Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

balkan furo mi bos povedal, ker julija je dopust. me mikajo čevcapi ves :naughty:

No problem, veš da se boma vse zmenla.

Tukaj pa sil ahko pogledate kaj dela Hilton ko mu je dolčas.

:photo: HILTONOVE BEDARIJE :photo:

Kdo ti je to delal? :whistle:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problem, veš da se boma vse zmenla.

Tukaj pa sil ahko pogledate kaj dela Hilton ko mu je dolčas.

:photo: HILTONOVE BEDARIJE :photo:

Kdo ti je to delal? :whistle:

mah saj ves. oni ko se mu roke tresejo pa vse mozne nalezljive bolezni ma. aja vozi staro sintisajzerco v Max. Aja Miranda te pozdravlja(to je ona toples tam spodaj :naughty: )

no odločitev da zdaj vsaki mesec en majhen tattoo pade :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki, banda motoristična, kako ste kaj?

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Lep dan še naprej vsem,Mutka tebi pa želim še prav poseben večer.

Hvala, Vangec ... in res je bil poseben večer.

Sicer smo mame hudo nekritično evforične ob pogledu na svoje hčere, ki se iz na pol odpiljenih bitij spremenijo v mlade dame v trenutku, ko nadenejo lepo obleko in elegantne čevlje, vendar sem kar žarela od ponosa ... Janja je bila ena izmed tistih, ki so to spremembo izpeljale elegantno, brez odvečnega kiča, dostojanstveno in s stilom.

Očitno je zelo dobro absolvirala, kar sem jo vsa leta učila: "Manj je več!"

Bila je čudovita.

:wub:

Ne bom se spuščala v razprave, če je dobro ali slabo, potrebno ali nepotrebno, da je valeta že skoraj mini maturantski ples. Prav malo mi je mar za pametovanje okoli tega, saj vsi vemo, da je to en velik biznis. Vem le to, da se je generacija naših otrok devetošolcev, s katerimi smo v petek starši praznovali njihov odhod iz osnovne šole, ob plesih in programu tako zabavala, da smo neizmerno uživali vsi.

:worship:

Sproščeno in z vidnim užitkom so nam demonstrirali zavidanja vredno znanje kar nekaj klasičnih plesov, dekleta elegantno, fantje sicer malo manj, ampak so brez tiste vidne zadrege plesali z izbranimi plesalkami, njihovi prisrčni, nasmejani obrazi in potem ples v noč, brez popadkov, da pa bi oni šli ne vem kam še vse, ... bili so res dobra generacija.

Lep večer fsem fkup, neom jamro da mam dosti dela :evilgrin: , ker to ži ena 3 mesce isto govori, jo bom pa pelo na no vrei furo ko bo lenta konec :worship:

:OK:

no odločitev da zdaj vsaki mesec en majhen tattoo pade :whistle:

:eek:

S tako frekvenco ti bo čez kmalu let placa sfalilo!

Kaj pa pol?

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer toteki!

V bližnji prihodnosti (odvisno od vremena in časa) planiram enodnevno turo do Grossglocknerja. Računam, da bi šel gor enkrat med tednom, tako da ne bi bilo gužve.

Prosil bi, da mi tisti, ki tiste kraje bolje poznate predlagate kakšno pot naj izberem. Ob enem bi izbral tudi pot čez Nockalmstrasse.

Seveda pa bom tudi morebitne družbe na poti zelo vesel.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer sosedje, kaj dogaja na Mariborskem koncu............. :whistle: :worship: :winkiss: :winkiss:

Pridi nas kaj pogledat :whistle:

Dobro jutro! :kva2: :kva1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dogaja na Mariborskem koncu............. :whistle: :worship: :winkiss: :winkiss:

Babe so voljne, pir pa hladn. Skratka nič novega..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vreme nas malo ..., ha?

Če me dolgo ne bo, te vete, da me ni. :evilgrin:

Dober večer toteki!

V bližnji prihodnosti (odvisno od vremena in časa) planiram enodnevno turo do Grossglocknerja. Računam, da bi šel gor enkrat med tednom, tako da ne bi bilo gužve.

Prosil bi, da mi tisti, ki tiste kraje bolje poznate predlagate kakšno pot naj izberem. Ob enem bi izbral tudi pot čez Nockalmstrasse.

Seveda pa bom tudi morebitne družbe na poti zelo vesel.

lp

Oj, Tom!

Škoda, da greš med tednom, ko za družbo delat ni cajta ... midva z Godyjem sva bila prejšnji vikend na Grossglocknerju, poglej v temo samo ali pa pri nas totekih par strani nazaj, ko smo o tem pisali. Če greš dovolj zgodaj je lahko čisto znosna enodnevna furca. Midva sva bila tam (spodaj) v treh urah.

Čudovito je!

Sicer pa, prvo nedeljo, ko bo res lepo vreme, zaradi Vapotovega elegantnega motorja, da ga ne zmoči dež, nameravamo spet gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, Tom!

Škoda, da greš med tednom, ko za družbo delat ni cajta ... midva z Godyjem sva bila prejšnji vikend na Grossglocknerju, poglej v temo samo ali pa pri nas totekih par strani nazaj, ko smo o tem pisali. Če greš dovolj zgodaj je lahko čisto znosna enodnevna furca. Midva sva bila tam (spodaj) v treh urah.

Čudovito je!

Sicer pa, prvo nedeljo, ko bo res lepo vreme, zaradi Vapotovega elegantnega motorja, da ga ne zmoči dež, nameravamo spet gor.

No, saj ni nujno, da grem med tednom, samo zaenkrat imam skoraj vse vikende zasedene. Če bom imel takrat čas, ko greste vi, pa se vam zagotovo pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo nedeljo, ko bo res lepo vreme, zaradi Vapotovega elegantnega motorja, da ga ne zmoči dež, nameravamo spet gor.

:blush:

Je pa res... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi nas kaj pogledat :whistle:

Dobro jutro! :kva2: :kva1: :kva2: :kva1:

ja glede na vreme me še nekaj časa ne bo, kajti zgoraj so čisto pobesneli......... :krneki: :krneki: :krneki:

se vidimo v kratkem......... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mas motor??? Meni je Hilton pravo, da si skutera kupo: :whistle:

ma kaki kupo, dobo poleg 5 kil pralnega praška :evilgrin:

Karlovačko : Puntigamer 1:0 :worship:

Danes pa

birra Ichnusa : Heineken :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaki kupo, dobo poleg 5 kil pralnega praška :evilgrin:

Karlovačko : Puntigamer 1:0 :worship:

Tu si pa malo zhajebal;mors napisat

Ozujsko/Karlovacko : Puntigamer...

Purgeri so ponosno na toto svojo Zujo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mas motor??? Meni je Hilton pravo, da si skutera kupo: :whistle:

zaj bom pa spet jaz vsega kriv. pa bom mogo za hektolitre pira dajat. bemti gate :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki, miškeci,

:winkiss: :winkiss: :winkiss: ...malo se slabo počutim, pa sem šla že spat, pa spet ne morem počivat, ker se preveč slabo počutim ... ko bom 100 let stara, bo definitivno boljše.

Bremzl, šuti! Brez neumestnih pripomb! :evilgrin:

:whistle: :P :winkiss:

No, saj ni nujno, da grem med tednom, samo zaenkrat imam skoraj vse vikende zasedene. Če bom imel takrat čas, ko greste vi, pa se vam zagotovo pridružim.

Glede na vremenske napovedi boš ti ziher fraj, ko bo preko vikenda lepo ... ti pošljemo znak, kdaj bomo spet lezli gor.

zaj bom pa spet jaz vsega kriv. pa bom mogo za hektolitre pira dajat. bemti gate :unsure:

Hja, tak je pač to. Usoda. :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo dobro jutro Totike inToteki! :grupni:

Kaj pa danes ko je torek? :010 :yea1: :010 :yea1: :010

Zvečer se vidimo :kva2: , ampak kam pa naj pridem? :? :blink:

Kaj pa če bi vse skupaj zaje..,pa bi šli v Areno pod Pohorje, za spremembo. :grim

Rečte kako na to temo.Pa ne zaj preveč :fight2: , čisto preprosto kdo je za in kdo ne,

ko pridem zvečer iz službe pogledam,preštejem glasove in vem kam grem na :beer1:

Hilton ti pa se spravi na bankomat, al pa se zapelji do debele Berte na banko,

pa Milko mi ne pozabi prinest. :P .)

Do večera pa vsem in vsaki posebaj :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo dobro jutro Totike inToteki! :grupni:

Kaj pa danes ko je torek? :010 :yea1: :010 :yea1: :010

Zvečer se vidimo :kva2: , ampak kam pa naj pridem? :? :blink:

Kaj pa če bi vse skupaj zaje..,pa bi šli v Areno pod Pohorje, za spremembo. :grim

Rečte kako na to temo.Pa ne zaj preveč :fight2: , čisto preprosto kdo je za in kdo ne,

ko pridem zvečer iz službe pogledam,preštejem glasove in vem kam grem na :beer1:

Hilton ti pa se spravi na bankomat, al pa se zapelji do debele Berte na banko,

pa Milko mi ne pozabi prinest. :P .)

Do večera pa vsem in vsaki posebaj :004

Jaz sem absolutno za. Kot bivši sosed poznam lokal zelo dobro in bil vedno zadovoljen. Tudi 2 x 4 tace imata znan poligon, zrak je svež, ni ropotanja, plac za parkiranje, skratka bomba in špica!

Torej za Areno glasujeta:

- ataIBA + :wub: - 2 glasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaki kupo, dobo poleg 5 kil pralnega praška :evilgrin:

Karlovačko : Puntigamer 1:0 :worship:

Danes pa

birra Ichnusa : Heineken :naughty:

So dobli po pički..............in to konkretno...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!