Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Zdravo Mutika.

Jaz pa želim tebi in Vangi čimboljše okrevanje.lp :winkiss:

Hvala lepa! :worship:

Muti :cry: , jaz pa sem se pocasi ze veselil najine prve fure (cim hitreje okrevaj-ta! :yes: ).

Jah nic, grem pocasi po klubsko izpisnico; je baje polno... :whistle:

Jp, midva z Mutiko ti boma napisala izpisnico, samo novi moped nama moraš prit pokazat. :P .)

Želim ti veliko varno prevoženih km z novo zverino! :OK:

Vanga, Mutika,

to kar berem zadnje čase res ni lepo čitat :unsure: :unsure: ampak po drugi strani sta jo še kar dobro odnesla. Res držim pesti, da je tako. Ker kosti se pozdravijo, plastike pa poflikajo (lahko meni verjameta, ko mam že ful izkušenj s flikanjem tega in onega).

Res glavno, da sta še med nami in da bosta ozdravela in bomo potem šli spet na kako skupno furo.

PA NE SE MI VEČ LOMIT, NOOOOOOOOOO. TO BOLI.

Mačica, hvala za vzpodbudne besede.Se vidimo! :winkiss:

en lep sončen pozdravček v deželo Mb........... :winkiss: :winkiss:

Mutika in Vanga................ :whistle: :whistle:

čimprej se pozdravita......... :winkiss: :winkiss:

Lep pozdrav nazaj v deželo Štamprlov.Dajte se kaj videt, tu na našem koncu. :winkiss:

Lep pozdrav-....

Dajte ludi nehajte ga že srat no....

Sem v Italiji, pa berem take zadeve... dež in neurja, pol pa se še lomite.....

Čimprej se pozdravita oba do kraja, pa da se še midva kdaj pridruživa na kaki furci...

Lep pozdrav

D.

Hvala za pozdrave, uživajta na dopustu, pa varno pot domov.Furca pa ziher pade ko se porihtamo. :evilgrin:

Mutika,želim ti ,da čim da čim prej okrevaš,da bomo lahko naredili kakšno skupno furo.

Vanga bo po dopustu že skoraj za na motor,ker bo dobil infuzijo ,malo drugače---velike doze karlovačkega :beer2:

Vango mika že pred dopustom, da bi se malo pelal.Še dobro da me :wub: ne čuje, ker bi me tak

rahlo :fight1: Na dopustu pa bo itak zgledalo bolj tak :drunk: , jaz bom ta desni. :P .)

Lep pozdrav mopiki in varno, če boš kje na dveh kolesih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav nazaj v deželo Štamprlov.Dajte se kaj videt, tu na našem koncu. :winkiss:

obljubim, :winkiss: :whistle: da danes ne, drug torek pa velika možnost, če ne pa čez 14 dni,

ne bodi hud name Rocky, pridem po tisto zadevo..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mutika - šele dajle videl, kaj je blo :unsure: ........tudi taboljše kdaj rukne :whistle:

jebiga, sam da ni hujše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj mutika, pa ravno zadnjič si šla mimo moje službe, pa sem rekla, da te moram čimprej po koncu Lenta zahaklati, da greva na kavo, zdej pa to berem :unsure: :cry:

No.... glavno, da ni nič kaj bolj resnega :worship:

Pazi nase (če ne moreš, naj Gody lepo zate poskrbi :rolleyes: ), pa upam, da se kmalu spet postaviš na noge :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šentiljska danes. baje da bodo vreji kelnarce :closedeyes:

vapo tak ves da si danes ti navrsti za rundo, ker ti tistega od zadnjič ne odpustim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šentiljska danes. baje da bodo vreji kelnarce :closedeyes:

vapo tak ves da si danes ti navrsti za rundo, ker ti tistega od zadnjič ne odpustim :whistle:

vaptek je spiiiiizzzdddoooo, kar ve da mora za rundo dat :evilgrin:

Jaz bom ob osmih v areni, ker na šentiljski sem že bil in svoje spil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika in Vanga obema želim čimprejšnje okrevanje.

Vanga pa hvala za čestitke.

Upam, da bom naslednji torek našel čas in prišel na Šentiljsko ali k Areni, da dam za :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej...Js pa čakal da te vidim :unsure: Eh klinc...Pa drugi torek :P

Ojla, dečko! Spet si se na nas spomnil, lepo. Ne skrbi, kmalu se bomo kaj srečali. Še veliko torkov bo. :)

Mutika :cry: , hvala bogu da ni hujše.

Welcome in the club :yea1: , klub je poln, drugih ne sprejemama. :smoke:

Vangec, prijatelj moj, saj sam veš, da z dobro voljo gore premikamo. Bomo pa še polomljene kosti zacelili.

:D

Oj Mutika, to pa ni lepo slišat :cry: . Še dobro, da se je končalo, kot se je. Upam, da se hitro in dobro porihtaš.

Ja, bmwslo, res ni. :( Je pa danes že malo bolje. Dobra volja se vrača.

ejej Štajerci, dejte mal na svoje kosti pazit :wacko:

važn, da sta dobr odnesla, kosti se bodo zacelile. :grim

mutika in vanga, čimprejšne okrevanje vama želim :004

Hvala, draga soncy! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika!

Kaj te to je :eek: ? Da nemo naredli kakega malega sanatorija? Saj me je skoro kap. Drži se, če je kaj treba, zna se!!!!!!!!!!

:winkiss:

Pa hitro se daj pocajtat. Jutri kako rečemo po tlf. LP.

ataIBA, kot vedno pripravljen na pomoč. Kako lepo, da si naš!

:worship:

Zdravo Mutika.

Jaz pa želim tebi in Vangi čimboljše okrevanje.lp :winkiss:

Hvala lepa, Pips!

Poznam zdravilo...Če bi Mutika slišala da sm pr njej doma ko je ona nekje drugje...Bi začela šprintat ko nora domov... :whistle:

Malo si res zamudil, Cvičkar. Ti je že Bremzl povedal ... :whistle: ... sicer pa, mala je v Angliji.

..mali, vlak ti je odpelo...

..čeprav je tašča na bolniški, ma tamala vredi bodyguarde...

(vapotek, hilton,danči, gody...moja malenkost.. .)

nimaš šans..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti :cry: , jaz pa sem se pocasi ze veselil najine prve fure (cim hitreje okrevaj-ta! :yes: ).

Jah nic, grem pocasi po klubsko izpisnico; je baje polno... :whistle:

O, brez skrbi, T-boy, še bodo skupne furce ratale. Bo pa jesenska, ne poletna, ne? :rolleyes:

Glavno, da imaš ti motor!

Vanga, Mutika,

to kar berem zadnje čase res ni lepo čitat :unsure: :unsure: ampak po drugi strani sta jo še kar dobro odnesla. Res držim pesti, da je tako. Ker kosti se pozdravijo, plastike pa poflikajo (lahko meni verjameta, ko mam že ful izkušenj s flikanjem tega in onega).

Res glavno, da sta še med nami in da bosta ozdravela in bomo potem šli spet na kako skupno furo.

PA NE SE MI VEČ LOMIT, NOOOOOOOOOO. TO BOLI.

:blush: ... ne bom več, Mačica, obljubim!

Kdo ti bo pol karte rihtal?

Boli pa, ja, to pa imaš več kot prav! :cry:

Madre, get better! ASAP!

Yes, Sir! :grim

en lep sončen pozdravček v deželo Mb........... :winkiss: :winkiss:

Mutika in Vanga................ :whistle: :whistle:

čimprej se pozdravita......... :winkiss: :winkiss:

Hvala, tati. Ti kot stručko veš, da bodo kosti kmalu cele!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav-....

Dajte ludi nehajte ga že srat no....

Sem v Italiji, pa berem take zadeve... dež in neurja, pol pa se še lomite.....

Čimprej se pozdravita oba do kraja, pa da se še midva kdaj pridruživa na kaki furci...

Lep pozdrav

D.

Uf, na dopustu sta! Čestitam!

Saj je moj dopust odplaval s tistim dežejm v nedeljo ... :cry: ... pa še Godyju sem pokvarila načrte ... zato pa se toliko bolj veselim, da se imate lepo tisti, ki lahko greste na dopust. Se pa veselim spet kakšne skupne furce. :010

Mutika,želim ti ,da čim da čim prej okrevaš,da bomo lahko naredili kakšno skupno furo.

Vanga bo po dopustu že skoraj za na motor,ker bo dobil infuzijo ,malo drugače---velike doze karlovačkega :beer2:

Hvala, mopek! Slišim, da sta z mopiko prava motorista ratala, odlično!

Seveda bo furca, brez skrbi! Da se le Vanga porihta, jaz bom pa tudi kmalu ok!

@Mutika - šele dajle videl, kaj je blo :unsure: ........tudi taboljše kdaj rukne :whistle:

jebiga, sam da ni hujše

Ej, Zdrawc, točno tako! Lahko bi bilo zelo hudo, če bi to, pa ono, pa tretje ... tako pa ni.

Je bilo dobro opozorilo.

:)

Joj mutika, pa ravno zadnjič si šla mimo moje službe, pa sem rekla, da te moram čimprej po koncu Lenta zahaklati, da greva na kavo, zdej pa to berem :unsure: :cry:

No.... glavno, da ni nič kaj bolj resnega :worship:

Pazi nase (če ne moreš, naj Gody lepo zate poskrbi :rolleyes: ), pa upam, da se kmalu spet postaviš na noge :worship:

Hvala, pupa! :winkiss:

Obvezno pade skupna malica/kavica, ko bom spet na nogah, res! Te pokličam!

Ja, Gody lepo skrbi zame. :worship:

Danči pa take spušča, da me še vse bolj boli ... od smeha! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika in Vanga - želim vama čimhitrejše okrevanje!

Draga MATjuška, to, kar si mi ti danes o svojem nekoč tudi zlomljenem gležnju povedala, mi je vlilo voljo ... očitno se da kaj hitro normalno okoli skakat. Super! :worship:

Mutika in Vanga obema želim čimprejšnje okrevanje.

Vanga pa hvala za čestitke.

Upam, da bom naslednji torek našel čas in prišel na Šentiljsko ali k Areni, da dam za :beer2:

Tom, hvala ti. Saj bova, oba, kmalu spet fit in potem gremo dalje ... z novimi izkušnjami pod čelado! :yes:

Mutika hitro okrevanje ti želim! :(

Andi

Dr-big, hvala ti!

Mimogrede - super filme delaš, car si! :worship:

Pa Vuk - hvala za sms-e in podporo. Tista z nošenjem v 4. nadstropje me je ful nasmejala. Vidi se, da si mojster logistike!

Samo, čigav hrbet si imel v mislih? Hm? :whistle:

Lady Kawasaki, hvala za klic in kmalu se vidimo! :winkiss:

Pa gospa Varadero, hvala ti, ker si moja! :winkiss:

Pa Mačka27, hvala za klic. Javi se kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da je Vangecu proradil internet, v nedeljo je bil kar ze malo panicen ;) , ko ni delalo in nisva mogla usposobit zadeve.

@Mutika - keri hrbet ti bom v zivo razlozil ko se vrnem domov, vidim, pa da ti prsti kar letijo kljub poskodbam. Kar ti zelim, tak ves, kaj pa ne ti bom pa ze povedal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sončen pozdravček :winkiss:

Hvala, tati. Ti kot stručko veš, da bodo kosti kmalu cele!

jaz kot stručko vem le to, da je važno, da so samo kosti brez kakšnih drugih elementov telesa.................. :winkiss: :winkiss:

ob dobri negi, zdravi prehrani se pa to še veliko hitreje celi :naughty: :whistle:

pleh bo pa itak cel preden bosta vidva čisto bp, pa izkoristita vse možnosti slovenskega zdravstva od raznih rehabilitacij, ev. toplic, čeprav

dvomim in psihičnih obremenitev, kajti to je danes še možno, jutri mogoče ne več.... glede na to kakšni osli vodijo našo državo, predvsem

zdravstveni sistem... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

se pa res kaj kmalu vidimo.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, te pa grem sam na jug. Ali bolano ali polamano ali ..., ka te vem. Uzdaj se use i u svoje kljuse, pravijo na jugu. Danes do Paga, jutri pa dalje po vetru :whistle: . V nedeljo (če mi bo za prit), se čujemo. LP in pocajtajte se. Draga mi prijatelja Gody in Danči :worship: :worship: :worship: ..., menda veta zakaj...

:friend1: :friend2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, te pa grem sam na jug. Ali bolano ali polamano ali ..., ka te vem. Uzdaj se use i u svoje kljuse, pravijo na jugu. Danes do Paga, jutri pa dalje po vetru :whistle: . V nedeljo (če mi bo za prit), se čujemo. LP in pocajtajte se. Draga mi prijatelja Gody in Danči :worship: :worship: :worship: ..., menda veta zakaj...

:friend1: :friend2: :beer2:

Ata IBA srečno in varno pot.Najlepša hvala :worship: , tudi BremzPenzlu :worship: in Hiltonu :worship:

Danes doživel najlepše prebujanje, po dolgem času. :P .) , če seveda odmislim kako me moja :wub:

zna prebudit. :whistle:

Lep sončen dan vsem! :winkiss:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata IBA srečno in varno pot.Najlepša hvala :worship: , tudi BremzPenzlu :worship: in Hiltonu :worship:

Danes doživel najlepše prebujanje, po dolgem času. :P .) , če seveda odmislim kako me moja :wub:

zna prebudit. :whistle:

Lep sončen dan vsem! :winkiss:

haha. malo smo hitri bli. aja končno ena kava ki ze od takrat drzi :krneki: kuj meče me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, te pa grem sam na jug. Ali bolano ali polamano ali ..., ka te vem. Uzdaj se use i u svoje kljuse, pravijo na jugu. Danes do Paga, jutri pa dalje po vetru :whistle: . V nedeljo (če mi bo za prit), se čujemo. LP in pocajtajte se. Draga mi prijatelja Gody in Danči :worship: :worship: :worship: ..., menda veta zakaj...

:friend1: :friend2: :beer2:

Uživaj, malo sn ti fauš, ker mi ketna ne segne tak daleč, :evilgrin: bom jo mogo ftrgat :worship:

Ata IBA srečno in varno pot.Najlepša hvala :worship: , tudi BremzPenzlu :worship: in Hiltonu :worship:

Danes doživel najlepše prebujanje, po dolgem času. :P .) , če seveda odmislim kako me moja :wub:

zna prebudit. :whistle:

Lep sončen dan vsem! :winkiss:

Glede na to da nismo vsega spili, ti lahko pridemo mopet še enkrat gor naložit pa še enkrat dol dat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!