Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Evo mene prišo domu, z sedlom na ramah ko kaki kawaboy, ki mu je kojn crkno :headbang:

Jas nea vem, kaj te toti japončeki nea znajo naret mopeda ki bi mene vsaj 20 let zdržo.

Že ko sma z Tomažom generalko delala, sn reko da je totih canradlov preveč tam notri, pa čeprav nama jih je na koncu ko sma fse fkup naredla kar nekaj viška ostalo, pa šraufof tui. :evilgrin:

Jebiga bom pa peš hodo.

ataIBA hvala za skrb, maš nekaj v dobrem :worship:

p.s. proda kdo zelo poceni, zelo dober motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem še pohvalit ekipo AMZS v Dravogradu posebaj še Boštjana (ki je tudi motorist) za hitro intervencijo in pot domov.

Zaj se boma pa z Mutiko mogla zmenit za kooperacijo, jaz ji bom taco posodo za en tedn ona pa meni potem motor za en tedn...

...ampak če mi obljubi da neo visoke pete nosla :evilgrin: , te ji bom jaz obljubo da se neom po snegu vozo :worship: ...

L. noč jutri je pondelek :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javi, da vidimo kaj je. Kaj vlkega pri Kawi je skoraj nemogoče (kaka vilčka je šla...) LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem še pohvalit ekipo AMZS v Dravogradu posebaj še Boštjana (ki je tudi motorist) za hitro intervencijo in pot domov.

Zaj se boma pa z Mutiko mogla zmenit za kooperacijo, jaz ji bom taco posodo za en tedn ona pa meni potem motor za en tedn...

...ampak če mi obljubi da neo visoke pete nosla :evilgrin: , te ji bom jaz obljubo da se neom po snegu vozo :worship: ...

L. noč jutri je pondelek :headbang:

Joj, Bremzl, pa noooooooo ... še takrat, ko imaš cajt za orng furo, tehnika vmes poseže! :unsure:

Visoke pete? Brez skrbi, tega pri meni žal več ni, od prve nesreče dalje, po tej drugi pa pojma nimam, kaj bi še lahko na desno taco obula. Ahaaa, motoristične škornje! To pa bo šlo.Torej, še več se bo treba z motorjem vozit. :whistle:

Saj zdaj ni snega, ampak, do mopeda boš težko prišel, ker se Gody z njim vozi. Včeraj je testiral, če je po padcu slučajno kaj hin, pa je moped enak kot prej, bp, poskočen, živahen in hiter.

Saj je menda Kwak, a ne? :naughty:

Vapooo, welcome home! :winkiss:

Toteki moji, ej, kako bo jutri? Koliko se vas misli na Šentiljskonevemkolikože prdevat? Sicer sta moja Vangeca na dopustu, ampak, nas je še veliko. Vapo? Bremzl, ataIBA, mamaIBA, Hilton, Rocky? Star? Vuk? Aja, Vuk in Lady Kawasaki sta bila včeraj pri meni skoraj dve uri. Hvala, draga moja, za super klepetek! :winkiss: Še kdo? Darko? Kdo od Ptujčanof? Wind? :evilgrin: Aja, xr800 je na dopustu, pa fuzbal je ob torkih ... :krneki: .

Kaj pa Šokac in Lumpika, kje te sta vidva? :unsure: Lahko bi se spet kaj prikazala, če lahko jaz vso to pot z berglami opravim, pa te še vidva iz Cukeršpica skočita malo v dolino? Saj ne bomo pri Lipi, hehe ... :evilgrin: !

Če boste prišli vi, se bom privlekla tudi jaz, s pomočjo Godyja :wub: in Dančija, jasno!

Se beremo jutri.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem, če da kdo za rundo :whistle:

Ti kar, baje bo Bremz obrno enih par. Mu je moped crkno, pa mu viška dnara od prišparanega bencina hodi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar, baje bo Bremz obrno enih par. Mu je moped crkno, pa mu viška dnara od prišparanega bencina hodi... :whistle:

Nea bodi glasn... :naughty:

...si lahko tepen pa čiprav nisi nič kriv...

kolko vem maš ti neki moped viška v garaži, bi ga tak trebalo malo vun pelat pa še Kawa je, tak da ni neke razlike :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toteki, dej te vi malo pojačat pri pijači, da se naute mogli več z motorji furat..........

...če ne tak wse zlamate :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toteki, dej te vi malo pojačat pri pijači, da se naute mogli več z motorji furat..........

...če ne tak wse zlamate :evilgrin:

Če (še) pojačamo pri pijači, bomo lih tak vse zlamali... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto lamanje je izwzeto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo res treba na pijačo, da se zmenimo, kaj bomo delali :whistle: .

Jaz bom zaj začel z eno travaričko. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, ker se Gody z njim vozi. Včeraj je testiral,

Če boste prišli vi, se bom privlekla tudi jaz, s pomočjo Godyja :wub: in Dančija, jasno!

Se beremo jutri.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

...kaj je te testiral, nosilnost ? :evilgrin: .. se tvoja čebelica ni tovornjak :headbang:

...kaj po bregi te bota dol spustla :headbang: , bomo spodaj kako balo sena vrgli (morm Alki rečt da posodi) :worship:

pridem, če da kdo za rundo :whistle:

.. ja ti boš dal, pa to za dve ker se noriga delaš... :naughty:

toteki, dej te vi malo pojačat pri pijači, da se naute mogli več z motorji furat..........

...če ne tak wse zlamate :evilgrin:

...priemo tudi na dom, če maš kaj za zlamat :beer1: :beer1: :beer1: :beer2: :beer2:

Bo res treba na pijačo, da se zmenimo, kaj bomo delali :whistle: .

Jaz bom zaj začel z eno travaričko. LP

..jaz pa neho z enim pirom, ker mi je špricarja zmajkalo :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Šokac in Lumpika, kje te sta vidva? :unsure: Lahko bi se spet kaj prikazala, če lahko jaz vso to pot z berglami opravim, pa te še vidva iz Cukeršpica skočita malo v dolino? Saj ne bomo pri Lipi, hehe ... :evilgrin: !

Če boste prišli vi, se bom privlekla tudi jaz, s pomočjo Godyja :wub: in Dančija, jasno!

Se beremo jutri.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Rocky pride, če ne pride kaj nujnega vmes. Maš tak moj podpis na gipsu. Dovolim pa si počečkat, da Šokeca in Lumpike nega jutri ziher, spljoh.

Seos banda izpod vinogradof!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, dragi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro radni narode, pa študenti pa ona na bolniški pa tisti v tujini..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!