Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pridem jutri k ML. Če bo vreme, z AT, če ne, pa po štirih. Gnar pa v bankomatih talajo, ne veš? Samo eno kartico not porineš, pa gnar sam vun leti :grim

aja...vračam :winkiss: ...

Tudi mene zanima...Ne vem, jaz pa tak zaupala mariborčanom... :unsure: Zdaj pa iz 3 tednov ratalo že 6, pa še traja :headbang: , pa še nič se ne ve...

Mislim,da se malo pred Miklavzem konca Maribor;ce pogledas tablo bos vidla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki dragi ... :winkiss: :winkiss: :winkiss: !

Kot krti ste se poskrili.

Upam, da se jutri vidimo v večjem številu, kot je tole tu. :unsure:

Kaj da ne? Mmmmm, medvedji golaž... :whistle:

BTW, vse najboljše. Star!

D.

No, sem pa mislila, da ti je suši ljubši ... :whistle: :P .

mutika ti si tut plesala na mostu al kaj?? hehe :D

aja, kaj ta torek že pridete k mladi lipi, prijem mogoče na kaki pir če bo cajt :beer2:

:D

Ne, Nejkoo, jaz ne, je pa plesala moja otrokinja. :wub:

O, fajn, pridi, da se spet vidimo. Pijem kokto.

(Heeeec! Saj veš, da te bomo veseli!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne? Mmmmm, medvedji golaž... :whistle:

Tace vkraj od Bearsov :evilgrin:

mutika ti si tut plesala na mostu al kaj?? hehe :D

je ja :naughty: ...

pred pol stoletja :evilgrin:

Pridem jutri k ML. Če bo vreme, z AT, če ne, pa po štirih. Gnar pa v bankomatih talajo, ne veš? Samo eno kartico not porineš, pa gnar sam vun leti :grim

...z pajserom tui gre :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama bere to? :hmm:

V torek naj pride zraven. :naughty: :whistle: :evilgrin:

P.S.,

Dobro jutro Toteklandija! :kva2: :kva1: :kva2: :kva1:

mama je že vsega hudega navajena, tak da če me vidi ob piru je že skor isto kot da bi me vidla z dudo v ustih, izpred kakih 18 let :D ...ji je prav toplo pri srcu, ko vidi otroka, ob svoji najljubši igrački v tekoči obliki :D

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj že dan dober, totekovje!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Da ne bo nepotrebnega letanja, ne glede na vreme, napoved, krvni pritisk ali vsebnost maliganov v telesnih tekočinah, danes spet pri Mladi lipi! Don't kill the messenger!

+/- 20.00, kot je že leta 2003 napisal Lindau.

Bomo izkoriščali vrt preko poletja. Na jesen pa se bomo spet čoporativno odločali, kako naprej.

je ja :naughty: ...

pred pol stoletja :evilgrin:

Tale polovica stoletja te bo drago stala, hudoba jasna. :fight1: Pa kaj ti 70 let vun zgledam? :evilgrin: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj že dan dober, totekovje!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Da ne bo nepotrebnega letanja, ne glede na vreme, napoved, krvni pritisk ali vsebnost maliganov v telesnih tekočinah, danes spet pri Mladi lipi! Don't kill the messenger!

+/- 20.00, kot je že leta 2003 napisal Lindau.

Bomo izkoriščali vrt preko poletja. Na jesen pa se bomo spet čoporativno odločali, kako naprej.

Tale polovica stoletja te bo drago stala, hudoba jasna. :fight1: Pa kaj ti 70 let vun zgledam? :evilgrin: :P

Mah, 70 glih ne....par let manj bi ti pa ze dal :whistle:

Upam,da boste lahko izkoriscali vrt...tukaj na zalost trenutno ful lije.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, 70 glih ne....par let manj bi ti pa ze dal :whistle:

Upam,da boste lahko izkoriscali vrt...tukaj na zalost trenutno ful lije.

Tenks a lot!

:evilgrin:

Kdo ima takšne prijatelje ... :whistle: :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da vas bo pobralo od žalosti, ampak danes me pa res ne bo. Je "nekaj prišlo vmes". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da vas bo pobralo od žalosti, ampak danes me pa res ne bo. Je "nekaj prišlo vmes". :P

hvala bogu :worship: :worship: :worship:

aja btw mene tuji ne :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da vas bo pobralo od žalosti, ampak danes me pa res ne bo. Je "nekaj prišlo vmes". :P

Eh k...

Če tebe nebo, pol pa tud jaz ne bom hodu :)

KajnajmibrezChuckapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh k...

Če tebe nebo, pol pa tud jaz ne bom hodu :)

KajnajmibrezChuckapress

Pridi z Zlatkom. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenks a lot!

:evilgrin:

Kdo ima takšne prijatelje ... :whistle: :winkiss: !

Np....you´re welcome. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da vas bo pobralo od žalosti, ampak danes me pa res ne bo. Je "nekaj prišlo vmes". :P

Jaz pa bom res žalostna ... :cry: !

Eh k...

Če tebe nebo, pol pa tud jaz ne bom hodu :)

rezChuckapress

Hodu res ne. Prpelal se boš.

:P

Pridi z Zlatkom. :P

Geiger, whtf is Zlatko? :eek:

Np....you´re welcome. :naughty: :whistle:

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Geiger, whtf is Zlatko? :eek:

Mutika. meet Zlatko... :P

Wheels-car1.jpg

Dasiravno sem zadnjič v enem katalogu barv videl, da ta barva ni 'zlata', ampak je 'zenf' (mustard)... :slap:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater res je lep...prodaš danći???

Hehe, bova pri Lipi rekla kakšno na to temo... Če bom spil 1/4 tolko pirov, kolko jih Vapotek ponavadi spije, me boš morda lahko pregovoril, da začnem o tem razmišljat... Seveda boš moral omenjat tudi zelo visoke vsote denarja. :P

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, bova pri Lipi rekla kakšno na to temo... Če bom spil 1/4 tolko pirov, kolko jih Vapotek ponavadi spije, me boš morda lahko pregovoril, da začnem o tem razmišljat... Seveda boš moral omenjat tudi zelo visoke vsote denarja. :P

D.

super, če ne pa boma rekla kakšno o subarujih...mam jaz namreč starega letnik 92, stroj nad stroji nimaš kaj...v življenju več ne vozim druga kot subaru :worship:...edino kaj je bad je to da je 1.8 pa ne potegne kaj prida, zato pa mi je tvoj ko je 2.5 tak všeč...zaj samo še fotra pa tebe prepričam pa sem zmago hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mojo že pakirava. Antifriz mam zraven, kot po navadi za odpravljenje šefovsko - suši težav in kar tak :whistle: .LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mojo že pakirava. Antifriz mam zraven, kot po navadi za odpravljenje šefovsko - suši težav in kar tak :whistle: .LP

Glede na to, da bomo pri Lipi, malo 'maskiraj' te zadeve... :whistle: Kolikor se spomnim, so imeli nekaj proti (zaradi česar smo pravzaprav čez zimo prešaltali na Šentiljskonevemkolkože)...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dasiravno sem zadnjič v enem katalogu barv videl, da ta barva ni 'zlata', ampak je 'zenf' (mustard)... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika. meet Zlatko... :P

Wheels-car1.jpg

Dasiravno sem zadnjič v enem katalogu barv videl, da ta barva ni 'zlata', ampak je 'zenf' (mustard)... :slap:

D.

Se mi je celo šajnalo, ja, da je Zlatko tisti z vinjeto ... bojda celo blontna kura zrno najde, je izjavil tvoj brat. :evilgrin:

Dasiravno sem zadnjič v enem katalogu barv videl, da ta barva ni 'zlata', ampak je 'zenf' (mustard)... :slap:

D.

Onda ga zovi Mustang :o )

Kaj pa "Zenfko"? :hmm: :P

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bomo pri Lipi, malo 'maskiraj' te zadeve... :whistle: Kolikor se spomnim, so imeli nekaj proti (zaradi česar smo pravzaprav čez zimo prešaltali na Šentiljskonevemkolkože)...

D.

Kolko vem je bil problem samo enkrat...pred tem, se je marsikaj dalo zmeniti. Pac vprasati je le treba. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!