Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

eno vprašanje.... kdo vse je bil z motori?  :xx:  :xx:  :xx:

:stupid:

Vprašanje nazaj: kdo je dovolj neumen, da bi šel z motorjem pri temperaturah pod ničlo 25 km daleč na zabavo, kjer se pije, pleše in švica, pijan vozil domov, in, če bi imel srečo vožnjo preživeti, trpel za posledicami svoje bedarije v obliki prehlada, bolečin v sklepih, pljučnice in še česa celo zimo???

Nekje je meja, kjer se konča razum... kdor išče, ta najde! :P

LP

Windsurf

(če si to vprašal v šali, se ti iskreno opravičujem, nimam rad nepotrebnih :fight2: )

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooo... lepo si me "skurcal"...

...a boš rekel, da se ne najdejo tudi taki tigri ???

...bil sem pač radoveden. Če pa te je moje vprašanje užalilo, ponižalo

ali kaj podobnega, potem pa se ti iskreno opravičujem. Sorry!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Nisem te skurcal... samo malo sem preobrnil in dopolnil tvoje vprašanje (če se to nanaša na prvega smajlija, bi ga na trem mestu odstranil, če bi se to še dalo).

2. Takih tigrov je kar nekaj, nikoli nisem trdil obratno.

3.

užalilo, ponižalo

ali kaj podobnega

Daleč od tega, za to je pri meni potreben kak večji kaliber. Opravičilo prihrani za kdaj drugič ;) , prej pa pridi kaj do ML, da spijemo kak pirček in obširneje podebatiramo na to temo (januarjasocestelihtapravezapravetigre :devil: :lol1: ).

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še enkrat prebral točko 3... moram jo spremeniti...

3.

užalilo, ponižalo ali kaj podobnega
Daleč od tega, za to je pri meni potreben kak večji kaliber. Premalokrat sva se srečala, da bi ti iz prve uspelo kaj takega... Pridi kaj do ML, da spijemo kak pirček in obširneje podebatiramo na to temo.

moram pa dodati še to točko:

4. Navkljub mojemu vprašanju me pa vseeno vleča na Elefantentreffen... dogodek, ki se ga imam enkrat v življenju željo udeležiti!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...nul problemo...peace brothers &...

se bom kaj oglaso pri ML (to mi je za vogalom)... da rečemo kako pa sijemo kaki pir.

Pa še kako bi s tabo reko o starih Vespah.

Adijo stari :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vam je bilo lepo. :) Tudi jaz sem vletel na hitrostno preizkušnjo. Marko, žal si imel zaseden telefon. Lepo bi bilo, da drugič kdo kaj obelodani tukaj zgoraj, da smo skupaj.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je super, samo mrzlooooo....uš, je zeblo!

Alla, Alka & Quota...škoda, da niste ostali :? ....blo je res luštno!

Še nekaj slikic....

D'Kwashen retashy-ji oblečeni.....

post-12-1066512398.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz gledal rally po mariborskih ulicah (pravzaprav samo po eni, pa se ta je bolj cesta kot ulica ;) ), zraven sta bila se DTW in Crashover. No, ko je Teya pocingljala, da je predavanj konec, sem pa odsel in se za konec se zahvalil za povabilo na Crasheve kostanje. Pa kdaj drugic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mimo grede, jutri nas nekaj gre na Oktoberfest v Lenart v Slov. goricah. Od 20.00 naprej igrajo: Tabu, D'kwaschen Retaschy in Posodi mi jürja :yea2: . Kdor gre z nami si naj eno dozo žur hormonov stisne :kva1: .

rock&roll DTW :smoke:

Rocky....saj je bilo objavljeno....za rally pa smo se odločlili ob šestih popoldan, ker smo se čist po naključju srečali v Europarku! no, midva z lindotom pa sva itak zeznila stvar, pa nič nisva vidla rally-ja :angry:

Pa upam, da bomo v kratkem ponovili....a imamo kakšne plane za Halloween party??? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje bi ostal in še stisnil kakšen drink z vami, ampak sobota je bila delovna, zato je bilo bolj pametno, da sem odpeketal domov.....pa še vse šefe sem moral v soboto gledat....groza

Sicer pa tako prihaja martinovanje, pa veseli december.....odpirajo se nove možnosti zabave v enormnih količinah.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili smo: Crash, Alla, Alka, Uti, Lindo, Perla, Rolly, Ico, Andreja, Quota, DTW, Pihljač, Ervin, Petra in moja malenkost, v Lenartu pa so se nam pridružili še TomInJerry z drago in v.d. svakinjo. XTX se je prišel samo pokazat, pa je imel drugje očitno prijetnejše opravke...

Prijetnejše opravke ? :lol1: :lol1: :lol1:

Do 1:00 zjutraj sem delal, ker so v enem bloku na vsak način hoteli met sliko ( mislim, kdo pa gleda v petek ponoči televizijo, ko pa je 500m stran oktoberfest ??? :? :BUA: ) :angry: :angry:

Ko sem pa končal pa sem šel do vsake stranke posebej (24) in tako dolgo zvonil in razbijal po vratih, da se je nekdo zbudil ( mislim vsaj tistih nekaj, ki jim je uspelo kljub mojem razbijanju nosilnih sten z Hilti-jem, zaspat) in prišel odpret vrata: "Dobro jutro, od kabelske..zanima me če imate zdaj sliko ?" :devil: :devil: :devil: :D :D :D

Me pa veseli da ste se ostali uživali na oktoberfestu in da ste vsi celi in "zdravi" domov prišli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem koga pozabil, ni bilo zlonamerno in se že v naprej posipam s pepelom, ampak danes sem ko stari dizl... ko sem hladen, se tresem in ropotam, ko se pa segrejem pa se tresem in ropotam!

Ja, pozabil si napisat, da SymRuja ni bilo :BUA: :wacko: :cry: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pozabil si napisat, da SymRuja ni bilo  :BUA:  :wacko:  :cry:  :hmm:  :?

V množici ljudi se je tvoja "drobna" duša enostavno izgubila :D ........glede na to, da ima Windsurfer veze pri okulistih mu priporočam, da jih čimprej izkoristi B) , oziroma zmanjša porabo energetskih napitkov, ki vsebujejo kemično skupino -OH :kva1: ..... :lol1: :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V množici ljudi se je tvoja "drobna" duša enostavno izgubila :D ........glede na to, da ima Windsurfer veze pri okulistih mu priporočam, da jih čimprej izkoristi B) , oziroma zmanjša porabo energetskih napitkov, ki vsebujejo kemično skupino -OH :kva1: ..... :lol1: :lol1: :OK:

Res je, da je kovačeva kobila vedno bosa...

Ampak če sem Syma prav razumel, ga v petek tam sploh ni bilo... ali pač???

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: pridružujem se Symčiju - dobro, da ste opazili, da mene tudi ni blo :cry: :cry: :cry:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v torek v kino??? O:-)

Predlagam nekaj za smeh.... :lol1:

PODLI FANTJE 2 (Bad Boys II), akcijska komedija

Ob 16.00 in 21.15 uri (Partizan)

Režija: Michael Bay

Igrajo: Will Smith, Martin Lawrence, Gabrielle Union

Zabavni policijski par, ki med napeto akcijo vedno najde čas za duhovita modrovanja, je tokrat na lovu za nenavadnimi trupli…

Martin Lawrence in Will Smith sta ponovno združila moči s producentom Jerryjem Bruckheimerjem in režiserjem Michaelom Bayjem za novo napeto in vznemirljivo pustolovščino v Podlih fantih 2.

Nevarnosti je več, prav tako pa tudi smeha, ko se miamijska detektiva z oddelka za boj proti mamilom Mike Lowrey (Smith) in Marcus Burnett (Lawrence) pridružita najsodobnje opremljeni enoti, ki skuša zaustaviti pošiljke ecstasyja v Miami. Nehote odkrijeta smrtonosno zaroto, v katero je vpleten neusmiljeni prekupčevalec mamil Tapia - igra ga Jordi Mollŕ. Ta je odločen razširiti svoj imperij in imeti glavno, pravzaprav edino besedo pri vse bolj cvetoči preprodaji mamil v mestu, pri tem pa pobije vse, ki se mu postavijo po robu.

Zadeve še poslabša Marcusova sestra Syd (Gabrielle Union), agentka DEA pod krinko, ki je ujeta v navzkrižnem ognju, kar naša junaka pripelje na rob zakona. Naloga se še bolj zaplete zaradi romantičnih iskric med Mikom in Syd, kar povsem spravi ob pamet njenega preveč zaščitniškega brata. A Marcus in Mike morata pozabiti na nesoglasja in ustaviti Tapio. In ko je Syd razkrinkana in se znajde v nevarnosti, jo morata rešiti prav Podla fanta.

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nebi blo bolše it zvečer ... pa da se pri mladi lipi zberemo, smo malo tam pol pa skidamo v kino ?

Al bi blo bolši prej ?

V vsakem primeru če se odločite da gremo sem zraven ... :D

Mateja O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mimo grede, jutri nas nekaj gre na Oktoberfest v Lenart v Slov. goricah. Od 20.00 naprej igrajo: Tabu, D'kwaschen Retaschy in Posodi mi jürja  :yea2:  . Kdor gre z nami si naj eno dozo žur hormonov stisne  :kva1: .

rock&roll DTW  :smoke:

Rocky....saj je bilo objavljeno....za rally pa smo se odločlili ob šestih popoldan, ker smo se čist po naključju srečali v Europarku! no, midva z lindotom pa sva itak zeznila stvar, pa nič nisva vidla rally-ja :angry:

Pa upam, da bomo v kratkem ponovili....a imamo kakšne plane za Halloween party??? :yea2:

Uti, ne govorim o Oktoberfestu ampak izkljčno o rally-ju. Konec koncev saj.......

Kar se pa kina tiče sem absolutno ZA. Bravo! Upam, da se bodo tudi ostali strinjali s tem. Namreč, ko sem pred par meseci omenil kino, se je večina smejala temu predlogu.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uti, ne govorim o Oktoberfestu ampak izkljčno o rally-ju. Konec koncev saj.......

Kar se pa kina tiče sem absolutno ZA. Bravo! Upam, da se bodo tudi ostali strinjali s tem. Namreč, ko sem pred par meseci omenil kino, se je večina smejala temu predlogu.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Aja...no, za rally pa ni blo dogovora...čist po naključju....

Za kino sem pa jaz vedno...seveda, če je kaj pametnega...midva z Lindotom greva ziher, pa mislim, da Windsurf & Petra tud....ostali pa po želji, komur pač bo! Se dobimo pri Mladi lipi, pa se bo vsak odločil :OK:

Pozdravček,

uti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud v kino! :grim

Veš uti - glede na tiste slike pa mi trije res nismo kaj dosti zamudili. Sem še septembra na morju videla več od tistih slečenih Kaksejimžereče.

Quota - ti ga pa drugič (beri: v soboto) ne šibaj tak z motorjem. Skor si mi pižojeka s ceste zanesel. Če si seveda bil ti... :P ) Če pa nisi bil, pol se pa sploh ne čudim, da mate mopija skoz v razsuli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya

Zgublena v Lublani 25

Lublana

Motosvet krožek Maribor

Pri Mladi lipi 15

Maribor

ZADEVA: Prošnja za enkratno prestavitev mariborskega krožka

Spoštovani!

Globoko spoštovani kolegij MS Mariborskega krožka vljudno prosim, da razmislijo o prestavitvi krožka na petek zvečer. Seveda bi to bila enkratna (v obeh pomenih besede) situacija.

Za to ogromno uslugo vas ponižno prosi vaša Teya, ki že tako dolgo ni zasedala na sestanku kolegija, da sploh ne pozna več članov zbornice krožka.

Za vašo prijaznost se vam v naprej zahvaljujem in vas vljudno prosim, da ugodite moji skromni želji.

S spoštovanjem,

vaša Teya

P.s.: sam termin prestavitve prepuščam Vam v razsojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!