Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pojma nimam. Se bo veliki boos MB sekcije, g. Vapo odločil in pravočasno še danes objavil.

Hvala.

Za pir velja samo, če plačaš Uniona. :whistle: :beer2:

A, veš, da se je J. Janši zelo poslabšalo zdravstveno stanje? Se je Šrota preveč najedel. :D

Ala ti vera :worship: to se vidi kdo je borec... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Čestitke!

Lahko prideš tut v Mb častit. Jutri, recimo, ko imamo spet pri ML zbor.

Ob 20.00. Pa ne zamudit! :whistle:

pridem jaz namesto......da vas mal :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zakaj pa potem siliš nazaj k ML? So te tam že enkrat nesramno postavili na realna tla. Midva se tudi veseliva, da vas vidiva. Ni pa mi niti malo po volji, da "moram" kot klečeplazi politi cucek nazaj k ML. Pa še do Miškota ni fer.

Pa ne mi reči, da ima samo ML pod Pohorjem letno teraso. Povrhu pa šefica ML ne mara ne motoristov in ne motorjev.

Ajd čao :smoke:

Veste kaj, zdaj pa enkrat za vselej povem, pa dobro preberite, kar piše. :evilgrin:

Po tistem neprijaznem dogodku pri ML lani si bil Šokac ti tisti, ki je predlagal drugo lokacijo. In potem še Star. In ostali.

Na Šentiljsko smo šli, ker je predlagal Vapo, ker je pač večina soglašala, smo šli tja. Jaz sem le obvestila.

Zdaj, ko je na Šentiljski zaradi lepega vremena škoda noter posedat, smo zadnjič prisotni o tem razpravljali in se odločili za poletno spremembo. In spet sem bila jaz tista, ki sem to pač le povedala, ker so me vsi prisotni prosili.

Zato, ker ljudje sprašujejo, kje se dobimo. Tudi od drugod, ne le iz Mb. Kot na primer greenninja.

In ja, Šokac, tudi meni ni všeč njihov odnos! Niti najmanj, niti malo in sploh ne!

Ampak, najlažje je komentirat, negodovat in celo meni rečt, da nekam silim.

Pa se zmenite, komu ni všeč ne tu, ne tam, zberite mnenja, ... kam pa gremo?

Naj padejo predlogi, pa povejte, kjer večini odgovarja.

Primerjajte cene, najdite prijazne ljudi, dobro postrežbo, lep vrt, da ne bomo smrdeli po cigaretih, da ne bomo smrdeli po hrani, mogoče pa bo celo kakšna gostilna blizu vsakemu domu ... pa povejte.

Vedno poudarim, da grem tja, kjer je večina, kjer so meni dragi ljudje.

In zato mi nikar ne obešat, da jaz silim kamorkoli.

Sem jasno in glasno rekla, da mi ne odgovarja pri ML, vendar ste zame pomembni moji ljudje, ne kelnerji in sorodniki motoristi. :angry:

Grem tja, kjer gre večina.

Don't kill the messenger!

Priznam, da me je tole kar malo razžalostilo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da me je tole kar malo razžalostilo. :(

Eh daj no, ne bit preveč čustvena. Meni se zdi, da ni na forumu stvari, ki bi me lahko razžalostila :D Je pa mnogo stvari, ob katerih se do solz nasmejim :D

Prideva najbrž danes tudi Nejkooo in jaz, morda celo moj ata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, zdaj pa enkrat za vselej povem, pa dobro preberite, kar piše. :evilgrin:

Po tistem neprijaznem dogodku pri ML lani si bil Šokac ti tisti, ki je predlagal drugo lokacijo. In potem še Star. In ostali.

Na Šentiljsko smo šli, ker je predlagal Vapo, ker je pač večina soglašala, smo šli tja. Jaz sem le obvestila.

Zdaj, ko je na Šentiljski zaradi lepega vremena škoda noter posedat, smo zadnjič prisotni o tem razpravljali in se odločili za poletno spremembo. In spet sem bila jaz tista, ki sem to pač le povedala, ker so me vsi prisotni prosili.

Zato, ker ljudje sprašujejo, kje se dobimo. Tudi od drugod, ne le iz Mb. Kot na primer greenninja.

In ja, Šokac, tudi meni ni všeč njihov odnos! Niti najmanj, niti malo in sploh ne!

Ampak, najlažje je komentirat, negodovat in celo meni rečt, da nekam silim.

Pa se zmenite, komu ni všeč ne tu, ne tam, zberite mnenja, ... kam pa gremo?

Naj padejo predlogi, pa povejte, kjer večini odgovarja.

Primerjajte cene, najdite prijazne ljudi, dobro postrežbo, lep vrt, da ne bomo smrdeli po cigaretih, da ne bomo smrdeli po hrani, mogoče pa bo celo kakšna gostilna blizu vsakemu domu ... pa povejte.

Vedno poudarim, da grem tja, kjer je večina, kjer so meni dragi ljudje.

In zato mi nikar ne obešat, da jaz silim kamorkoli.

Sem jasno in glasno rekla, da mi ne odgovarja pri ML, vendar ste zame pomembni moji ljudje, ne kelnerji in sorodniki motoristi. :angry:

Grem tja, kjer gre večina.

Don't kill the messenger!

Priznam, da me je tole kar malo razžalostilo. :(

Ne se jeziti, škodi, kaj pa je ena Šentiljska in ML proti celem življenju (na motorju :worship: ) , kaj šele proti večnosti!?

Danes se dobimo tam, ker bo drugače zmeda, pa se bomo zmenli, ko pravi štajerci. Če bo Bremzl prave volje, še šank razrežemo :kva2: , pa gremo.

lp Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, zdaj pa enkrat za vselej povem, pa dobro preberite, kar piše. :evilgrin:

.

.

Don't kill the messenger!

Priznam, da me je tole kar malo razžalostilo. :(

Draga moja :winkiss: . Ne sme te razžalostit :winkiss: . Dobro si pa napisala in imaš prav :worship: . Dodam, da ni važna gostilna, če smo družba, važen je občutek, da si dobrodošel in da so cene zmerne (pa da majo Ginesa :whistle: ???). Na Šentiljski smo se mi počutili OK (razen čikov :cry: ), ambijent mi je špica (razen čikov :doze: !!), vendar vrt je vrt. V kolikor bo pri ML kaj narobe, bomo čoporativno odšli v kakšno drugo...

Sicer pa nimaš zastonj svojega imena in ve se, kdo je kapo za prisrčna druženja :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: . Če te bo kdo jezil, ga bota moji krvoločni zverini....ve se kaj!!!!!!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja :winkiss: . Ne sme te razžalostit :winkiss: . Dobro si pa napisala in imaš prav :worship: . Dodam, da ni važna gostilna, če smo družba, važen je občutek, da si dobrodošel in da so cene zmerne (pa da majo Ginesa :whistle: ???). Na Šentiljski smo se mi počutili OK (razen čikov :cry: ), ambijent mi je špica (razen čikov :doze: !!), vendar vrt je vrt. V kolikor bo pri ML kaj narobe, bomo čoporativno odšli v kakšno drugo...

Sicer pa nimaš zastonj svojega imena in ve se, kdo je kapo za prisrčna druženja :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: . Če te bo kdo jezil, ga bota moji krvoločni zverini....ve se kaj!!!!!!!! :slap:

OBLJUBIM DA NE BOM VEČ KADIL V ZAPRTEM PROSTORU, KJER BOŠ TI :whistle:

NE, RES! :unsure:

OK. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh daj no, ne bit preveč čustvena. Meni se zdi, da ni na forumu stvari, ki bi me lahko razžalostila :D Je pa mnogo stvari, ob katerih se do solz nasmejim :D

Prideva najbrž danes tudi Nejkooo in jaz, morda celo moj ata.

Ne gre za forum, gre za nas, prijatelje. Za razliko od virtualnih sogovornikov se mi res družimo, saj veš.

Imaš pa prav.

:yes:

Ne se jeziti, škodi, kaj pa je ena Šentiljska in ML proti celem življenju (na motorju :worship: ) , kaj šele proti večnosti!?

Danes se dobimo tam, ker bo drugače zmeda, pa se bomo zmenli, ko pravi štajerci. Če bo Bremzl prave volje, še šank razrežemo :kva2: , pa gremo.

lp Robi

Saj se ne, ... itak sem se že skulirala. :P

Sva se tudi s Šokacem nekaj takega po telefonu pogovarjala ... zmenit se je treba. :OK:

Draga moja :winkiss: . Ne sme te razžalostit :winkiss: . Dobro si pa napisala in imaš prav :worship: . Dodam, da ni važna gostilna, če smo družba, važen je občutek, da si dobrodošel in da so cene zmerne (pa da majo Ginesa :whistle: ???). Na Šentiljski smo se mi počutili OK (razen čikov :cry: ), ambijent mi je špica (razen čikov :doze: !!), vendar vrt je vrt. V kolikor bo pri ML kaj narobe, bomo čoporativno odšli v kakšno drugo...

Sicer pa nimaš zastonj svojega imena in ve se, kdo je kapo za prisrčna druženja :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: . Če te bo kdo jezil, ga bota moji krvoločni zverini....ve se kaj!!!!!!!! :slap:

:rolleyes: Ja, res sta krvoločni! :D

ataIBA, :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem jaz namesto......da vas mal :winkiss: :winkiss: :winkiss:

No, me zanima, kdaj boš našla čas in ti bo res uspelo uresničit napovedi.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, zdaj pa enkrat za vselej povem, pa dobro preberite, kar piše. :evilgrin:

Po tistem neprijaznem dogodku pri ML lani si bil Šokac ti tisti, ki je predlagal drugo lokacijo. In potem še Star. In ostali.

Na Šentiljsko smo šli, ker je predlagal Vapo, ker je pač večina soglašala, smo šli tja. Jaz sem le obvestila.

Zdaj, ko je na Šentiljski zaradi lepega vremena škoda noter posedat, smo zadnjič prisotni o tem razpravljali in se odločili za poletno spremembo. In spet sem bila jaz tista, ki sem to pač le povedala, ker so me vsi prisotni prosili.

Zato, ker ljudje sprašujejo, kje se dobimo. Tudi od drugod, ne le iz Mb. Kot na primer greenninja.

In ja, Šokac, tudi meni ni všeč njihov odnos! Niti najmanj, niti malo in sploh ne!

Ampak, najlažje je komentirat, negodovat in celo meni rečt, da nekam silim.

Pa se zmenite, komu ni všeč ne tu, ne tam, zberite mnenja, ... kam pa gremo?

Naj padejo predlogi, pa povejte, kjer večini odgovarja.

Primerjajte cene, najdite prijazne ljudi, dobro postrežbo, lep vrt, da ne bomo smrdeli po cigaretih, da ne bomo smrdeli po hrani, mogoče pa bo celo kakšna gostilna blizu vsakemu domu ... pa povejte.

Vedno poudarim, da grem tja, kjer je večina, kjer so meni dragi ljudje.

In zato mi nikar ne obešat, da jaz silim kamorkoli.

Sem jasno in glasno rekla, da mi ne odgovarja pri ML, vendar ste zame pomembni moji ljudje, ne kelnerji in sorodniki motoristi. :angry:

Grem tja, kjer gre večina.

Don't kill the messenger!

Priznam, da me je tole kar malo razžalostilo. :(

Kriva si pa fertik !,

pa da bo v soboto slabo vreme tudi, pa da Drava dol teče tudi.... pa še kaj se najde...

zaj pa se nehaj sekirat, pa malo več pozitivne energije prosim, :friend1: pa eniga za tolažbo :004

OBLJUBIM DA NE BOM VEČ KADIL V ZAPRTEM PROSTORU, KJER BOŠ TI :whistle:

NE, RES! :unsure:

OK. :headbang:

Ne deri se!

Ne gre za forum, gre za nas, prijatelje. Za razliko od virtualnih sogovornikov se mi res družimo, saj veš.

Imaš pa prav.

:yes:

Saj se ne, ... itak sem se že skulirala. :P

Sva se tudi s Šokacem nekaj takega po telefonu pogovarjala ... zmenit se je treba. :OK:

:rolleyes: Ja, res sta krvoločni! :D

ataIBA, :winkiss: .

Šokaca pa k uhi pokni, saj je mlajši, kaj te ma za bluzit. Ga bo še lumpa narejzala cajt je da začne, saj je že mesnc dni vžejen

Lipo pa smo itak ži dvakrat (ali je blo trikrat?) vrei skup zlamali, enkrat je blo za cajta Titove omladine, enkrat pa malo po vojni. Res pa je da je šef te mel še prvo ženo (ki mu je potem vujšla) , tak da bi bil cajt da se tui toti pove kam se je priženla :evilgrin: Po stari Radvanjski navadi se mora v gostilni vsaki dve leti itak inventar mejat (pa ne samo inventar... :evilgrin: )

Se poznate tisto: nasilje porodi nasilje, torej vse za dober gostilniški pretep :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem en lep lahko noč. Bil lep večer z dobrim dodatkom iz 03 :worship: . Tak je praf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriva si pa fertik !,

pa da bo v soboto slabo vreme tudi, pa da Drava dol teče tudi.... pa še kaj se najde...

zaj pa se nehaj sekirat, pa malo več pozitivne energije prosim, :friend1: pa eniga za tolažbo :004

Ne deri se!

Šokaca pa k uhi pokni, saj je mlajši, kaj te ma za bluzit. Ga bo še lumpa narejzala cajt je da začne, saj je že mesnc dni vžejen

Lipo pa smo itak ži dvakrat (ali je blo trikrat?) vrei skup zlamali, enkrat je blo za cajta Titove omladine, enkrat pa malo po vojni. Res pa je da je šef te mel še prvo ženo (ki mu je potem vujšla) , tak da bi bil cajt da se tui toti pove kam se je priženla :evilgrin: Po stari Radvanjski navadi se mora v gostilni vsaki dve leti itak inventar mejat (pa ne samo inventar... :evilgrin: )

Se poznate tisto: nasilje porodi nasilje, torej vse za dober gostilniški pretep :worship:

Bremzl, ti si taki as ... :winkiss: ... vedno me v dobro voljo spraviš!

Nikar skrbi, pozitivne energije imam več kot dovolj, mi pa moje pregovorno potrpljenje trenutno na veliko požira preobremenjenost v službi ... res sem strašansko utrujena.

:(

Ja, lepo vas je bilo spet videt, marsikoga!

MATjuška, Pupa, BlueSpeed, ...

In dodatek iz 03, točno tako, kot je ataIBA rekel - tati, Zlati z ženo in še njun prijatelj ... fajn je bilo.

Zdaj, ko sem po prihodu domov še porihtala vse zaostalo delo (pranje, likanje ...) pa ne morem spat.

Grem še za službo delat.

Vi pa lepo spančkajte, toteki dragi in jutri bo spet nov dan!

Lahko noč!

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem skupaj. :yea2:

Včerajšnji večer pa je res bil fantastičen, pa kaj nas je bilo, svetovno. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem skupaj. :yea2:

Včerajšnji večer pa je res bil fantastičen, pa kaj nas je bilo, svetovno. :winkiss:

mali motozbor :rolleyes:

dobro jutro vsem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je blo kr fajn, ampak še vedno mi ni jasno, zakaj Mutika tak sili k ML. :?

Po moje res kasira provizijo, kaj se pač menimo... :whistle:

Dobro jutro banda! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa trijumfaši smo prevladovali :worship:

Logično, saj manj kot trije skupaj itak ne upate ven... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logično, saj manj kot trije skupaj itak ne upate ven... :alien1:

skuterašov tvojih let pa tako ni :004 ti naš samotni jezdec :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logično, saj manj kot trije skupaj itak ne upate ven... :alien1:

Vapo, ena za tebe :rolleyes:

• Dan ima 24 ur... v gajbi je 24 piv... TO NE MORE BITI SLUČAJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ena za tebe :rolleyes:

• Dan ima 24 ur... v gajbi je 24 piv... TO NE MORE BITI SLUČAJ!

Tudi če bi dan imel 25 "ur", bi bilo premalo!!! :D

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuterašov tvojih let pa tako ni

Seveda ne. Pri teh letih se večina umiri in nabavi kaj bolj letom primernega, umirjenega, brezveznega. Hmmmm, kak se že reče? Marvin2 pomagaj no malo, ktere znamke je že tvoj "motor"? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ena za tebe :rolleyes:

• Dan ima 24 ur... v gajbi je 24 piv... TO NE MORE BITI SLUČAJ!

ki te take kište prodajajo...... :unsure:

wčasih jih je res blo 25 :worship:

zdej jih je pa 20 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!