Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Piše vam ga. Varadero!

Evo, Vanga je prišel izpod noža. Vse je ok. Kaj več pa še sama ne vem. Hvala vsem skupaj( ne bom imensko, da ne bi koga nehote izpustila) za lepe želje. Ko bom vedla še kaj več pa se javim.

Lep pozdrav od obeh!

Ga. Varadero

Pa mora bit! Pri toliko pozitivnih željah ne sme bit drugače. Moraš pa upoštevat, da je najboljše razgibavanje :beer2: in :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, dragi moji toteki, kako lepo vas je brat ... pa še lepše je slišat, da je Vangec dobro!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Car si, stari moj, komaj čakam, da gremo spet mofe kurblat!

Tak. Zdaj pa hitim dalje delat. Bolj bom pridna, prej bo tega festivala konec.

Moji folkloristi bodo razturali do sobote, potem pa le še papire šauflam.

:whistle:

Torej, Vapo in xr800, pade kakšna pijačka kakšen dopoldan v naslednjem tednu, ok? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, Vapo in xr800, pade kakšna pijačka kakšen dopoldan v naslednjem tednu, ok? :naughty:

Kaj pa jaz :cry: ? Pri vsej moji lepoti :doze: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Favs...;)...jaz bi tudi ze sel na dopust, pa sem mam tri tedne svicanja v sluzbi pred sabo, pol pa je na vrsti Korcula :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše vam ga. Varadero!

Evo, Vanga je prišel izpod noža. Vse je ok. Kaj več pa še sama ne vem. Hvala vsem skupaj( ne bom imensko, da ne bi koga nehote izpustila) za lepe želje. Ko bom vedla še kaj več pa se javim.

Lep pozdrav od obeh!

Ga. Varadero

Danes po dolgem času spet na forumu, pa prebereva o vajini nezgodi :(

Samo, da gredo stvari na bolje. Vanga, želiva ti, da čimprej okrevaš.

Ga. Varadero, tebi pa čim manj skrbi.

Upava, da se kmalu spet vidimo.

Hippo in Hippica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam enkrat, ravno mile kitič cvilil.....

sicer pa imaš prav. Je prej izjema, da so taki v Samsari.

V onem lokalu, kamor hodi luzer Vapotek na Nikšičko pivo, so vsak vikend......

men je vseeno al je balkan al je tehno, samo da je čaga pa da so dobre lulike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Lep dan vam želim!

Pa na Vangeca mislim ... po moje že klomotiri tam okoli pa išče nekaj hmeljskemu napitku podobnega. :whistle:

Kaj pa jaz :cry: ? Pri vsej moji lepoti :doze: .

Aaaaaa ... :unsure: ... le kako sem nate pozabila? :eek: No, beri in pridi! :winkiss:

Do torka ni blema....pol pa ŠOOOOLTAAAAAA......

Cool.

Ponedeljek.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaa ... :unsure: ... le kako sem nate pozabila? :eek: No, beri in pridi! :winkiss:

Cool.

Ponedeljek.

:worship:

:010 :010 :010 :beer2: :friend2: Jaz pa mam polepšan daaaann :winkiss: . Pridem, ko bo tvoja gužva mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste vsi veseli, prav je tak :worship:

Vangec, saj si se moral porihtat, če smo pa toooooooolkoooooo spili na tvoje zdravje :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: ...

Mutika vredu nastop včeraj na TV :worship: , apak zato boš častila enega rogatega :beer1:

AtaIba, nea se sekiraj delo krepi (krepa :evilgrin: ) človeka...

če bo vse vredi, popoldne malo kurblamo :grupni: , pol pa če me tedn dni nebo za čut, vete da sn ketno vtrgo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos toteki

ga. Varadero....še v mojem imenu pozdrawi Vango

vete da sn ketno vtrgo......

te pa lahko greš vsoboto dopoldne z menoj u Lipnico, grm glih po nowo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo toteki!

Piše vam ga. Varadero!

Evo, iz prve roke oz. ust. Včerajšnja operacija je uspela dobro, Vanga prihaja k sebi :worship: :worship: :worship: . Tak da bom jaz počasi to tipkovnico zopet prepustila njemu, ker bo verjetno prišel kmalu domov. Pa saj zdaj je pa že čas. Tak da, kmalu se zopet vidimo vsi skupaj.

Lep pozdrav od obeh!

Ga. Varadero!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo toteki!

Še zadnjič vam piše ga. Varadero!

Ja, prav ste prebrali! Vanga gre danes domov, tako da mu prepuščam tipkovnico! Operacija je uspela dobro, zdaj pa v domačo oskrbo! Jupi! :worship: :rolleyes: :naughty:

Lep pozdrav od mene, Vanga pa se vam bo tako v kratkem oglasil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo toteki!

Še zadnjič vam piše ga. Varadero!

Ja, prav ste prebrali! Vanga gre danes domov, tako da mu prepuščam tipkovnico! Operacija je uspela dobro, zdaj pa v domačo oskrbo! Jupi! :worship: :rolleyes: :naughty:

Lep pozdrav od mene, Vanga pa se vam bo tako v kratkem oglasil!

super :worship: :worship: ................zdaj pa samo dobra domača nega...............in bo kmalu na motorju......... :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo toteki!

Še zadnjič vam piše ga. Varadero!

Ja, prav ste prebrali! Vanga gre danes domov, tako da mu prepuščam tipkovnico! Operacija je uspela dobro, zdaj pa v domačo oskrbo! Jupi! :worship: :rolleyes: :naughty:

Lep pozdrav od mene, Vanga pa se vam bo tako v kratkem oglasil!

phew.gif :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operacija je uspela dobro, zdaj pa v domačo oskrbo! Jupi! :worship: :rolleyes: :naughty:

Sem se z doktorjem meno, pa je reko, da je skrajni cajt da gre domov, ker trpi za najhujšo obliko žeje in mu oni ne morejo pomagat. Ne bote verjeli, ampak narkoze mu baje niso mogli v žilo spustit, ker jo je prej spil!!! :P

Stari, rufni da gremo na "en" pir! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brawo Vanga....

toteki, ki vas lahk jutr zjutrej počastim z jupijem, bom lih tranzitiral preko gnilibora :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toteki, ki vas lahk jutr zjutrej počastim z jupijem, bom lih tranzitiral preko Maribora, mesta, kateremu se vedno znova čudim, kako je lahko tako čudovito... :whistle:

Mene lahko pri Arturju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brawo Vanga....

toteki, ki vas lahk jutr zjutrej počastim z jupijem, bom lih tranzitiral preko gnilibora :whistle:

...pa bos nasel brez navigacije? :whistle: Jaz bi Cockto. :blush:

Vangec, lepo da si spet doma. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toteki, ki vas lahk jutr zjutrej počastim z jupijem, bom lih tranzitiral preko gnilibora :whistle:

Ti bo šlo v enem dnevu :naughty: ? Mogoče bi blo dobro, da že danes kreneš na pot do Sl. Bistrice, "malo" prespiš, se strezniš :evilgrin: pa jutri dalje :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo toteki!

Še zadnjič vam piše ga. Varadero!

Ja, prav ste prebrali! Vanga gre danes domov, tako da mu prepuščam tipkovnico! Operacija je uspela dobro, zdaj pa v domačo oskrbo! Jupi! :worship: :rolleyes: :naughty:

Lep pozdrav od mene, Vanga pa se vam bo tako v kratkem oglasil!

Eh, še boš lahko pisala :evilgrin: in dopisovala. Samo, da bo ded doma na toplem. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se z doktorjem meno, pa je reko, da je skrajni cajt da gre domov, ker trpi za najhujšo obliko žeje in mu oni ne morejo pomagat. Ne bote verjeli, ampak narkoze mu baje niso mogli v žilo spustit, ker jo je prej spil!!! :P

Stari, rufni da gremo na "en" pir! :D

da ni to doktor o tebi govoril? :evilgrin: :whistle:

Vanga čestitke za uspešno operacijo :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene lahko pri Arturju :D

štima 8.30 bom tam

@Tboy - ni blema mam globus jodlarije 2008 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bo šlo v enem dnevu :naughty: ? Mogoče bi blo dobro, da že danes kreneš na pot do Sl. Bistrice, "malo" prespiš, se strezniš :evilgrin: pa jutri dalje :whistle: .

najbrž da, Bijstrca je v planu za nazaj grede, ko bodo v Gamsu ravno praw mrzli piri :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!