Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

dej si pa luzer :evilgrin:

Kdo je luzer!!!??? Ti bom že pokazal!!! Izzivam te na dvoboj v žretju trdokuhanih jajc, pa da pol vidimo kdo bo luzer! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je luzer!!!??? Ti bom že pokazal!!! Izzivam te na dvoboj v žretju trdokuhanih jajc, pa da pol vidimo kdo bo luzer! :P

...in po vsaki jajci en pir na eks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz povsem podpiram Dančija, kar govorite pa verjamem ko on potrdi. :closedeyes:

Nič jim ne verjami - ta banda (z Vapotom na čelu) je bla že tak pribita, da je celo Vapo (!!!) rundo plačal!

Potem pa je še domov šel, preden sem jaz uspel rundo plačat... C, c, c - takim pa res ni za verjet.

D.

PS: Moram šefu rečt, da montira kaki grelec v štango - je full hladna, te pa sn bolj slabo vun zgledo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič jim ne verjami - ta banda (z Vapotom na čelu) je bla že tak pribita, da je celo Vapo (!!!) rundo plačal!

Potem pa je še domov šel, preden sem jaz uspel rundo plačat... C, c, c - takim pa res ni za verjet.

D.

PS: Moram šefu rečt, da montira kaki grelec v štango - je full hladna, te pa sn bolj slabo vun zgledo...

bomo v torek zmontirali gretje, da vidimo če bo preformans kaj boljši :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: aja pa pot tv bomo privlekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo v torek zmontirali gretje, da vidimo če bo preformans kaj boljši :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: aja pa pot tv bomo privlekli

Nič neomo montirali, koj direkt jo bomo na 220 priklopli, pa da se vidi kdo zares obvlada elektrik bugi!!! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič neomo montirali, koj direkt jo bomo na 220 priklopli, pa da se vidi kdo zares obvlada elektrik bugi!!! :010

:grupni:

čuj pa mislis da je tam ki vtičnica v lukni

samo mislim da bi 380 bol efektivno blo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:

čuj pa mislis da je tam ki vtičnica v lukni

samo mislim da bi 380 bol efektivno blo :unsure:

Bo Vapo od sosedov (SŽ) napeljal dve žici... :kva2:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo Vapo od sosedov (SŽ) napeljal dve žici... :kva2:

D.

jebenti, danči kak da se tega nismo prej spomnili :unsure:

samo pol bomo vsi plesali. ampak ne samo do jutra :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pol bomo vsi plesali. ampak ne samo do jutra :whistle: :whistle:

Boli te kurac, glavno da je čaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te kurac, glavno da je čaga!

ma ves da me boli kurac. Kaj pa če nima dovolj pira( aja Uniona btw mislim) :unsure: :unsure: ker jaz tuji nena malo spijem :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če nima dovolj pira

Ga bomo pač nalamali ko prasca. Res da ni isto ko pir pit, ampak cajt vseeno mine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga bomo pač nalamali ko prasca. Res da ni isto ko pir pit, ampak cajt vseeno mine...

mislis da nasilje reši kaj :closedeyes:

hja zejni ne moremo bit, to je res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Penzl, si se ti včeraj zvečer (19h30-20h30) vozu po Dravski dolini v smeri proti MB? Se mi zdi, da sem vidu eno rumeno enduro raketo, samo je bil že skoraj mrak, pa še prehitro je mimo švignila (nasproti), da bi jo prepoznal...

D.

..možno, po vseh tistih pirih ki sn jih na Koroškem požrl nisn bil ziher ali sn šou ob Dravi gor ali dol :naughty:

...in po vsaki jajci en pir na eks!

..kak bote prdeli :evilgrin:

Bo Vapo od sosedov (SŽ) napeljal dve žici... :kva2:

D.

neo šlo, je 3000 enosmerna, tota je samo za lenuhe

boljše je ona pri Dobovi je 25000 izmenične (tota baje gate trga :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Penzl, pridi do Bike Parka na pir! :P

Z lahkoto... malo čez 16:00 bom tam :worship: :beer2: :beer2:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ne vem kdo pravi, da je stolp v Pisi poševen, če se tu lepo vidi, da je raven

post-196-1210365926_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj totih toskanskih špagetarov še vedno ni domu? Mače, rabiš špegle?

Tati komu ti to :winkiss: ??! Pazi!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dragi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Javljam se šele danes, ker sem se itak vrnila malo prej, kot bi se sicer, saj smo imeli danes pogreb. :cry: Življenje gre dalje, ne zanima ga res čisto nič.

Z Godyjem sva prispela včeraj, nekej okoli 23h.

Uspelo nama je izvesti pot iz Toskane domov skozi Dolomite, Passo Pordoi, Falzarego ... pa še kakšen manjši je bil vmes. Prelepo.

Odprava Toskana zaključena ... v torek bo kar precej za povedat, ja.

Bilo je lepo, dobro, krasno, ovinkasto, motorstično, bilo je ... super!

Vreme? Noro lepo, le en dan je bilo malo dežja, kar pa nas ni motilo, da se ne bi vozili.

Pokazali bomo slikice, napisali poročilo, ko bo čas in v torek ponovno okrepili druženje totekov, najbrž se bomo spet našli v velikem številu, saj tudi Šokac in Lumpika obkjubljata prihod, ataIBA in njegova ljubezen sta že doma, mogoče Vuk ne bo v Zagrebu ... in mi, Toskanci, smo spet nazaj.

Razen prelepe Toskane, ki je res eden biserov Italije, je bil to teden prijateljstva, smeha, učenja, spoznanj, odkrivanj, bilo je vsega. Zame kakšen makadam sploh ne predstavlja več težav, kot jih je prej, saj sva z mojim mopedom doživela ognjeni krst na cesti, kjer še enduro motorji od groze cvilijo.

In vsi smo se srečno priguncali preko. Provokatorju vsaka čast, da je s tistim svojim cestakom ril po tisti od hudournikov izdolbeni katastrofi od ceste. Ma, kaj ceste, rečne struge, presneto.

No, več pa skozi klepet v torek!

Lepe sanje vsem.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opla, toteki lenobni, kaj še nihče ni vstal? :unsure:

Smo že utopili žalost zaradi smrti moje ljube osebe v kavi in coca-coli, aja, pa v Unionu, in sem vam hvaležna, dragi dečki, da ste me razvedrili.

Gody, Danči, Vapo, Fiš ... klepet je bil poln smeha in sonca.

Lep sobotni dopoldan.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opla, toteki lenobni, kaj še nihče ni vstal? :unsure:

Smo že utopili žalost zaradi smrti moje ljube osebe v kavi in coca-coli, aja, pa v Unionu, in sem vam hvaležna, dragi dečki, da ste me razvedrili.

Gody, Danči, Vapo, Fiš ... klepet je bil poln smeha in sonca.

Lep sobotni dopoldan.

:winkiss:

Če ti kdo pomaha z motorja, pomahaj vsaj nazaj.... :whistle:

Aja, mene v torek ne bo, grem v Zagreb;sem pa v ponedeljek se doma,ker majo ovi zgoraj neki praznik. Ti pridem okoli 8 ure malo zabrnet pod okno :devil: , ce bos seveda v sluzbi.

Upam,da bo meni uspelo septembra pobegnit za par dni v Dolomite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti kdo pomaha z motorja, pomahaj vsaj nazaj.... :whistle:

Aja, mene v torek ne bo, grem v Zagreb;sem pa v ponedeljek se doma,ker majo ovi zgoraj neki praznik. Ti pridem okoli 8 ure malo zabrnet pod okno :devil: , ce bos seveda v sluzbi.

Upam,da bo meni uspelo septembra pobegnit za par dni v Dolomite.

A greste jutri kaj odpelat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!