Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Hello vsem...spet se malo potepamo okoli, v petek pa vracamo kuci pjevajuci :whistle: Cez vikend pa na mopeka, ce bo lepo vreme... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, karakteri so prišli na :beer2: , pol sn odleto službeno proti domu, zdaj pa grem punit baterije, ker moram bit konec tedna ko Rambo :evilgrin: ...

Vapo, ti nisi vido nove kelnerceeee, Furioso ti bo povedal, če bo htel :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, dan dan!

Toteki dragi, včeraj je bilo super! Smeha polno!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dovoli manjši popravek. Po SSKJ-ju, se Vapo piše pred Jezus... B)

Dobro jutro "aufbiksarji"! :D

Ne vem, zakaj, ampak, bila sem prepričana, da boš nekaj temu podobnega spesnil. Vapo, pa Jezus? :eek:

Kaki zalutali apostol že še mogoče, ... :whistle: !

Sicer pa, bajdvej Vapo, hvala za kavico in jagode v tekočem agregatnem stanju, predvsem pa za dooooolg klepet! :winkiss:

Hello vsem...spet se malo potepamo okoli, v petek pa vracamo kuci pjevajuci :whistle: Cez vikend pa na mopeka, ce bo lepo vreme... :naughty:

Ojlala, potepinko!

Bojda ne bo ... :cry: .

Torej, karakteri so prišli na :beer2: , pol sn odleto službeno proti domu, zdaj pa grem punit baterije, ker moram bit konec tedna ko Rambo :evilgrin: ...

Vapo, ti nisi vido nove kelnerceeee, Furioso ti bo povedal, če bo htel :whistle: ...

Uj, ataIBA, en karakter je bil v Kibli.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, potepinko!

Bojda ne bo ... :cry: .

Bomo pa avto poservisirali(pa se kaj drugega :whistle: ) in bugspojler zmontirali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! :hooray:

Mutika, kaj pa čez en teden ob enaki uri? :010 :yea1: :010 :yea1:

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ti nisi vido nove kelnerceeee

Jo bom pa danes! Pridem okoli 10h k Bokiju, pa te rufnem, da boš za pir dal... B)

Dobro jutro mafija! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo bom pa danes! Pridem okoli 10h k Bokiju, pa te rufnem, da boš za pir dal... B)

Dobro jutro mafija! :D

u rabita prikolico :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u rabita prikolico :naughty: :naughty:

Pa kaki red je to! Od žeje bom zvizno! Čakam, čakam, ... če z jezikom potegnem po šipi pride do neznosnega škripanja. :whistle: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaki red je to! Od žeje bom zvizno! Čakam, čakam, ... če z jezikom potegnem po šipi pride do neznosnega škripanja. :whistle: ....

hja. mater nič nisi reko, da iskre pluvas :naughty: ... zaj pa mam čas. tak da

ampak pridem z mopedom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olalala, toteki dragi!

Presneto ... kak nimam cajta! :evilgrin:

Ampak, vseeno ful mislim na vas.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dobro jutro! :hooray:

Mutika, kaj pa čez en teden ob enaki uri? :010 :yea1: :010 :yea1:

Kava pri Vangecih! :wub: Točno ob 4.59 zjutraj! :010 :yea2: Potem pa ... :yea1: :worship: !

Jo bom pa danes! Pridem okoli 10h k Bokiju, pa te rufnem, da boš za pir dal... B)

Dobro jutro mafija! :D

Ej, Vapo, srečno pot, ko se vrneš, obvezno pokliči! :winkiss:

Ce boste se dalje tak nabijali bo cez vikend ziher dez :angry:

Nikar tako črnogledo, Vuk. Sonce ... bo. Vsekakor. Le upam, da ne nad preveč težkimi oblaki ... :unsure: .

:winkiss: :winkiss:

:winkiss:

Lep pozdrav, tati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika ter vsi ostali, eno lepo dobro jutro, jaZ že veselo odštevam urce, 3, pa gass..........

lepo se imejte, se kaj beremo, pa pazite se policajev, upam, da mene ne ustavijo kje......... :krneki: :krneki:

pa seveda varno ......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABILO



kaj: Zdrawc & Bako imata fešto za 60 letnico (2 X 30)
kdaj: 3.5.3008 popoldne, zwečer........
kje: na Ribniku Brbotalniku


Sej vem, da je malo pozno, pa cel kup drugih fešt, sam ne morm pomagat.......
Najavlat se ni treba, bo vsega zadost, udeležba ni obvezna, naj pride tisti ki ma cajt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar tako črnogledo, Vuk. Sonce ... bo. Vsekakor. Le upam, da ne nad preveč težkimi oblaki ... :unsure: .

Jaz hocem sonce...ce je ze tu lahko sonce, pol ga se mora bit pri nas dovolj :whistle: Pa ceprav za oblaki.

Se malo pa domov :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo vuk.. če bo jutri kaka furca padla me pls obvesti

lp

te bom obvestil...ce ne bo padla jutri, pa ziher v nedeljo. Jutri naj bi bil dez???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bom obvestil...ce ne bo padla jutri, pa ziher v nedeljo. Jutri naj bi bil dez???

Ded, kaj si bil v nočni al zakaj že greš domu? jaooo na moped idi, po 14h bo dež :headbang:

Jaz sem predvčeraj malo norel po Košakih, pa ti rečem, ni ga čez dobro ožemanje po zimskem spancu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika je dobla še eno partnerico, ki skoraj enako dobro polaga :worship: . Pred to furo je naredla letos samo 40 km :kva1: , pobeglo kolono pa vlovila, da si reko keks :o . Jaz pač najbolj uživam zadnji!!!!

LP

Kdo pa je ONA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ded, kaj si bil v nočni al zakaj že greš domu? jaooo na moped idi, po 14h bo dež :headbang:

Jaz sem predvčeraj malo norel po Košakih, pa ti rečem, ni ga čez dobro ožemanje po zimskem spancu :closedeyes:

Nic ni blo nocne;trenutno pac delam v Zagrebu in cez par ur picim domov. Ah, saj letos sem ze parkrat ozemak gas... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki dragi, daaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

te bom obvestil...ce ne bo padla jutri, pa ziher v nedeljo. Jutri naj bi bil dez???

Ne sme bit dežja! Ufff! Imamo načrte! :naughty:

Za nedeljo pa ... baje bo lep, sončen dan. In po vsej Sloveniji bo nešteto radarjev ter policajev.

Kdorkoli gre z mopedom ven, je potencialni kandidat za (skoraj) bankrot.

Zase vem, kjerkoli in s komerkoli bom na furi, da ne bom izzivala vraga in se že zdaj psihično pripravljam na easy penzionistično varianto. :whistle: Raje prišparam denar za dopust, kot da filam nenasitno zver, imenovano država.

Kdo pa je ONA?

Je simpatična gospodična, mislim pa, da je Pipsova dobra znanka. Vozi bmw-ja, in to zelo :worship: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki dragi, daaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ne sme bit dežja! Ufff! Imamo načrte! :naughty:

Za nedeljo pa ... baje bo lep, sončen dan. In po vsej Sloveniji bo nešteto radarjev ter policajev.

Kdorkoli gre z mopedom ven, je potencialni kandidat za (skoraj) bankrot.

Zase vem, kjerkoli in s komerkoli bom na furi, da ne bom izzivala vraga in se že zdaj psihično pripravljam na easy penzionistično varianto. :whistle: Raje prišparam denar za dopust, kot da filam nenasitno zver, imenovano država.

Je simpatična gospodična, mislim pa, da je Pipsova dobra znanka. Vozi bmw-ja, in to zelo :worship: !

Jaz nimam pojma o kaksnih nacrtih :evilgrin:

Se bo treba it peljat po sosednjih drzavah malo...drgac pa lepo pocasi;tam kjer je meni najlepse pa ponavadi ne stojijo. Ampak jaz tak al tak vozim pocasi pa sploh ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!