Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Lep pozdrav. Včeraj zvečer prišla z mojo :wub: po prevoženih 3400 km veselo domov. Okoli Velebita v Dubrovnik, drugi dan Črna gora - Tirana (z ekipo Lorda & Lady smo se srečali na meji z Albanijo - pridružila sva se in prevozili smo Albanijo, Makedonijo, Srbijo). V soboto smo v Leskovcu maznili roštiljado in se ločili. Midva levo za Užice in naslednji dan preko Bosne domov, drugi pa za Beograd in v nedeljo po ac domov. Kompozicija je zgledala takole: 1. čoper Yamaha, za njim Honda Varadero, tretji BMW 1200 LT, četrti BMW 1150 GS (Bica se je pridružil tretji dan) zadnji jaz z KTM 990 Adventure. Vsi z boljšimi polovicami! Če nebi vido, nebi verjel, da lahko čoper in LT prevozita Albanijo, kjer je tudi 80 km eno samo gradbišče!!!! Ampak planirano. To ni bil izlet v neznano. Vedelo se je kakšne so ceste, ker je čoper že bil tam. Splaniran v nulo s strani voznika čoperja Lorda & Lady. Špica! Kdo ne pozna njuno internetno stran, si jo naj ogleda. Pri meni je že dolgo med priljubljenimi. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem,

tudi midva z mojo 'boljšo' polovico sva prišla domov po 1500 prevoženih živa in zdrava. Moram reči, da se je dobro držala, čeprav je sedela na asketskem japonskem sedežu :whistle: Na začetku celi dan dežja, 2 x preluknjana in 1 x razrezana zadnja guma na kraljevskem mopedi. (Seveda se je to zgodilo na urejenem vozišču pred Otočcem v dežju, čemu je sledila obilica izrazov, ki jih nihče ni razumel). Potem pa en dan čakanja na novo zadnjo gumo v Zadru.

Naslednji dan pa hitro v Mostar na vse dobrote, ki jih tam znajo pripraviti na roštilju, pa kajmak in loza ter pivo. .... :worship:

Malo sva še pogledala v Banja Luko, da primerjava kakšen gril imajo v Srbski krajini, pa po ovinkih čez Zagreb in Bizeljsko domov.

Danes se seveda vidimo na Šentiljski.

Kje pa so vsi ostali!? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se seveda vidimo na Šentiljski.

Sem že mislu, da ne bo nobenga pa da bom kaj prišparal... :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislu, da ne bo nobenga pa da bom kaj prišparal... :P

D.

Eh, j.bi ga, jaz sem jo dobesedno prespal :zzz: .... Naslednji teden pa nema da nema. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislu, da ne bo nobenga pa da bom kaj prišparal... :P

D.

Sorry, tudi meni so povedali, da nimam časa priti! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, tudi meni so povedali, da nimam časa priti! :cry:

Itak boljše da te ni blo. Je bil Danči tak pijan, da nas je najprej vse nagnal v kot stat, pol smo ga pa mogli gledat, kak na štangi pleše.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak boljše da te ni blo. Je bil Danči tak pijan, da nas je najprej vse nagnal v kot stat, pol smo ga pa mogli gledat, kak na štangi pleše.....

:eek: In ti pijandura se tega spomniš!? :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak boljše da te ni blo. Je bil Danči tak pijan, da nas je najprej vse nagnal v kot stat, pol smo ga pa mogli gledat, kak na štangi pleše.....

hja ti pa si pol sodeloval vrjetno polek, pa trgal oblko z njega :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak boljše da te ni blo. Je bil Danči tak pijan, da nas je najprej vse nagnal v kot stat, pol smo ga pa mogli gledat, kak na štangi pleše.....

....pa s kom se jaz družim... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa s kom se jaz družim... :headbang:

boljse zdaj ugotovit, kakor pa prepozno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj Toskanci, boste kaj napisali kak je blo. Zvecer mam v hotelu dovolj cajta,da lahko prebiram kaksne vtise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: In ti pijandura se tega spomniš!? :lol1:

D.

DANČI............tudi jaz se lahko pohvalim z dobrim časom na Grobniku, ne tako kot ti, ampak 2.07.70 je za drugič kar vredi...........ne :winkiss: :winkiss: :winkiss: baje........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj Toskanci, boste kaj napisali kak je blo. Zvecer mam v hotelu dovolj cajta,da lahko prebiram kaksne vtise.

Ko so taljani vidli toto našo bando so jih ži na meji einkaslali, pa jih bojo, če bog da, v jesen vun spusli ko nevjo več nevarni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANČI............tudi jaz se lahko pohvalim z dobrim časom na Grobniku, ne tako kot ti, ampak 2.07.70 je za drugič kar vredi...........ne :winkiss: :winkiss: :winkiss: baje........

Za drugič ka vredi, za Yamaho pa sploh... :whistle: :P

Ko so taljani vidli toto našo bando so jih ži na meji einkaslali, pa jih bojo, če bog da, v jesen vun spusli ko nevjo več nevarni :evilgrin:

Penzl, si se ti včeraj zvečer (19h30-20h30) vozu po Dravski dolini v smeri proti MB? Se mi zdi, da sem vidu eno rumeno enduro raketo, samo je bil že skoraj mrak, pa še prehitro je mimo švignila (nasproti), da bi jo prepoznal...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak boljše da te ni blo. Je bil Danči tak pijan, da nas je najprej vse nagnal v kot stat, pol smo ga pa mogli gledat, kak na štangi pleše.....

Danči pa ni taki! :hmm:

Slike? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči pa ni taki! :hmm:

Slike? :photo:

Maš prav, res ni taki. Še hujši je!!!

Fotk smo meli kolko češ, ampak nam je na izhodu vsem pobral fotoaparate, mobitele...ipd. Tak da žal. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav, res ni taki. Še hujši je!!!

Fotk smo meli kolko češ, ampak nam je na izhodu vsem pobral fotoaparate, mobitele...ipd. Tak da žal. :(

Nasrkan ded v gatah vas je oskubo... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasrkan ded v gatah vas je oskubo... :grrr

Ne verjameš??? Častna pionirska, da je vse res!

Je pa res rundo obrnil, tak da se mu malo oprosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjameš??? Častna pionirska, da je vse res!

Je pa res rundo obrnil, tak da se mu malo oprosti.

Jaz povsem podpiram Dančija, kar govorite pa verjamem ko on potrdi. :closedeyes:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ga jaz tudi, drugače bi me narezal! :P

pa saj tvoj ata je najmočnejši od vseh. njega pokličeš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj tvoj ata je najmočnejši od vseh. njega pokličeš :lol1:

Do konca maja je na dopustu, mobitel je pa doma pozabil. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do konca maja je na dopustu, mobitel je pa doma pozabil. :(

dej si pa luzer :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!