Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

si rato pravi režiser :worship: , vzamete še mene zravn za statista :naughty:

Ja-ne!Drugi teden je avdicija pri lipi :evilgrin: ...morda pa prideš v ožji izbor? :whistle: (pirdatipijemunijon) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, lej ga mali.Zdaj pa bi bil že cajt, da prideš na kaki drink. :winkiss:

Ja,zj mam nov motor...Zj bi res lahko,sam kaj k ni dnarja za bencin :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,zj mam nov motor...Zj bi res lahko,sam kaj k ni dnarja za bencin :P

bomo skup zmetali totih 20€ da bos nam lahko rundo plačal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...Kje se zdj ob torkih zbirate če smem vprašat :D Lp

Zdravo dečko. Čestitam za novi strojček :OK: . Drugače pa je ob torkih, če je lepo vreme Hotel Arena pod Pohorjem (spodnja postaja vzpenjače in malo naprej), če je vreme kilavo pa na Šentiljski.

Kak bi te toti Šentiljski vrt zrhitali :hmm: . Ti lepo vžgi do mene, pol pa bomo vidli (pokliči). LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak bi te toti Šentiljski vrt zrhitali :hmm: .

Elov

Malo udarniškega dela, pa malo penzlov, pa tako naprej pa ena dobra ventilacija ....pol pa sanjamo še naprej...

Uživajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za1x samo predogled :naughty:

Ciao!

Prijatelj moj :worship: Ze vceraj je dobro zgledalo na malem zasloncku, tukaj pa je se boljse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kristus, ko je vžgalo po strehah :cry: . In čeprav so po luftu letele lahke kritine, se jih bo po tem neurju tudi zmontiralo malo morje :headbang: . Človeška naivnost je neizmerna.... ne moreš pomagat vsem.

Jutri pa :beer2: čoporativno!!! LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki ... :cry: ...

jutri, ne glede na to, kakšno vreme bo, bom jaz kar lepo mirovala.

Včeraj sem doživela nesrečo, res veliko smolo - splet okoliščin, malo premalo previdnosti ali pa zgolj napačni centimetri ceste in na mokrem, gladkem asfaltu sem zdrsnila, motor je odneslo, mene pa vrglo. Na srečo ni bila velika hitrost, odnesla sem le s poškodovanim ramenskim sklepom in zlomljenim gležnjem.

Zagipsali so me in poslali domov.

Težko se premikam, bergle mi ne koristijo tako, kot bi morale, ker me boli rama ... bo že.

Pravijo, da bo v treh, štirih tednih dobro.

Srčno upam.

Krasno sem zrežirala začetek dopustov. Mogoče to, da je motor odnesel le praske, jaz pa sem imela neverjetno sečo, da ni bilo nasproti avtomobilov, lahko vso zadevo postavi v bolj pozitivno luč.

In vsaka čast ljudem, ki so se vozili mimo ... vsak je ustavil in vprašal, kaj in kako naj pomaga. Pomagali so, maksimalno. Ena gospa je pustila dežnik, da nismo na dežju čakali reševalcev. Neki gospod je pomagal Godyju, da so me spravili na varno, stran s ceste.

Vsaka čast tudi reševalcem iz Šmarij pri Jelšah, kot tudi mariborskim! :worship:

Sploh pa, s tem se boste vsi strinjali, vsaka čast našima Dančiju in Godyju :wub: , ki sta poskrbela za vse; motor je bil v garaži skoraj istočano, kot jaz v mariborski bolnišnici; kraj nesreče pofotografiran (cesta je na tistem odseku tako obupna, da sta policaja mrtvo hladno povedala, kako se tam dnevno prevračajo po suhem, kaj šele v deževnem vremenu) in za povrh še zdaj pri Godyju doma skrbijo zame, saj sem še čisto krevlasta in zaenkrat mi pomeni napor že pisanje teh nekaj besed ... želim vam res lep večer jutri, pa polagam vam na srce, ko vidim, kako se vozite in snemate in je videti super, bodite previdni. Le sekundica in lahko se konča kot pri meni z zlomljenim gležnjem ali pri Vangecu z zlomljenim vretencem, lahko pa bi bilo mnogo, mnogo huje.

Pozdravček vsem!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika :cry: , hvala bogu da ni hujše.

Welcome in the club :yea1:, klub je poln, drugih ne sprejemama. :smoke:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Mutika, to pa ni lepo slišat :cry: . Še dobro, da se je končalo, kot se je. Upam, da se hitro in dobro porihtaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejej Štajerci, dejte mal na svoje kosti pazit :wacko:

važn, da sta dobr odnesla, kosti se bodo zacelile. :grim

mutika in vanga, čimprejšne okrevanje vama želim :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejej Štajerci, dejte mal na svoje kosti pazit :wacko:

važn, da sta dobr odnesla, kosti se bodo zacelile. :grim

mutika in vanga, čimprejšne okrevanje vama želim :004

Soncy, hvala za lepe želje.Ti pošiljam enega velikega :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika!

Kaj te to je :eek: ? Da nemo naredli kakega malega sanatorija? Saj me je skoro kap. Drži se, če je kaj treba, zna se!!!!!!!!!!

:winkiss:

Pa hitro se daj pocajtat. Jutri kako rečemo po tlf. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam zdravilo...Če bi Mutika slišala da sm pr njej doma ko je ona nekje drugje...Bi začela šprintat ko nora domov... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,zj mam nov motor...Zj bi res lahko,sam kaj k ni dnarja za bencin :P

glavno da je za cviček... :worship:

Elov

Malo udarniškega dela, pa malo penzlov, pa tako naprej pa ena dobra ventilacija ....pol pa sanjamo še naprej...

Uživajte

boš delnice FR dobo, pa čez leto dni prospect, pa če boš pridn nekoč še member :worship:

te boš pa As

Mutika :cry: , hvala bogu da ni hujše.

Welcome in the club :yea1: , klub je poln, drugih ne sprejemama. :smoke:

tak zaj pa mamo par, bota lahko en tango zaplesala, ker za rockenrol sta preveč betežna :evilgrin:

ejej Štajerci, dejte mal na svoje kosti pazit :wacko:

važn, da sta dobr odnesla, kosti se bodo zacelile. :grim

mutika in vanga, čimprejšne okrevanje vama želim :004

..jebiga tudi najboljša kost se včasih zlomi...

Poznam zdravilo...Če bi Mutika slišala da sm pr njej doma ko je ona nekje drugje...Bi začela šprintat ko nora domov... :whistle:

..mali, vlak ti je odpelo...

..čeprav je tašča na bolniški, ma tamala vredi bodyguarde...

(vapotek, hilton,danči, gody...moja malenkost...)

nimaš šans..

razen da nas podkupiš.....

...smo glede na to da si za bencin na tesno, tudi za pijačo nimaš,na dolenjskem pa gre čviček proti koncu...

ne vem kak bo to ratalo

razen ta te mamo res radi in smo te vzljubili, kar pa moraš sam ugotovit in se pojavit...

..če si upaš :evilgrin:

za prespat ti bomo že najdli kaki kot :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika :cry: , hvala bogu da ni hujše.

Welcome in the club :yea1:, klub je poln, drugih ne sprejemama. :smoke:

Muti :cry: , jaz pa sem se pocasi ze veselil najine prve fure (cim hitreje okrevaj-ta! :yes: ).

Jah nic, grem pocasi po klubsko izpisnico; je baje polno... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga, Mutika,

to kar berem zadnje čase res ni lepo čitat :unsure: :unsure: ampak po drugi strani sta jo še kar dobro odnesla. Res držim pesti, da je tako. Ker kosti se pozdravijo, plastike pa poflikajo (lahko meni verjameta, ko mam že ful izkušenj s flikanjem tega in onega).

Res glavno, da sta še med nami in da bosta ozdravela in bomo potem šli spet na kako skupno furo.

PA NE SE MI VEČ LOMIT, NOOOOOOOOOO. TO BOLI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lep sončen pozdravček v deželo Mb........... :winkiss: :winkiss:

Mutika in Vanga................ :whistle: :whistle:

čimprej se pozdravita......... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav-....

Dajte ludi nehajte ga že srat no....

Sem v Italiji, pa berem take zadeve... dež in neurja, pol pa se še lomite.....

Čimprej se pozdravita oba do kraja, pa da se še midva kdaj pridruživa na kaki furci...

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika,želim ti ,da čim da čim prej okrevaš,da bomo lahko naredili kakšno skupno furo.

Vanga bo po dopustu že skoraj za na motor,ker bo dobil infuzijo ,malo drugače---velike doze karlovačkega :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!