Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

En lep pozdrav vsem! Po par letih spet malo gledam, pa ne morem da vas ne pozdravim!

Kdo te ti si.........si iz skrinje pobegno ha? Bejži, bejži hitro nazaj....... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med toteki ste res še dobri ljudje......

Dovoli rahlo korekturo...

Med toteki smo samo dobri ljudje! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si te mel slovenščino? 1 do šenkano 2? Napiše se "s skutera na skutera"! :P

Se vidi, da angleško rajnglo voziš. :whistle:

Toporišič, maybe?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si te mel slovenščino? 1 do šenkano 2? Napiše se "s skutera na skutera"! :P

Se vidi, da angleško rajnglo voziš. :whistle:

kak te ves :worship: . ampak se vedno ne vozim skutera :winkiss:

aja kaj bova se sprijavla za tattoje?

resna tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toporišič, maybe?? :whistle:

ne klicali smo jo žuta :whistle: :whistle: . treba bo si kaksen sskj nabavit, ker vidim da so slavisti med nami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaj bova se sprijavla za tattoje?

Bom vido, če mi ga bo ovi hepan ta tedn končal. Če ne, maš mogoče celo kako šanso, jaz pa ne riskiram. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vido, če mi ga bo ovi hepan ta tedn končal. Če ne, maš mogoče celo kako šanso, jaz pa ne riskiram. :P

hja jaz si bom z alkoholnim sam narisal kaj mi manjka :naughty: , ker ko mam jaz čas nima oni časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne klicali smo jo žuta :whistle: :whistle: . treba bo si kaksen sskj nabavit, ker vidim da so slavisti med nami

Ne pomaga. Kar je zabetonirano, je zabetonirano. :rolleyes:

Bom vido, če mi ga bo ovi hepan ta tedn končal. Če ne, maš mogoče celo kako šanso, jaz pa ne riskiram. :P

Huh, računaj še na kake tri do štiri poizkuse ... mali ful dobro dela, a spravlja se zraven kot kaka stara baba.

Pa upam, da bom videla to čudo, ki je že vklesano v tvoj telehček. Bojda je cool. Sicer pa, kolikor poznam avtorja, ne more biti drugače, kot odlično. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovoli rahlo korekturo...

Med toteki smo samo dobri ljudje! ;)

se globoko opravičujem....... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršu pred 5 minutam domov :D Pa še prej bi če me ne bi polcaji ustavli...Pa še železnico sm mogu čakat oz vlak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršu pred 5 minutam domov :D Pa še prej bi če me ne bi polcaji ustavli...Pa še železnico sm mogu čakat oz vlak :D

Uffffff, oddahnila sem si.

O, si bil pa hiter ... zdaj pa se fajn ogrej, pa spat!

:worship:

Lahko noč, toteki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se globoko opravičujem....... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Naj ti bo, ker si pač ti. :004

Zjutraj me je sicer rahlo bolela glava, ampak ni to nič proti temu, kako bi me lahko.... :D

Dobro jutro banda frdamana! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo s(m)rčki,

EN LEP POZDRAV na toto Štajersko! :winkiss:

Danes je že v redi, je že sreda, še ene hohdojčarske šefe odpravimo do jutri, potem pa :010

...aja, danes zjutraj slišala tole po radiu:

Zaradi klimatskih sprememb se bo v naslednjih 30 letih drastično zmanjšala možnost za pridelovanje ječmena, kar pomeni, da bo cena piva astronomsko zrasla, in sčasoma ga ne bo možno več delat...

Vapo, boš izumrl?

Sicer ti pa še vedno ostane kokakola :D light, seveda, ali pa zero :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki, kako lep sonček je zunaj!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Hehehe, Vapo, a si slišal, kaj napovedujejo? Vendar, kolikor jaz poznam razmere, bo prej izumrl ves ječmen tega sveta, pa boš ti še vedno pokončno stal in konzumiral pivo. :winkiss:

V prvi vrsti kot inovator. Sintetičnega ječmena, na primer ... :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guten Morgen... :whistle: Tut js biti se zbuditi...

Tudi tebi, sinko.

:whistle:

Zdravo s(m)rčki,

EN LEP POZDRAV na toto Štajersko! :winkiss:

Ojla, deklica draga!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, boš izumrl?

Tudi če, bom za večno ostal v vaših srcih. :blush:

Predvsem ženskih, ampak pustimo malenkosti.... :D

Sicer ti pa še vedno ostane kokakola :D light, seveda, ali pa zero :lol1:

Ker je kokakola zobem, na katere sem mimogrede zelo ponosen, škodljiva, je ne konzumiram. Samo in izključno zaradi tega, ker drugače bi jo po moje mel ful ful ful rad. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo s(m)rčki,

EN LEP POZDRAV na toto Štajersko! :winkiss:

Danes je že v redi, je že sreda, še ene hohdojčarske šefe odpravimo do jutri, potem pa :010

...aja, danes zjutraj slišala tole po radiu:

Zaradi klimatskih sprememb se bo v naslednjih 30 letih drastično zmanjšala možnost za pridelovanje ječmena, kar pomeni, da bo cena piva astronomsko zrasla, in sčasoma ga ne bo možno več delat...

Vapo, boš izumrl?

Sicer ti pa še vedno ostane kokakola :D light, seveda, ali pa zero :lol1:

Oj, deklica draga, ko bi ti vedela iz česa se vse da pivo narest :worship: , res je pa da za uniona pa rabiš še ekstra dodatke....

kako vodo iz greznce naprimer :evilgrin: , ker drugače ne moreš naret takega zanič piva. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, deklica draga, ko bi ti vedela iz česa se vse da pivo narest :worship: , res je pa da za uniona pa rabiš še ekstra dodatke....

kako vodo iz greznce naprimer :evilgrin: , ker drugače ne moreš naret takega zanič piva. :headbang:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, deklica draga, ko bi ti vedela iz česa se vse da pivo narest :worship: , res je pa da za uniona pa rabiš še ekstra dodatke....

kako vodo iz greznce naprimer :evilgrin: , ker drugače ne moreš naret takega zanič piva. :headbang:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, deklica draga, ko bi ti vedela iz česa se vse da pivo narest :worship: , res je pa da za uniona pa rabiš še ekstra dodatke....

kako vodo iz greznce naprimer :evilgrin: , ker drugače ne moreš naret takega zanič piva. :headbang:

Pol pa dodaš še malo varekine, da vžge....

In dober večer vsem fkup. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!