Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Odkar sta z Lumpiko uradno zvezana, Šokac nima izhoda več nikamor sploh!!! Samo še na šiht pa takoj domu. :(

Tak da, z drugimi besedami..............."Šokac, next time we meet is at your funeral" :P

Hja, saj veste zakaj se moški in ženska poročita ? :naughty:

Moški se poroči, da se žena ne bi spremenila ( ostala takšna kot ljubica ), PA SE!!

Ženska pa se omoži za to, da bi se moški spremenil, PA SE NE!!

Jebemti!

Sicer pa postane žena prej ali slej pokvarjen 'šraufštok'. Ko se počasi zateguje, zmeraj bolj stiska, odtegniti pa se nikak ne da! :whistle:

(Upam da moja tega ne bo prečitala) sicer bo :headbang:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, folk. Miran Stanovnik na Ptuju

Bemtiš, kaki rally so te po brezpotjih Ftuja napravili, da ja tja zajšo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš, kaki rally so te po brezpotjih Ftuja napravili, da ja tja zajšo ?

Kaže nam vožnjo po brezpotjih, če bi slučajno zalutali v Maribor, da bomo pripravljeni. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, folk. Miran Stanovnik na Ptuju

Ki te je Klub ptujskih študentov? Me ma, da bi šel. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki te je Klub ptujskih študentov? Me ma, da bi šel. LP

nasproti cerkve tam na vrhu :naughty: aja lepi placek. ni tesko najt. aja t boya vprasaj kak se ulici reče. no drugace pa od trznice po enosmerni v brek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se ulici reče

Slovenski trg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Delaven, hektičen, krut in tipično lentovski dan ... zato "dobrodnevam" šele proti koncu popoldneva. Še vedno v službi, jasno.

Hm, včeraj je bilo spet pestro na Šentiljskinevemkolikože, posebej smo bili veseli delegacije iz nulatrilandije, Hyppo in soproga, vsaka vama čast! Pa hvala za pijačko. :worship: Naslednjič sta vidva naša gosta.

Smo se pa prisotni pogovarjali, da je vreme vedno lepše in škoda čepet noter, zato smo sklenili, da se naslednji torek dobimo spet zunaj. Da ne bo pomote, jaz sem le glasnik, saj meni je popolnoma vseeno, kje se zbiramo, kot sem že večkrat povedala, zame je pomembna družba, ljudje, ne pa prostor! Pa če bi se zbirali na bivši kolodvorski, zaradi meni ljubih ljudi bi še tja hodila, če bi bilo treba!

No, so me pa vsi prisotni pooblastili, da sporočim naslednje:

ker ne bomo na novo izumljali tople vode, smo bili vsi enotni, da se

poletni čas "totek torkov" začenja in sicer ponovno pri Mladi lipi, vsak torek, od 20h dalje.

Ne glede na vreme. Jasno, da bo pretežno dovolj toplo za zunaj sedet, ampak, da ne bo dvoma, četudi bi deževalo ali se ohladilo, do pozne jeseni se ob torkih ponovno dobivamo pri Mladi lipi.

To je pač mnenje vseh tistih, ki smo se redno dobivali skozi vso zimo. Če ima kdo boljšo idejo, na dan z njo.

Ki te je Klub ptujskih študentov? Me ma, da bi šel. LP

Ja, res. Ziher bo ful zanimivo!

Midva z Godyjem tudi razmišljava, če bo čas dopuščal, da bi šla.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Delaven, hektičen, krut in tipično lentovski dan ... zato "dobrodnevam" šele proti koncu popoldneva. Še vedno v službi, jasno.

Hm, včeraj je bilo spet pestro na Šentiljskinevemkolikože, posebej smo bili veseli delegacije iz nulatrilandije, Hyppo in soproga, vsaka vama čast! Pa hvala za pijačko. :worship: Naslednjič sta vidva naša gosta.

Smo se pa prisotni pogovarjali, da je vreme vedno lepše in škoda čepet noter, zato smo sklenili, da se naslednji torek dobimo spet zunaj. Da ne bo pomote, jaz sem le glasnik, saj meni je popolnoma vseeno, kje se zbiramo, kot sem že večkrat povedala, zame je pomembna družba, ljudje, ne pa prostor! Pa če bi se zbirali na bivši kolodvorski, zaradi meni ljubih ljudi bi še tja hodila, če bi bilo treba!

No, so me pa vsi prisotni pooblastili, da sporočim naslednje:

ker ne bomo na novo izumljali tople vode, smo bili vsi enotni, da se

poletni čas "totek torkov" začenja in sicer ponovno pri Mladi lipi, vsak torek, od 20h dalje.

Ne glede na vreme. Jasno, da bo pretežno dovolj toplo za zunaj sedet, ampak, da ne bo dvoma, četudi bi deževalo ali se ohladilo, do pozne jeseni se ob torkih ponovno dobivamo pri Mladi lipi.

To je pač mnenje vseh tistih, ki smo se redno dobivali skozi vso zimo. Če ima kdo boljšo idejo, na dan z njo.

Ja, res. Ziher bo ful zanimivo!

Midva z Godyjem tudi razmišljava, če bo čas dopuščal, da bi šla.

:yes:

Yeahhh, koncno spet na tapravi lokaciji...odlicna odlocitev...samo kaj ko ne bo dovolj cajta,da se veckrat oglasim. V cetrtek bi tud sel zraven,me kdo vzame?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Delaven, hektičen, krut in tipično lentovski dan ... zato "dobrodnevam" šele proti koncu popoldneva. Še vedno v službi, jasno.

Hm, včeraj je bilo spet pestro na Šentiljskinevemkolikože, posebej smo bili veseli delegacije iz nulatrilandije, Hyppo in soproga, vsaka vama čast! Pa hvala za pijačko. :worship: Naslednjič sta vidva naša gosta.

Smo se pa prisotni pogovarjali, da je vreme vedno lepše in škoda čepet noter, zato smo sklenili, da se naslednji torek dobimo spet zunaj. Da ne bo pomote, jaz sem le glasnik, saj meni je popolnoma vseeno, kje se zbiramo, kot sem že večkrat povedala, zame je pomembna družba, ljudje, ne pa prostor! Pa če bi se zbirali na bivši kolodvorski, zaradi meni ljubih ljudi bi še tja hodila, če bi bilo treba!

No, so me pa vsi prisotni pooblastili, da sporočim naslednje:

ker ne bomo na novo izumljali tople vode, smo bili vsi enotni, da se

poletni čas "totek torkov" začenja in sicer ponovno pri Mladi lipi, vsak torek, od 20h dalje.

Ne glede na vreme. Jasno, da bo pretežno dovolj toplo za zunaj sedet, ampak, da ne bo dvoma, četudi bi deževalo ali se ohladilo, do pozne jeseni se ob torkih ponovno dobivamo pri Mladi lipi.

To je pač mnenje vseh tistih, ki smo se redno dobivali skozi vso zimo. Če ima kdo boljšo idejo, na dan z njo.

Ja, res. Ziher bo ful zanimivo!

Midva z Godyjem tudi razmišljava, če bo čas dopuščal, da bi šla.

:yes:

prijemo kaj poglejat k mladi lipi ko jo mam glih na nosu, bote lahko kaj častli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ne bomo na novo izumljali tople vode, smo bili vsi enotni, da se

poletni čas "totek torkov" začenja in sicer ponovno pri Mladi lipi, vsak torek, od 20h dalje.

včeraj sem šel s psom pod pohorje in sem čakal sošolca tam pri mladi lipi okrog pol 9 ure in ni bilo niti enega motorja...

Yeahhh, koncno spet na tapravi lokaciji...odlicna odlocitev...samo kaj ko ne bo dovolj cajta,da se veckrat oglasim. V cetrtek bi tud sel zraven,me kdo vzame?? :whistle:

tebe pa sem menda včeraj videl po Lackovi v smeri iz Peker proti Mladi Lipi na FZ1 + akrapo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem šel s psom pod pohorje in sem čakal sošolca tam pri mladi lipi okrog pol 9 ure in ni bilo niti enega motorja...

Saj lahko preberš tudi ostali text, se samo to kar je z rdečim napisano.

Mogoče boš celo kje zasledil, da je Mutika napisala '' naslednji torek''.

P.S.,

Naslednji torek pa se kar oglasi, in daš za :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko preberš tudi ostali text, se samo to kar je z rdečim napisano.

Mogoče boš celo kje zasledil, da je Mutika napisala '' naslednji torek''.

P.S.,

Naslednji torek pa se kar oglasi, in daš za :beer1:

a taki ste vi tam, boge dijake in študente bi izkoriščali da vam pivo plačujejo hehe :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem šel s psom pod pohorje in sem čakal sošolca tam pri mladi lipi okrog pol 9 ure in ni bilo niti enega motorja...

tebe pa sem menda včeraj videl po Lackovi v smeri iz Peker proti Mladi Lipi na FZ1 + akrapo :)

Tezka bo :whistle: ...od vceraj zjutraj sem v Zagrebu;edino opcija je v ponedeljek;takrat sem se res mimo vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a taki ste vi tam, boge dijake in študente bi izkoriščali da vam pivo plačujejo hehe :D .)

japajade...ko sem bil student sem mel vec dnarja kot sedaj. v zepu seveda ;)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade...ko sem bil student sem mel vec dnarja kot sedaj. v zepu seveda ;)

hehe, bogi smo mi študenteki ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic niste bogi...studentski cajti so najbolj kul. :worship:

ma ja sej se hecam...nimamo se kaj pritoževat hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko preberš tudi ostali text, se samo to kar je z rdečim napisano.

Mogoče boš celo kje zasledil, da je Mutika napisala '' naslednji torek''.

P.S.,

Naslednji torek pa se kar oglasi, in daš za :beer1:

Ja in zdaj, ker ni bila "sezona", se pa sploh niste nič dobivali in je možno začeti samo z naslednjim torkom? :)

No, saj nima veze. Morda bom res kakšen torek prišel kaj pogledat :)

Tezka bo :whistle: ...od vceraj zjutraj sem v Zagrebu;edino opcija je v ponedeljek;takrat sem se res mimo vozil.

Saj se mi zdi, da sem malo pomešal dneve. Bo kr bolj v ponedeljek kot torek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeahhh, koncno spet na tapravi lokaciji...odlicna odlocitev...samo kaj ko ne bo dovolj cajta,da se veckrat oglasim. V cetrtek bi tud sel zraven,me kdo vzame?? :whistle:

Vuk, iskreno sem vesela, da ti je všeč re-sprememba lokacije, nikakor pa ni to edina taprava. Meni osebno ni všeč, ampak, poudarjam ponovno ... briga me za prostor. Le vi, prijatelji, ljudje, s katerimi se družim, le vi štejete. Pa naj bo to gostinski vrt ali streha cerkvenega farofa ali pa na Šentiljskinevemkolikože. Torej, zame je celo Mlada lipa prava lokacija, izključno zaradi ljudi, s katerimi se tam srečujem.

Upam, da ti bo služba dopuščala, da boš čim večkrat prišel. Sicer pa si bomo Lady Kawasaki kar sami pripeljali, da ne bo zaradi tvojih obveznosti sama doma. :whistle:

ČE greva z Godyjem jutri na Ptuj, kar pa je vedno manj verjetno (dnevom botrujeta striček čas in teta utrujenost), ti povem, velja?

:winkiss:

ma ja sej se hecam...nimamo se kaj pritoževat hehe :D

No, sem kar čakala, kdaj ti bo potegnilo. :P Škoda je le, da mnogim šele takrat, ko so študentska leta že mimo, v resnici kapne, kako so bila brezskrbna.

Zato, dečki, s pravo mero ferštanta lahko maksimalno uživate.

Ja in zdaj, ker ni bila "sezona", se pa sploh niste nič dobivali in je možno začeti samo z naslednjim torkom? :)

No, saj nima veze. Morda bom res kakšen torek prišel kaj pogledat :)

Saj se mi zdi, da sem malo pomešal dneve. Bo kr bolj v ponedeljek kot torek :)

Čamac, vklopi kompletne senzorje. :P

Naslednji torek spet pri Mladi lipi, ki res ni center sveta. Kajti, čisto vsak torek preko zime smo se tudi redno srečevali, veliko nas je bilo, le da ne pri Mladi lipi. Verjemi, bilo je veselo in zelo zabavno.

No, torej se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk, iskreno sem vesela, da ti je všeč re-sprememba lokacije, nikakor pa ni to edina taprava. Meni osebno ni všeč, ampak, poudarjam ponovno ... briga me za prostor. Le vi, prijatelji, ljudje, s katerimi se družim, le vi štejete. Pa naj bo to gostinski vrt ali streha cerkvenega farofa ali pa na Šentiljskinevemkolikože. Torej, zame je celo Mlada lipa prava lokacija, izključno zaradi ljudi, s katerimi se tam srečujem.

Upam, da ti bo služba dopuščala, da boš čim večkrat prišel. Sicer pa si bomo Lady Kawasaki kar sami pripeljali, da ne bo zaradi tvojih obveznosti sama doma. :whistle:

ČE greva z Godyjem jutri na Ptuj, kar pa je vedno manj verjetno (dnevom botrujeta striček čas in teta utrujenost), ti povem, velja?

:winkiss:

Meni bi pasala tudi kaksna druga lokacija, ampak mi pac ML zelo ustreza, se posebej v tem casu, ko smo lahko ze zunaj;itak si pa ze sama dobro povedala. Kolko kaze trenutna situacija ta mesec ziher ne bom ob torkih doma;me se kar rabijo na tem projektu :whistle:

Tisto za jutri, pa je bil hec;komaj v petek popoldan se vrnem v domovino.

Bi pa bilo prijetno, ce se dobimo kaj cez vikend;ali z mopedi ali pa brez. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade...ko sem bil student sem mel vec dnarja kot sedaj. v zepu seveda ;)

Ja, ja... in pol si se poročil :whistle: , sliši se zelo znano :evilgrin: . Ampak se splača :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac, vklopi kompletne senzorje. :P

Naslednji torek spet pri Mladi lipi, ki res ni center sveta. Kajti, čisto vsak torek preko zime smo se tudi redno srečevali, veliko nas je bilo, le da ne pri Mladi lipi. Verjemi, bilo je veselo in zelo zabavno.

No, torej se vidimo.

No že v redu, se opravičujem za mojo površnost :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi pasala tudi kaksna druga lokacija, ampak mi pac ML zelo ustreza, se posebej v tem casu, ko smo lahko ze zunaj;itak si pa ze sama dobro povedala. Kolko kaze trenutna situacija ta mesec ziher ne bom ob torkih doma;me se kar rabijo na tem projektu :whistle:

Tisto za jutri, pa je bil hec;komaj v petek popoldan se vrnem v domovino.

Bi pa bilo prijetno, ce se dobimo kaj cez vikend;ali z mopedi ali pa brez. :winkiss:

:slap:

Auč, moja blontnost ... :blush: :D !

Ja, ja... in pol si se poročil :whistle: , sliši se zelo znano :evilgrin: . Ampak se splača :unsure: .

Hm, kaj pa tolko melješ okoli poroke, dragi moj ataIBA?

Glede na tvojo :wub: in kako lepo ti je z njo, si bil spet med srečkoviči, ko so cigli leteli.

Kar priznaj, se ti 90% v dobropis vzame.

Sicer pa, toteki dragi, lahko nočko.

Podlegla bom od utrujenosti, pa ne smem, moram prej Folkart vkup zbasat.

Pa še niti odštevati nismo začeli za festival! :huh: :? :blink:

Ampak, kmalu bo konec julija, ... pol pa lahko grem na dopust.

V visoke gore, z mopedom, a ne? Tisti, ki me bo tja pelo, že ve, zakaj se tak veselim! :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja... in pol si se poročil :whistle: , sliši se zelo znano :evilgrin: . Ampak se splača :unsure: .

Hmmm...kaj je to poroka... :whistle: Nisem(se) priklenjen ;)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!