Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Danči si ču? Grozi ti!

Vapo, ne seri, Danči že itak onega "Zenfkota" ni prebolel, ti pa ga še kurblaš?

Bosta naša mladiča vso voljo zgubla, če se tak obnašate, šauflarji stari! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ova dva mladiča, ko sta bla včeraj gori, ima da se drugi tedn spet pojavita, ker bom grozno žejn, denarnico bom pa doma pozabo!!!

Nejko, Čamac........na bankomat........pronto!!!!!!!

Ti se samo pridevaj že enkrat, da te spoznamo :D

enako, še iz moje strani :OK:

ko smo že pri mladičih, tisti ki je najmlajši mladić ma naslednjič baje rundo čez :OK:

naslednjič zapijemo Nejčevo Ninjo, ker še je nismo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj jaz pa sem voščil samo enemu... Se opravičujem in še kar preko interneta voščim Star-ju - Vse najboljše, veliko lepih kilometrov :OK:

P.S.: hvala za pijačo :P

Hvala.

Ni za kaj.

P.S.: Prav se napiše STARemu (>55)! :hmm: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se samo pridevaj že enkrat, da te spoznamo :D

naslednjič zapijemo Nejčevo Ninjo, ker še je nismo :OK:

haha ja čuj ga odkod si te zaj to idejo pobral neki iz naftalina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremz, pizdatimaterna, vsem si pijačo často, samo meni ne, ko se najdalje poznama!!!!!!!! :( Maščevanje je sladko, ampak ker sma glih kolega.............zakleni staro v bajto, dokler ne prebolim...... :P

Ka sn ti jaz kriv, če te ma stara na ketni :headbang: prišo bi pa nebi bil žejn :beer2: .

...se pa okol govori, da te neki bosanci traže :evilgrin: ...

...ker si jim vse pir požrl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody in Danči sta že tik pred Grobnikom; jutri bo véliki dan, ko bosta sprobala na novo pofarbanega Husota ... :slap: ... barve vijolic!

Da mi je to videt na pisti ... :OK: :eek: ... !

Lahko noč, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo že pri mladičih, tisti ki je najmlajši mladić ma naslednjič baje rundo čez :OK:

OK,OK,OK,.. nebo mi težko plačat :alien1: .

Pa dobro jutro vsem. Jaz grem na kavo in antifriz. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki moji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak ste? Jaz hudo delavno.

Ne le delovno, predvsem delavno! :kva2:

Se pa vidi, da je Vangecu računalnik zružu, upam, da bo kmalu novega kupil, pogrešam njegove iskrice!

Kakšen gnili dan! Še tisto malo svetlobe skozi oblake ga ne more naredit bolj znosnega. Grrrr.

Gody in Danči sta pametna ... dopust, pa na Grobnik, pa gremo, junaki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki moji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak ste? Jaz hudo delavno.

Ne le delovno, predvsem delavno! :kva2:

Se pa vidi, da je Vangecu računalnik zružu, upam, da bo kmalu novega kupil, pogrešam njegove iskrice!

Kakšen gnili dan! Še tisto malo svetlobe skozi oblake ga ne more naredit bolj znosnega. Grrrr.

Gody in Danči sta pametna ... dopust, pa na Grobnik, pa gremo, junaki!

Jaz tudi delovno, pa se na praznik... :whistle:

No tukaj v Zagrebu se pocasi jasni, zjutraj je ful lilo, sem pa na avtocesti srecal par avtom s prikolicami na katerih so bili motorcki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi delovno, pa se na praznik... :whistle:

Vuk, der ehte gastarbajter hojte NE dela :grrr . Langzam, kolega, langzam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki moji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak ste? Jaz hudo delavno.

Ne le delovno, predvsem delavno! :kva2:

Tui delovno v Portorožu. Ma je slabo vreme ,rahlo dežuje. Lep pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk, der ehte gastarbajter hojte NE dela :grrr . Langzam, kolega, langzam... :whistle:

jaja aja pa ne pozabi se pri Benotu v staršah ostavit na vampah!! aja pa če mas kaj šverca se zmeni za skladiščenje :grim

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se gospa Varadero, mamaIBA in jaz spraševale, le kje pa so vsi tisti, ki jim je tam smrdelo?

Če ste slučajno mene pogrešale (kar sicer težko verjmem) vas lahko potolažim, da pomanjkanje tobačnega dima ni bil razlog zakaj me ni bilo. Nekako sem se odvadila teh torkov (zaradi prevelike količine tobačnega dima). Zdaj pa je treba spet prit v švung.

Da sploh ne omenjam, da vreme nikakor ni bilo primerno za vožnjo s kolesom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk, der ehte gastarbajter hojte NE dela :grrr . Langzam, kolega, langzam... :whistle:

Der echte Gastarbeiter kriegt heute einen Zuschlag, weil er am Feirtag arbeitet;das sind dann noch zusätlich cca. 5 Diäten mehr. Alles andere kann cih dier per PM erklären wieviel das ist.

Morgen arbeitest du?? Mein Firma hat betriebsfrei??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...einen Zuschlag...

Morgen arbeitest du?? Mein Firma hat betriebsfrei??

Zuschlag... :worship:

Jep :cry: , jutri delam, ampak samo nekaj ur v blizini, tako da ne bom pretiraval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zuschlag... :worship:

Jep :cry: , jutri delam, ampak samo nekaj ur v blizini, tako da ne bom pretiraval.

:whistle: Jaz tudi delam, tolko,da ne bos tak zalosten ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep :cry: , jutri delam, ampak samo nekaj ur v blizini, tako da ne bom pretiraval.
:whistle: Jaz tudi delam, tolko,da ne bos tak zalosten ;)

Jebovasbog, koje li sirotinje! A za tako plačo (beri drobiž), morate še delat? Jaz se raje ubijem... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Der echte Gastarbeiter kriegt heute einen Zuschlag, weil er am Feirtag arbeitet;das sind dann noch zusätlich cca. 5 Diäten mehr. Alles andere kann cih dier per PM erklären wieviel das ist.

Morgen arbeitest du?? Mein Firma hat betriebsfrei??

vas is das fir ajne dialekt? Franceziš najn, italjeniš auh najn,... posibl engliš? Da bi ste mejka..... und krucifiks vas is das fir ajn teater??

Drugače pa je naš slovenski jezik zelo lep, barvit, ljubek in vselepo obsegajoč.... Varum zašto onda neki strani jezici????? Jel ti to kao nobel????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebovasbog, koje li sirotinje! A za tako plačo (beri drobiž), morate še delat? Jaz se raje ubijem... B)

Nea ga seri. Ni gnara za rože ali celo venec. Višek plače boš zaružo ob torkih pri ML za nas. In ti bomo s tem, ko ti bomo dovolili, da nas častiš, hkrati rešli življenje. Benti, a je to fajn in koristno :whistle: . V torek pridem s taksijem..... :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebovasbog, koje li sirotinje! A za tako plačo (beri drobiž), morate še delat? Jaz se raje ubijem... B)

Povej kam ti prnesem pistolo?? Za ostalo sranje kar spada zraven pri pogrebu, bodo ze drugi zbrali.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas is das fir ajne dialekt? Franceziš najn, italjeniš auh najn,... posibl engliš? Da bi ste mejka..... und krucifiks vas is das fir ajn teater??

Drugače pa je naš slovenski jezik zelo lep, barvit, ljubek in vselepo obsegajoč.... Varum zašto onda neki strani jezici????? Jel ti to kao nobel????

Hochdeutsch...oder so in der Richtung.

Pa to ti je ono nesto fino...za pojesti. Kuzis??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kam ti prnesem pistolo??

A pištolo maš? Kaj pa orožni list? A to pa ne kaj?

Morebitni policaji, kriminalisti in ostali, ki vas zanimajo vukove podrobnosti.........kar hrabro na PM.

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hochdeutsch...oder so in der Richtung.

Pa to ti je ono nesto fino...za pojesti. Kuzis??

:grrr :grrr :grrr ... verovatno ja glup k ovca (tuditonibarvitoslovenskopress ali simpatičnije)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pištolo maš? Kaj pa orožni list? A to pa ne kaj?

Morebitni policaji, kriminalisti in ostali, ki vas zanimajo vukove podrobnosti.........kar hrabro na PM.

Pistolo na vodo...vem,da nimas jajc, zraven tega pa te imam tako rad :winkiss: , da ne zelim,da se prevec poskodujes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr ... verovatno ja glup k ovca (tuditonibarvitoslovenskopress ali simpatičnije)...

Glup ko ovca ziher ne... :rolleyes:

Pa ta teden govorim samo nemsko ali hrvasko....edino preklinjam v slovenscini z pridihom juga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!