Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dragi toteki, dober dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes je kar pester dan, tako v službi, kot tudi na ostalih področjih ... obeta se dober poznopopoldanski suši, pa maturanti in osnovnošolski "valetniki" čez kakšno uro plešejo četvorko na mostu. Lepo jih je videt, naše otroke, kako z nasmehom na obrazu in v enakih, barvitih majčkah v ogromnem številu plešejo plese naših pra-pra babic in to na največljem mostu sredi našega mesta ... moja hči je tudi med njimi.

Zato je danes zame en mini poseben dan.

No Mutika pa jaz bova kar prisedla.

Tako da ostane še za enega plac :)

Se potem pri Lojzu dobimo a ne ?

Cool.

Kak je to fajn. Končno se mi ni treba ukvarjat s koordinacijo. Bom le prisedla, ko boste rekli, kdaj.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še gdo danes iz MB,Ptuja Lj....,ki bi šel k Louisu od 15 do 16 ure naj se javi grem z motorje peljal pa se bom po avtocesti!

Bi se priključil ekipi ,ki štarta (ob 16:30 izpred Comtrona. Ob 16:45 v Pesnici pri Tušu?)pa se mi ne da peljat po stari cesti je preveč policije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še gdo danes iz MB,Ptuja Lj....,ki bi šel k Louisu od 15 do 16 ure naj se javi grem z motorje peljal pa se bom po avtocesti!

Bi se priključil ekipi ,ki štarta (ob 16:30 izpred Comtrona. Ob 16:45 v Pesnici pri Tušu?)pa se mi ne da peljat po stari cesti je preveč policije!

Ta ekipa se je dogovorila za pot z avtom po avtocesti... Očitno so v planu veliki nakup (še posebej v Running Sushi :whistle:)...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ekipa se je dogovorila za pot z avtom po avtocesti... Očitno so v planu veliki nakup (še posebej v Running Sushi :whistle: )...

D.

Mhm.

In ta nakup bo pravzaprav neviden.

Končal bo nekje v mariborskem podzemlju ... :whistle: :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm.

In ta nakup bo pravzaprav neviden.

Končal bo nekje v mariborskem podzemlju ... :whistle: :P .

Kaj za enega je se plac al kaj?? Ce dovolj hitro grem od tu,pa se malce hitreje peljem lahko celo uspem prit do MB pravocasno...pa ce mi se kdo mogoce menja te stvari???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo en hiter pozdravček. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: ...............bila včeraj v tem vašem totem Mariboru, smo imeli potem kosilo v Rotovžu, ampak hrana pa ni neka dobra vrlina te gostilne :krneki: :krneki: , čeprav je ambinet krasen :worship: :worship: :worship: ................, samo toliko, da povem, da včasih, če ne drugače službeno zaidem mal v vaše mesto :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet samo šauflate :evilgrin:

Jaz rabim enih par, za neki izkop.....

se kdo javi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste zaradi sušija vsi "odranali" :whistle: ? Potrebna travarica za bušeke :cry: ? Lep dan želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STAR vse najboljše za rojstni dan! :winkiss: :beer2:

Vsem želim čudovit dan, čeprav pri meni piha tak da me bo odneslo. :blink:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STAR vse najboljše za rojstni dan! :winkiss: :beer2:

Vsem želim čudovit dan, čeprav pri meni piha tak da me bo odneslo. :blink:

Tudi vsiIBA se pridružujemo čestitki! Spet izgovor za :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, ojlali, toteki vsi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Rocky, včeraj smo po izkušnji s tekajočim sušijem kar domov skliznili, če bi se še kje ustavili, bi te ziher poklicala, kot sem ti obljubila.

Ko bo naslednjič enaka fešta, te pokličem prej, da greš zraven! :OK:

Kaj ste zaradi sušija vsi "odranali" :whistle: ? Potrebna travarica za bušeke :cry: ? Lep dan želim.

Aaaaajoooj, ej, ataIBA, to moraš probat.

Jaz sem bila navdušena, ta Mačicina ideja je bila prva liga.

Ko smo odhajali, so že rolali Dančijevo sliko proti vhodnim vratom. Not allowed, bo pisalo zraven ... hehe.

Pa mislim, da ni Danči največ pojedel.

Je bil to Provokator? Mogoče Gody? Mačica? Ali morti celo jaz? O:-) :hmm: :blush: :OK:

Tudi vsiIBA se pridružujemo čestitki! Spet izgovor za :beer2: .

Enako, Star, vse najnaj!

V torek pa lahko (spet) častiš. Tokrat bomo takoj vedeli, zakaj, ne pa zadnjič, ko smo vsi spregledali, da imaš novi motor! :slap: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet samo šauflate :evilgrin:

Jaz rabim enih par, za neki izkop.....

se kdo javi :naughty:

Ojla, Bremzl! Končno spet glas od tebe. Se je kateri od šauflarjev sploh javil? Menda ista fora, kot s Furijevim vikendom! Nada! :angry:

Nihče, hm?

Zdaj, ko se bomo spet pri Mladi lipi dobivali, se boš te menda vsaj pokazat prišel? Pa MATjuška? :winkiss:

Cajt bi že bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišo s praznovanja tastovega rojstnega dne malo prej zaradi 2 x 4 tace (vsakizgovorjedober :evilgrin: ). Spil strašne količine jabolčnega soka, ker so bili na poti v Ščavnico modrinjaki na vsakem vogalu :krneki: . Pa kam smo prišli, da ne upamo več vozit totalno nažgani :alien1: ... Zaj doma si bom pa nalil malo travaričko, jo poplaknil z Ginesom :beer1: in bo večer kar lepši. Jutri pa bo tak k... vreme. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki lenobni!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kako "žnj" vreme! Ni čudno, da samo jaz kokodakam tule gor, pa še to le toliko, da vas pozdravim in priheftam kako slikico od petka, ko so mladi plesali četvorko na Titovem mostu in je bilo prisrčno, glasno, pisano in veselo!

Celo preveč veselo. Za tiste, ki so se ga nacedili že navsezogdaj, je le bled spomin.

Žal. Tudi to je kultura naše mladine, ki pa večinoma izhaja iz mlačne vzgoje z levo roko (pre)mnogih staršev . Žalostno.

Nedelja je, brezvezno vreme, čas je za delo. Torej, uživajte! Se beremo, ko bo več cajta!

:D

post-16688-1211104445_thumb.jpg

post-16688-1211104742_thumb.jpg

post-16688-1211105039_thumb.jpg

post-16688-1211105414_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki lenobni!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kako "žnj" vreme! Ni čudno, da samo jaz kokodakam tule gor, pa še to le toliko, da vas pozdravim in priheftam kako slikico od petka, ko so mladi plesali četvorko na Titovem mostu in je bilo prisrčno, glasno, pisano in veselo!

Celo preveč veselo. Za tiste, ki so se ga nacedili že navsezogdaj, je le bled spomin.

Žal. Tudi to je kultura naše mladine, ki pa večinoma izhaja iz mlačne vzgoje z levo roko (pre)mnogih staršev . Žalostno.

Nedelja je, brezvezno vreme, čas je za delo. Torej, uživajte! Se beremo, ko bo več cajta!

:D

post-16688-1211104445_thumb.jpg

post-16688-1211104742_thumb.jpg

post-16688-1211105039_thumb.jpg

post-16688-1211105414_thumb.jpg

Tak btw, reci hceri,da naj nabavi kaksna druga soncna ocala ;) Tale so nekam prevec oldschool... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko se bomo spet pri Mladi lipi dobivali, se boš te menda vsaj pokazat prišel? Pa MATjuška? :winkiss:

Cajt bi že bil.

Jaz sem vsak torek pri ML, ker me moja mularija tja zvleče, tacajt ko se naganjajo po igralih, jaz kaki pir zategnem.

Le prite malo na sonce :worship: vun z one lukne :evilgrin: .

Upam da bosta tudi Pupa in Bluspeed prpelala svojo princesko, tak da bo naš tamali mel družbo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za čestitke.

Upam, da se v torek vidimo pri ML, pridem okoli 22h.

Včeraj in danes sva se z ženo potepala v Trnju pri Pivki (in okolici), zato me ni bilo na MS (beri: nisem imel interneta).

Imel pa sem fotoaparat in samo za vas sem posnel sveži odtis medvedove tace.

post-9696-1211140948_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak btw, reci hceri,da naj nabavi kaksna druga soncna ocala ;) Tale so nekam prevec oldschool... :whistle:

Hja, no ja, takšna so zdaj v modi in VSE imajo podobna očala. Ne verjamem, da bi me sploh poslušala. Moda se ponavlja in tole je zdaj "in".

Jaz sem vsak torek pri ML, ker me moja mularija tja zvleče, tacajt ko se naganjajo po igralih, jaz kaki pir zategnem.

Le prite malo na sonce :worship: vun z one lukne :evilgrin: .

Upam da bosta tudi Pupa in Bluspeed prpelala svojo princesko, tak da bo naš tamali mel družbo. :naughty:

Kakšno sonce le? Če bo po napovedi, ki je prav obetavna ... zgleda bo premaknjeno pohcana Zofka in trije ledeni. Brrrrrr.

Hvala vsem za čestitke.

Upam, da se v torek vidimo pri ML, pridem okoli 22h.

Včeraj in danes sva se z ženo potepala v Trnju pri Pivki (in okolici), zato me ni bilo na MS (beri: nisem imel interneta).

Imel pa sem fotoaparat in samo za vas sem posnel sveži odtis medvedove tace.

post-9696-1211140948_thumb.jpg

Kaj si ti nor! :eek:

Prav vidi se, da je na sveže tam hodil. Mogoče se je celo pred vama umaknil.

Občutki pa niso ravno vzhičeni, kajne, če se zaveš, da je malo pred teboj tam tacala takšna zverina ... !!!

Aja, pa lahko noč, toteki dragi.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutki pa niso ravno vzhičeni, kajne, če se zaveš, da je malo pred teboj tam tacala takšna zverina ... !!!

Kaj da ne? Mmmmm, medvedji golaž... :whistle:

BTW, vse najboljše. Star!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mutika ti si tut plesala na mostu al kaj?? hehe :D

aja, kaj ta torek že pridete k mladi lipi, prijem mogoče na kaki pir če bo cajt :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, kaj ta torek že pridete k mladi lipi, prijem mogoče na kaki pir če bo cajt :beer2:

Jp, ta torek že ja.

Ja, lahko prideš dat za pir, ja. :whistle: :winkiss:

Lahko noč vsem! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, ta torek že ja.

Ja, lahko prideš dat za pir, ja. :whistle: :winkiss:

Lahko noč vsem! :yawn:

lahko dam za pir ja, ti pa za naslednja dva...vedno namreč spijem liho število pirov, ker pa en ni noben, morjo bit najmanj trije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko dam za pir ja, ti pa za naslednja dva...vedno namreč spijem liho število pirov, ker pa en ni noben, morjo bit najmanj trije :D

Mama bere to? :hmm:

V torek naj pride zraven. :naughty: :whistle: :evilgrin:

P.S.,

Dobro jutro Toteklandija! :kva2: :kva1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič novega :evilgrin: ! Gnar pa majo... :slap: . Ti kar pridi na naš pecirk, je bliže kot Sicilija. Terapija za odklop se začne v Slov. Bistrici :wacko: , nadaljuje pa proti severu :blink: .

LP in vlko :winkiss: , en tvojih štajercev. Aja, kak je kaj s kombinezonom :whistle: .

Pridem jutri k ML. Če bo vreme, z AT, če ne, pa po štirih. Gnar pa v bankomatih talajo, ne veš? Samo eno kartico not porineš, pa gnar sam vun leti :grim

aja...vračam :winkiss: ...

Ja, saj res, NN666, kdaj pa bo?

Tudi mene zanima...Ne vem, jaz pa tak zaupala mariborčanom... :unsure: Zdaj pa iz 3 tednov ratalo že 6, pa še traja :headbang: , pa še nič se ne ve...

Ti ni dost vročine... :naughty:

:grrr :rolleyes: :P

Toskana ji ni bla zadost vroča, mora it bolj na jug

:yes: :OK:

Kaj ste zaradi sušija vsi "odranali" :whistle: ? Potrebna travarica za bušeke :cry: ? Lep dan želim.

Jaz imam zaradi šefa prebavne motnje...AtaIBA, prišparaj eno merico zame za jutri, boš?

Vas pogreša vaša NN :winkiss: Pazte se :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!