Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mutika, katero turo ste prevozli, katero izmed treh začrtanih?

Takratko okoli Celovca in Vrbskega (200 km).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas grem večkrat to 1.turo, samo da grem od Murauva naprej do Predliza in čez Turracher Hohe; gor je jezero, na Feldkirchen. Cesta čez Pack v Koflach in do Jundeburga je poezija.

post-12240-1208805457_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas grem večkrat to 1.turo, samo da grem od Murauva naprej do Predliza in čez Turracher Hohe; gor je jezero, na Feldkirchen. Cesta čez Pack v Koflach in do Jundeburga je poezija.

Ja, prva tura je bila predvidena kot bolj atraktivna.

Ampak se je pol izkazalo, da so cestice od Železne Kaple po obronkih tudi izjemne, prav tako za Veldonom v Ossiacher hoche ali nekaj podobnega, zelo lepo, čeprav zadnjih par metrov makadamskih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Smo se vlekli ko megle ...

Pa v vseh krajih striktno po ali pod omejitvami.

Ja, skoraj čisto res.

Eno pripombo glede teh omejitev ... opažam pri sebi, koliko bolje se počutim, če upoštevam omejitve hitrosti skozi naselja. Saj je veliko drugih priložnosti za "ožemat" gas. Res.

tud mi smo včeraj fajn turo nardili, celih 481 kilometrov, nekih vlkih pavz in kosil pa ni bilo hehe...fizično niti nismo bli tak zmantrani, psihično pa precej bolj, ovinki so nardili svoje, pa tud oprezanje za letečimi hehe, drugač pa ataiba je mel prav glede tega da jih zdaj ni dosti, razn enga radarja v celju, nismo nikjer vidli drugih, sploh pa ne na motorjih :worship: ...drugač pa fajn je blo zjutraj pred odhodom videt, okupiran tuš oil od motorjev in motoristov hehe, pa tud fajn da smo se spoznali, s tistimi ki se še nismo :OK:

Nejkoo, Čamac, Gixer ... prav lušno vas je bilo videt. :OK: Pridni. Ste šli na Kočevje - Dvor?

Torej, moja rabi bolj mehke kolenske ščitnike za hlače :hmm: .

Drugače še enkrat čestitke za izbrano furo :worship: ! Za cestaka pa kapo dol. Oba trpežna, da o njunih :wub: ne govorimo :worship: . Mutika je dobla še eno partnerico, ki skoraj enako dobro polaga :worship: . Pred to furo je naredla letos samo 40 km :kva1: , pobeglo kolono pa vlovila, da si reko keks :o . Jaz pač najbolj uživam zadnji!!!!

LP

Ja, ej, res je, ataIBA! Čelado dol njeni odlični vožnji!

:worship:

Jas grem večkrat to 1.turo, samo da grem od Murauva naprej do Predliza in čez Turracher Hohe; gor je jezero, na Feldkirchen. Cesta čez Pack v Koflach in do Jundeburga je poezija.

Kako lepo, Purple!

No, na srečo ti je Gody povedal, jaz bi ti težko natančno odgovorila, tako lepo je bilo, da sem table s krajevnimi imeni čisto spregledala ... v glavnem, šli smo okoli Pohorja, ampak mimo Celovca. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, skoraj čisto res.

Eno pripombo glede teh omejitev ... opažam pri sebi, koliko bolje se počutim, če upoštevam omejitve hitrosti skozi naselja. Saj je veliko drugih priložnosti za "ožemat" gas. Res.

Nejkoo, Čamac, Gixer ... prav lušno vas je bilo videt. :OK: Pridni. Ste šli na Kočevje - Dvor?

Ja, ej, res je, ataIBA! Čelado dol njeni odlični vožnji!

:worship:

Kako lepo, Purple!

No, na srečo ti je Gody povedal, jaz bi ti težko natančno odgovorila, tako lepo je bilo, da sem table s krajevnimi imeni čisto spregledala ... v glavnem, šli smo okoli Pohorja, ampak mimo Celovca. :rolleyes:

nope, ni blo več časa, to mamo naslednjič v planu...šli smo najprej do ljubljane, se tam srečali z matexom, potem odšli do reeskota v horjul (blizu vrhnike neke rovte), potem pa še tam malo naprej po enih fantastičnih res fenomenalnih ovinkih parkrat gor pa dol...pol smo šli nazaj proti ljubljani, pridružil se nam je še J3rn3j, in smo pičli proti besnici in še tam parkrat čez ovinke, tud res lepi ovinki :worship: ...no potem smo šli nazaj do ljubljane, se ustavli na eni pijači pri matexu, potem pa sma mi2 s čamacom lepo lagano krenla proti mariboru, se je na koncu prav pasalo furat v šesti prestavi na 5-6 tisoč obratih lepo na izi, po celem dnevu hehe...no in tak ko sem reko, padlo je krepko čez 450 km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ... s čamacom lepo lagano krenla proti mariboru, se je na koncu prav pasalo furat v šesti prestavi na 5-6 tisoč obratih lepo na izi, po celem dnevu hehe...no in tak ko sem reko, padlo je krepko čez 450 km :D

Lep dan ste si naredili. :OK:

Ja, paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro nam je že motoristek voščil, :worship: , jaz pa kuj dober dan, saj je jutro že zdavnaj mimo ... gužva! :evilgrin:

No, upam, da boste danes malo bolj zgovorni, kot ste tu, zvečer na Šentiljskinevemkolikože.

Lenobe.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Gody, ... aja, ne, pardon, Danči, kaj še vedno nalaga? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody, ... aja, ne, pardon, Danči, kaj še vedno nalaga? :eek:

Naložilo se je že, potem pa je stric Google Video reku, da je 'failed' in da naj probam video pretvorit v kak drug format in še enkrat naložim - to pa bo trajalo. :(

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naložilo se je že, potem pa je stric Google Video reku, da je 'failed' in da naj probam video pretvorit v kak drug format in še enkrat naložim - to pa bo trajalo. :(

Nima kaj za trajat, pizda mu materna!!! Razbij ga ko kanto, al si misli, da si lahko vse privošči, ker je pač tvoj stric! :angry:

Mimogrede, komu je te Google ime? Ko neki sladoledar, pje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalaga, pa nalaga, pa nalaga...

Trenutno še do 50% ni prišlo... :slap:

D.

Tudi ena mačja pritepenka vztrajno čaka na dokaze, hihihihi.... :naughty: :naughty: O:-)

ALOHAAAAA Toteksončki :yea1: :yea1: :wub:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naložilo se je že, potem pa je stric Google Video reku, da je 'failed' in da naj probam video pretvorit v kak drug format in še enkrat naložim - to pa bo trajalo. :(

D.

:cry: :friend1: Se pa veselim, ko bo! Jupi, kakšen drugi format! :010

Nima kaj za trajat, pizda mu materna!!! Razbij ga ko kanto, al si misli, da si lahko vse privošči, ker je pač tvoj stric! :angry:

Mimogrede, komu je te Google ime? Ko neki sladoledar, pje...

Jezus, Vapo, življenje brez tebe bi bilo ... kot jogurt. Navaden. :whistle:

Tudi ena mačja pritepenka vztrajno čaka na dokaze, hihihihi.... :naughty: :naughty: O:-)

Ljubica, dobrodošla nazaj! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

Ljubica, dobrodošla nazaj! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Đi.....THX :wub: :wub: :wub:

Rada mam vas.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan, danes zvečer (po najnovejših podatkih!) :beer2: + travica :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naložilo se je že, potem pa je stric Google Video reku, da je 'failed' in da naj probam video pretvorit v kak drug format in še enkrat naložim - to pa bo trajalo. :(

D.

Če pa nea znaš!

Vzameš đezvo za kafe,

naliješ vodo,

malo cukraš, - pa ne preveč (ker je drugači pocukrano ko oni Mario na nacionalki)

cankneš noter 4 kaplce limone (nikakor ne več, ker boš mel drugači limonado!!)

vržeš not memory kartico,

prostaviš na vročo plato in greješ 45 minut (tolko ko si rabo do Dravograda)

nikakor ne mešat!! ampak samo nagibaš na levo in desno (lahko do kolena...)

potem pa precediš (najboljši skozi kake ženske štumfe - samo babo prej vun vzami iz njih :evilgrin: )

potem pa vsefkup zliješ na tipkovnico...

pa bo ziher štimalo :worship:

Nima kaj za trajat, pizda mu materna!!! Razbij ga ko kanto, al si misli, da si lahko vse privošči, ker je pač tvoj stric! :angry:

Mimogrede, komu je te Google ime? Ko neki sladoledar, pje...

Ma ni sladoledar, mislim da je neki prlek ki se je šmarnce nabutal...

Đi.....THX :wub: :wub: :wub:

Rada mam vas.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

To je papež tui reko, pa še zaj nimam noviga mopeda :evilgrin:

:yea1: , me zob nekaj j....

..posodim hamer

za prijatle vedno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus, Vapo

Dovoli manjši popravek. Po SSKJ-ju, se Vapo piše pred Jezus... B)

Dobro jutro "aufbiksarji"! :D

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovoli manjši popravek. Po SSKJ-ju, se Vapo piše pred Jezus... B)

Dobro jutro "aufbiksarji"! :D

Dobro jutro. Prihaja lepo vreme, samo ne vem ki :unsure: . Kave sn pa potrebn, ko stara kuzla šusa :evilgrin: . Grem k Bokiju! Kdo od tu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Prihaja lepo vreme, samo ne vem ki :unsure: . Kave sn pa potrebn, ko stara kuzla šusa :evilgrin: . Grem k Bokiju! Kdo od tu? :whistle:

Po deseti lahko... ;)

Hmm... Mogoče že malo prej. Pokličem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn pa potrebn, ko stara kuzla šusa :evilgrin: . Grem k Bokiju! Kdo od tu? :whistle:

Jaz sem tut potrebn, ampak zaradi tega res ne bom k tebi hodil... :P

Pridem pol na pir. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Prihaja lepo vreme, samo ne vem ki :unsure: . Kave sn pa potrebn, ko stara kuzla šusa :evilgrin: . Grem k Bokiju! Kdo od tu? :whistle:

mater komaj zaj sem vido :evilgrin:

aja jaz pa sem hoto nekaj kratkega zasekat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan sosedje...........sonček je :winkiss: :winkiss: :winkiss:

še dva dni dela pa gasa proti..........neznano kam........... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji teden pridem jaz za rundo dat. dopoldne speljem velik biznis pol pa se ga zvecer vkomiram :naughty: :naughty:

aja pa vse ostale polek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!