Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

allo toteki

mam eno vprašanje, bi se dal dobit odgovor pri vas ?

Seveda, odgovor je 42.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta:

1145.pdf

ali ta:

1142.pdf

mogoče pa ta:

1144.pdf

Hm,super. Se bomo v nedeljo pred odhodom odločili.

allo toteki

mam eno vprašanje, bi se dal dobit odgovor pri vas ?

In vprašanje se glasi?

Razen, če ni kaj v zvezi s fiziko, za to je maher Gody. Si mu poslal zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda, kak pa te! B)

Oni kafič, ko smo ga okupirali, pa so baje do naslednjega motobooma zaprli. Nekaj se šušlja, da so na naš račun zaslužli več kot dovolj za naslednji 2 leti. :D

ej ti si faca.............. :worship: :worship: :worship: :worship: verjamem, da so ogromno zaslužili, posledice so bile tudi kasneje zelo očitne, avtobus nikakor ni mogel najti vseh potnikov, postaj do doma je bilo š ogromno................. :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

allo toteki

mam eno vprašanje, bi se dal dobit odgovor pri vas ?

Vprašaj že, sicer pa je 42!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj že, sicer pa je 42!

Ja, ampak samo na levi nogi :whistle: . Mi je Miran povedo :evilgrin: . Iz Limbuša :rolleyes: .

Je pa Mirko pravi frajer, da je za nas naredo pumpo z bifejem :beer2: :beer1: .

Torejjjjjj, se vidimo. Pa nem povedo, da ma moja :wub: nove hlače in jih hoče sprobat....če kaj tišijo v kolenih :P .

Gody, Geiger ... :worship: . Bom si moral tud jaz kako karto kupit, ne pa vse na pamet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torejjjjjj, se vidimo. Pa nem povedo, da ma moja :wub: nove hlače in jih hoče sprobat....če kaj tišijo v kolenih :P .

Gody, Geiger ... :worship: . Bom si moral tud jaz kako karto kupit, ne pa vse na pamet....

Da ne boš rekel, da sem preveč kšuft ti tule podarjam enega od teh zemljevidov:

http://www.motourrad.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dragi moji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dan dober. Delaven. Totekovski. :krneki:

Kako nas tole vreme zeza ... ampak, jutri bo pa lepo! :naughty:

o joj, se opravičujem, ker vas nisem lepo pozdravila............... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ojla, tati, lep pozdrav nazaj!

:winkiss:

Ja, ampak samo na levi nogi :whistle: . Mi je Miran povedo :evilgrin: . Iz Limbuša :rolleyes: .

Je pa Mirko pravi frajer, da je za nas naredo pumpo z bifejem :beer2: :beer1: .

Torejjjjjj, se vidimo. Pa nem povedo, da ma moja :wub: nove hlače in jih hoče sprobat....če kaj tišijo v kolenih :P .

Gody, Geiger ... :worship: . Bom si moral tud jaz kako karto kupit, ne pa vse na pamet....

Jupi, jupi! Ful se vaju veselim! :010 :010 :010 Spet na dveh kolah, ol tugeder ... :yea2: !

Da ne boš rekel, da sem preveč kšuft ti tule podarjam enega od teh zemljevidov:

http://www.motourrad.com/

:unsure: :rolleyes: :whistle: ... ti, pa šuft? Ah, kja paaaaaaaaa ... :winkiss: !

Kakšen šuft neki! Dobila sem dežni kombinezon, pa kufer ... pa še štople za uhe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si te spet kawo prislonil :unsure:

sicer so pa včesih Pouhorci prewli: Zrejče, mesto srejče!

Kawa rednis servis, jaz pa - no ja "mala generalka" :evilgrin:

Lep pozdraf iz mesta srejče :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš rekel, da sem preveč kšuft ti tule podarjam enega od teh zemljevidov:

http://www.motourrad.com/

Tak, zaj mam pa dva :whistle: . Samo tvoj je manjši :P .

Prišo z žegnanja v Loškem potoku :naughty: . Bil pri spovedi :evilgrin: . Župnika še zaj tolažijo :wacko: ...

Drugače? Dež tja, lepo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, končno sem se tudi malo peljal z novim auspuhom...ma kar lepo štimo. :grim :whistle: Jutri pa še na malo daljšo furco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, končno sem se tudi malo peljal z novim auspuhom...ma kar lepo štimo. :grim :whistle: Jutri pa še na malo daljšo furco.

Če gremo vkup javi, da dam v kufer pakl pomfrija in čaj, da neš spet iz gostilne zgasno :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj že, sicer pa je 42!

pa kaj je zo 42 :D

zanima me: je bilas nekje tema o drsnikih na motorju, ali crasch padcih, saj veste zakaj se gre

kje je to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, Geiger, kaka dobra fura. :worship:

Torej, toteki, zgornja, res dobra furca je na razpolago za šmekere, po naši stari navadi pa zbor pri

Tuš pumpi na Streliški (Ha! Trofla sem ulico!), v nedeljo, ob 9.30 in štart definitivno ob 10.00!

Če koga zanima, naj bo tam.

Smer? V Avstrijo, pravzaprav za junaki iz zgornje, Geigerjeve zgodbe.

Kako pa naprej, pa prosto po Funteku (beri Godyju). :rolleyes: :OK:

:winkiss:

hehe, ob istem času in na istem placu se dobite kot mi, s tem da mi gremo proti ljubljani...verjetno se te vidimo zjutraj na pumpi :OK:

lp. Nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa res ja, mi se dobimo zjutraj ob 10 na pumpi na streliški pa krenemo do LJ :) Kdo vse gre od vas?

Edino ni mi jasno zakaj vi ob 10 iz pumpe, če na tistem linku na prejšnji strani od mcm piše, da ob 9 pri Večerkotu... A jih boste lovili al kaj, da ne greste enostavno skupaj?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo vkup javi, da dam v kufer pakl pomfrija in čaj, da neš spet iz gostilne zgasno :evilgrin: .

Ti greš z mano??? Komot... :whistle:

Eh, tista gostilna pa me ne bo hitro vidla :angry: ;na srečo je v MB & okolici kar nekaj boljših zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa res ja, mi se dobimo zjutraj ob 10 na pumpi na streliški pa krenemo do LJ :) Kdo vse gre od vas?

Edino ni mi jasno zakaj vi ob 10 iz pumpe, če na tistem linku na prejšnji strani od mcm piše, da ob 9 pri Večerkotu... A jih boste lovili al kaj, da ne greste enostavno skupaj?

To pa je tako, dečko dragi; pri Večerkotu se dobi banda iz MCM; mi ne gremo z njimi, mogoče jih bomo kje dohiteli, ker pa so oni za nas prehitri, jih bomo mogoče srečali, ko se bodo vračali ... :whistle: :rolleyes: :P .

Koliko mi je znano, jutri krenemo (s Tuševe pumpe, ob 10.00 punktlih in sicer krožek totekov) Gody, ataIBA in njegova :wub: , pa Rocky in njegova :wub: , pa še njuna dva prijatelja, pa moja širokost, pa ... koliko poznam Vuka, bo šel z onimi iz MCM (Večerko varianta), če se spet ne motim, seveda; vi greste proti Lj, ... no, vidiš, kot Rusov nas je.

Ampak, važno je, da se vsi zabavamo :worship: in se varno spravimo od kraja A preko krajev B, C in D, pa spet nazaj v kraj A. Nekak tak, no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa res ja, mi se dobimo zjutraj ob 10 na pumpi na streliški pa krenemo do LJ :) Kdo vse gre od vas?

Edino ni mi jasno zakaj vi ob 10 iz pumpe, če na tistem linku na prejšnji strani od mcm piše, da ob 9 pri Večerkotu... A jih boste lovili al kaj, da ne greste enostavno skupaj?

Hmmm...danes okoli 19.30 ure, v križišču pri Mladi Lipi, beli Subaru starejšega letnika, ti kot sopotnik, Nejko pa za volanom???

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je tako, dečko dragi; pri Večerkotu se dobi banda iz MCM; mi ne gremo z njimi, mogoče jih bomo kje dohiteli, ker pa so oni za nas prehitri, jih bomo mogoče srečali, ko se bodo vračali ... :whistle: :rolleyes: :P .

Koliko mi je znano, jutri krenemo (s Tuševe pumpe, ob 10.00 punktlih in sicer krožek totekov) Gody, ataIBA in njegova :wub: , pa Rocky in njegova :wub: , pa še njuna dva prijatelja, pa moja širokost, pa ... koliko poznam Vuka, bo šel z onimi iz MCM (Večerko varianta), če se spet ne motim, seveda; vi greste proti Lj, ... no, vidiš, kot Rusov nas je.

Ampak, važno je, da se vsi zabavamo :worship: in se varno spravimo od kraja A preko krajev B, C in D, pa spet nazaj v kraj A. Nekak tak, no.

Motiš se!!! :evilgrin:

Ob 17h moram bit na rojstnodnevnem kosilu.

Ob 20.00 se pa baje z enimi fajn prjatli dobim v NDju?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti greš z mano??? Komot... :whistle:

Eh, tista gostilna pa me ne bo hitro vidla :angry: ;na srečo je v MB & okolici kar nekaj boljših zadev.

No ja, Vuk, spoštovanje do tvoje odločitve in na srečo si potem našel zase boljšo zadevo, ampak, težko bi se strinjala s teboj, ker tista gostilna je superca. Koliko se spomnim, si kakšen teden prej, ko smo bili tam, pohvalil, da je dobro.

Pa tudi svež, zlato zapečen pommes frites so potem prinesli.

Se pač ni vse poklopilo. Žal mi je, da z lady Kawasaki nista mogla ostati z nami.

Naslednjič pa bomo izbrali tisto oštarijo, ki bo res vsem pogodu, tako, da bo zate in za vse ostale vse OK! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...danes okoli 19.30 ure, v križišču pri Mladi Lipi, beli Subaru starejšega letnika, ti kot sopotnik, Nejko pa za volanom???

ja ja tako je, sma šla malo na pohorje se razgibat hehe, ki si pa ti bil???

Nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se!!! :evilgrin:

Ob 17h moram bit na rojstnodnevnem kosilu.

Ob 20.00 se pa baje z enimi fajn prjatli dobim v NDju?? :whistle:

Ups, hehe, ... saj pojma nimam, kam nameravaš, pa sem malo probala in ugibala pač. :rolleyes: :D !

Ja, se dobite in uživajte maksimalno! :OK:

Jaz res ne morem, mi ne gre časovno skupaj. Se naslednjič spet zmenimo za kakšnen drink.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tako je, sma šla malo na pohorje se razgibat hehe, ki si pa ti bil???

Nejko

Modra Mazda, ki se je ustavila pri stop znaku,da si lahko speljal v smeri proti Pekram... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa ne bo nobeden dal komentarja :(

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!