Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Oj, Vuk a se bomo kaj zmenli?

:yes:

Velja za Goličko, tudi. Če se spomniš Vuk, takrat, ko si ti plačal, jaz nisem. Sem bila že prej v isti skupini, kot Tom ... :rolleyes: .

Serbus.

Jaz sem za to (enkrat moram), celo moja ženička je rekla, da pa bi se v nedeljo popoldan nekam pelala. Mogoče še bo Bremzl šel, moramo ga malo vzpodbuditi, da gre z vajet. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidoma enkrat junija. :rolleyes: Drzi(m) pesti!
Upam, da še vedno Triple. Pa ni važno ali bo Street ali Speed. Važno, da je Triumph! :worship: Pozdrav izpod vinogradov!Rocky B)

post-238-1211573930_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo s(m)rčki

evo, še zadnji pozdrav pred jutrišnjim odhodom...spet Italija :OK:

Mutika, drži jih na ketni, da vse ne zbezlja :D , pa fajn bodi :winkiss:

Pridni bojte teh 14 dni, da ne bo kakih neumnosti, pa da se ne bo potem kaj okrog govorilo! :glare: :P Potem pa prinesem kake dobre fotke pokazat :photo:

CIAO :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ciao, pa srečno pot in uživajte še za nas!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ohoho, bom, z veseljem. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lahko noč, toteki dragi.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Posebej pa en totek ... :winkiss: !

Za nedeljo pa se bomo zmenili sproti, jutri kaj napisali ... vreme bo povedalo svoje.

Danči in Gody imata jutri regato; je Dančija danes zaskrbelo, če bo dež, da se pista ne bo pravi čas posušila ... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Kakšna pustoš ... kje te ste vsi, toteki?

Se vidi da je Vangecu zružu računalnik! :whistle:

Pa da je lepo vreme.

Sem bila tudi jaz danes malo na mopedu (skok v Konjice k teti).

Pa mi je bilo ful vroče, tak je pripekalo sonce, vmes me je skoraj z mopeda vrglo, taki veter je pihal, potem me je pa nazaj grede v Slivnici še dobro opralo, ker se je zgoraj stacioniral en grd oblak in nikak da se makne, bimbo ... pa po dolgem cajtu je bil moped čist, zdaj pa, eto ti ga na ... :evilgrin: !

No, če koga slučajno zanima za jutri, bomo napisali, če bo furca, le Godyja in Dančija moram počakat, da se vrneta z regate, pa bomo videli, kaj, kako, kje in kdaj.

Najbrž bo zelo pozno, ampak, napisali pa bomo.

Jutri naj bi bilo lepo vreme, z občasnimi, krajevnimi plohami. Eh, mala malca.

Vsak lep dan je treba izkoristit.

Potem bo že spet dela poln teden.

In jutri je nedelja! :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus.

Jaz sem za to (enkrat moram), celo moja ženička je rekla, da pa bi se v nedeljo popoldan nekam pelala. Mogoče še bo Bremzl šel, moramo ga malo vzpodbuditi, da gre z vajet. :rolleyes:

Hm, težko bo za nas, Marvin, v nedeljo popoldan ... furca, ki jo imamo v mislih, bo kar celodnevna.

Torej, če koga zanima, pa magari le del poti,

jutri, v nedeljo, zbirališče standardno, Tuš pumpa na Streliški, ob 9h.

Odpravili se bomo proti Gorenjski.

Tja po avstrijski strani, pa preko kakega hriba na našo stran, pa potem dalje in jasno, nazaj proti domu, odvisno po kateri poti pa bo narekovala ura.

Gody je obljubil, da bo furco narisal, ta bo pa res bolj pozno zvečer nalimana tu gor.

Torej, toteki dragi, :winkiss: :winkiss: :winkiss: , upam, da bo tole kdo bral in da se pridružite.

Če niste vsi že zmenjeni ali pa na dopustu ... :whistle: :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, težko bo za nas, Marvin, v nedeljo popoldan ... furca, ki jo imamo v mislih, bo kar celodnevna.

Torej, če koga zanima, pa magari le del poti,

jutri, v nedeljo, zbirališče standardno, Tuš pumpa na Streliški, ob 9h.

Odpravili se bomo proti Gorenjski.

Tja po avstrijski strani, pa preko kakega hriba na našo stran, pa potem dalje in jasno, nazaj proti domu, odvisno po kateri poti pa bo narekovala ura.

Gody je obljubil, da bo furco narisal, ta bo pa res bolj pozno zvečer nalimana tu gor.

Torej, toteki dragi, :winkiss: :winkiss: :winkiss: , upam, da bo tole kdo bral in da se pridružite.

Če niste vsi že zmenjeni ali pa na dopustu ... :whistle: :D .

Se slucajno ze kaj ve, kdaj se bi vrnili???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleluja :worship: , in zadeva deluje.Vanga is back,he, he.

Našauflali ste kr nekaj strani,in prav je tako. :P

Jutri pa se mogoče celo vidimo. :evilgrin: :naughty: :whistle:

P.S.,

Mačica najlepša hvala za pomoč! :004

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus.

Jaz sem za to (enkrat moram), celo moja ženička je rekla, da pa bi se v nedeljo popoldan nekam pelala. Mogoče še bo Bremzl šel, moramo ga malo vzpodbuditi, da gre z vajet. :rolleyes:

Bo treba delat :headbang: ...

...zaj je itak prevroče, bom počako do novembra ko pade prvi sneg :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omladinke i omladinci...

sretan vam dan mladosti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omladinke i omladinci...

sretan vam dan mladosti :worship:

I "stari" vas pozdravlja... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, težko bo za nas, Marvin, v nedeljo popoldan ... furca, ki jo imamo v mislih, bo kar celodnevna.

Torej, če koga zanima, pa magari le del poti,

jutri, v nedeljo, zbirališče standardno, Tuš pumpa na Streliški, ob 9h.

Odpravili se bomo proti Gorenjski.

Tja po avstrijski strani, pa preko kakega hriba na našo stran, pa potem dalje in jasno, nazaj proti domu, odvisno po kateri poti pa bo narekovala ura.

Gody je obljubil, da bo furco narisal, ta bo pa res bolj pozno zvečer nalimana tu gor.

Torej, toteki dragi, :winkiss: :winkiss: :winkiss: , upam, da bo tole kdo bral in da se pridružite.

Če niste vsi že zmenjeni ali pa na dopustu ... :whistle: :D .

Pa dobro furo vam želijo Ata, Mama, boter Vinko .... pujčeki.

Pa da mi čuvate bratstvo i jedinstvo ko punčicu oka svog. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omladinke i omladinci...

sretan vam dan mladosti :worship:

Dragi susjed i tebi takođe! :worship:

No, kam se bomo, boste, danes peljali? Po nekod v zahodni Slo. rahlo pada dežek. Morda bi jo mahnili za spremembo na vzhod, morda malo ka susjedom preko Kumrovca proti Zabregu pa možda prema Plitvicama. Samo pitam?

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidoma enkrat junija. :rolleyes: Drzi(m) pesti!

Glej ga še je med živimi. Ko boš imel mopeka pa pokliči ko boš letel čez Cuker Špic. :yea1:

Torej, toteki dragi, :winkiss: :winkiss: :winkiss: , upam, da bo tole kdo bral in da se pridružite.

Lepo se vozite in glej, da ne boste polnili avstrijskega proračuna.

Omladinke i omladinci...

sretan vam dan mladosti :worship:

I tebi sine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ga še je med živimi. Ko boš imel mopeka pa pokliči ko boš letel čez Cuker Špic. :yea1:

Lepo se vozite in glej, da ne boste polnili avstrijskega proračuna.

I tebi sine.

bolje avstrijskega kot pa našega...je dost manj boleč za denarnico hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padla odlicna fura z dobrimi prjatli, 592 km. Muti, Gody & Vanga, kot vedno sem uzival v vasi druzbi :worship: in 'nasi' dinamicni voznji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padla odlicna fura z dobrimi prjatli, 592 km. Muti, Gody & Vanga, kot vedno sem uzival v vasi druzbi :worship: in 'nasi' dinamicni voznji.

Hvala enako, res je bilo božansko.Vse.Fura,družba,vreme,....,še bomo ponovili. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro tudi sosednji regiji, regionalkam in regijonalcem :yea1:

Kje ste bli včeraj ? Smo vas na golički čakali, samo je bla prevelika gužva.

Narod je čakal na parkplace pa smo popustili in šli dalje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Držimo danes windu pesti, da mu rata naredit strokovni izpit za zidarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

:worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kakšen dan!

Če bo napoved držala, bo jutri vroče in to lahko pomeni prijeten večer na vrtu Mlade lipe.

Škoda le, da je ML nekajkrat dražja od Šentiljske ... ampak vseeno. Veselim se vas!

Želim vam še lep dan!

Danes padla odlicna fura z dobrimi prjatli, 592 km. Muti, Gody & Vanga, kot vedno sem uzival v vasi druzbi :worship: in 'nasi' dinamicni voznji.

Hvala enako, res je bilo božansko.Vse.Fura,družba,vreme,....,še bomo ponovili. :winkiss:

:worship: :worship: :worship:

Kje ste bli včeraj ? Smo vas na golički čakali, samo je bla prevelika gužva.

Narod je čakal na parkplace pa smo popustili in šli dalje :evilgrin:

Uffff, kakšen super dan je bil včerajšnji! Kot sta že Vuk in Vangec napisala, smo uprizorili super furo. Mimo odcepa za Goličko naprej, po avstrijski strani do Korenskega sedla, preko v Slo, nato pa do Kranjske gore, preko Vršiča (moja zmaga, jeeeeeee, spet grem preko Vršiča!) do Bovca, kjer smo se fajn napapcali, pa potem odovinkali dalje do Mosta na Soči, od Tolmina do Idrije, pa do Logatca, potem pa klasika nazaj v Maribor.

Cesta Konjice - Bistrica - Maribor ... njami!

IBA, mi je potem Gody povedal, da si bil ti (s svojo drago) na KTM-u, ki si nas v Konjicah dohitel.

Se mi je dozdevalo, ampak, ziher nisem bila.

Ja, res, družba je bila odlična, Gody, Vuk in Vangec, pravi kameradi ste! :OK:

Sploh je bil včeraj moj dan, tako odlično sem se počutila v vaši družbi, da sem lahko celo vaš tempo sledila brez težav in furca je bila res dinamična, hitra in adrenalinska.

In gospa Varadero, hvala za tisti tvoj odličen čaj! :winkiss:

Danči, hvala, da si mojemu Kwaku še včeraj luč zamenjal.

Dobro jutro banda! :D

Držimo danes windu pesti, da mu rata naredit strokovni izpit za zidarja.

:hmm:

Prosim, srce, iz Vapovščine prevedi v slovenščino. :huh:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Konjice - Bistrica - Maribor ... njami!

IBA, mi je potem Gody povedal, da si bil ti (s svojo drago) na KTM-u, ki si nas v Konjicah dohitel.

Se mi je dozdevalo, ampak, ziher nisem bila.

Pozdrav užitkarji! Ja, res je bi IBA s svojo drago, ker ataIBA je bil solo na furi po Bosni - Vela Luka - pa Bosna ....do včeraj zvečer. MamaIBA je imela doma program čiščenja, likanja,... in takrat je rada sama :worship: . Sedaj pa doma crko ko konj, poln musklfibra (ko izmislio makedam, da mu jebem sve po spisku.... :rolleyes: ).

Evo fure:

  • 23. - 25. maj 2008 – 1987 km solo:dom - IBA Hoče - Ptuj - stara cesti za Zagreb – Kerestinec – Jastrebarsko - Karlovac - po makedamuza Popovič brdo – Banska Selnica – Lasinja – Gvozd – naravnost čez asvalt na Perno m.p. Maljevac – V. Kladuša – Cazin - Bihač - pred Mrkonjič gradom zavil desno za Mlinište - Glamoč – Livno – Tomislavgrad – Posušje – Široki brijeg (Lištica) – jug na Duboko mokro (makedam) – Hemziči – Ljubuški – Trebižat – Metkovič – Rogotin (prvo spanje) priporočam: na prvem štandtu desno na poti čez Rogotinski most proti Dubrovniku se je potrebno ustaviti, probati smokve, melone, travarico (sopotniki :whistle: ). Spanje je možno v Rogotinu, zgornje nadstropje hiše je stanovanje, prostora za 5 oseb (2x soba, 1x kavč v dnevni sobi). Mario, sin, ima za svojo dušo zrihtano konobo, kjer po želji pripravijo ..... (120 m stran od spanja). Dobro se je predhodno najaviti na tel.00385 98 907 9083. Spanje po osebi 10 EUR. Papico, ki jo znajo vrhunsko pripraviti (žabe, jegulje, roštilj, pršut, sir, viček za lizat.. .) cena pa je krepko nižja od normalne.
  • Drugi dan za Velo Luka - Karbuni // Dan za počitek in druženje s prijatelji.
  • Tretji dan ob 6 h krenil po makedamu iz Karbunov za Grščico – Prižba – Brna – Korčula – Orebič – Ston – Neum. V Neumu potegnil desno za Gradac – (pa po makedamu) Hutovo – Turkoviči – Ravno- levo na Ljubinje – Stolac – Berkoviči na Dabarskem polju – na sever Zovi Do – Nevesinje – desno za Gacko – Tjentište - Foča ob Drini – Goražde – Ustiprača – Rogatica – Sokolac – Han Pijesak – Vlasenica – proti Kladnju – Đurđevik – Gračanica – Doboj – Prnjavor – Laktaši – Gradiška – vzporedno z avtocesto Lipik – Pakrac – Kutina – Popovača – Ivanič grad – Lupoglav Sesvete – v Zagreb po Slavonski aveniji na Dubrovačko, mimo sejma na ac do Krapine (noč) - po stari cesti za Ptuj in domov. Prišel ob 22, 30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Držimo danes windu pesti, da mu rata naredit strokovni izpit za zidarja.

Viš, sam je kriv. Če bi poznal pravega Zidarja, bi z levo roko naredil izpit za zidarja. Pa še s kelo bi se naučil gnar šauflat. In kak morš drugim pomagat, da je tebi lepo :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!