Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

:winkiss: :winkiss: ma jaz pa sonček :whistle: :whistle: aja pa saj bi sel z vami na furo pa ma punca ne pusti :naughty: :naughty:

pa ste prehitri zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: :winkiss: ma jaz pa sonček :whistle: :whistle: aja pa saj bi sel z vami na furo pa ma punca ne pusti :naughty: :naughty:

pa ste prehitri zame

To, da te punca ne pusti, je prodajanje kikirikija.

:rolleyes:

Če smo prehitri, pa greva midva en popoldan, po službi, na kakšen giro do Konjic pa nazaj.

Pa boš videl, kako se da lepo (tudi ne prehitro) peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: :winkiss: ma jaz pa sonček :whistle: :whistle: aja pa saj bi sel z vami na furo pa ma punca ne pusti :naughty: :naughty:

pa ste prehitri zame

Ej prijatelj, po pameti vozimo :rolleyes: ! Naslednjič jaz peljem tvojo punco, da te nebo morila :naughty: . Ali pa ti bom pokazo, kak se ketna ftrga :whistle: .

Dobro jutro vsem. Ta teden nikam ne mineee...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emil te pozdravlja... :yea1:

Sem ga tudi jaz pozdravil! Pa si ga zagiftal, kaj :evilgrin: ? Še en motorist v družini :010 . Pa družba za :beer2: . Ti si pameten ded O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRO TOTILAND ... :winkiss:

ob tej priložnosti bi izrazil čestitke Dr.Bigu, ki ima novega brum brum ... OBILO OBILO srečnih in zadovolnih KM :yea1:

Zdaj definitivno rabiš drsnike :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga tudi jaz pozdravil! Pa si ga zagiftal, kaj :evilgrin: ? Še en motorist v družini :010 . Pa družba za :beer2: . Ti si pameten ded O:-) .

Ne pije sploh, jaz pa tudi od sobote nič več... :headbang: Dan toteki... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRO TOTILAND ... :winkiss:

ob tej priložnosti bi izrazil čestitke Dr.Bigu, ki ima novega brum brum ... OBILO OBILO srečnih in zadovolnih KM :yea1:

Zdaj definitivno rabiš drsnike :OK:

Spet novi moped!? C, c, c, eni ga pa serejo... gnar namreč...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi, dober dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Z Vapotom sva že današnjo dozo pokonzumirala, on Uniona, jaz kave.

:OK:

Jutri pa, banda, v polnem številu! Če boste pridni, pride z menoj še burek! Njami.

:P

JUTRO TOTILAND ... :winkiss:

ob tej priložnosti bi izrazil čestitke Dr.Bigu, ki ima novega brum brum ... OBILO OBILO srečnih in zadovolnih KM :yea1:

Zdaj definitivno rabiš drsnike :OK:

Kaj te maš, dr? :eek:

Bravo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te maš, dr? :eek:

Bravo! :worship:

samo tak bom reko..zaj, zaj bo pa pravi leteči kanarček :lol1: ŽUTA STRELA ... fiiiijjjoooouuuu bo letelo :naughty: za podrobnosti počakajte vikend ko se ded vrne iz primorske :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biciklina si je kupo........ :smoke: .

:grrr :grrr ... nekaj kitajskega sn ču :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro! :) Še malo in gremo proti Celju :010

Se vidimo! :evilgrin:

pa vas ni bilo....................... :headbang: :headbang:

no nekaj sem vas pa srečala :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav huda sem bila, ker vas ni bilo več............kam se vam je tako mudilo v tistem turobnem popoldnevu, mi smo šli šele ko so nas skoraj ven vrgli.... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav huda sem bila, ker vas ni bilo več............kam se vam je tako mudilo v tistem turobnem popoldnevu, mi smo šli šele ko so nas skoraj ven vrgli.... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ki ste te bli tak dolgo? :evilgrin:

Mi smo zagladnili, pri Ameriki prevlka gužva in smo vrezali na srbsko kuhinjo :worship: v Sl. Bistrico :OK: . Bomo ponovili, vreme bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki & totike....lep pozdrav iz Zagreba.

Dr-big si je pa koooncno nabavil moped, ki mu pase h kombinezonu :whistle: , cestital sem mu pa ze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki & totike....lep pozdrav iz Zagreba.

Dr-big si je pa koooncno nabavil moped, ki mu pase h kombinezonu :whistle: , cestital sem mu pa ze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer, pa zraven totega MS lahko pop...diš.Pa dela, pa ne dela,lih tak ko moj blinker na avtu. :blink:

Lahko noč vsem skupaj! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biciklina si je kupo........ :smoke: .

:unsure:

S pomožnimi kolami? :P

prav huda sem bila, ker vas ni bilo več............kam se vam je tako mudilo v tistem turobnem popoldnevu, mi smo šli šele ko so nas skoraj ven vrgli.... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Eh, tati, kaj bi bila huda na nas, kot je bilo videt, ti dobre družbe ni manjkalo! Ma, če ataIBA zagladni, ga niti ti več ne zaustaviš. Šli smo za nosom juriš na hrano! :P

:winkiss:

Toteki & totike....lep pozdrav iz Zagreba.

Dr-big si je pa koooncno nabavil moped, ki mu pase h kombinezonu :whistle: , cestital sem mu pa ze :)

Ojlala, Vuk! Kak so kaj Purgeri? :rolleyes:

xr800 mi o peciklih predava, ti o pravih mopedih ... NGregor je tudi skrivnosten, ataIBA se itak zeza, jaz pa še vedno pojma nimam, kaj je dr nabavu.

Vse, kar sem zapopadla je to, da je nekaj novega. Ali pač?

Hja, pa počasi lahko noč, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki, dobr dan!

Vedno bolj lenobni ste ... kaj je to odvisno od mokrote? :eek:

:P :winkiss:

Jutro! :hooray:

Danes zvečer pa te bomo kakšnega :beer1: :P .)

:yes: :010 :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tati, kaj bi bila huda na nas, kot je bilo videt, ti dobre družbe ni manjkalo! Ma, če ataIBA zagladni, ga niti ti več ne zaustaviš. Šli smo za nosom juriš na hrano! :P

:winkiss:

ja res je ...tudi predstavniki vaše sekcije so dobro zastopali svoje vloge.....Vapo in Pervy, tako da...no potem pa še Lobo......

ampak vseeno bi bilo pa fajn tudi vas videti......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem :worship:

če bi se mi pa danes dalo priti v MB, bi bilo pa to tak fajn :rolleyes:

vi šel si :closedeyes:

Aja...pa res vas je bilo nekatere lepo videt v Celju v soboto, zelo nelepo pa druge zgrešit za mišjo dlako :cry: ...

Popravljeno . Popravil NN666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je ...tudi predstavniki vaše sekcije so dobro zastopali svoje vloge.....Vapo in Pervy, tako da...no potem pa še Lobo......

Valjda, kak pa te! B)

Oni kafič, ko smo ga okupirali, pa so baje do naslednjega motobooma zaprli. Nekaj se šušlja, da so na naš račun zaslužli več kot dovolj za naslednji 2 leti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro! :hooray:

Danes zvečer pa te bomo kakšnega :beer1: :P .)

al pa kiro :evilgrin: . Kuj zažejalo me je, grem :beer1: na pir. Pri taki vlagi zunaj lahko not zarostaš, če ne razkužiš.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:

S pomožnimi kolami? :P

Eh, tati, kaj bi bila huda na nas, kot je bilo videt, ti dobre družbe ni manjkalo! Ma, če ataIBA zagladni, ga niti ti več ne zaustaviš. Šli smo za nosom juriš na hrano! :P

:winkiss:

Ojlala, Vuk! Kak so kaj Purgeri? :rolleyes:

xr800 mi o peciklih predava, ti o pravih mopedih ... NGregor je tudi skrivnosten, ataIBA se itak zeza, jaz pa še vedno pojma nimam, kaj je dr nabavu.

Vse, kar sem zapopadla je to, da je nekaj novega. Ali pač?

Hja, pa počasi lahko noč, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Itak je pol folka Dalmatincev, tak, da ni neke panike. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!