Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vprašanje za Nato:

A ti drugač tut avto tak voziš kot si ga zadnjič v ML ... v eni roki čik, v drugi čokolada ... roke pa na meni ... :wacko: :wacko: :wacko: :P

... khm ... Valika ... khm ... ponavadi še zmes malo radio štelam pa gledam kaj dogaja v okolici ... :P :D :lol:

:kva1:

pa p.s. - čokolado sem mela v gobcu in ne v roki in kljub temu sem se še lahko drla ... tak da ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata lejko prideš k meni na Primorsko, če nauš spala tut tak glasno, ko afto voziš :lol1:

pššššššt .... O:-) obljubim, da bom čisto tiho O:-) .... pšššššttt ...

khm ... mogoče ... :P :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pššššššt .... O:-)  obljubim, da bom čisto tiho  O:-) .... pšššššttt ...

Mhm....da mi je to dočakat.... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

....ko bom papež...

....Na nikolvo...

....ko bo drava gor tekla...

....čez 7 vaških let...

....ko se mu bo brada 7x okoli mize ovila...(al kolko x že...)

....bi se mogoče še kak našel...

al pa ko :ph34r:

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ko bom papež...

....Na nikolvo...

....ko bo drava gor tekla...

....čez 7 vaških let...

....ko se mu bo brada 7x okoli mize ovila...(al kolko x že...)

....bi se mogoče še kak našel...

al pa ko :ph34r:

Word! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm....da mi je to dočakat.... :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

....ko bom papež...

....Na nikolvo...

....ko bo drava gor tekla...

....čez 7 vaških let...

....ko se mu bo brada 7x okoli mize ovila...(al kolko x že...)

....bi se mogoče še kak našel...

al pa ko  :ph34r:

El B.

ej :hmm: , a ti v božička in dedka mraza še stalno verjameš, ko imaš takšne pobožne želje :lol1: :OK:

na svetu so stvari, ki jih ne more nihče utišati :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferdo piš', sem rekla Windsurfu in on zdaj tipka te vrstice.

Za tiste, ki me ne poznate, pod vzdevkom P.thor sem Petra, ki me že vsi dobro poznate.

Zdaj imam lepo priložnost, da še vse enkrat povabim v torek, 02. 12. 2003, ob 19. 00, da pridete namesto k ML k meni na deželo in gremo poslušat bend, ki bo igral na NFS. Kdor želi, je lepo vabljen, potem pa bomo tako, verjetno, odšli k ML.

LP P.thor

(Lahko boste spoznali Thora) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da ti je končno uspelo (P.Thor)...Kaj se tiče torka, jaz sem bila pri tebi že kr nekaj krat, pa mislim, da še vedno nevem, kje si doma. Saj vem, da me je lahko sram, zaradi tega, ampak... :cry:

Še enkrat dobrodošla :OK: :OK:

LP D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da neboš sekala po nas tak kot..... <_< <_< <_< Thor po skali z svojim come-back kladvom v Vallhali, da so pol vikingi (ne Kiki, ne tvoj) videli strele švigat po nebu in je šlo včasih še njegovemu fotru Odinu na kurac, ko je mali nabijal... :notworthy: :notworthy:

A ste vedeli,da se četrtek v angleščini menda imenuje po Thoru?

Pa še Schwarzeneggerju je prinesel slavo, ko je izumil to pozo, on pa jo je kopiral, ker se lepo čokolada vidi..

thor.jpg

Ok, sem že nehal...

Welcome aboard.

El B :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@barto: DTW je na remote lokaciji (infotočka v KC, 20 Sit/min).

Thor=Donnar=donnarstag v danščini ali nekaj takega

slikico pa mam celo (tisto, od katere si ti samo izsek gor prilepil:

post-12-1070153501.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@barto: DTW je na remote lokaciji (infotočka v KC, 20 Sit/min).

sva šla včeraj še ostalih 196 tolarjev s kartice potrošit pa mu je v manj kot v inuti spraznilo kartico. Je komaj do svojega topica prišel apa je bilo konec. Je napisal pritožbo na ponudnika storitev. :angry:

Sicer pa mislim da bi bilo fajn če bi kdo izmed žabarjev ki stanuje blizu KC in ima asdl dom da bi DTW malo povabil k sebi domov da bi se malo napasel na netu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki vas (nas) muči firbec glede benda :music1: , kateri nam bo špilal na NFS:

dobimo se okoli 19.00 pri Merkatorju na Pragerskem (pred zloglasnim železniškim prehodom), pol gremo poslušat KoPije :beer2: (nekam tam v bližini, menda v Cirkovce), pri Petri spijemo malo kuhanega vinčka in (odvisno od ure) krenemo k ML oz. proti domu. Če kdo ne ve, kako se pride do Pragerskega, me naj pokliče na GSM (številko itak imate vsi, če ne --> PM).

Za vse ostale, kot običajno... Mlada lipa!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vau!!!!

zaradi tako velikega zanimanja, bi pa jaz rada VEDELA, KDO BO PRIŠEL. namreč, sedaj ko imam malo več časa in se trudim biti popolna gospodinja, sem se odločila, da se naučim speči štrudel (vsi močni ga imajo radi) in vam ga želim ponuditi. ne, niste poskusni zajčki, ampak bo pa verjetno zanimivo opazovati reakcijo. pal pa odpihljamo v Cirkovce na vajo benda, jih malo poslušamo, zaplešemo in se morda naučimo kakšno novo pesem.

se veselim vašega prihoda.

p.thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ih filajht komen auh :D (prijem verjetno)

kak da neomo poskusni zajčki :D ... hehe... no samo kuhat pa ja morš znat, kaka baba te si, če kuhat neznaš ;) ... veš da bomo probali zadevo, pa zgrajali... al pa pohvalili -hmhm ;)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nata se odpoveduje štrudlu in družbi, ker ne bi rada fasala kako salmonelo, rajši bi fasala v sredo na izpitu eno desetko - zatorej kopam nos v knjige

:wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej P.thor-čica! Daj ti malo tega štrudla na stran, pa ga pol prnesi v ML, da bomo še mi meli kaj od tega, ne pa samo vi, ki bote poslušali muzko tam spodaj. (Zakaj bi bilo samo enim slabo?!?!)

Hecam se, mala! Verjamem, da nardiš ful dober štrudl in bi ga zato rada probala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhhm... kdor je namenjen na pragersko in je pred tem še pogledal na forum:

dobimo se kar lepo ob 20.00 pri ML, ker je bobnar v bolnici (več info od p.thor)...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ne....

ubogi bobnar slavnega benda je danes imel prometno nesrečo in je trenutno v bolnici. vaje jim odpadejo, bodo pa nas povabili kdaj drugič, verjetno že naslednji teden :? . prinesem sladico s sabo, Nata ti se pa uči in misli kaj na nas.

serbus P.thor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda že pa razbija po mašineriji... band.gif

se vidimo!

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič, nič nič

kdo pozna Ko pije?

če me bodo poklicali, da imajo jutri vaje. vas nemudoma obvestim, da skličemo en hiter posvet in skočimo na vaje, podpišemo in to je to.

se vidimo

bi šla katera deklica v sredo ob 19.oo na ptuju na trebušni ples???? tudi dečki lahko greste z mano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!