Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobrojutrovsem :winkiss:

AtaIBA - iskreno sožalje ob izgubi.

Kaj so ta vikend v MB imeli aviacijo?

Eh brezveze, ne jem perutnine. :P

...kure samo loviš ,tak, za šport .)

Kje smo se pa srečali? Upam, da sem vaju pozdravila, ker na koncu se mi več ni dalo niti roke dvigovat, ko je blo tolko motoristov na cesti, da bi lahko mela celi cajt roko gor.

Pa lahko bi me ustavila, pa bi šli na kakšno kofico, ne?

Nekje malo pred Konjicami...Pa tudi midva sva bila že pozna za domov, in tudi ni bilo neke hude vročine :wacko:

Mutika, PUSSA :winkiss: ... Janja je bila REEES LEPA :OK: , se vidi, da je po mami .)

Aja, Vapo, da te ne bo? No, danes imam pa jaz dober namen pridet. Te lahko nadomeščam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Vapo, da te ne bo? No, danes imam pa jaz dober namen pridet. Te lahko nadomeščam?

Vsaj eno ali raje kar dve kišti piva bo treba spit (za pravo nadomeščanje)... :naughty:

Popravljeno . Popravil Geiger Sturzflug
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Vapo, da te ne bo? No, danes imam pa jaz dober namen pridet. Te lahko nadomeščam?

Mogoče pa vseeno pridem... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Vapo, da te ne bo? No, danes imam pa jaz dober namen pridet. Te lahko nadomeščam?

Ki se te Vapo upa manjkat.

Dobi podpis za ateju nest, pol pa tak veš kaj se zgodi, glede na to kaki je njegov ata (podpis).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej bi šla v nedeljo spat,....ne pa da še ob poltreh kolovratiš po blatu :whistle: :P .)

.........po kakem naklučju se srečamo :OK:

PS: naslednjič si mi pir dožna, ker si me po krivem obtožla.......KLIK52.post......od sekiranja celo noč nisem spal, pa še zjutraj mi je blo slabo :alien1:

bogi, bogi.... :winkiss: :winkiss: .................ja res sem te obtožila, da nisi čisto pri ta pravi, ker si šel ob 3 zjutraj za Ptuj :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

drugače sem pa šla spat ne ob treh zjutraj temveč ob treh popoldan, ja treba je zdržat :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no odločitev padla kje bi se naj danes dobili, glede da dezuje :unsure:

oz kje mi boste lahko pivo plačali se sprasujem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no odločitev padla kje bi se naj danes dobili, glede da dezuje :unsure:

oz kje mi boste lahko pivo plačali se sprasujem :naughty:

Danes dežuje, zato se dobimo na Šentiljski c.. :evilgrin:

Pa še Vapo bo za kakšno minutko ali dve lahko prleto si zraven mene očke odpočit. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dežuje, zato se dobimo na Šentiljski c.. :evilgrin:

Pa še Vapo bo za kakšno minutko ali dve lahko prleto si zraven mene očke odpočit. :blush:

Jaz sem tudi za Šentiljsko :whistle:

AtaIBA, obljubim da bom kadil v predsobi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v nedeljo zjutraj zvedel, da mi je star družinski prijatelj in veteran med piloti Polda Koren - Keks (še bila skupaj dopoldne na mitingu), ugasnil.

Oh, hudo, ataIBA, sočustvujem ob tvoji izgubi.

:(

Oj, toteki dragi, :winkiss: , upam, da se imate fajn na Šentiljskinevemkolikože, mi je pa všeč, da ste tam, ker je res slabo vreme.

Ko bo naslednji torek lepo, pa spet pri Areni, kajne?

Če ne bom v službi, kot danes ... grrrrr. Če ne bi bilo tega Lenta, bi bila zdaj z vami. :unsure:

Zdaj pa grem domov, tak sem sesuta, da res ne morem prit tja.

Lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, PUSSA :winkiss: ... Janja je bila REEES LEPA :OK: , se vidi, da je po mami .)

Ja, res je bila lepa ... hvala!

Tudi tebi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj zvecer pa res ni blo slabo vreme...pri Pohorski kavarni je bilo prav prijetno sedeti zunaj. Prav skoda bi blo bit zdaj v zakajenem prostoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Včeraj mi je pado cuker, napadla revma, nagajala zgaga, zgrabo spanec, privabo fuzbal,... in naredo sn plavega :wacko: . Popravek sledi. Bo pa vikend :010 . Nekam daleč me vleče :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Pohorski kavarni je bilo prav prijetno sedeti zunaj.

Ne bom hodil v lokal, kombinacijo kavarne in slaščičarne. Prvič ker načeloma ne pijem kave, drugič ker nikoli ne jem tortic. Poleg vsega, mi pa res ni en kup mariborskih oz. pekrskih šminkerjev ala Domen Kumer za gledat... :glare:

Samo še čakam, da pride kdo z idejo, da bi se začeli v Aveniji dobivat!

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom hodil v lokal, kombinacijo kavarne in slaščičarne. Prvič ker načeloma ne pijem kave, drugič ker nikoli ne jem tortic. Poleg vsega, mi pa res ni en kup mariborskih oz. pekrskih šminkerjev ala Domen Kumer za gledat... :glare:

Samo še čakam, da pride kdo z idejo, da bi se začeli v Aveniji dobivat!

Njega ne rabis gledat, njega mam jaz za popestritev in ce nam slucajno kdaj zmanjka smesnic s elahko njemu smejimo.

No pa saj te ni noben silil k obisku Pohorkse kavarne;saj vemo,da si pravi biker in ne hodis v taksne lokale. Aja v ML majo tudi tortice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kako mi je žal, da nisem včeraj več zmogla prit na Šentiljsko in čveketat z vami ... je bilo bojda fajn, sem zvedela iz prve roke. :wub:

Zdaj, ko vse dni čepim v službi, dejlam in dejlam, pa nimam časa za nič drugega, se mi svet na trenutke odpira tudi v kakšni drugi perspektivi, ne le v moji lastni ... in vam bom napisala, kar se mi že nekaj časa muva po glavi.

Zadnjič se mi je zdelo, da nam je bilo prav luštno pri Areni. In vedno mi je bilo fajn na Šentiljskinevemkolikože, pa mi gre cigaretni dim pošteno na jetra. Ampak, če moji prijatelji pokadijo kakšen cigaret, mi to krepko dol visi, saj uživam v njihovi družbi.

Ker tam je domače, sproščeno, ker smo mesece hodili tja, pa se ful fajn imeli in res ne vidim razloga, da pa zdaj naenkrat ne bi smrdela po cigaretnem dimu, če sem prej vsak torek, več kot pol leta.

K Mladi lipi ne grem, ker mi je bolj všeč pri Areni, v tistem zelenju, sploh zdaj, ko bo lepše vreme.

Sama s seboj sem razčistila, kam bom ob torkih zvečer hodila. :trance_33_sleep:

Če bo lepo vreme, bom šla k Areni.

Če bo pa slabo vreme, pa na Šentiljskonevemkolikože, pa pika.

Jeseni, ko bodo večeri mrzli in neprimerni za posedanje zunaj, pa bom spet šla na Šentiljskonevemkolikože.

In poznam kar nekaj totekov, ki jim je pač vseeno, kje so, glavno, da so s prijatelji.

Kdor razmišlja enako, s tem ne bi smel imeti nikakršnih težav.

Zdaj, ko je moj prosti čas stisnjen na kakšne pol urce na dan z mojim dragim :wub: , pa na kakšen "že na pol v komi razgovor" z otrokoma zvečer, ko se totalno sesuta privlečem domov, da lahko naslednji dan ob 6h ponovno vstanem in grem nazaj na 14 in več-urno tlako, pa ne vidim drugačnega delavnika tja do 12. julija, sem se krepko zamislila ... prav butasto se mi zdi takšno iskanje dlake v jajcu!

Pa Mlada lipa, pa Šentiljska, pa Arena, pa Pohorska kavarna, pa cigaretni dim, pa to, pa ono, pa tretje ... bullshit!! :angry: :evilgrin:

Komu je do dobre družbe, mu bo en drek mar, kje je. Najbolj hecno pa je to, da smo vsi, ki smo bili v glavnem vsak torek zbrani na Šentiljski, še naprej zbrani ob torkih, recimo pri Areni.

In mam poln kufer nekakšnega natezovanja v stilu ... "kam pa gremo ta torek?" :angry:

Zase vem, da če mi obveznosti dopuščajo, grem s tistimi, ki jih imam rada. Pa če so kadilci, evnuhi, budisti, dvoživke ali toteki.

Pa imam kup obveznosti, verjemite.

Naj vam bo lep večer, jaz pa ga bom preživela v službi, kar pa niti ni tako slabo. Rada imam to svoje delo. Festival dobiva obliko, postaja otipljiv. Oder in tribune nastajajo, mi se utapljamo v delu, svet prihaja k nam.

Zadnjič sva z direktorjem listala po debelem zvezku programa Festivala Lent 2008 in je rekel:"Pa sploh kdaj pomisliš, da se pravzaprav sami niti ne zavedamo, kako veliko stvar delamo?"

In res je tako. Res se mi niti sanja ne, da vse to delo, ki ga vlagamo v ta ogromen projekt, rodi nekaj velikega. Pa nas je manj kot 30, ki sestavljamo srčiko organizacije. Sproduciramo največji festival v državi in festival, ki je leto za letom izmed nekaj tisoč festivali izbran med prvih 50 najbolj prepoznavnih v Evropi.

Preveč smo dovzetni za kritiziranja tistih, ki iščejo dlako v jajcu. Zato nam misel, da delamo nekaj zares velikega, ni čisto domača. Vendar, treba se je bo navaditi. Zaslužimo si!

No, če mogoče koga zanima ... Festival Lent

Zato se mi je ta naša debata o smrdljivem cigaretnem dimu in o bučnicah povzpela navrh glave! Res.

Odrasli smo in ne moremo pričakovati, da bomo vedni vsi z vsem zadovoljni.

Vse vas res iskreno podzravljam.

Vaša (pre)utrujena Mutika.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

In mam poln kufer nekakšnega natezovanja v stilu ... "kam pa gremo ta torek?" :angry:

Zase vem, da če mi obveznosti dopuščajo, grem s tistimi, ki jih imam rada. Pa če so kadilci, evnuhi, budisti, dvoživke ali toteki.

Pa imam kup obveznosti, verjemite.

Naj vam bo lep večer, jaz pa ga bom preživela v službi, kar pa niti ni tako slabo. Rada imam to svoje delo. Festival dobiva obliko, postaja otipljiv. Oder in tribune nastajajo, mi se utapljamo v delu, svet prihaja k nam.

Vse vas res iskreno podzravljam.

Vaša (pre)utrujena Mutika.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pa kdo te nebi imel rad... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: !

Žebljica na glavico kot po navadi in v tvojem neponovljivem stilu :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa saj te ni noben silil k obisku Pohorkse kavarne;saj vemo,da si pravi biker in ne hodis v taksne lokale. Aja v ML majo tudi tortice :whistle:

Glej stari, jaz hodim v lokale, kjer se dobro počutim. In dobro se počutim v lokalih, kjer je pozitivno vzdušje, kar v lokalih tipa avenija, pohorska, promenada in ostalo sranje ni. No ja, vsaj meni ne. Zakaj? Zato, ker se ne počutim dobro v lokalih, kamor se pubeci, z A4 formatom sončnih špeglov, letnik 2005 bekam stajl frizuro, roza srajčkami in "kurba me je danes fajn kojn nažgal" hojo, hodijo kazat s fotrovimi (izjeme izključene) avti.

Kaj pa vem no, mogoče sem čudak, ampak mi niti malenkost žal glede tega. B)

Stari, pa brez zamere, to je pač moje osebno mišljenje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam s seboj sem razčistil, kam bom ob torkih zvečer hodil. :trance_33_sleep:

Če bo lepo vreme, bom šel k Areni.

Če bo pa slabo vreme, pa na Šentiljskonevemkolikože, pa pika.

Jeseni, ko bodo večeri mrzli in neprimerni za posedanje zunaj, pa bom spet šel na Šentiljskonevemkolikože.

Amen :worship:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam s seboj sem razčistil, kam bom ob torkih zvečer hodil. :trance_33_sleep:

Če bo lepo vreme, bom šel k Areni.

Če bo pa slabo vreme, pa na Šentiljskonevemkolikože, pa pika.

Jeseni, ko bodo večeri mrzli in neprimerni za posedanje zunaj, pa bom spet šel na Šentiljskonevemkolikože.

Amen :worship:

Ajm uit ju bro! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lahko pa jaz predlagam lokacijo, kjer nas bodo veseli in se za moped je parklpac :naughty:

lega pobrezje rondo

ramzes pub(velika terasa, seveda pokrita in ne zapirajo ob 22 uri :whistle:

no meni pa dol visi kjerkoli smo, vglavnem da je druzba taprava. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lega pobrezje rondo

Pobrežje mi ni najbolj pri srcu, ker smo pred leti tja pobreške pičke fukat, pobreške pubece pa kloftat hodli. No ja, mogoče bi pa lahko spet obudili "spomine"... :P

no meni pa dol visi kjerkoli smo, vglavnem da je druzba taprava. :winkiss:

Glede tega se pa strinjam. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!