Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Škoda le, da je ML nekajkrat dražja od Šentiljske ... ampak vseeno. Veselim se vas!

A dražje da je tam? :? Nisem opazo. :blink:

Je pa res, da ko maš enkrat tolko dnara v denarnici ko jaz, razliko 1000, 2000 eurov mesečno, sploh ne opaziš... :smoke:

Prosim, srce, iz Vapovščine prevedi v slovenščino. :huh:

Wind ma danes ob 14h strokovni izpit iz gradbeništva (beri zidarije). Po moje mu itak ne bo ratalo, ampak pesti mu pa vseeno lahko držimo, a ne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

:worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kakšen dan!

Če bo napoved držala, bo jutri vroče in to lahko pomeni prijeten večer na vrtu Mlade lipe.

Škoda le, da je ML nekajkrat dražja od Šentiljske ... ampak vseeno. Veselim se vas!

Želim vam še lep dan!

:worship: :worship: :worship:

Uffff, kakšen super dan je bil včerajšnji! Kot sta že Vuk in Vangec napisala, smo uprizorili super furo. Mimo odcepa za Goličko naprej, po avstrijski strani do Korenskega sedla, preko v Slo, nato pa do Kranjske gore, preko Vršiča (moja zmaga, jeeeeeee, spet grem preko Vršiča!) do Bovca, kjer smo se fajn napapcali, pa potem odovinkali dalje do Mosta na Soči, od Tolmina do Idrije, pa do Logatca, potem pa klasika nazaj v Maribor.

Cesta Konjice - Bistrica - Maribor ... njami!

IBA, mi je potem Gody povedal, da si bil ti (s svojo drago) na KTM-u, ki si nas v Konjicah dohitel.

Se mi je dozdevalo, ampak, ziher nisem bila.

Ja, res, družba je bila odlična, Gody, Vuk in Vangec, pravi kameradi ste! :OK:

Sploh je bil včeraj moj dan, tako odlično sem se počutila v vaši družbi, da sem lahko celo vaš tempo sledila brez težav in furca je bila res dinamična, hitra in adrenalinska.

In gospa Varadero, hvala za tisti tvoj odličen čaj! :winkiss:

Danči, hvala, da si mojemu Kwaku še včeraj luč zamenjal.

:hmm:

Prosim, srce, iz Vapovščine prevedi v slovenščino. :huh:

A nisi vidla one velike IBA nalepke na kufru;no potem,ko mi je prijazna sopotnica se prijazno nasmehnila in pomahala sem dokoncno pogruntal kdo bi to lahko bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi vidla one velike IBA nalepke na kufru;no potem,ko mi je prijazna sopotnica se prijazno nasmehnila in pomahala sem dokoncno pogruntal kdo bi to lahko bil.

Moja bi te še pobožala :yes: po čeladi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav užitkarji! Ja, res je bi IBA s svojo drago, ker ataIBA je bil solo na furi po Bosni - Vela Luka - pa Bosna ....do včeraj zvečer. MamaIBA je imela doma program čiščenja, likanja,... in takrat je rada sama :worship: . Sedaj pa doma crko ko konj, poln musklfibra (ko izmislio makedam, da mu jebem sve po spisku.... :rolleyes: ).

Evo fure:

  • 23. - 25. maj 2008 – 1987 km solo:dom - IBA Hoče - Ptuj - stara cesti za Zagreb – Kerestinec – Jastrebarsko - Karlovac - po makedamuza Popovič brdo – Banska Selnica – Lasinja – Gvozd – naravnost čez asvalt na Perno m.p. Maljevac – V. Kladuša – Cazin - Bihač - pred Mrkonjič gradom zavil desno za Mlinište - Glamoč – Livno – Tomislavgrad – Posušje – Široki brijeg (Lištica) – jug na Duboko mokro (makedam) – Hemziči – Ljubuški – Trebižat – Metkovič – Rogotin (prvo spanje) priporočam: na prvem štandtu desno na poti čez Rogotinski most proti Dubrovniku se je potrebno ustaviti, probati smokve, melone, travarico (sopotniki :whistle: ). Spanje je možno v Rogotinu, zgornje nadstropje hiše je stanovanje, prostora za 5 oseb (2x soba, 1x kavč v dnevni sobi). Mario, sin, ima za svojo dušo zrihtano konobo, kjer po želji pripravijo ..... (120 m stran od spanja). Dobro se je predhodno najaviti na tel.00385 98 907 9083. Spanje po osebi 10 EUR. Papico, ki jo znajo vrhunsko pripraviti (žabe, jegulje, roštilj, pršut, sir, viček za lizat.. .) cena pa je krepko nižja od normalne.
  • Drugi dan za Velo Luka - Karbuni // Dan za počitek in druženje s prijatelji.
  • Tretji dan ob 6 h krenil po makedamu iz Karbunov za Grščico – Prižba – Brna – Korčula – Orebič – Ston – Neum. V Neumu potegnil desno za Gradac – (pa po makedamu) Hutovo – Turkoviči – Ravno- levo na Ljubinje – Stolac – Berkoviči na Dabarskem polju – na sever Zovi Do – Nevesinje – desno za Gacko – Tjentište - Foča ob Drini – Goražde – Ustiprača – Rogatica – Sokolac – Han Pijesak – Vlasenica – proti Kladnju – Đurđevik – Gračanica – Doboj – Prnjavor – Laktaši – Gradiška – vzporedno z avtocesto Lipik – Pakrac – Kutina – Popovača – Ivanič grad – Lupoglav Sesvete – v Zagreb po Slavonski aveniji na Dubrovačko, mimo sejma na ac do Krapine (noč) - po stari cesti za Ptuj in domov. Prišel ob 22, 30.

mi lušte delaš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bi te še pobožala :yes: po čeladi :krneki:

He,he...kaj nisi rekel,da si se potepal po Hrvatiji...bi te v Jastrebarskem povabil na kak drink.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi vidla one velike IBA nalepke na kufru;no potem,ko mi je prijazna sopotnica se prijazno nasmehnila in pomahala sem dokoncno pogruntal kdo bi to lahko bil.

Ne, Vuk, nisem videla, če pa je bil ZA menoj!

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ja res smo se v Konjicah srečali :) Mislim, da naju je Gody takoj prepoznal.... Mutika ti si pa tak ožemala svojega Kawasakija, da te niti pozdravit nisem mogel :)

No midva z mojo sma dolgo tuhtala kam bi šla .... najprej sma imela plan it malo v goriška brda pogledat, če je že kaj češenj za rabutat... no ker sma bila bolj zaspane sorte se nikakor nisma spravila pravi čas na pot.... tako da je padel alternativni plan .... tak malo okoli... in sma šla v Olimju pogledat Jelenov greben in pol nadaljevala pot proti bizeljskem... seveda pri tabli Kumrovec 2 km nikakor nisem mogel it mimo... No vasica še stoji in je bila za dan mladosti prav lepo obiskana :) Pol sma se pa z KTMjem zagnala po gričevnati pokrajni vse do Sevnice (ker je ataIBA imel garmina, sem se parkrat zapeljal nekomu na dvorišče) res lepi kraji za enduro vožnjo.... v Sevnici papica in počasi domu... cca 210 km (predvsem po stranskih cestah)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Vuk, nisem videla, če pa je bil ZA menoj!

:unsure:

Upss....ja seveda, ce si spet tako sibala, da sem te komaj ulovil, pa mam skoraj dvojno tvojo konjenico. Mislim, starost = ludost :whistle: pol pa nas omladince zajebavate. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držimo danes windu pesti, da mu rata naredit strokovni izpit za zidarja.

menda je ja nardil, jaz sm tak pesti držal, da mam čist bele členke :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda je ja nardil, jaz sm tak pesti držal, da mam čist bele členke :unsure:

Ratalo, Zdrawc! Za support dobis pir, Vapotek pa 1 dcl Donata zaradi skepse.. okej, 2 dcl, ker sem dobre volje! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ratalo, Zdrawc! Za support dobis pir, Vapotek pa 1 dcl Donata zaradi skepse.. okej, 2 dcl, ker sem dobre volje! B)

Čestitamo :worship:

p.s. kaj si to delal vodenje, projektivo ali revidiranje (da vem kolko žejn moram prit na čago, ki jo boš pripravil :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: )

kelo pa fandl bom zram prneso, Vapotek bo pa pri mešalcu :worship: , rabimo še eniga ki bo fršolau :naughty:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ratalo, Zdrawc! Za support dobis pir, Vapotek pa 1 dcl Donata zaradi skepse.. okej, 2 dcl, ker sem dobre volje! B)

:worship:

Čestitke!

Lahko prideš tut v Mb častit. Jutri, recimo, ko imamo spet pri ML zbor.

Ob 20.00. Pa ne zamudit! :whistle:

Čestitamo :worship:

p.s. kaj si to delal vodenje, projektivo ali revidiranje (da vem kolko žejn moram prit na čago, ki jo boš pripravil :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: )

kelo pa fandl bom zram prneso, Vapotek bo pa pri mešalcu :worship: , rabimo še eniga ki bo fršolau :naughty:

Mast, tak se vun spoznaš, kot da si ti delal strokovni izpit in ne wind! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mast, tak se vun spoznaš, kot da si ti delal strokovni izpit in ne wind! :unsure:

Že pred davnimi leti, samo za štromarijo, ne za zidarijo...

Zato pa lahko za nagrado cele dneve in noči bluzim za računalnikom in rišem neke načtre :headbang: , ko se drugi z mopedi okol naganjate :evilgrin: .

Winde, dragi moj, zaj ko obvladaš zadevo, se bom jaz z tvojim čifom zmeno da boš lahko delo 25 ur nadan :evilgrin: , moped pa lahko meni prodaš :naughty: , poceni seveda...

... zato ker se premalo voziš in ni einfaran :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, dekle drago :winkiss: ,

zrihtaj mi VIP karto za lent, to ti zaj povem, ker po petih pirih ti bom pri Lipi zopet pozabo povedat...

..to je tista karta ko maš pijačo zastojn :worship: , drugo me itak nea zanima :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, dekle drago :winkiss: ,

zrihtaj mi VIP karto za lent, to ti zaj povem, ker po petih pirih ti bom pri Lipi zopet pozabo povedat...

..to je tista karta ko maš pijačo zastojn :worship: , drugo me itak nea zanima :naughty: .

Malo se umij, pa ti mojo posodim (itak spet ne bom imel cajta)... :( ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, recimo, ko imamo spet pri ML zbor.

Ob 20.00. Pa ne zamudit! :whistle:

Si moram opomnik nastavit, da nem spet pozabila.

Ampak itak pridema šele okrog 21ih.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brawo Wind :OK:

Čestitamo :worship:

kelo pa fandl bom zram prneso, Vapotek bo pa pri mešalcu :worship: , rabimo še eniga ki bo fršolau :naughty:

jaz za froulanje glih nism, je pol vse weglasto :blink:

sm pa za šajtrgo furat..............če bo treba pridem tud z Apijem :evilgrin:

kiperpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

Kakšen dan!

Če bo napoved držala, bo jutri vroče in to lahko pomeni prijeten večer na vrtu Mlade lipe.

Škoda le, da je ML nekajkrat dražja od Šentiljske ... ampak vseeno. Veselim se vas!

:hmm: Zakaj pa potem siliš nazaj k ML? So te tam že enkrat nesramno postavili na realna tla. Midva se tudi veseliva, da vas vidiva. Ni pa mi niti malo po volji, da "moram" kot klečeplazi politi cucek nazaj k ML. Pa še do Miškota ni fer.

Pa ne mi reči, da ima samo ML pod Pohorjem letno teraso. Povrhu pa šefica ML ne mara ne motoristov in ne motorjev.

Ajd čao :smoke:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zakaj pa potem siliš nazaj k ML? So te tam že enkrat nesramno postavili na realna tla. Midva se tudi veseliva, da vas vidiva. Ni pa mi niti malo po volji, da "moram" kot klečeplazi politi cucek nazaj k ML. Pa še do Miškota ni fer.

Pa ne mi reči, da ima samo ML pod Pohorjem letno teraso. Povrhu pa šefica ML ne mara ne motoristov in ne motorjev.

Ajd čao :smoke:

Ja, pa res!

Pridite na Karavaning!!! Tu mamo eno tako fajn gostilnico sredi gozda! Pa vsi majo radi motoriste in motorje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ki te zaj bote? Z Decafom bova v bližini se mi zdi pa nočeva bit tepena pri ML medtem ko bote vi to z prve kafane poleg gledali pri mrzlem piru.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zakaj pa potem siliš nazaj k ML? So te tam že enkrat nesramno postavili na realna tla. Midva se tudi veseliva, da vas vidiva. Ni pa mi niti malo po volji, da "moram" kot klečeplazi politi cucek nazaj k ML. Pa še do Miškota ni fer.

Pa ne mi reči, da ima samo ML pod Pohorjem letno teraso. Povrhu pa šefica ML ne mara ne motoristov in ne motorjev.

Stari moj, že dolgo nisem tega nobenemu rekel. Še moji, ko je rodila ne.....

SVAKA ČAST!!! :worship:

Seveda maš pir v dobrem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ki te zaj bote? Z Decafom bova v bližini se mi zdi pa nočeva bit tepena pri ML medtem ko bote vi to z prve kafane poleg gledali pri mrzlem piru.. :grrr

Pojma nimam. Se bo veliki boos MB sekcije, g. Vapo odločil in pravočasno še danes objavil.

Stari moj, že dolgo nisem tega nobenemu rekel. Še moji, ko je rodila ne.....

SVAKA ČAST!!! :worship:

Seveda maš pir v dobrem. :grim

Hvala.

Za pir velja samo, če plačaš Uniona. :whistle: :beer2:

A, veš, da se je J. Janši zelo poslabšalo zdravstveno stanje? Se je Šrota preveč najedel. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, veš, da se je J. Janši zelo poslabšalo zdravstveno stanje? Se je Šrota preveč najedel. :D

Janez noče it maširat,

Janez noče več basirat,

Janez noče stat na mir,

Janez kdo bo plačal pir ?

Totalna revolucija

za njega ni rešitev.

Janez kurvin sin

hoče samopotrditev.

:D

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!