Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Toteki se nemrejo zmenit te pa naj pridejo v Qlandijo na Ptuj :grim

eh, kjulandija je v marpoki tui. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki se nemrejo zmenit te pa naj pridejo v Qlandijo na Ptuj :grim

Na selo pa res ne gremo na pijaco :devil: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ne delat razkola. Da se ne bo ponovila zgodba ljubljanske sekcije, ki se je razbila, ko so eni hodili v OTP drugi pa v OLP. Samo zato, ker se nismo mogli zmenit komu bolj zamerimo. Predlagam, da poleti vztrajamo v ML, pozimi pa na šentiljski v ilegali in protizakonito. Enim bolj odgovarja eno , drugim drugo. Vsem ziher ne bo vedno vse prav. Tak, da še enkrat: NE DELAT ZDRAH ZA ČISTO BREZVEZE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ne delat razkola. Da se ne bo ponovila zgodba ljubljanske sekcije, ki se je razbila, ko so eni hodili v OTP drugi pa v OLP. Samo zato, ker se nismo mogli zmenit komu bolj zamerimo. Predlagam, da poleti vztrajamo v ML, pozimi pa na šentiljski v ilegali in protizakonito. Enim bolj odgovarja eno , drugim drugo. Vsem ziher ne bo vedno vse prav. Tak, da še enkrat: NE DELAT ZDRAH ZA ČISTO BREZVEZE.

Ni zdrah....malo se hecamo tudi vmes... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jutri ne bom mogel povedati (delam popoldam), kje sem bil prejšnji teden:

24.: MB, Benetke, trajekt

25.: Igoumenitsa, Kalambaka (Meteora)

26.: Kalambaka, Ohrid

28.: Ohrid, Drač, Budva

29.: Budva, MB

5 motorjev, 5 motoristov + 2 sopotnici.

Vreme sončno, nobenih problemov (razen mene ;-)

Bravo, Star! Super ... kakšen problem pa si ti?

Gre kdo v naslednjem času v Lojza?
Jaz bi tudi nekaj malega rabil... :whistle:

Ja, jutri grem(o) ali pa v soboto, ... odvisno, kdaj dobijo naročeno robo in koliko se bo Danči pustil podkupit ... :whistle: !

Ej, ne delat razkola. Da se ne bo ponovila zgodba ljubljanske sekcije, ki se je razbila, ko so eni hodili v OTP drugi pa v OLP. Samo zato, ker se nismo mogli zmenit komu bolj zamerimo. Predlagam, da poleti vztrajamo v ML, pozimi pa na šentiljski v ilegali in protizakonito. Enim bolj odgovarja eno , drugim drugo. Vsem ziher ne bo vedno vse prav. Tak, da še enkrat: NE DELAT ZDRAH ZA ČISTO BREZVEZE.

Razkola? Ma, kaki razkol; ... kot je že Vuk povedal, hec je hec.

Saj smo te odrasli ludeki.

Jaz bom danes itak do večera na na 4. lokaciji ... :whistle: ... pisarna Narodnega doma Maribor. :evilgrin: Vse za narodov blagor. :angry:

Če bom še pri moči kamorkoli it, mi povejte, kje boste!

Imam pa predlog:

bi se danes še pri Mladi lipi dobili, da se res zmenimo v živo, ne tu preko foruma, pa se nam Ptujčani režijo :P ;

ampak pozor, če misli kdo z mopedom prit; ves asfalt, od šole pa vse do ML je gor vtrgan, cesta je eno samo gradbišče, prah in blato, pa promet poteka menjaje enosmerno ... je bolj primerno za endurce, kot za cestake.

Čeprav sem obljubila, kajne, Gody, da bom tiho, ne morem iz svoje kože in bom dodala:

smo tisti, ki res vsak teden, vsak torek zvečer pridemo na srečanje. AtaIBA in mamaIBA se iz Bistrce pripeljeta, redno, le redko manjkata. Tudi ko smo bili še ves čas pri ML, smo bili večinoma vsi ti prisotni. In potem dalje na Šentiljskinevemkolikože. Tudi Vuk in lady Kawasaki sta kar nekajkrat prišla tudi v zakajen pajzl. :worship:

Vedno bolj ko razmišljam, vedno bolj se strinjam s tistim, kar je zadnjič Šokac napisal.

Jaz sem definitivno ZA, da gremo nazaj na Šentiljskonevemkolikože, če ima zunaj tendo in klopi!

Tam je preprosto bolj prijazno!

In definitivno sem za to, da je potrebno razumeti in upoštevati mnenje vsakega. Imaš pa prav, Mačica, nikoli ne bo vsem prav.

Je pa res, da nas je kar precej, ki smo VEDNO (to pomeni NE le 1x ali 2x na dva meseca) ob torkih skupaj; bodisi pri ML, bodisi na Šentiljskinevemkoliko že. Mislim, da je že enkrat čas, da se res fiksno zmenimo. Pa da ne bo pomote; to ni nikakršen razkol. Brez veze je o tem govorit, ... ma, kaki razkol neki, če si skupina, ki se redno druži, izbere lokacijo, ki vsem ustreza. Tisti, ki pa tu in tam pridejo, iz kakršnegakoli vzroka že, se pač odločijo, če bodo z večino ali pa ne.

To je demokracija oziroma prosta izbira.

Zdi se mi, da smo vsi tisti, ki res redno in vsak torek pridemo na srečanje, celo urnike si tako prilagajamo, marsikaj planiramo, da je torek zvečer prost za srečanje totekov, da smo vsi tisti za Šentiljsko.

No, da vas čujem!

Ja, pa je res preklemansko res. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh okusov in želja. Nikoli ne moreš biti toliko prijazen, da bi vsem ustregel.

Mutika, uči se!

:(

Zdaj pa da grem dalje delat. Da bote Lent meli!

:ninja:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Muttilein - sag ga mamo...Lent...sem se glih zadnjic tam setal ;)

Jaz danes ne pridem, tolko da veste....pa je lahko v ML ali pa na Sentiljski. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :beer2: :beer2: :beer2: :grupni: Jaz sem danes tam, oz. zaj grem tja na pir! Čez 15

minut sem tam in dam za pir. Pol pa javim. Adijo.

Slabo oz. nikak. Klop in en senčnik med vrečkami flaš, zunaj ne strežejo nikakor, skratka ML.

Mutika :worship: , danes debata o sexu, pijači, opremi, travarici in morda novi lokaciji???? Določimo grupno. Pridemo v puni zasedbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo oz. nikak. Klop in en senčnik med vrečkami flaš, zunaj ne strežejo nikakor, skratka ML.

Mutika :worship: , danes debata o sexu, pijači, opremi, travarici in morda novi lokaciji???? Določimo grupno. Pridemo v puni zasedbi.

:eek: ... ups, tole pa njet dobro!

OK, ataIBA, preveril si, vsaka čast, torej krenemo dalje.

Če bo debata o vsem, kar si napisal, ziher pridem.

No, mogoče pa tudi o novi lokaciji ... :rolleyes: . Travarico bom pa ruknila, danes mi bo ziher hasnila! Še vedno sem v službi. :evilgrin:

@Muttilein - sag ga mamo...Lent...sem se glih zadnjic tam setal ;)

Jaz danes ne pridem, tolko da veste....pa je lahko v ML ali pa na Sentiljski. :whistle:

He, he, Vuk, ja, res ga imamo.

Festival Lent sem mislila. :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Festival Lent sem mislila. :whistle:

:winkiss:

Aja. :slap:

No, na Lentu je tudi en fajn lokalček, ki je last dveh motoristov; se lahko malce pozanimam... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. :slap:

No, na Lentu je tudi en fajn lokalček, ki je last dveh motoristov; se lahko malce pozanimam... :kva2:

Hmm...pa se fajn za papcat majo tam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal danes ni šlo skozi, smo imeli namen se malo ven zdivjat na kartingu pa se je 4km pred tem vlilo,

ker po mokrem ni dirke smo se lahko samo obrnili in šli domov.

Naslednji teden pa se kaj vidimo,upam. :unsure:

Pa lahko noč, Toteklanderi. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. :slap:

No, na Lentu je tudi en fajn lokalček, ki je last dveh motoristov; se lahko malce pozanimam... :kva2:

se ne rabis pozanimat :naughty:

mi2 z vukom 76 vse zrihtava. poznani teren :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, toteki ... po dolgem delovnem dnevu je pasalo malo med vas.

Pogrešala sem Vangeca in gospo Varadero, ampak družba je bila zelo fajn, vseh, ki pač najbolj vztrajamo. Deževalo je ko iz kabla, pa je bilo vseeno fajn!

ML ali karkoli že, najboljša je družba.

Lahko noč, toteki!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim lepo, če se do naslednjega torka zmenite kje se dobimo, ampak jaz v lokal, kjer je povprečna starost kelnerc 67, ne grem več!!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim lepo, če se do naslednjega torka zmenite kje se dobimo, ampak jaz v lokal, kjer je povprečna starost kelnerc 67, ne grem več!!! :grrr

:lol1: :lol1: :lol1: :xx: :xx: :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim lepo, če se do naslednjega torka zmenite kje se dobimo, ampak jaz v lokal, kjer je povprečna starost kelnerc 67, ne grem več!!! :grrr

Kaj je zaj? Te je strah, ker je 67 blizu 69 :evilgrin: ? Te so šele v letih :whistle: ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Še enkrat. Gre kdo v kratkem v Louisa?

:yes: Bojda danes po službi. Podrobnosti še sledijo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vapo, kot vedno ... fajn je klepetat s teboj. Še kdaj! No, vsaj tako, kot do zdaj. Najmanj 1x tedensko. Pa še dobro kavo dobim, hehe.

:whistle:

:yes: Bojda danes po službi. Podrobnosti še sledijo.

D.

Mhm, podrobnosti sledijo pozno ... :blush: ... nimam cajtaaaaa!

Danes gremo v Lojza izpred Narodnega doma Maribor med 17.00 - 17.30, odvisno, kdaj bosta Danči in Gody fraj.

Kaj kdo kaj rabi?

Povejte.

Po nakupovanju sledi podkupovanje. Dančiju moram častit polovico running sushija. Gody pa dobi ...hm, kaj dobi Gody? ... aha, :winkiss: .

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vapo, kot vedno ... fajn je klepetat s teboj. Še kdaj! No, vsaj tako, kot do zdaj. Najmanj 1x tedensko. Pa še dobro kavo dobim, hehe.

:whistle:

Mhm, podrobnosti sledijo pozno ... :blush: ... nimam cajtaaaaa!

Danes gremo v Lojza izpred Narodnega doma Maribor med 17.00 - 17.30, odvisno, kdaj bosta Danči in Gody fraj.

Kaj kdo kaj rabi?

Povejte.

Po nakupovanju sledi podkupovanje. Dančiju moram častit polovico running sushija. Gody pa dobi ...hm, kaj dobi Gody? ... aha, :winkiss: .

Artikel: 10003023... 3krat...bi prosil... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Artikel: 10003023... 3krat...bi prosil... :worship:

A to je 2l kanta za bencin ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vapo, kot vedno ... fajn je klepetat s teboj. Še kdaj! No, vsaj tako, kot do zdaj. Najmanj 1x tedensko. Pa še dobro kavo dobim, hehe.

:whistle:

Mhm, podrobnosti sledijo pozno ... :blush: ... nimam cajtaaaaa!

Danes gremo v Lojza izpred Narodnega doma Maribor med 17.00 - 17.30, odvisno, kdaj bosta Danči in Gody fraj.

Kaj kdo kaj rabi?

Povejte.

Po nakupovanju sledi podkupovanje. Dančiju moram častit polovico running sushija. Gody pa dobi ...hm, kaj dobi Gody? ... aha, :winkiss: .

Profi Dry Lube bi mel eno veliko piksno in eno malo piksno....ce se kaj pozabim sledi SMS na enega izmed svete trojice. :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profi Dry Lube bi mel eno veliko piksno in eno malo piksno....ce se kaj pozabim sledi SMS na enega izmed svete trojice. :whistle:

OK!

Zabeleženo.

Tudi za motoristeka.

Mačica, pošlji sms, če tega ne boš videla pravočasno!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim lepo, če se do naslednjega torka zmenite kje se dobimo, ampak jaz v lokal, kjer je povprečna starost kelnerc 67, ne grem več!!! :grrr

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!