Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

zaželel si je kište pira, ki bi jo mel kar pod pojstlo

Kak te??? :eek: Jaz sem mu zadnjič ledeno hladnega prineso, pa ga ni htel. :( No ja, saj ni šou v nič, ampak vseeno... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te??? :eek: Jaz sem mu zadnjič ledeno hladnega prineso, pa ga ni htel. :( No ja, saj ni šou v nič, ampak vseeno... :blush:

Kurba kak si lejpi na oni sliki zgoraj......... :naughty: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba kak si lejpi na oni sliki zgoraj......... :naughty: :evilgrin: :whistle:

Saj ti tut ne zgledaš glih tak švoh, tak da če bi rad "black eight" našitek, sam pokliči. :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti tut ne zgledaš glih tak švoh, tak da če bi rad "black eight" našitek, sam pokliči. :blush: :P

A boš voz potegno al kaj........... :naughty: Ti fali pira ha, v toti vročini, pa bledeš okrog??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žejaaaaa :cry: . Pa kaj noben ne rabi nasveta o strešnih kritinah? Ni lepše debate ob kozarčku hladnega v naši sosednji oštariji :beer2: .

Najnovejši podatek izpred minutke. Vanga je tešč in čaka na operacijo rame. Po operaciji pokliče, zaželel si je kište pira, ki bi jo mel kar pod pojstlo :rolleyes: ... Saj ga bomo orng zalili, samo da se reši pizdarije. LP.

jaz pa se celi dan nisem mel kam dat :headbang:

mater mogo bom ti telefonsko pustit ataiba :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žejaaaaa :cry: . Pa kaj noben ne rabi nasveta o strešnih kritinah? Ni lepše debate ob kozarčku hladnega v naši sosednji oštariji :beer2: .

Najnovejši podatek izpred minutke. Vanga je tešč in čaka na operacijo rame. Po operaciji pokliče, zaželel si je kište pira, ki bi jo mel kar pod pojstlo :rolleyes: ... Saj ga bomo orng zalili, samo da se reši pizdarije. LP.

Mater, zaj to rečeš, sn pred pol ure šou skos Hoče pa me je tak na stran vlejklo (proti železnci), sn mislo da mam gumo prazno :evilgrin: , pa žejn sn tui bil, pa si nisn zrajto :headbang:

Kak te??? :eek: Jaz sem mu zadnjič ledeno hladnega prineso, pa ga ni htel. :( No ja, saj ni šou v nič, ampak vseeno... :blush:

Ka pa te, a si znjim rože zalil :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas je že kar nekaj zamorcev ... direktno iz pisarne vam želim vsem lahko noč, dragi moji, če pa me kakšen teden ne bo blizu, pa si pridite pogledat na Glavni oder, kaj sem spacala skupaj in zakaj sem tudi po 18 ur na dan v pisarni. :evilgrin:

Lepe sanje ... ga. Varadero, pozdravi Vangeca v mojem imenu.

Mislim na vse vas!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

toti glavni oder je tak brezveze zaj ko je neka glupa folklora toti tedn, jaz predlagam da drugo leto končno že ukinete pa date neke pametne koncerte, ne pa vsako leto tota glupa folklora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Piše vam ga. Varadero!

Vanga vas vse lepo pozdravlja. Še vedno iz bolnice. Jutri se bodo odločili, kaj z ramo. Najverjetneje bo operiran, ker mora bit zjutraj tešč. Nihče nič prav ne reče. V glavnem je že tisti stari Vanga, poln fint, dobre volje in optimizma.

Vam jutri kaj več napišem, ko izvem kaj bodo z njim.

Lep pozdrav od Vange in mene!

Ga. Varadero

Serbus ga. Varadero in Vanga!

Drži se, če so te operirali! Za medicinske sestre si že izpolnil vprašalnik?

Če nisi bil operiran napiši ( mislim seveda ga. Varadero ), da se dobimo pri tebi v Piđama baru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti glavni oder je tak brezveze zaj ko je neka glupa folklora toti tedn, jaz predlagam da drugo leto končno že ukinete pa date neke pametne koncerte, ne pa vsako leto tota glupa folklora :D

Ti 'čungalunga' pa nena tak govori, ker te lahko požvekamo! :angry: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti glavni oder je tak brezveze zaj ko je neka glupa folklora toti tedn, jaz predlagam da drugo leto končno že ukinete pa date neke pametne koncerte, ne pa vsako leto tota glupa folklora :D

Čuj nea ga seri. Plesal sn jo 8 let- približno tak :010 . In še mojo :wub: sn tam začopato. Najprej moja plesalka :whistle: , pol pa se jenavadla, da jaz vodim :evilgrin: (tudi laž je beseda bi rekel moj prijatelj Keks).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti glavni oder je tak brezveze zaj ko je neka glupa folklora toti tedn, jaz predlagam da drugo leto končno že ukinete pa date neke pametne koncerte, ne pa vsako leto tota glupa folklora :D

Če ti niso všeč plesi folklornih skupin na glavnem odru, pa si poišči zabavo na kakšnem drugem prizorišču: pri tolikšnem številu boš že našel nekaj zase.

V nobenem primeru pa folklora ni "glupa"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti niso všeč plesi folklornih skupin na glavnem odru, pa si poišči zabavo na kakšnem drugem prizorišču: pri tolikšnem številu boš že našel nekaj zase.

V nobenem primeru pa folklora ni "glupa"!

ja kakor komu, meni je, ker sn bil pred leti tam sn šou gledat in je blo to 3 ure mučenja, ne morn druga rečt...kar nekaj v glavnem...sej ne rečem tu pa tam je že lahko folklora, za vse okuse nekaj ne, ampak ne pa da je vsako leto in to kar cel teden nonstop na glavnem odru...to pa je že malo preveč...drugač pa edino kar mi je zanimivo na lentu je večerov oder, tam so včasih kake vrei skupine...sicer pa je vsako leto skor ista zasedba skupin praktično....lahko bi kaj osvežili program ne bi nič škodlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dobro jutro želim, pa da boste dan zalili s kakim hladnim pirom!

Sem slišala, da je bila včeraj bolj klavrna udeležba pri Areni ... pa tako lepo vreme je bilo!

:unsure:

Nič ne dé, bo pa naslednji torek bolj veselo.

Vanga bo danes operiran, mi je rekla gospa Varadero včeraj. Držimo pesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dobre in lepe misli za našega Vangeca. Držimo pesti, palce, fige....., še pir več sem pripravljen spit za njegovo zdravje. :beer1: Prejšnji teden sem se klatil po Hvaru. Ta teden sem žal popoldanski, in ga ne morem obiskat!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dobre in lepe misli za našega Vangeca. Držimo pesti, palce, fige....., še pir več sem pripravljen spit za njegovo zdravje. :beer1: Prejšnji teden sem se klatil po Hvaru. Ta teden sem žal popoldanski, in ga ne morem obiskat!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Eh, lahko bi prišel tudi kaj na Brač pogledat... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, lahko bi prišel tudi kaj na Brač pogledat... :P ;)

Sn te gledo iz Omiša prek....kake pizdarije pa ti delaš..... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kakor komu, meni je, ker sn bil pred leti tam sn šou gledat in je blo to 3 ure mučenja, ne morn druga rečt...

Če ti folklora na glavnem odru ni všeč, pa lahko greš 200 metrov ob Dravi Navzdol v Samsaro. Mogoče ti bodo folkrorne skupine, ki nastopajo tam, bolj ustrezale:

Seka Aleksić, Mile Kititč, Jelena Karleuša, Ceca,........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sončen pozdravček iz Lj.................... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Rocyju, Vapotu, Vangi in Lobotu pa Godyju pa en poljubček na lička, da navjo ženske hude na naju......... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn te gledo iz Omiša prek....kake pizdarije pa ti delaš..... :naughty: :whistle:

:kva2: :eek:

Lahko bi mi pomagat prišel, če si me že gledal... :P Npr. ko mi je pri base jumpu iz Vidove gore ob pristanku na Zlatnem ratu vtrgalo noht iz palca na desni nogi... ...ali pa vsaj koleno povezat, ko mi ga je spet "ven vrglo" pri šprintu po melišču iz Zmajeve špilje do Murvice... :P Eh, mi boš vsaj skije končno zrihtal, preden jih rja poje? :evilgrin: :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti folklora na glavnem odru ni všeč, pa lahko greš 200 metrov ob Dravi Navzdol v Samsaro. Mogoče ti bodo folkrorne skupine, ki nastopajo tam, bolj ustrezale:

Seka Aleksić, Mile Kititč, Jelena Karleuša, Ceca,........

očitno še nisi bil v samsari, tam je bolj malo teh naordnjakov edino tu pa tam če so kaki koncerti, drugač sta pa tam 2 prostora v enem se vrti bolj rap in hip hop v drugem pa tehno, house, itd...o kakem balkan cviljenju drugač ni ne duha ne sluha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno še nisi bil v samsari, tam je bolj malo teh naordnjakov edino tu pa tam če so kaki koncerti, drugač sta pa tam 2 prostora v enem se vrti bolj rap in hip hop v drugem pa tehno, house, itd...o kakem balkan cviljenju drugač ni ne duha ne sluha

A da ni??? :eek: Eh, te pa nea grem tja... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno še nisi bil v samsari, tam je bolj malo teh naordnjakov .......

Bil tam enkrat, ravno mile kitič cvilil.....

sicer pa imaš prav. Je prej izjema, da so taki v Samsari.

V onem lokalu, kamor hodi luzer Vapotek na Nikšičko pivo, so vsak vikend......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše vam ga. Varadero!

Evo, Vanga je prišel izpod noža. Vse je ok. Kaj več pa še sama ne vem. Hvala vsem skupaj( ne bom imensko, da ne bi koga nehote izpustila) za lepe želje. Ko bom vedla še kaj več pa se javim.

Lep pozdrav od obeh!

Ga. Varadero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!