel še je, da mora ata jutri zvečer Travarico nažigat, da njega nebo grlo bolelo. :whistle: :evilgrin:

Lep večer vsem skupaj! :winkiss:

Hvala za poročilo, mislimo na malega bolnikeca in res držimo pesti zanj. Vse je dobro, yes! To, da ga pozdravljata dve krzneni lepotici pa je še posebna čast!

Iskrene pozdravčke in poljubčke zanj in za gospo Varadero tudi od mene! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa zato jaz čisto zdrmana, dragi toteki. :cry: :cry: :cry:

Pred nekaj urami je mojo taščico zadel srčni infarkt. K sreči nismo čakali dežurnega zdravnika, ki kar ni hotel in ni hotel prit, in jo sami še pravi čas pripeljali na urgenco, kjer so jo takoj spravili na oddelek in v roku pol ure že operirali.

Je kar dobro prenesla vse skupaj, zdaj pa mora miniti teh kritičnih 24 ur ... kako se mi smili, naša babi.

Ta noč bo zelo napeta ... :cry: .

Vuk in Lady Kawasaki ... hvala vama. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...upam, ker telim psihičnim obremenitvam nisem več kos, po moje bom šla kmalu k vam v une toplice, ki ste jih imeli včasih na Pohorskem dvoru... :headbang: :headbang:

lep dan in večer vsem.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Veš kaj, te mamo zaj v S. Bistrici. Pa dopust si bom vzel, pa sprehajala se boš, pa napili te bomo, pa taka gužva bo, ko bojo zvedli, da si v mojem sanatoriju :whistle: ....

:winkiss: ...veš, da si naša, ne? :winkiss: Nemo te pustli :winkiss: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa zato jaz čisto zdrmana, dragi toteki. :cry: :cry: :cry:

Pred nekaj urami je mojo taščico zadel srčni infarkt. K sreči nismo čakali dežurnega zdravnika, ki kar ni hotel in ni hotel prit, in jo sami še pravi čas pripeljali na urgenco, kjer so jo takoj spravili na oddelek in v roku pol ure že operirali.

Je kar dobro prenesla vse skupaj, zdaj pa mora miniti teh kritičnih 24 ur ... kako se mi smili, naša babi.

Ta noč bo zelo napeta ... :cry: .

Vuk in Lady Kawasaki ... hvala vama. :winkiss:

:friend1: Držimo pesti za taščo, upamo da bo vse ok.

Nemo te pustli :winkiss: !!

....da bi ki žejna šla iz S. Bistrice :drunk: :whistle:

P.S.,

Lahko noč,vsem! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! :010

Kaj pa danes, ko je Tontek time zvečer? :beer1: :beer2: :beer1:

Lep dan vsem do takrat! :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda motoristična, zopet samo šauflate :evilgrin: ...

Nakaj utrinkov iz nedeljskega srečanja MB sekcije pri ML.

Lepo so porihtali teraso in igrala za otroke :worship:

post-13350-1207639856_thumb.jpg

post-13350-1207639883_thumb.jpg

post-13350-1207639932_thumb.jpg

"malo večji otroci" pa so se naganjali po formuli v zadnji sobi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"malo večji otroci" pa so se naganjali po formuli v zadnji sobi :worship:

In kdo je zmagal bolj al manj vse dirke? No kdo, kdo!!!???

Vapokonen, kdo pa drugi! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep pozdrav vsem! Po par letih spet malo gledam, pa ne morem da vas ne pozdravim!

Popravljeno . Popravil Ghost_R1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak tota deca hitro rase, oni z očalami pa v črni majci kapucarki Sick of you all pa še najbolj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je zmagal bolj al manj vse dirke? No kdo, kdo!!!???

Vapokonen, kdo pa drugi! B)

Vapokonen, kolega ima nekaj za tebe ( da se moderniziraš po MB ulicah )

Aprilia sr 50, letnik 2002, prevozenih ima 3200 km in je

na sploh super ohranjena. Rad bi dobo 1100 eur, pa roka.

Ponudba velja tudi za vse druge, ki se sprehajate po forumu, samo se morate prej z Vapotek-om zmenit! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je zmagal bolj al manj vse dirke? No kdo, kdo!!!???

Vapokonen, kdo pa drugi! B)

Pa še nekaj sem pozabil!

Aprilia nima več nobene blokade ali kakršnihkoli zadržkov, (Akrapoviča sicer nima ), pa Linux je instaliran, tako da ne pozna Ctrl+Alt+Delete :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Iiiii, ful fajn slikice, igrala so ravno pravšnja za naše velike (moške) otroke. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj, te mamo zaj v S. Bistrici. Pa dopust si bom vzel, pa sprehajala se boš, pa napili te bomo, pa taka gužva bo, ko bojo zvedli, da si v mojem sanatoriju :whistle: ....

:winkiss: ...veš, da si naša, ne? :winkiss: Nemo te pustli :winkiss: !!

dragi prijatelj, vidim,da v stiski še najdeš prijatelja. :winkiss: :winkiss: ...............še mal pa me bo pobralo od teh priprav, upam, da bo kmalu četrtek mimo, potem pa šibam na psihični dopust......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

med toteki ste res še dobri ljudje...... :friend2: :friend2: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak tota deca hitro rase, oni z očalami pa v črni majci kapucarki Sick of you all pa še najbolj!!!

Sick of IT all, prosim lepo! :angry:

Ampak priznaj, cart pa sem, a ne? :blush:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z skutera na skutera

Kolk si te mel slovenščino? 1 do šenkano 2? Napiše se "s skutera na skutera"! :P

Se vidi, da angleško rajnglo voziš. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!