Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro toteki.

Lepo je blo včeraj vas srečat in poklepetat z vami, pa seveda tudi fura ni bla od muh :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro............ :naughty:

Mačica, lepo te je bilo videti........ :whistle:

Hvala enako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :ninja: in pozdrav vsem vam, dobrim ljudem :winkiss:

Fajn miting (mislim, da grem delat izpit za pilota), pri Orientu še zmeraj carska hrana, na poti domov pa sva srečala še Mačico :yes: (pa mogoče še koga :krneki: )

Skratka...lepa nedelja. Pa še na polju ob letališču, polnim motorjev in motoristov, mi je uspelo naladati na dvojčico moje lepe kobilice, samo pol leta mlajše, žal z MB registracijo :P Ima pa pol manj km-jev. Midve sva včeraj obrnili na 99000 :OK: Je bil sicer lastnik dvojčice rahlo prizadet ob dejstvu, da sem z drugo prišla jaz, ampak tak pač je :trance_33_sleep:

Aja - čez Sl. Bistrico videla sivega Adventure-ja pred nekim lokalom malo pred krožiščem. Iskreno upam, da ni bil ataIBA, ker potem mi bo res žal, da se nisva ustavila. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro en dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Tisti, ki se včeraj nismo ustrašili rahlega pršenja izpod neba, pa smo se zbrali na Tuševi pumpi (Bremzl, vsaj malo si prišel pogledat, res škoda, da nimaš cajta!), smo se vozili po sončku (Avstrija - le na Golici je bilo 10 stopinj, pa zgoraj malo megle) in si naredili res odlično furco! Na Golico smo iz Mb krenili preko Jurija, z Golice nazaj pa v Dravograd, od tam preko Črne in "the ceste" (saj ni več neki čudež) do Velenja, na Mozirje, pa do Logarske, vmes smo dobre ribice papcali, pa preko Pavličevega sedla (tam smo pobasali bmwslo-ja) na Jezersko (Pips, hvala za kremšnite :OK: ), uffff, kakšni ovinki, Dančiju in Godyju sem celo sledila brez zaostanka ( :worship: M3 so zakon, pa na moped niti pod razno več nobenih drugih gum!), potem pa do Kamnika, pa čez Črnivec, Gornji grad in nazaj proti Mozirju (bmwslo nam je častil sladico v super slaščičarni, smo že zastrupljeni za next time, hehe), potem pa smo se razpršili.

Mi trije (Danči, Gody in jaz) smo zvečer še vdarli debato pri Vangecih doma in tako zaokrožili res izjemno zanimiv dan.

In kje se najdemo v torek? :whistle: :P

Uf mamljivo je vse skup, sploh če bo lepo vreme. Če se mi bo uspelo vstat pravi čas, se vam mogoče pridružim.

Očitno ti ni ratalo ... :whistle: !

Dobro jutro toteki.

Lepo je blo včeraj vas srečat in poklepetat z vami, pa seveda tudi fura ni bla od muh :yea1:

Ojla, bmwslo!

Ja, super furca je bila!

Pa hvala za čokoladno kremo ... njami!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki se včeraj nismo ustrašili rahlega pršenja izpod neba......

Najlepša hvala, da ste mi povedali!!! :angry:

Zmente se med sabo, kdo bo v torek mel na grbi mojo pijačo!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :ninja: in pozdrav vsem vam, dobrim ljudem :winkiss:

Fajn miting (mislim, da grem delat izpit za pilota), pri Orientu še zmeraj carska hrana, na poti domov pa sva srečala še Mačico :yes: (pa mogoče še koga :krneki: )

Skratka...lepa nedelja. Pa še na polju ob letališču, polnim motorjev in motoristov, mi je uspelo naladati na dvojčico moje lepe kobilice, samo pol leta mlajše, žal z MB registracijo :P Ima pa pol manj km-jev. Midve sva včeraj obrnili na 99000 :OK: Je bil sicer lastnik dvojčice rahlo prizadet ob dejstvu, da sem z drugo prišla jaz, ampak tak pač je :trance_33_sleep:

Aja - čez Sl. Bistrico videla sivega Adventure-ja pred nekim lokalom malo pred krožiščem. Iskreno upam, da ni bil ataIBA, ker potem mi bo res žal, da se nisva ustavila. :alien1:

Opala!

:eek:

99.000 km!!! Kapo dol ... mislim, da bom jaz še kar nekaj let motorirala, da bom prilezla do tolikšnega števila km ... saj si že prava moto-veteranka s to svojo Africo! Se boš sploh še vozila z nami, amaterji? :whistle: :P :winkiss:

No, lepo, da ste uživali na mitingu, mi smo v soboto žal nabasali na slabo vreme in ne toliko atrakcij, zato jaz ne bom šla delat izpita za pilota. A je bilo kljub temu svetovno.

Lep dan in upam, da se kdaj spet kaj vidimo.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala, da ste mi povedali!!! :angry:

Zmente se med sabo, kdo bo v torek mel na grbi mojo pijačo!!! :grim

:eek:

Saj je Gody objavil!

Ups, ... :cry: ... rahel kratek stik v komunikaciji.

Se pa ves čas menimo za GG, naslednji vikend, en dan, ko bo (če bo) lepo vreme. Res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepo, da ste uživali na mitingu, mi smo v soboto žal nabasali na slabo vreme in ne toliko atrakcij, zato jaz ne bom šla delat izpita za pilota.

Ti ne ti :evilgrin: ...

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala, da ste mi povedali!!! :angry:

Zmente se med sabo, kdo bo v torek mel na grbi mojo pijačo!!! :grim

Stari, če ti povem, ob kaki nečloveški uri se je blo treba vstat, boš srečn, da te nis(m)o klicali (če že prebrat ne znaš)... :whistle:

D.

PS: Kak pa kaj :alien1: ? So se že pomirili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Kak pa kaj :alien1: ? So se že pomirili?

Mah, sicer mi več ne gušijo z laserji, mi pa zadnje cajte neke čudne sms-je pošiljajo. Pojma nimam kaj mi hočejo povedat, ampak je sigurno ful grozno. :(

Me pa zanima, koji kurac jim je dal mojo telefonsko!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sicer mi več ne gušijo z laserji, mi pa zadnje cajte neke čudne sms-je pošiljajo. Pojma nimam kaj mi hočejo povedat, ampak je sigurno ful grozno. :(

Me pa zanima, koji kurac jim je dal mojo telefonsko!!! :angry:

Ziher te pecajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne ti :evilgrin: ...

:winkiss:

:evilgrin: ja, presneto, ... slabi vplivi!

:angry:

No, če bi pa to resnično ratalo, te sn pa jaz pecikl!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher te pecajo...

Veš kak pravijo, dober glas seže v deveto vas........zakaj konec koncev ne bi tudi v drugo osončje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako :)

bila sem tako sesuta, da niti pod razno nisem prišla v BTC na zaključek.............ko je šla metla mimo sem jo lepo popihala spat,

pa še Jure je bil čisto gotov, da sva oba obnemogla spala kot ubita, kaj čmo........... :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn miting (mislim, da grem delat izpit za pilota), pri Orientu še zmeraj carska hrana, na poti domov pa sva srečala še Mačico :yes: (pa mogoče še koga :krneki: )

Kje smo se pa srečali? Upam, da sem vaju pozdravila, ker na koncu se mi več ni dalo niti roke dvigovat, ko je blo tolko motoristov na cesti, da bi lahko mela celi cajt roko gor.

Pa lahko bi me ustavila, pa bi šli na kakšno kofico, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa! :krneki:

Geiger, nisi seznanjen z novo kandidatko, ki naj bi se pridružila naslednjeletni avanturi učenja frčanja po luftu ... vprašaj Godyja!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje se najdemo v torek? :whistle: :P

Predlagam Radence :worship:

Lahko malo vzhodni kraj štajerske pogledamo.

Najlepša hvala, da ste mi povedali!!! :angry:

Zmente se med sabo, kdo bo v torek mel na grbi mojo pijačo!!! :grim

Ravno to sn mislo, ko sn reko Radence :headbang:

p.s. če bi šli v Rogaško bise itak posral ko bi se Donata nažrl

:eek:

Saj je Gody objavil!

Ups, ... :cry: ... rahel kratek stik v komunikaciji.

Se pa ves čas menimo za GG, naslednji vikend, en dan, ko bo (če bo) lepo vreme. Res.

1. morta protokole prav naštimat (ti bo že Gody razložo), če ne pa mene pokličta bom kabl potegno :worship:

2. Če se na GG -ju dobimo lahko mojo Husqvarno zram zemem samo morm ketno dabrusit da bo dobro rezala (po šanku) :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Ti ne ti :evilgrin: ...

:winkiss:

Zakaj pa ne?

Midva pa! :krneki:

popravek: mi trije :worship:

menjam stariga res steriga KLR-a za novo Cesno ali Pipera

Kaj so ta vikend v MB imeli aviacijo?

Eh brezveze, ne jem perutnine. :P

Jaz tui ne, samo svija bol težko po lufti leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :ninja: in pozdrav vsem vam, dobrim ljudem :winkiss:

Fajn miting (mislim, da grem delat izpit za pilota), pri Orientu še zmeraj carska hrana, na poti domov pa sva srečala še Mačico :yes: (pa mogoče še koga :krneki: )

Skratka...lepa nedelja. Pa še na polju ob letališču, polnim motorjev in motoristov, mi je uspelo naladati na dvojčico moje lepe kobilice, samo pol leta mlajše, žal z MB registracijo :P Ima pa pol manj km-jev. Midve sva včeraj obrnili na 99000 :OK: Je bil sicer lastnik dvojčice rahlo prizadet ob dejstvu, da sem z drugo prišla jaz, ampak tak pač je :trance_33_sleep:

Aja - čez Sl. Bistrico videla sivega Adventure-ja pred nekim lokalom malo pred krožiščem. Iskreno upam, da ni bil ataIBA, ker potem mi bo res žal, da se nisva ustavila. :alien1:

Če misliš v luft, ti je moj dečko IBA prvi naslov za informacije (jadralni pilot, na mitingu s kolegom izvajal akrobacije :worship: ). V soboto sem bil na mitingu bolj kratek čas - do deža, v nedeljo zjutraj zvedel, da mi je star družinski prijatelj in veteran med piloti Polda Koren - Keks (še bila skupaj dopoldne na mitingu), ugasnil. Našli so ga zvečer v njegovem avtu. Srce, ki je bilo že opešano, mu je zastalo na placu, kjer je bil vsa leta najraje. Starosta pilotov, mentor mnogim, zaradi njega je moj dečko prešaltal iz paraglidinga na jadralna letala, siva eminenca športnega centra in eno najbolj zlatih nepokvarjenih bitij, ki jih poznam. Sezulo nas je in nedelja je bila posvečena njemu. Ponosen sem, da je svojo pilotsko kariero pred leti zaključil tako, da me je vzel na svoj zadnji let, zadnje pilotiranje.

Motorčki so počivali, noben mojih ni bil zunaj, razen oranžnega KTM-a, ki je bil od petka s sinom na letališču.

LP in jutri se vidimo pri Areni :unsure: , plizzzzz :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc, v MB prides, pa se ne predstavis...kak te naj vem keri si ti ;) :whistle:

Če pa si tak potihem in predvsem nahitro odišo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bila sem tako sesuta, da

prej bi šla v nedeljo spat,....ne pa da še ob poltreh kolovratiš po blatu :whistle: :P .)

.........po kakem naklučju se srečamo :OK:

PS: naslednjič si mi pir dožna, ker si me po krivem obtožla.......KLIK52.post......od sekiranja celo noč nisem spal, pa še zjutraj mi je blo slabo :alien1:

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!