Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

A greste jutri kaj odpelat ?

Mislim,da ne...danes nardil 450 km, pa me malo jebe kondicija;se vidi,da sem premalo na motorju. Proti večeru se bom verjetno malo popeljal naokoli, zjutraj moram najprej motor spucat, me je trikrat pralo danes, na žalost pabolj slabo opralo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj totih toskanskih špagetarov še vedno ni domu? Mače, rabiš špegle?

Tati komu ti to :winkiss: ??! Pazi!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

tebi, da se mogoče v četrtek vidiva, ker imam neko koorginacijo v Mariboru.........če bo vreme grem z motorčkom, tako, da ne bom vezana na ostale, se slišiva........ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

TOSKANCEM pa prav lep pozdravček in dobordošlica zopet v virtualnem svetu :winkiss: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer. Z mojo :wub: sva šla včeraj v Makarsko na ohcet. Malo me je čas iztiril, ker sva šla od doma šele ob 9h. Z malco in polurnim počitkom pred Gračacom v odlični bajkerski gostilni Kralj Zvonimir (lastnik dirkač!) prišla po 15 uri pred cerkvico za Pločami. Moral prehitet eno ekipo motoristov iz CE (bela Honda Goldving 1500?). ki so šli v isto smer. Lepo so se peljali. Danes prišla domov čez Split - Knin - Drvar (Titeka ni blo v pečini, je že šou!) - Bihač - Karlovac - Metlika - Kostanjevica - Brežice - Bizeljsko - dom. Jutri pa na servis. V torek pa se ve :beer2: :beer2: :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer,po prevoženih 3.324km, spet doma. :smoke:

Bilo je res nepozabno, hvala vsem, ki ste bili z nami,in tudi vsem, ki ste bili z nami v mislih. :worship:

Jutri se začenja novo delovno obdobje. :cry:

Ampak, z našimi torki bo lažje. :OK: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutroo. kak fajn ko je zunaj taki lepi dan :naughty: mika me da se malce peljem.

aja ma kdo dopust :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mače, rabiš špegle?

Jaz mam špegle :naughty:

Pa če je pa raven, nooooooo

Zame kakšen makadam sploh ne predstavlja več težav, kot jih je prej, saj sva z mojim mopedom doživela ognjeni krst na cesti, kjer še enduro motorji od groze cvilijo.

Totemu endurotu je bilo prav fajn spet enkrat videt en malo zahtevnejši makadam. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokatorju vsaka čast, da je s tistim svojim cestakom ril po tisti od hudournikov izdolbeni katastrofi od ceste. Ma, kaj ceste, rečne struge, presneto.

Jep. Tokrat pa se je tudi meni zamilil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep popoldan, toteki vsi!

Iiiii, moj moped pa ima nove gume! :010 :010 :010

Uf, leti ko strela. M3 so zakon. Zdaj šele vidim, da sem se prej bolj matrala, ko pelala!

Danči, Gody ... :winkiss: !

Če ti kdo pomaha z motorja, pomahaj vsaj nazaj.... :whistle:

:unsure:

Ups, Vuk, ... spet nisem nič gledala oz. še manj videla?

:blush:

TOSKANCEM pa prav lep pozdravček in dobordošlica zopet v virtualnem svetu :winkiss: :worship: :worship:

Hvala, tati! Ja, res, ej, tisti svet zunaj je lep. Sploh v Toskani.

:winkiss:

Lep večer. Z mojo :wub: sva šla včeraj v Makarsko na ohcet. Malo me je čas iztiril, ker sva šla od doma šele ob 9h. Z malco in polurnim počitkom pred Gračacom v odlični bajkerski gostilni Kralj Zvonimir (lastnik dirkač!) prišla po 15 uri pred cerkvico za Pločami. Moral prehitet eno ekipo motoristov iz CE (bela Honda Goldving 1500?). ki so šli v isto smer. Lepo so se peljali. Danes prišla domov čez Split - Knin - Drvar (Titeka ni blo v pečini, je že šou!) - Bihač - Karlovac - Metlika - Kostanjevica - Brežice - Bizeljsko - dom. Jutri pa na servis. V torek pa se ve :beer2: :beer2: :beer2: .

ataIBA, mamaIBA ... :worship: !

Jutri pa se spet vidimo, po dolgem času! Yeeeee! :010

Ampak, z našimi torki bo lažje. :OK: :010

Ja, Vangec dragi, se strinjam. In ful fajn, da ima jutri tudi gospa Varadero čas. :winkiss:

Totemu endurotu je bilo prav fajn spet enkrat videt en malo zahtevnejši makadam. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty:

Zahtevnejši? :eek: :kva2: :slap:

No ja, sicer pa mi je bil tvoj enduro dober vodnik. Mehke roke, oke na pecle in za njim.

Pa je šlo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutroo. kak fajn ko je zunaj taki lepi dan :naughty: mika me da se malce peljem.

aja ma kdo dopust :whistle:

Zakaj rabiti dopust, ce je praznik...s temi prazniki sva na istem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj rabiti dopust, ce je praznik...s temi prazniki sva na istem :)

hja pol drugič pokliči :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubi moji toteki......... :winkiss: :winkiss:

Te pa nas pridi kaki torek malo vun zažulit. :whistle:

Drugače pa,eno lepo dobro jutro vsem skupaj! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Danes se vidimo, antigripin bo z mano :whistle: .

Kaj bo kdo prišo pokazat novo ženo :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo kdo prišo pokazat novo ženo :naughty: ?

Ktero od novih ti naj pripeljem pokazat? :?

Dobro jutro đeksonke in đeksoni! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ej, sem slišala danes po radiu, da je naš Šokac med nadzornimi v Palomi!

Bravo, stari, vženu si se, pa politik si ratal.

Danes daš za pijačo?

No, sicer pa bi bilo krasno, da se vidimo, posebej zdaj, ko sta z Lumpiko tudi uradno vkup zvezana.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sicer pa bi bilo krasno, da se vidimo, posebej zdaj, ko sta z Lumpiko tudi uradno vkup zvezana.

Odkar sta z Lumpiko uradno zvezana, Šokac nima izhoda več nikamor sploh!!! Samo še na šiht pa takoj domu. :(

Tak da, z drugimi besedami..............."Šokac, next time we meet is at your funeral" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk v cetrtek mamo spet praznik, tako da nebos pozabil :whistle: :whistle:

racunam nate :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk v cetrtek mamo spet praznik, tako da nebos pozabil :whistle: :whistle:

racunam nate :naughty:

Vem ja, pa v petek mam betriebsfrei;ampak bom raje vlekel praznicne dnevnice in bom se potepal v Zagrebu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sta z Lumpiko uradno zvezana, Šokac nima izhoda več nikamor sploh!!! Samo še na šiht pa takoj domu. :(

Viš, tako mamo zaj! Mu bova dala bukvico z navodili in izgovori? Recimo, v soboto zjutraj rečeš ženi:"Lubica :wub: , tako lepo jutro je rojeno za sex :cry: ali furco :yea1: !" In te vpraša:"Kam greš?" :OK: O:-) .... še mnogo jih mamo na zalogi :whistle: ... pa ne zastonj :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!