Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

dober dan toteki... :yea1:

Samo v vednost!

V soboto 26. aprila bodo z vsemi sredstvi policije izvedeni nadzori

hitrosti. Akcija se imenuje veriga, kar logično pomeni, da lahko od

izhodišča do končne destinacije z lahkoto prislužite nekaj tisočk evrov kazni.

Prima ne, no vsaj ne morete reč, da niste bli opozorjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam pojma o kaksnih nacrtih :evilgrin:

Se bo treba it peljat po sosednjih drzavah malo...drgac pa lepo pocasi;tam kjer je meni najlepse pa ponavadi ne stojijo. Ampak jaz tak al tak vozim pocasi pa sploh ni problema.

:whistle:

Ja, ja, ... seveda veš! :evilgrin:

dober dan toteki... :yea1:

Samo v vednost!

V soboto 26. aprila bodo z vsemi sredstvi policije izvedeni nadzori

hitrosti. Akcija se imenuje veriga, kar logično pomeni, da lahko od

izhodišča do končne destinacije z lahkoto prislužite nekaj tisočk evrov kazni.

Prima ne, no vsaj ne morete reč, da niste bli opozorjeni.

Hvala, motoristek, za obvestilo.

Ja, tole je zelo res.

Iz preverjenih virov - ne le v soboto, tudi v nedeljo bodo "verižili". Torej, država se je namenila zaslužit.

:angry:

Če smo pametni, jim tega preprosto ne bomo privoščili. Jaz bom vozila do km po omejitvah. Od mene pa že ne bodo denarja pipali, moram preveč znanja in strokovnosti vložit, da zaslužim plačico ... in je ne bom poklanjala nenasitni zverini, ki mi je vedno bolj mačeha, ne pa država, svojim državljanom prijazna. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABILO

kaj: Zdrawc & Bako imata fešto za 60 letnico (2 X 30)

kdaj: 3.5.3008 popoldne, zwečer........

kje: na Ribniku Brbotalniku

Sej vem, da je malo pozno, pa cel kup drugih fešt, sam ne morm pomagat.......

Najavlat se ni treba, bo vsega zadost, udeležba ni obvezna, naj pride tisti ki ma cajt

Zdravc, hvala za vabilo, pridem če bo zneslo, kar na poti domov iz ČG

Pa seveda če bom našel tega Brbotalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Ja, ja, ... seveda veš! :evilgrin:

Hvala, motoristek, za obvestilo.

Ja, tole je zelo res.

Iz preverjenih virov - ne le v soboto, tudi v nedeljo bodo "verižili". Torej, država se je namenila zaslužit.

:angry:

Če smo pametni, jim tega preprosto ne bomo privoščili. Jaz bom vozila do km po omejitvah. Od mene pa že ne bodo denarja pipali, moram preveč znanja in strokovnosti vložit, da zaslužim plačico ... in je ne bom poklanjala nenasitni zverini, ki mi je vedno bolj mačeha, ne pa država, svojim državljanom prijazna. :SS

Jaz jih mam pa pun k.... zaradi njih nabiralne akcije in grem v tujino. Smer Črna gora - Albanija - Grčija - ....pojma nimam, ker bova z mojo :wub: improvizirala, kot po navadi.

Lumpiki in Šokacu pa zaverglajte še v mojem imenu, :winkiss: in :beer2: jima bova ko prideva.

Kreneva čez pol urce.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih mam pa pun k.... zaradi njih nabiralne akcije in grem v tujino. Smer Črna gora - Albanija - Grčija - ....pojma nimam, ker bova z mojo :wub: improvizirala, kot po navadi.

Lumpiki in Šokacu pa zaverglajte še v mojem imenu, :winkiss: in :beer2: jima bova ko prideva.

Kreneva čez pol urce.

:yea1:

Imejta se skrajno lepo... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naložilo se je že, potem pa je stric Google Video reku, da je 'failed' in da naj probam video pretvorit v kak drug format in še enkrat naložim - to pa bo trajalo. :(

D.

Nah, končno. mora izgleda biti pod 1Gb.

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=...262174946227001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, včeraj pa je bil ''The dan''! :worship: :winkiss:

Mladoporočencema želim vse najboljše

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladoporočencema želim vse najboljše

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsem v vednost.

Danes sem srecal zelo prijaznega policista na motorju, ki se je odločil da mi bo popestril prijeten sončen dan z njegovo prijazno gesto. No odpravim se od doma po slabem km se kot vozoren udeleženec v prometu peljem cez naselje, ki ga ne bom imenovol peljem nič več kot 50km/h. no ta pijazen motorist se mi pripelje naproti :winkiss: seveda ker sem malce vozil sem ter tja po voznem pasu kot začetnik motorist :naughty: .

no da preidem k bistvu lepo ga pozdravim ampak moja gesta je bila zamanj. ozrem ze v ogledalo in ga vidim zlomka, da je njegov namen danes nekoga pač kaznovat :worship:

no ker ni bilo smiselno bezat, čeprav bi mi z lahkoto uspelo proti njegovemu 10 let staremu BMW. se odločim da nadaljujem z istim tempom. seveda me dohiti in se odloči da bo vozil v taksnem kottu da jaz tega ne bi opazil.

seveda me po enih 800m prehiti in mi nakaze da je zeljeno da ustavim na avtobusni postaji. seveda ker sem vzoren to naredim :unsure: .

no in seveda običajen postopek in pričakuje vprasanje kaj pa oprema. mu pač olajšam delo pa mu povem da je nimam , ker pač ni prostora.

No njegovovo veliko začudenje kako nimate kompleta prve pomoči in žarnice??? Žarnice no nisem do danes vedel da je obveza?!?!

no ker pač sem videl da je njegova namera pisat poloznico stvar probam malce obrnit v smešno plat. a zaman :headbang:

no izid se niti ni bil tako kritičen 41.72 €

bom prezivel ker vem da je pač to njegova sluzba ki jo tako vesto opravlja.

no njemu v vednost zakaj se ne vozim ob desnem robu vozišča (STVAR SE IMENUJE KOLESNICE)

aja pa še to kaj ste voznik začetnik itn so bila vprasanja :rolleyes: :rolleyes:

no pa saj ima vse črno na belem mislim. aja pa vi tega ne smete vozit.

no se mu pa najlepše zahvaljujem da je bil popustljiv glede prve pomoči in žarnic :worship: :worship:

no gospod policist zelim vam veliko varnih km in veliko lepih nedelj da boste svoje delo lahko tako vestno opravljali, ker taksnih ni veliko

aja pa majhen nasvet(TOVORNJAKERI Z POLJSKIMI REGISTRACIJI PA V NEDELJO RES NE BI SMELI VOZIT?!?! ALI SE MOGOČE MOTIM)

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lessie se vrača :worship:

Evo, mene so vun spusli :naughty:

V torek 29 ob 17:00 pri Mladi Lipi, vabim MB baby sekcijo na mojo rojstnodnevno zabavo :010 :010 (pa tastare zravn prpelte) Če bo lepo vreme bomo na igralih na terasi, če ne se bomo pa tastarim pridružli na fliperjih in avtomatih.

Častim samo pijačo, ker vem da spijete bolj malo :beer1: :beer1: , požerete pa preveč :evilgrin:

tisi ki bo potem še lahko stal, pa lahko zvečer nadaljuje na šentiljski.... :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Šokac in Lumpa že skoraj 32 ur srečno poročena.

Ohcet je potekal po planu in še vreme se nas je usmililo. Bila sva zelo presenečena in vesela, ko sva vas zagledala, oziroma slišala pred matičnim uradom. Še ostalo vabljeno in naključno občinstvo je bilo navdušeno nad bencinskimi hlapi in mešanico prijetnih zvokov, ki parajo gate in pozitivno dvigujejo kocine na telesu.

Najlepša hvala vsem za lepe želje in prijetno presenečenje. :worship:

Šokac & Lumpa.

Se vidimo prvi torek v maju. :beer2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Šokac in Lumpa že skoraj 32 ur srečno poročena.

Šokac & Lumpa.

Čestitke še z moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas malo pozdravim, da ne boste rekli, da sem vas cisto pozabila...............predvsem pa Rockyju enega toplega :winkiss: :winkiss:

ze tri dni se vozimo po Nemciji in Avstriji, imamo se lepo, Nemski prijatelji so ful gostoljubni, saj res, :headbang: saj so doma blizu Maribora oz. iz Ptuja.....

v treh dneh doziveli marsikaj...........sneg, dez in predvsem lepih trenutkov nesteto..... :naughty: :naughty: :naughty:

danes bili v Dahau.............., ceste cudovite.................pa senekaj, naredili okrog 1200 kilometrov, pa niti enega policaja nikje videli, ne pa da bi kje

ustavljali, le vidimo, da smo res policijska drzava :headbang: :evilgrin: vceraj iz Nemcije v Avstrijo, pa zopet cez mejo, policajev enostavno

ni.... :worship: :worship: :worship: , bencin je sicer dosti drazji, zato vsi tankajo v Avstiji, Nemcija pac.............. :naughty:

sicer pa tudi vi kmalu odhajate na pot, :whistle: :worship: :worship:

lep vecer iz Berghausna, se do sobote se klatim po tej dezeli, potem pa dost..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

lupcka vsem :winkiss: :winkiss:

Sokac in Lumpa...........vso sreco :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki dragi ... minila sta dva intenzivna dneva, bilo je motoriranja, da je že kar kičasto!

Bil je rojstni dan malega petletnika, bila je nedelja v prijetni družbi na Golici :010 , pa šraufanje stranskih torb na moped pri Dančiju in Godyju, ... v glavnem, dogajalo se je!

V soboto dopoldan sva se z Godyjem odpravila do Lujza, pralo naju je nazaj grede (hvala bogu sem se opremila z avstrijsko vinjeto, saj po takem nalivu avtocesta moralo dviguje); potem še enkrat k Dančiju na pranje motorja, Danči, car! :worship: in nazaj do Šentilja, na zbirališče "trubačev" na poroki - in glej ga zlomka, na poti tja naju je spet pralo!

No, potem pa sonce, ki je na srečo zdržalo, da smo začinili poroko Lumpiki in Šokacu.

Bilo je vredno, že zaradi njunih obrazov, ko sta nas zagledala in zaslišala ... Lumpika, bila si prelepa nevesta! :worship: Šokac, you are very lucky man!

Danci1973, Lobo, Tom, Mačica, Marvin2 in njegova žena, Vanga, njegov prijatelj, Hilton, Star in jaz, 11 motorjev ... naredili smo peklensko vzdušje in dostojno pospremili naša dva prijatelja k poroki in jima zarohneli ter zabliskali, ko sta se pojavila kot poročen par.

Vso srečo, draga Lumpika in Šokac!

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Bila sva zelo presenečena in vesela, ko sva vas zagledala, oziroma slišala pred matičnim uradom. Še ostalo vabljeno in naključno občinstvo je bilo navdušeno nad bencinskimi hlapi in mešanico prijetnih zvokov, ki parajo gate in pozitivno dvigujejo kocine na telesu.

Najlepša hvala vsem za lepe želje in prijetno presenečenje. :worship:

Šokac & Lumpa.

Se vidimo prvi torek v maju. :beer2: :yea1:

A prideta tudi drugi torek v maju? Ja, dajta tudi takrat, ker bomo Toksanci že nazaj. Da strnemo vtise.

:OK:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac & Lumpa.

WSE TANARTANARBOLŠ tud z moje strani! :inlove: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki, ja, kje pa ste?

:unsure:

Nikjer nikogar. Aja ... :slap: ... po Evropi raztepeni. Prazniki so!

No, lep dan vam želim, pa da mine čim hitreje nam, ki smo v službah. :angry:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mi pa odštevamo ... Toskana, kmalu se vidimo! "Mi" pa smo Vangec in gospa Varadero, Mačica, Provokator, Gody in jaz.

No, iz Štajerskega konca.

Iz celjskega so motoristek, kotzi in njegova gospa, iz ljubljanskega konca pa NN666 in XRV-rider. Pol Slovenije v malem.

In sem že klicala tja, kamor gremo, čakajo nas, vse je pripravljeno.

:OK: :yea1:

Ja, pa še nekaj najbolj pomebnega danes ... Bremzl, vse najboljše! :beer2: :beer2: :friend2: :004 :004 :004

Zdiš se mi tako pozitiven človek, zato pesmica zate, ker vedno prineseš smeh:

(Zatuo pej) če se vse podrlo ti je,

če si prov na tljeh,

potreben medežije

si, ka se ji reče smeh.

Ne veš, kjer dobu bi ju?

Pridi h nam na terapiju

an vse bo tkuo ko šus.

Mi komedijanti

duohtarji smo,

duohtarji pod mus!

(Iztok Mlakar, refren songa iz predstave Duohtar pod mus!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki, ja, kje pa ste?

:unsure:

Nikjer nikogar. Aja ... :slap: ... po Evropi raztepeni. Prazniki so!

No, lep dan vam želim, pa da mine čim hitreje nam, ki smo v službah. :angry:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mi pa odštevamo ... Toskana, kmalu se vidimo! "Mi" pa smo Vangec in gospa Varadero, Mačica, Provokator, Gody in jaz.

No, iz Štajerskega konca.

Iz celjskega so motoristek, kotzi in njegova gospa, iz ljubljanskega konca pa NN666 in XRV-rider. Pol Slovenije v malem.

In sem že klicala tja, kamor gremo, čakajo nas, vse je pripravljeno.

:OK: :yea1:

Ja, pa še nekaj najbolj pomebnega danes ... Bremzl, vse najboljše! :beer2: :beer2: :friend2: :004 :004 :004

Zdiš se mi tako pozitiven človek, zato pesmica zate, ker vedno prineseš smeh:

(Zatuo pej) če se vse podrlo ti je,

če si prov na tljeh,

potreben medežije

si, ka se ji reče smeh.

Ne veš, kjer dobu bi ju?

Pridi h nam na terapiju

an vse bo tkuo ko šus.

Mi komedijanti

duohtarji smo,

duohtarji pod mus!

(Iztok Mlakar, refren songa iz predstave Duohtar pod mus!)

Hvala !

tebi pa enga vročega :winkiss: ,

ali pa enga hladnega :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke.

Jutri se vidimo, saj sn napiso malo nazaj

ali na prvi lokaciji (ML) ali pa zvečer na drugi (FR)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke.

Jutri se vidimo, saj sn napiso malo nazaj

ali na prvi lokaciji (ML) ali pa zvečer na drugi (FR)

Mene ne bo, pride pa moja zenka, da ne bos prepoceni prisel skozi ;) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!