Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mene ne bo, pride pa moja zenka, da ne bos prepoceni prisel skozi ;) :whistle:

Jaz pa bom imela čast biti šoferdžija! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zato se ti :worship:

No, ni treba, saj veš, da za Lady Kawasaki naredim marsikaj! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BP vse naj naj naj naj :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: od nas treh

Hvala,

se vidimo jutri :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas malo pozdravim, da ne boste rekli, da sem vas cisto pozabila...............predvsem pa Rockyju enega toplega :winkiss: :winkiss:

Sokac in Lumpa...........vso sreco :worship: :worship:

Hvala srce, vračam duplo. :004 :004 :004 :004 :004 :004 Upam, da je Jure tukaj gori bolj poredko. Drugače sma ga naj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala srce, vračam duplo. :004 :004 :004 :004 :004 :004 Upam, da je Jure tukaj gori bolj poredko. Drugače sma ga naj.....

nic se ne boj, Jure tu gor ni nikoli, tako da...................... vracam spet............. :004 :004

tuki v Burgenhausnu zelo dezuje, no mogoce se pa zlije in bo jutri soncek........... :hmm: :hmm:

lepo nocko vsem :winkiss: :winkiss: :zzz: :zzz:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat hvala vsem bučnim in ognjenim indijancem, ki ste prišli vrezat mašinerijsko mešanico najlepših zvokov v povprečju na dobrih 10000 obratih, ko sta se vzela naša Lumpa in Šokac. Še cel večer sem poslušal svatovske pohvale na vaš račun. :worship: Zagotovo pa sta vas bila najbolj vesela prav Lumpa in Šokac in seveda moja malenkost.

Še enkrat hvala vsem skupaj :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic se ne boj, Jure tu gor ni nikoli, tako da...................... vracam spet............. :004 :004

tuki v Burgenhausnu zelo dezuje, no mogoce se pa zlije in bo jutri soncek........... :hmm: :hmm:

lepo nocko vsem :winkiss: :winkiss: :zzz: :zzz:

Čuj Tati, čisto tako inkognito, kdaj že prideš nazaj v Slo? :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BP = British Petrol. Nisem vedel, da imamo v Zg. Radvanju novo bencinsko postajo. Baje jutri toči zastonj. Pa komaj so jo postavili na noge, me že skrbi, če ne bo treba na reden servis v Zreče.

BP, HEPI BRSDEK TU JUU! :beer2: :beer1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super... :worship:

p.s. bosta sama priznala vse prekrške :evilgrin: , baje se pol oprosti :naughty:

Prekrške? :eek:

What is that, prekršek? :whistle: :P

Še enkrat hvala vsem bučnim in ognjenim indijancem, ki ste prišli vrezat mašinerijsko mešanico najlepših zvokov v povprečju na dobrih 10000 obratih, ko sta se vzela naša Lumpa in Šokac. Še cel večer sem poslušal svatovske pohvale na vaš račun. :worship: Zagotovo pa sta vas bila najbolj vesela prav Lumpa in Šokac in seveda moja malenkost.

Še enkrat hvala vsem skupaj :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

:worship:

Bilo je ... ganljivo. Nikoli ne bom pozabila njunega veselega presenečenja. Izraz na Lumpikinem obrazu je povedal vse. No, vsaj meni se je zdelo, da sem tisti trenutek na najbolj pravem mestu pod soncem.

:OK:

Čuj Tati, čisto tako inkognito, kdaj že prideš nazaj v Slo? :004 :004 :004

:unsure:

Tole je pa eden najbolj javnih "inkognitov", kar sem jih videla. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš Bremzl - a že spet je eno leto naokoli?! Pol sva pa glih pravi torek izbrala, da se prisvetiva in te kušneva. Vsaj jaz. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj Tati, čisto tako inkognito, kdaj že prideš nazaj v Slo? :004 :004 :004

no, no ne tako ocitno.............. :winkiss: :winkiss:

najprej en lep dezeven pozdravcek iz D............., pada ze od vceraj zvecer, ampak nam je vseeno lepo, imamo celo hiso, lastniki so na sihtu, mi pa kot recejo ko macke ni doma misi plesejo.............. :lol1: :lol1:

vracam se v petek ali soboto, ne vem se, pac v soboto ze moram dol, ker moram na Zdrawcev zur.................. :krneki: :beer2: :beer2:

sicer bi pa vsaj ti _ Rocky lahko mal prisel mimo Zdrawcevega zura, da se vsaj mal objameva..............ker bodo vsi ostali v Toskani :winkiss: :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tuji šel na zdravcev zur samo nikoga ne poznam. no to je problem :whistle: :whistle: da si nebojo mislili pride pa vse spije kar vidi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tuji šel na zdravcev zur samo nikoga ne poznam. no to je problem :whistle: :whistle: da si nebojo mislili pride pa vse spije kar vidi :naughty:

..boš prišo med sebi enake :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To še prvi del videa od zgornje (prve predvidene) fure (vzop na Klipitztrol):

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=...268445758860255

Nalagam še pa drugi, tretji in četrti del.

Klippitztörl - lepa pokrajina, lep vzpon 6 trasa cesta,ampak stanje ceste je pa eno veliko sranje;bil lani tam. letos kaj boljse??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klippitztörl - lepa pokrajina, lep vzpon 6 trasa cesta,ampak stanje ceste je pa eno veliko sranje;bil lani tam. letos kaj boljse??

Ja, je. Tvoj motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, toteki dragi.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Na hitro, nimam cajta.

Danes pa se itak vidimo zvečer. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je. Tvoj motor :)

Torej bo moj glasbeni instrument lepse igral kot lani Kawasaki. Upam,da bom cimprej sprobal;pa se kak Packsattel & Gaberl zraven tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!