Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jutro radni narode, pa študenti pa ona na bolniški pa tisti v tujini..... :naughty:

... pa oni z motori in oni brez :evilgrin: in oni ki jo nove nabavli pa stare popravli :010 , da ne govorim o današnji :beer2: , ker bom kičast :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dragi moji toteki ... :cry: ... danes pa sem tako utrujena, rama spet boli, da preprosto ne zmorem prikrevsat do Šentiljske, pa saj dol bi še šlo, ampak, potem nazaj po štengah! Enostavno ne gre, z berglami še nisem na ti, voziček pa še ni samohodka postal.

Sicer so me na kontroli v bolnici razveselili, da se kost dobro celi, ampak, mavec bo treba okoli vlačit 6 tednov! :eek:

Od tega še cele tri tedne tistega tega brez pete, ker ne smem na nogo stopit! Groza!!! :kva2:

Ma, bo že. če ni hujšega ... zato pa upam, da boste še kakega na moje zdravje spili in da se imate fajn.

V mislih sem z vami vsemi, kot je Bremzl rekel ... z vsemi, ki ste tu in z vsemi, ki ste dopustniško po Evropi in svetu raztreseni.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dragi moji ... :cry: ...

....

V mislih sem z vami vsemi, kot je Bremzl rekel ... z vsemi, ki ste tu in z vsemi, ki ste dopustniško po Evropi in svetu raztreseni.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

A z mano tudi, ko sem kar doma raztresen :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z mano tudi, ko sem kar doma raztresen :cry:

:D

Seveda, bmwslo, kako ne, saj si en tak fejst simpatičen nulatrijek!

Pa dasiravno si raztresen ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si en tak fejst simpatičen nulatrijek!

Kake pa ova seka!!! :eek: A se ti je od tablet čisto zmešalo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake pa ova seka!!! :eek: A se ti je od tablet čisto zmešalo???

Včere so jo na ketno dali, da ni mogla na šentiljsko... :worship:

...danes je pa popadljiva, tag da jo ne niti gledat, ker bo še kiremu kaj naredla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, mafija!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Sem slišala, da je bilo fajn včeraj, odlično. Pa dr-big se je po dolgem cajtu spet pojavil, cool! :worship:

Kake pa ova seka!!! :eek: A se ti je od tablet čisto zmešalo???

Glede na to, da mam tebe tak fejst rada, bi si lahko mislil, kak sem itak celi cajt zadeta!

Kdaj prideš kaj naokoli? Jutri? Petek?

:winkiss:

Včere so jo na ketno dali, da ni mogla na šentiljsko... :worship:

...danes je pa popadljiva, tag da jo ne niti gledat, ker bo še kiremu kaj naredla :evilgrin:

Popadljiva sem le, če me kdo označi za popadljivo! :evilgrin: Sicer pa, ti imaš izkušnje s ketnami. Tudi jaz jo znam ftrgat, če le hočem! :whistle:

:winkiss:

lep pozdravček v MB................. :winkiss: :winkiss:

Ojla, tati! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mam tebe tak fejst rada

:blush:

Ti bom eno svojo sliko dal, da si jo boš na nahtkasl lahko postavla. Upam, da ne bo kdo jezen... :P

Kdaj prideš kaj naokoli? Jutri? Petek?

Se jutri vidima! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme za ...au, nisem to mislo :evilgrin: !

Ampak cigani se smejijo, ker prihaja lepo vreme.

Mutika :friend2: , drži se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pozdravljam le ta ubogo članico vaše sekcije......, ki se mi ful smili, čeprav se meni ponavadi ljudje kaj dosti ne,

ampak ona je pa res revca....., Mutika, drži se..................... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

ostalim pa le en lep popoldanski pozdravček.. :winkiss: :naughty:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dober dan.

Mavec bom imela le še 4 tedne in pol ... :eek: :angry: :slap: !

:blush:

Ti bom eno svojo sliko dal, da si jo boš na nahtkasl lahko postavla. Upam, da ne bo kdo jezen... :P

Se jutri vidima! :004

Če pa nimam nahtkasla! Kaj pa zaj? Pusti sliko, svojo faco prnesi kaj na ogled.

Pa ne v stilu napisa nad šankom:"Jutri točimo pijačo zastonj!"

Ker ta tvoj jutri je že mimo! :evilgrin:

Vreme za ...au, nisem to mislo :evilgrin: !

Ampak cigani se smejijo, ker prihaja lepo vreme.

Mutika :friend2: , drži se!

:004 Hvala, ataIBA, vidva z mamoIBA pa uživajta maksimalno, pa Vangece polupčkajta še zame! :friend2: :yea2:

danes pozdravljam le ta ubogo članico vaše sekcije......, ki se mi ful smili, čeprav se meni ponavadi ljudje kaj dosti ne,

ampak ona je pa res revca....., Mutika, drži se..................... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

ostalim pa le en lep popoldanski pozdravček.. :winkiss: :naughty:

Hvala, tati! :winkiss:

Ampak, nikar naj se ti ne smilim, saj ni hudega. Le bergle me nervirajo :evilgrin: :angry: , Vse ostalo bom porihtala, ko keks!

Verjamem, da bom v začetku ali pa vsaj sredi septembra spet na motorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan....... :whistle:

Hvala, tati! :winkiss:

Ampak, nikar naj se ti ne smilim, saj ni hudega. Le bergle me nervirajo :evilgrin: :angry: , Vse ostalo bom porihtala, ko keks!

Verjamem, da bom v začetku ali pa vsaj sredi septembra spet na motorju!

Muti ne sekiri se.............počasi se vama z Vango pridružujem, včeraj doma popravljala kosilnico...... :headbang: :headbang:

rezultat..........šivi na levi roki....., ki mi je najbolj pomembna...... :naughty: :naughty:

koleno........po poškodbi na MR ugotovljena velika cista, meniskus okvarjen ligament, atrtoza....ma kaj bo še.....skratka čaka me operacija kolena.............. :headbang: :headbang:

tako, da se klub povečuje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan....... :whistle:

Muti ne sekiri se.............počasi se vama z Vango pridružujem, včeraj doma popravljala kosilnico...... :headbang: :headbang:

rezultat..........šivi na levi roki....., ki mi je najbolj pomembna...... :naughty: :naughty:

koleno........po poškodbi na MR ugotovljena velika cista, meniskus okvarjen ligament, atrtoza....ma kaj bo še.....skratka čaka me operacija kolena.............. :headbang: :headbang:

tako, da se klub povečuje.....

Zato pa jez na hodim več k dohtarom :evilgrin: , ker mi same tunmarije naštevajo, kaj je vse narobe z mano in kaj vse nabi smel...

...grem rajši v gostilno na pir, pa me vse kelnarce vabijo pa mi same lepe stvari govorijo in mi je prav fajn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz & boljsa polovica tudi odhajava malo na lepse, na zalost ne moreva z motorjem, tako,da bo drugi japoncek z stirimi kolesi tokrat malo bolj delal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz & boljsa polovica tudi odhajava malo na lepse, na zalost ne moreva z motorjem, tako,da bo drugi japoncek z stirimi kolesi tokrat malo bolj delal. :whistle:

:( ....Vseeno vama želim varno pot in prijeten dopust.

Andi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan....... :whistle:

Muti ne sekiri se.............počasi se vama z Vango pridružujem, včeraj doma popravljala kosilnico...... :headbang: :headbang:

rezultat..........šivi na levi roki....., ki mi je najbolj pomembna...... :naughty: :naughty:

koleno........po poškodbi na MR ugotovljena velika cista, meniskus okvarjen ligament, atrtoza....ma kaj bo še.....skratka čaka me operacija kolena.............. :headbang: :headbang:

tako, da se klub povečuje.....

O, šit, tati, tole pa se ne sliši nič kaj dobro ... :unsure: !

:winkiss:

Jaz & boljsa polovica tudi odhajava malo na lepse, na zalost ne moreva z motorjem, tako,da bo drugi japoncek z stirimi kolesi tokrat malo bolj delal. :whistle:

O, škoda, sem držala pesti za dobro vreme, pa je očitno premalo.

No ja, kljub temu bo dopust super, saj gresta na morje!

:winkiss:

Pa lahko noč, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flek nazaj :worship:

Kontra!

Toteki, upam, da ste na motorjih!

Moj Gody :wub: in Danči, ćovek od ćelika, sta vsekakor izkoristila lep dan.

Uživajte še zameeeeeee! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, upam, da ste na motorjih!

Uživajte še zameeeeeee! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Bi se vozil, če bi se mel s čim :cry:

No upam, da bo ta teden prišel novi mopek, pol pa gasa. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontra!

Toteki, upam, da ste na motorjih!

Moj Gody :wub: in Danči, ćovek od ćelika, sta vsekakor izkoristila lep dan.

Uživajte še zameeeeeee! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

...in tebe sta samo pustla :evilgrin: , bi lahko kaj rufnla, pa na kafe povabla (pir bi že sabo prneso :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!